Connect with us

Гороскоп

Жінка-Водолій та чоловік-Рак: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Водолій чоловік-

Сумісність у жінки-водолія та чоловіка-рака не дуже хороша, і причина не в тому, що ці знаки Зодіаку занадто різні, а в енергетиці, якою вони наділяють людей, що народжуються під ними. Іншими словами – занадто різні представники цих знаків, щоб створити по-справжньому міцний союз. Про це свідчить і статистика і навіть зодіакальний гороскоп сумісності.

Загальна зодіакальна характеристика пари

І насамперед хотілося б відзначити той факт, що чоловік-рак і жінка-водолей занадто сильно відрізняються один від одного практично в усіх напрямках. Чоловік у такій парі є образом надто приземленої людини, яка живе лише минулим і не замислюється про майбутнє. Жінка ж навпаки, думає про майбутнє і поглинена тенденціями, намагається не відставати від моди і живе без огляду, на що здатні представники далеко не багатьох знаків Зодіаку. Плюс до всього у цих людей є відмінності і в інших напрямках. Взяти навіть поведінку – вона товариська, красномовна, дружелюбна, бажає себе оточити якомога більшою кількістю друзів і віддалитися якнайсильніше від насущних побутових проблем, а він навпаки, домашній і цінує виключно самотність із домашнім затишком. Ну як їм за таких відмінностей ужитися?

Проте більшість таких пар успішно проходить цукерково-букетний етап відносин. А все тому, що на всій його протязі вони захоплені різницею один одного. Адже Рак і Водолій дуже допитливі, і вони просто не можуть не бути зацікавленими людьми, які так сильно відрізняються від них самих.

Але так вийшло, що у представників цих двох знаків дуже різні цілі по життю. Чоловіки Раки мріють про сім’ю, серйозні стосунки, вони стабільні та постійні, і бажають лише стабільності та спокою. Жінкам Водоліям все це не потрібно, вони прагнуть іншого, їм потрібна увага, публіка, сцена, на якій вони почуваються потрібними, нові враження та емоції. Хіба така несумісність із метою може об’єднати пару? Відповідь очевидна…

В любові

Але в коханні у чоловіка Рака та жінки Водолія може бути і багато хорошого. Так, варто відзначити той факт, що жінка в такому союзі може відчути себе справжнісінькою королевою, потрібною жінкою, коханою та бажаною. Адже раки за натурою «підлізи». Якщо раку подобається жінка, то він приділятиме їй неймовірну кількість уваги, кажучи компліменти, даруючи подарунки, і сподіваючись при цьому отримати хоч щось у відповідь. Завдяки цьому в коханні з таким чоловіком Водолій може відчути себе по-справжньому щасливою. Але, на жаль, не довго.

Advertisement

Вже після закінчення цукерково-букетного періоду можуть розпочати проблеми у коханні та стосунках загалом. Чоловік-рак щосили намагатиметься схилити свою партнерку до серйозних відносин, позбавити її волі і замкнути в клітці з побутовими завданнями. Їй же це не потрібно, вона цього боїться, і всіма силами уникатиме всього цього. Звідси і сварки, і скандали, проблеми у коханні.

Але не факт, що все складеться саме так, як описано вище. Є й інші варіанти. Наприклад, якщо чоловік Рак зрозуміє, що на цю жінку йому ніколи не вдасться натиснути, і просто змириться з її недоліками, то тоді в коханні може все налагодитись. Тоді і спілкування з ним Водолію приноситиме більше задоволення, і сама ж вона може захотіти трохи змінитися для нього…

Поради чоловікові

  • не тисніть на неї, не схиляйте насильно до сімейних стосунків;
  • не обмежуйте її у свободі, не посягайте на особистий простір;
  • будьте мудрим і зваженим, терплячим;
  • не намагайтеся її перевиховати;
  • тримайте себе в руках у прояві уваги – не переборщуйте.

Поради жінці

  • не критикуйте його за надмірну серйозність та сталість;
  • не зачіпайте його чоловічі переваги;
  • постарайтеся хоч трохи піти йому назустріч у плані його вимог;
  • не давайте приводів для ревнощів;
  • дайте йому зрозуміти, що його знаки уваги дуже потрібні вам.

Сумісність у шлюбі

Домогтися гармонії у цих відносинах, у шлюбі, може саме жінка Водолій. Акторська вроджена майстерність і дар позитиву допоможе приборкати їй негативну енергію чоловіка Рака та досягти гармонії у шлюбі. Наприклад, їй не потрібно намагатися сперечатися з ним і заперечувати його причіпки і критику – потрібно лише слухати і мовчати, тоді вдасться домогтися його поваги та поблажливості, та й докопуватися він стане помітно менше. Просто жінці в цьому союзі потрібно якнайменше демонструвати чоловікові свою незалежність у мисленні та волелюбності.

Крім того, у шлюбі стосунки можуть помітно покращитись і в тому випадку, якщо дружина перестане давати приводи для ревнощів. Раки мовчазні в плані почуттів, але ревниві – вони можуть мовчати, але при цьому сильно ревнувати, настільки сильно, що коли терпець лусне, назовні виллється стільки негативу, що жодна жінка-водолів з цим не впорається. Не давайте йому приводів для ревнощів, не говоріть про своїх друзів, краще більше уваги приділяйте його особистої персони, хвалите його, говоріть йому комплементи, залицяйтеся до нього.

А головне, обом потрібно пам’ятати про одну просту істину – будь-які сварки, розбіжності, образи та причіпки у шлюбі можуть бути забуті завдяки чудовій сумісності у ліжку. Так, тут навряд чи буде пристрасть, але саме в ліжку Раки стають відкритими, саме тут вони можуть виявити максимум поблажливості та пробачити своїй партнерці практично все, що завгодно.

Переваги та плюси спілки

Що ж до переваг, так їх не дуже багато, але все ж таки вони є. Наприклад, може бути хороша сумісність у ліжку, чого вже достатньо для вирішення багатьох проблем та відносної гармонії. Також перевагою може бути готовність раку жертвувати собою заради щастя коханої людини – жінкою Водолієм таке ніколи не залишиться поза увагою. Ну а плюс до всього представники цих двох знаків Зодіаку можуть стати дуже корисними один одному, адже обидва можуть привнести в партнерство щось своє, корисне: рак навчиться поряд з нею думати ширше і дивитися на речі з іншого ракурсу, а Водолій зможе знайти ту впевненість у завтрашньому дні, якої вона потребує.

Advertisement

А ще ці люди можуть здобути щастя у діловій сфері, ведучи всі справи разом та доповнюючи один одного. Щоправда, обом у разі ділового партнерства доведеться терпіти вади один одного, що не завжди так просто, як здається.

Недоліки спілки

Один із найголовніших недоліків цих відносин полягає в несумісності стилів життя. Жінка-водолій надто активна і допитлива, обожнює пригоди та подорожі, потребує постійного оновлення емоцій та вражень, а чоловіки-раки навпаки, надто вже приземлені та потребують лише спокою та сталості. У результаті ця різниця може посіяти між двома половинками зерно непорозуміння, яке зрештою і зруйнує відносини.

Плюс, великою проблемою може стати прихована ревнощі чоловіка Рака. Він може довгий час мовчати, накопичуючи образи і накопичуючи ревні почуття, і в результаті рано чи пізно вихлюпне їх у вигляді небаченого раніше негативу. Жінці-водолію варто бути якомога обережніше, і давати якнайменше приводів для ревнощів.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве