Connect with us

Імена

Значення імені Світлана: характер та доля його володаря

Published

on

Значення імені Світлана

Характеристики імені Світлана

Походження слов’янське
Значення імені світла
Знак зодіаку Водолій
Планета-покровитель Нептун
Камінь-талісман Горний кришталь
Колір блакитний
Форми імені Світлана, Світуля, Світлана, Світлана, Світлана, Світлана, Світлана, Світлана, Світлана, Світлана, Світлана, Світлана
Іменини 26 лютого , 2 квітня

Історія походження імені Світлана

Ім’я Світлана не має стародавнього коріння, як інші імена. Це ім’я узвичаїлося в XIX столітті, коли було придумано поетом А. Х. Востоковим. Знаменитий філолог узвичаїв Світлану, використавши ім’я в назві балади «Світлана та Мстислав» у 1802 році. Вигадка поета сподобалася суспільству настільки, що ім’я стало особистим і міцно узвичаїлося російського народу. У ХХ столітті Світланами називали дочок політичної верхівки, вождів. Наприклад, Світланою звали доньку І.В.Сталіна.

Православна Церква не має у святцях імені Світлана, тому ім’я співвіднесли з більш давнім Фотіном, що у перекладі також означає “світла”. У 1943 році в Росії стало так багато Світлан, що РПЦ була змушена офіційно визнати ім’я та дозволити використати його в таїнстві хрещення.

Значення імені Світлана

Світлана – російське ім’я, буквально означає “світла”. Світлана саме така, добра, ніжна, але може обпекти. Світлана притягує людей своєю відкритістю та легким характером, але на перевірку дівчина виявляється не такою простою, якою хоче здаватися. Її натура набагато глибша і складніша, ніж може здаватися за першим враженням.

Характер та доля імені Світлана

Характер Свєти суперечливий, у дівчині поєднується непоєднуване. Вона педантична та акуратна, але може несподівано вибухнути через дрібниці. У серйозних справах Світлана сувора, її нелегко вивести на роботу, коли потрібна максимальна концентрація. Дуже вимоглива до себе, таку ж високу планку ставить оточуючим, але завжди здатна взяти до уваги слабкість людини. не терпить ліні та непрофесіоналізму у справах. З домашніми сувора, але ніколи не залишить у біді. Вважає, що людям треба допомагати та успішно робить це. У Світлани майже немає ворогів, вона з усіма намагається підтримувати добрі стосунки, навіть якщо це її ранить.

Професія імені Світлана

Світлана любить точні науки, тому часто обирає роботу з математичним ухилом: бухгалтер, економіст, спеціаліст відділу продажу, інженер тощо. Часто обіймає керівні посади. Підлеглі, бачачи у Світлі доброї і м’якої людини, часто нариваються на справжнє Світло, тверде і безкомпромісне в роботі. Оманливе враження може комусь коштувати кар’єри. Але якщо люди виправдовують її очікування, вона не скупиться на похвалу та заохочення.

Advertisement

Здоров’я імені Світлана

Світлана ретельно стежить за своїм здоров’ям, але відповідальна робота може поплутати її плани. Найчастіше Світлана відчуває жахливу втому і недосипання, особливо, коли у неї з’являються діти. Жінка не може знизити планку, яку собі встановила, і відповідність внутрішнім вимогам з’їдає її час. Втома накопичується, ударяючи по внутрішніх органах. Світланам потрібно навчитися перебудовуватися, щоб не “згоріти” на роботі та вдома. Найпростіший спосіб – дозволяти собі розслаблятися хоча б раз на тиждень. Відкинути все, що займає думки, і перезавантажитися. Це може бути похід у ліс, створення клумби, катання на лижах чи СПА-сеанси у лазні із подружками.

Любовні та сімейні стосунки імені Світлана

Світлана виходить заміж з великого кохання і робить все, щоб шлюб був вдалим. На жаль, не все в цьому світі залежить від Світлани. До виховання дітей жінка також підходить з великою відповідальністю, проте багато прощає їм, чим може трохи зіпсувати характер сина або дочки. У цілому сім’єю Світлана насолоджується, бачачи в ній сенс свого життя.

Значення літер імені Світлана

С – людина, в імені якої є ця літера, надто розважлива і логічна у своїх діях. Він завжди в центрі уваги, прагнутиме керівник і панувати. Для нього важливо забезпечити собі матеріальний добробут. Нерідко перебуває у дратівливому стані, часто вередує. У роботі працьовитий, відповідальний, завзятий. У відносинах звик ставити високу планку по відношенню до свого партнера, тому часто буває самотній.

Якщо ім’я починається з літери «З», його носій прагне проявити себе якось, виділитися із загальної маси.

В – присутність цієї літери та імені людини характеризує його як відкриту, мрійливу, товариську та творчу особистість. Однак ці якості не заважають йому тверезо дивитися на життя. У парі він вірний партнеру, ніколи не вибачає зради. Люблячи, віддає всього себе без залишку. Вміє дивувати романтикою та пристрастю.

Advertisement

І – людина з цією літерою в імені відрізняється бажанням постійно зростати і розвиватися, завзятістю, цілеспрямованістю, нерідко проникливістю. Особа, здатна робити вчинки, часом надто емоційна, що подобається далеко не всім, але не конфліктна. Вона надає позитивний вплив на навколишніх людей завдяки простоті у спілкуванні та чарівності. Такій людині важко знайти партнера, оскільки вона дуже цінує свободу.

Т – любить мріяти, творити, надихаючись від навколишнього. Така людина добре розвинена інтуїція, світогляд. Однак він не вміє зіставляти бажане та можливе, тому в житті часто перебуває у скрутному фінансовому становищі. Особистість чуттєва, сексуальна та пристрасна. Водночас до себе в неї завищені вимоги, так само як і до людей, що його оточують. У ній спостерігається прагнення лідерства.

Л – особистість творча та естетична. З нею цікаво розмовляти та дружити. З такою людиною важко посваритися – вона вміє визнавати свої помилки та поступатися. У відносинах відкритий та емоційний, вміє любити, бути вірним та чесним. У ньому спостерігається велика прихильність до близьких людей.

А – люди, в іменах яких є ця літера, вирізняються підвищеною активністю. Таким особам дуже важливий успіх у житті, тому складний шлях не стане для них на заваді. Яскрава зовнішність, лідерство, прагнення всього нового, цілеспрямованість, самостійність – усе це про них. Такі люди не підлаштовуються під шаблони суспільства.

Н – володар імені з цією літерою наділений сильним характером та дотепністю. У ньому приваблює внутрішня сила, під вплив якої потрапляють навіть оточуючі. Чи не поступається, не йде на компроміс і надмірно виборчий. Таких людей дуже цінують як працівників – вони старанні, відповідальні та старанні. Однак рутинною роботою їх не втримаєш. У відносинах така людина також надто вимоглива та виборча.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве