Connect with us

Гороскоп

Жінка-Водолій та чоловік-Водолій: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Гороскоп сумісність жінка-Водолій чоловік-

Пару, в якій стосунки вишиковуються чоловіком-водолієм і жінкою-водолієм, цілком можна назвати унікальною. У них чудова сумісність і багато спільного, та й зодіакальний гороскоп сумісності пророкує їм багато хорошого, але при цьому будувати відносини представникам цього знака Зодіаку нелегко, адже їх схожості, як би дивно це не звучало, можуть, як об’єднувати їх, так і навпаки, діяти на шкоду відносинам.

Загальна зодіакальна характеристика пари

Загальна характеристика пари, що складається з двох представників знака Водолій, є такою, що описує пару незалежних і дуже волелюбних людей. Чоловік-водолій і жінка-водолів, що перебувають у стосунках один з одним, надають лише одне – навіть за дуже великої схожості характерів і темпераментів, стосунки можуть бути крихкими, а гармонії може зовсім не бути. Хоча знову ж таки, вся ця справа випадку, і в кожному окремому випадку діють свої закони та правила…

Волелюбні, незалежні, закохані в самих себе, які думають тільки про себе егоїсти, прагнуть свободи та незалежності навіть у разі перебування у стосунках – ось вони якісь, чоловік і жінка Водолії. Сказати, що їхня пара буде щасливою, ніяк не можна, і більше того, навіть передбачити, як складуться їхні стосунки, і то практично нереально. Ці відносини можна класифікувати як «Все чи Нічого». Представники цього знака можуть або побудувати міцні відносини або розійтися вже в перший місяць.

Якщо ж говорити про шлюб, то до нього Водолії зовсім нечасто доходять. Обох під вінець зазвичай тягнуть половинки, народжені під іншими знаками Зодіаку. У разі двох Водоліїв, тягнути нікому, а отже стосунки довгий час будуть «без зобов’язань», поза шлюбом. Є думка, що двох Водоліїв може змусити одружитися лише якусь серйозну обставину, наприклад, вагітність чи взаємна матеріальна вигода. Хоча бувають і винятки.

В любові

У коханні у двох Водоліїв все дуже непросто. По-перше, налагодити гармонію у коханні їм заважає взаємна егоїстичність. Кожен із них хоче отримувати стільки уваги до своєї персони, скільки не дає сам, і кожен виборює свою свободу, намагаючись при цьому обмежити свободу партнера. Все це може принести чимало проблем обом половинкам у коханні та стосунках загалом.

Advertisement

Не рідкісний випадок, коли чоловік-водолій та жінка-водолів розходяться через зраду – на жаль, це так. Хоча водночас у відносинах із представниками інших знаків Зодіаку Водолії навпаки тримаються правил пристойності та демонструють вищий клас вірності. Чому так? Та тому що Водолії схильні до накопичення образ, а в парі, де обидва заступаються цим знаком, тих образ буде стільки, скільки нормальним відносинам просто не пережити.

Зате в коханні на самому початку у жінки Водолія та чоловіка Водолія можуть бути такі стосунки, про які багато інших пар тільки мріють. Спочатку вони можуть бути зачарованими своєю схожістю і вважати навіть саме знайомство один з одним знаком згори. Пристрасть, романтика, спонтанність, взаємне фізичне тяжіння – все це зробить їхню пару щасливими у коханні.

Поради чоловікові

  • всі рішення приймайте лише після обговорення з партнеркою;
  • не робіть того, що не сподобалося б вам особисто;
  • намагайтеся більше уваги приділяти їй особисто – дбайте, плекайте;
  • не давайте приводів для накопичення образ;
  • не залишайте невирішеними конфліктні питання.

Поради жінці

  • завжди залишайтеся жіночною та пристрасною в його очах;
  • будьте максимально загадковою для нього;
  • не замикайтеся у полоні побутових проблем;
  • не тягніть його під вінець без його явного натяку на бажання одружитися;
  • не зазіхайте на його особистий простір.

Сумісність у шлюбі

Ну для початку варто відзначити той факт, що до стосунків у шлюбі дійти двом представникам такого знака Зодіаку як Водолій, дуже нелегко, адже обидва, і особливо чоловік, будуть чинити опір «шлюбним кайданам». Але якщо вже чоловік-водолій і жінка-водолій і опинилися в шлюбі, то тут доведеться дуже попрацювати, щоб зберегти шлюб і зробити його максимально гармонійним.

Гармонії у шлюбі допоможе доїтися насамперед здатність обох половинок жартувати тоді, коли жарти здаються недоречними. Це головний скріплюючий ці дві половинки фактор – будь-яка сварка і скандал можуть у Водоліїв закінчитися жартом та веселощами, і це з якогось боку навіть чудово. Але з іншого боку, гармонія повинна грунтуватися не на жартах і веселощі, а на здатності йти на компроміс. Навчіться йти знаходити компроміси там, де їх немає, навчитеся ладнати у питаннях, з яких у вас явно різні думки, тоді буде і гармонія, і ідилія, і кохання. У шлюбі без цього не обійтися …

А головне, пам’ятайте, у шлюбі ви, два Водолія будете щасливими лише тоді, коли зрозумієте, що жодна сварка не має бути забутою. Ви обидва мстиві, і любите накопичувати образи в собі, і вам у жодному разі не можна залишати недоговореності у відносинах. Тільки вміння відразу ж розбирати сварки і причини їх виникнення допоможе вам досягти стабільності у відносинах і в шлюбі в цілому, і позбавити спраги помсти.

Переваги та плюси спілки

Щодо переваг, то їх у відносин між двома представниками знака Водолія досить багато. Наприклад, взяти навіть той факт, що вони схожі один на одного, а отже знають один одного так, як їх не знає більше ніхто. Кожен знає, чого хоче партнер, і це чудово. Інша річ, що вони вічно сперечаються і люблять поступатися один одному.

Advertisement

Друга перевага полягає в яскравості пари, в унікальності відносин, у пристрасті та романтичності, в коханні, яке випромінює ця пара, як на початку відносин, так і через багато років співіснування. Чоловік-водолій та жінка-водолів разом, це прекрасний дует, помітна та дуже яскрава пара.

А плюс до всього у цієї пари чудова сумісність у ліжку, що вже само собою є великою перевагою. У ліжку вони можуть нескінченно насолоджуватися один одним, і нікому з них ніколи партнер не здасться нудним, адже визнати партнера нудним у їхньому випадку, отже, звинуватити в нудності і себе особисто.

Недоліки спілки

Найбільша нестача відносин між чоловіком-водолієм і жінкою-водолієм полягає саме в факторі, який багатьма належить до переваг. Йдеться про схожість темпераментів та характерів. Так, вони схожі своєю волелюбністю та незалежністю, сходяться у поглядах на життя та багато іншого, але хіба можуть ужитися в одній парі дві людини, які найбільше цінують на світі свою незалежність і свободу? Відповідь очевидна…

Ще одна проблема полягає в тому, що два Водолія, незважаючи на свою схожість, ніколи не поступаються один одному. Практично з усіх питань вони будуть сперечатися один з одним, намагаючись довести свою правоту. До того ж іноді ці суперечки можуть більше бути схожими на маразм, а не на здорову конкуренцію інтересів.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве