Connect with us

Гороскоп

Жінка-Водолій та чоловік-Скорпіон: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Водолій чоловік-

Жінка-водолій і чоловік-скорпіон можуть стати незвичайною парою з усіх, які тільки можуть вийти. І річ не в тому, що зодіакальний гороскоп сумісності пророкує таким парам лише проблеми та вічні сварки, і не в енергетиці знаків. Справа в дуже великій різниці представників цих двох знаків Зодіаку, в тому, що вони відрізняються один від одного практично в усіх напрямках.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Жінка-водолій волелюбна, цінує свою незалежність, обожнює веселитися і розважатися, прагне нових відчуттів та вражень. Все це дозволяє їй бути яскравою і дуже популярною жінкою, але чоловікові-скорпіону не зрозуміти всього цього, він не оцінить усі ці її риси і практично у всьому бачитиме лише недоліки. Те саме стосується і його самого. Чоловіки Скорпіони не схильні до веселощів, є власниками і схильні до тиранії над другою половинкою. Звичайно, з усім цим Водолій ніколи не зможе змиритися. Звідси і проблеми у стосунках, і сварки, і скандали.

Але не варто думати, що ця пара не має жодних шансів на співіснування. Навпаки, Скорпіон і Водолій можуть стати відмінною парою, але тільки в тому випадку, якщо обидва навчаться терпіти недоліки другої половинки і знаходити компроміси там, де це буде потрібно. Не варто чекати від цих відносин романтики, емоцій, яскравості та сильної сумісності. Усього цього тут не буде. Але тут може бути взаєморозуміння, взаємоповага, і чисте, щире кохання.

А ще не можна не відзначити той факт, що представники цих знаків Зодіаку можуть стати відмінними, корисними партнерам у діловій сфері. Скорпіон рішучий і дріб’язковий, планомірний і в усьому віддає перевагу порядку, а Водолій вміє бачити те, чого ніхто не помічає, завжди має масу ідей і має відмінну уяву. Разом вони можуть багато чого досягти.

В любові

У коханні у жінки-водолія та чоловіка-скорпіона все дуже неоднозначно. З одного боку, якщо й зав’язалися стосунки, то, напевно, в їх основі лежать глибокі щирі почуття, особливо у чоловіка. З іншого ж, це не означає, що Скорпіон йтиме на жертви заради кохання та погоджуватиметься на компроміси, в яких явно програє його самолюбство. Від цього можуть виникати проблеми в коханні та стосунках в цілому. Але це ще дрібниця.

Advertisement

У коханні чоловіка Скорпіона Водолію не доведеться сумніватися. Почуття представників цього знаку Зодіаку чисті і непорочні, та й не вміють ці чоловіки вдавати. Але натомість вони завжди вимагають того ж. Не дай Бог Скорпіонові почати підозрювати свою жінку в невірності чи нещирості її почуттів. У такому разі проблеми в коханні можуть призвести навіть до розлучення, і не зупинить його, ні кохання, ні благання про прощення.

Але не можна не відзначити той факт, що сам хлопець-скорпіон ніколи не дасть приводів для ревнощів своїй дамі. Це кавалер від Бога, чистий, щирий, що захищає свою супутницю від усього, що може нашкодити. Поруч із таким чоловіком жінка Водолій просто повинна бути щасливою. Кращого кавалера їй все одно не знайти.

Поради чоловікові

  • перестаньте тиснути на неї та пригнічувати її волю;
  • не намагайтеся її перевиховати;
  • намагайтеся відповідати її смакам та уподобанням;
  • виявляйте ініціативу в ліжку;
  • відмовтеся спокою на користь спільного проведення часу.

Поради жінці

  • не перечитайте йому в суперечках та критиці;
  • не заперечуйте явно його лідерство в парі;
  • намагайтеся бути сексуальною спокусницею в його очах;
  • не давайте приводів для ревнощів;
  • більше уваги приділяйте його его.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у жінки Водолія, яка зважилася на створення сім’ї з чоловіком Скорпіоном, можуть бути нереальні проблеми, як із спокусою цього чоловіка, так і з тим, щоб зберігати його інтерес до себе. Скорпіони не надто вимогливі до жінок у плані їхньої зовнішності та звичок, але потребують різноманітності, і тільки воно може зберегти його інтерес до жінки, з якою він почав жити. Безумовно, на інтерес лише однієї половинки до іншої не побудувати щастя в шлюбі, але і без нього не обійтися у випадку з таким чоловіком.

А головне, щоб у шлюбі була гармонія, обом треба навчитися шукати компроміс. Суперечки з таким чоловіком можуть довести Водолія лише до сліз та повноцінної істерики. А не сперечатися з ним теж не вийде, адже він завжди знайде привід. Залишається лише одне – йти на компроміс попри все. Звісно, ​​це завжди можливо, але іншого варіанта немає. Або ви, жінка Водолій, поступаєтеся йому, або розставання не за горами.

До речі, змінюватись доведеться і в ліжку. Скорпіони, хоч і не виставляють почуттів на показ, і хоч і здаються сухими, насправді потребують ніжності, спокуси, спокуси, турботи та уваги, пристрасті та почуттів. Супутниці такого «самця» доведеться бути в ліжку домінуючою стороною та брати під свою відповідальність усе вищеназване.

Переваги та плюси спілки

Найголовніший плюс полягає в тому, що чоловік-скорпіон та жінка-водолій з легкістю можуть розподілити ролі. Та ще й у правильному порядку. Він буде відповідати за матеріальні блага та безпеку, вона за його тил та сім’ю та домашній затишок. Щоправда, до цього доведеться Скорпіонові нелегко, адже такі жінки далеко не одразу стають добрими господарками.

Advertisement

Друга перевага полягає у яскравості пари. Ця пара по-справжньому яскрава, ці дві людини завжди у увазі оточення, вони публічні люди, яскраві, товариські та виділяються з натовпу.

Ну а по-третє, зі Скорпіона і Водолія можуть вийти відмінні ділові партнери, якщо вони, звичайно, наважаться вести якісь справи разом, ризикуючи при цьому втратити будь-яку можливість відпочити один від одного. Хоча трапляється і так, що гармонія у стосунках у таких парах настільки сильна, що вони й не потребуватимуть відпочинку один від одного.

Недоліки спілки

Найбільша нестача відносин між представниками цих двох знаків Зодіаку полягає в тому, що у них дуже різні темпераменти і характери, через що вони можуть конфліктувати за різними напрямками, починаючи з побутових питань, і закінчуючи питаннями, пов’язаними з відносинами.

Друга проблема полягає у характері чоловіка Скорпіона. Такі чоловіки є власниками, вони маніпулюють своїми жінками, намагаються підкорити їх собі, диктують їм власні правила і перетворюють на своїх побутових рабинь. Звичайно, бувають і винятки, але здебільшого відбувається саме так.

Ну а по-третє, проблема полягає в жінці Водолія, яка ніколи не зможе пожертвувати своєю свободою заради спокою ревнивого та дуже емоційного чоловіка-скорпіона.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве