Connect with us

Гороскоп

Жінка-Водолій та чоловік-Телець: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Водолій чоловік-

Сумісність у чоловіка-тельця та жінки-водолія не надто хороша. Зодіакальний гороскоп пророкує такій парі не надто щасливе майбутнє та невеликі шанси на щасливе сімейне життя. Проте представники цих двох знаків Зодіаку разом зустрічаються дуже часто, особливо це стосується молодих пар. Дорослі ж Водолії та тільця намагаються уникати один одного, якщо стосунки між ними не зав’язалися ще до настання зрілості.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо загалом, то пара, в якій є чоловік-телець і жінка-водолій, має не такі вже й великі шанси на щасливе співіснування. І причина полягає не в тому, що вони належать різним категоріям людей, а в тому, що вони дуже різні практично в усіх напрямках. Це стосується не лише характерів, а й темпераментів, і звичок, і переваг, і стилів життя, і навіть цілей, які вони переслідують у житті. Та навіть методи досягнення цих цілей у кожного в цій парі будуть свої, незрозумілі другій половинці.

Проте пари Водолій-Телець зустрічаються часто, особливо молоді, що й не дивно. Справа в тому, що молодих недосвідчених хлопця-тільця і ​​дівчину-водолія якраз і тягне один до одного та різниця, через яку їхні стосунки зрештою приречені на розвал. Так, хлопця тільця може приваблювати загадковість, товариськість, активність, емоційність та фантазерство його супутниці. Ну а дівчину Водолія в Тельці може приваблювати його серйозність, впевненість у собі, уміння бути відповідальним і готовність допомагати іншим у різних складних ситуаціях.

Але як би там не було, а в сорока відсотках випадків пари, створені представниками цих двох знаків Зодіаку, все ж таки розпадаються. При цьому кожна з двох половинок пам’ятатиме про ці стосунки лише добре. Тим більше, що такої пристрасті, кохання та яскравості стосунків вони більше не зустрінуть ні з ким із представників інших знаків Зодіаку. Ці стосунки назавжди залишаться в серцях обох, запам’ятаються їхньою яскравістю, пристрастю, насиченістю…

В любові

У коханні у чоловіка-тельця та жінки-водолія в більшості випадків все дуже непросто влаштовано. Хоча на початку відносин може здатися з боку, ніби вони якраз і створені один для одного. У коханні у них все відбувається так само швидко, як і в розлуці – швидко, спонтанно, різко. Вони можуть закохатися один в одного з першого погляду, і нікому з них не доведеться завойовувати другу половинку або прикидатися тим, ким не є, заради того, щоб привернути до себе увагу. А чоловік Телець взагалі може і не помітити, як уже закохався в цю загадкову, фатальну для нього даму.

Advertisement

Далі у коханні у таких парах відбувається все однаково. Якщо намалювати графік, на якому лінія відображатиме хороше і погане у відносинах між Тельцем і Водолієм, то цей графік нагадуватиме піктограму ударів серця – це вічні стрибки від доброго до поганого, від скандалу та пристрасних занять коханням, від ревнощів до неймовірно сильної довіри. Загалом, це найнепередбачуваніші стосунки з усіх, які тільки можуть статися. Але не від цього у коханні у них можуть виникнути проблеми, через які пара розпадеться – є багато інших причин.

Зате можна з упевненістю повністю сказати, що в цій парі ніколи не буде місця зрадам, зраді, брехнею, інтригам. Представники цих знаків Зодіаку в коханні та стосунках один з одним можуть бути настільки щасливими до самого кінця, що їм буде просто не до всього вищезгаданого.

Поради чоловікові

  • не обмежуйте її у свободі та незалежності;
  • не посягайте на її особистий простір;
  • не намагайтеся її перевиховати, бо одразу піде від вас;
  • будьте максимально стриманим у суперечках із нею;
  • кожну свою думку пояснюйте – це допоможе.

Поради жінці

  • не давайте йому приводів для ревнощів;
  • постарайтеся скрізь бути з ним разом, не відпочивайте окремо;
  • будьте відкритою з ним, щирою, він це оцінить;
  • не намагайтеся сперечатися з ним із побутових питань;
  • намагайтеся частіше говорити йому компліменти.

Сумісність у шлюбі

Гармонія в шлюбі у чоловіка-тельця і ​​жінки-водолія може з’явитися тільки тоді, коли обидва перестануть сприймати головні особливості один одного як недоліки. Взяти Тельця – він прагматичний і відповідальний, намагається слідувати плану і любить порожнього фантазерства, що сприймає його другою половинкою Водолієм, як недолік. Але саме цей недолік дозволяє втілитись у реальності всім мріям жінки Водолія, яка вічно витає у хмарах.

Терпіння та взаєморозуміння теж допоможуть досягти гармонії у шлюбі та стосунках загалом. Особливо Тільцеві варто проявити максимум терпіння щодо своєї половинки. Не варто критикувати її за любов до свободи та незалежності, не варто лаяти її за постійні догляди на прогулянки та відпочинок, адже вона така, і змінити її не вдасться. Натомість у шлюбі можуть виникнути проблеми, якщо почати обмежувати її у свободі. На такі дії може відреагувати вкрай різко.

Зате не можна не відзначити, що у шлюбі багато проблем можуть вирішитися завдяки ліжку – тут у Водолія та Тельця просто чудова сумісність. Мало того, що вона занадто пристрасна і любить експериментувати, так ще й чоловік-телець під напливом її пристрасті може також перетворитися на пристрасного та відкритого коханця. Звичайно, на заняттях любов’ю щастя в шлюбі не побудувати, але вирішити багато розбіжностей вони допоможуть.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг, то їх у відносинах між представниками цих знаків Зодіаку теж чимало. Та й взагалі, їх можна довго перераховувати: відмінна сумісність у ліжку, ідеальна сумісність у плані цілей на майбутнє, уміння порозумітися в складних ситуаціях і здатність стати відмінними партнерами. Звичайно, все це затьмарюється вічними проблемами побутового характеру і причіпками Тельця, але все ж таки, відносини від цього менш яскравими все одно не стануть.

Advertisement

А головне, чоловік-телець і жінка-водолів можуть набратися один від одного хорошого і принести тим самим користь собі та партнеру. Водолій може вбрати серйозність і практичність, а Телець навчиться дивитися на світ по-іншому.

Недоліки спілки

Найбільший недолік відносин між чоловіком-тельцем і жінкою-водолієм полягає в тому, що чоловік може занадто сильно тиснути на свою загадкову і дуже волелюбну супутницю. А вона може сприйняти це як загрозу своїй свободі та незалежності, від чого зазвичай у таких парах і починаються сварки, скандали, і що і призводить в більшості випадків до поступового віддалення двох половинок одна від одної.

А ще ці стосунки може зруйнувати надмірне бажання Тельця підкорити собі дівчину-водолія. Він, як і Овни, власник, і йому не зрозуміти, чому його жінка ніяк не хоче йому підкорятися. А їй не зрозуміти, як можна так сильно обмежувати іншу людину у волі.

Щодо переваг, то їх у відносинах між представниками цих знаків Зодіаку теж чимало. Та й взагалі, їх можна довго перераховувати: відмінна сумісність у ліжку, ідеальна сумісність у плані цілей на майбутнє, уміння порозумітися в складних ситуаціях і здатність стати відмінними партнерами. Звичайно, все це затьмарюється вічними проблемами побутового характеру і причіпками Тельця, але все ж таки, відносини від цього менш яскравими все одно не стануть.
А головне, чоловік-телець і жінка-водолів можуть набратися один від одного хорошого і принести тим самим користь собі та партнеру. Водолій може вбрати серйозність і практичність, а Телець навчиться дивитися на світ по-іншому.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве