Connect with us

Гороскоп

Жінка-Водолій та чоловік-Терези: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Водолій чоловік-

Сумісність у чоловіка-терези та жінки-водолія непогана, і про це свідчать і дані з гороскопу зодіакальної сумісності. Представники цих двох знаків Зодіаку можуть побудувати міцні довірчі відносини і при цьому налагодити гармонію в них таку, якою решті пар залишиться лише позаздрити. Хоча, це лише одна з теорій…

Загальна зодіакальна характеристика пари

Якщо говорити загалом, то пара, в якій є чоловік-терези та жінка-водолій, досить унікальна. Представники цих знаків Зодіаку не поспішають закувати себе шлюбом, не прагнуть серйозних і тривалих відносин із зобов’язаннями та правилами, але при цьому можуть створити дует, в якому буде все те. Про що багато пар лише мріють. Йдеться про взаєморозуміння, взаємоповагу, готовність знаходити компроміси, і навіть йти на поступки. Разом вони створюють атмосферу інтелектуального спокою, вони збагачують свої внутрішні світи за рахунок один одного і тим самим досягають гармонії у відносинах.

Ця пара навряд чи витрачатиме час на з’ясування стосунків, закиди, сварки та скандали. Вони весь свій час витрачатимуть лише те, щоб насолоджуватися життям. Це їм і сприяє їхньому взаємному щастю. Втім, істерики тут все ж таки не рідкість, особливо з боку жінки-водолія, яка ніяк не може зрозуміти, чому її хлопець-терези весь час докопується до всього, що вона б не робила. Він може нескінченно критикувати її дії, повчати, навіть тиснути на неї в інтелектуальному плані, і вона, природно, реагуватиме на цій вкрай негативно, але не різко, закочуючи спонтанні, але дуже «гучні» істерики.

Зате ці люди можуть порозумітися за різними напрямками. Так, навіть у побуті, в якому жінка Водолій ніяк не хоче брати участь, і те, у них будуть точки дотику. Вони обоє цінують матеріальність і прагнуть не тільки духовного, але й матеріального багатства.

В любові

Чи можуть чоловік-терези, і жінка-водолій, бути щасливими в коханні? Можуть, і, між іншим, шансів у представників цих знаків Зодіаку більше, ніж у багатьох інших. А все потім, що ці люди відрізняються від інших, і не лише інтелектуальною духовністю, розвиненістю інтуїцій, та ставленням до життя, а ще й здатністю бачити світ таким, яким його не бачить ніхто більше. Їх поєднують погляди, інтерес до життя, допитливість і жага до щастя. Від цього вони і стають щасливими у коханні, у стосунках…

Advertisement

Навіть на початку відносин ця пара може бути щасливою. Адже вони спочатку відчувають близькість, схожість один з одним. Та й у коханні один одного їм не доведеться сумніватися, адже представники цих знаків чисті почуттями та щирі у питаннях кохання. Ні чоловік, ні жінка в цьому союзі не прикидатимуться тими, ким не є, не хитруватимуть або плести інтриги за спиною партнера. Тут немає місця хитрощам, інтригам, злості чи заздрості – ці стосунки чисті.

Але це не означає, що Терези і Водолія не мають проблем. Навпаки, іноді може здатися, що у них проблем більше, ніж у будь-кого. Хоча це не так – просто ці люди не гребують виносити сварки напоказ і не соромляться скандалити на публіці, і більше того, вони обидва актори, і їм подобається, коли за ними навіть у сварках спостерігають інші люди. Хоча знову ж таки, бувають і винятки…

Поради чоловікові

  • не ігноруйте її проблеми та переживання;
  • виявляйте максимум терпіння щодо її недоліків;
  • намагайтеся приділяти їй більше уваги, бути дбайливим та уважним;
  • проявляйте ініціативу і будьте заводилою в її очах;
  • трохи духовності та інтелектуальності вашим стосункам теж не завадить.

Поради жінці

  • не обмежуйте його свободу;
  • менше ревнуйте, якщо навіть буде привід;
  • не залишайте образ – про все говоріть йому прямо в очі;
  • не критикуйте його дії;
  • намагайтеся якнайменше відступати від встановлених ним правил.

Сумісність у шлюбі

У шлюбі у жінки-водолія та чоловіка-терезів може бути багато проблем, але основна їх частина пов’язана з характером чоловіка, з його самолюбством. З його нездатністю усвідомити свою провину, та його небажанням змінюватись і припинити критикувати всіх навколо. Жінці Водолію з таким чоловіком у шлюбі доведеться дуже нелегко. Але є й вихід – його, на відміну від інших знаків, можна перевиховати. Складно, тяжко, але можна…

Гармонії у шлюбі Водолію і Терезам вдасться домогтися і тоді, коли обидва зрозуміють, що іноді потрібно йти на поступки заради стосунків та коханої людини. Звісно, ​​це завжди легко, але іншого варіанта немає. Або ці дві людини навчаться йти на поступки і знаходити компроміс у безкомпромісних ситуаціях, або у шлюбі у них буде багато скандалів і сварок без вагомих причин.

Зате не можна не відзначити той факт, що у цих людей чудова сумісність у ліжку. У шлюбі вони можуть практично будь-яку проблему вирішити за рахунок близькості в ліжку. Тут вони по-справжньому щасливі. Жінка-водолій забуде в ліжку з Терезами про всі свої образи, а він, у свою чергу, зможе на тлі її пристрасті відкинути убік всі свої невдоволення. Саме в ліжку, одружений, вони й зможуть налагоджувати стосунки після сварки чи чергової образи однієї з половинок.

Переваги та плюси спілки

Переваг у стосунків між чоловіком Терезами та жінкою Водолієм теж чимало. Взяти навіть їхню сумісність у плані духовності та інтелекту. Вони обоє люблять інтелектуальні розмови, обидва цінують духовну близькість і обидва мріють про подорожі. Це пара, якій ніколи не буде нудно, ці люди завжди будуть радіти спільному проведенню часу.

Advertisement

Ще один плюс полягає в тому, що мають гарну фізичну сумісність. У ліжку вони будуть задоволені один одним, адже можуть передбачити один одного. Та й взагалі, для них обох заняття любов’ю, це насамперед інструмент взаємодії, за допомогою якого вони залагоджуватимуть усі свої проблеми у стосунках.

А плюс до всього Терези та Водолій можуть стати відмінними батьками, але лише у зрілості. Не варто заводити дітей у молодості Терезам м Водолію – у такому разі батьків з них не вийде, принаймні відповідальними та обов’язковими молодих представників цих знаків точно не назвеш.

Недоліки спілки

Найбільша проблема цих відносин полягає в тому, що і чоловік-терези, і жінка-водолів, занадто закохані в себе, щоб помічати проблеми партнерів. Вони обидва надто закохані в себе, надто егоїстичні, щоб помічати страждання коханої людини. І самі ж потім і ображаються, коли їхні проблеми на помічає партнер.

Другий недолік у відносинах цих двох людей може полягати в тому, що обидва вони надто допитливі та волелюбні. Через це їхні стосунки можуть надовго залишитися на етапі «поза шлюбом». При цьому, коли комусь самому спаде на думку одружитися, другий цьому сильно противиться, що може призвести до розставання. Хоча буває і так, що Терези та Водолії одружуються дуже рано – але в такому випадку велика ймовірність розлучення.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве