Connect with us

Гороскоп

Знак зодіаку Телець – повна характеристика

Published

on

Знак зодіаку Телець - коротка характеристика

Телець – це другий знак зодіаку, люди, народжені під ним, звикли до стабільної та комфортної обстановки, емоційної стабільності, практичності у всіх ситуаціях, забезпечення прийнятної позиції.

Період знака: 21 квітня – 21 травня
Планета: Венера
Стихія: Земля
Властивість знака: стабільний, постійний Важко уявити собі завзятішого, працьовитого і схильного до сталості знаку.
Символ знака Бик
Латинська назва: Taurus
Сузір’я: Телець
Основна зірка: Альдебаран, до складу сузір’я входить Крабоподібна туманність
Найближчі сузір’я: Овен, Возничий, Оріон, Персей, Кіт

Загальна інформація про Тельця

Повний опис знака Зодіаку Телець: основні характеристики та докладний опис особистості. Телець – знак Зодіаку, який уособлює наполегливість, працьовитість, силу, ніжність та яскравість.

Ключові властивості

 • Камені Тільця
 • Планети Тельця
 • Стихія Тельця
 • Талісмани Тельця
 • Подарунки для Тельця

Кохання та стосунки

 • Сексуальний гороскоп
 • Сумісність Тільця
 • Чоловік Тілець
 • Жінка Телець
 • Дитина Телець

Бізнес та кар’єра

 • Професії Тельця

Здоров’я та харчування

 • Харчування Тільця
 • Здоров’я Тільця

Сумісність Тельця з іншими знаками зодіаку

Сумісність Чоловік Телець та жінка-Овен Сумісність Чоловік Овен та жінка-Телець
Сумісність Чоловік Телець та жінка-Телець Сумісність Чоловік Телець та жінка-Телець
Сумісність Чоловік Телець та жінка-Близнюки Сумісність Чоловік Близнюки та жінка-Телець
Сумісність Чоловік Телець та жінка-Рак Сумісність Чоловік Рак та жінка-Телець
Сумісність Чоловік Телець та жінка-Лев Сумісність Чоловік Лев та жінка-Телець
Сумісність Чоловік Телець та жінка-Діва Сумісність Чоловік Діва та жінка-Телець
Сумісність Чоловік Телець та жінка-Терези Сумісність Чоловік Терези та жінка-Телець
Сумісність Чоловік Телець та жінка-Скорпіон Сумісність Чоловік Скорпіон та жінка-Телець
Сумісність Чоловік Телець та жінка-Стрілець Сумісність Чоловік Стрілець та жінка-Телець
Сумісність Чоловік Телець та жінка-Козеріг Сумісність Чоловік Козеріг та жінка-Телець
Сумісність Чоловік Телець та жінка-Водолій Сумісність Чоловік Водолій та жінка-Телець
Сумісність Чоловік Телець та жінка-Риби Сумісність Чоловік Риби та жінка-Телець

Інші знаки зодіаку – дивіться сумісність знаків зодіаку.

Знак Телець - харастер, опис

Знак Телець – харастер, опис

Коротка характеристика

Гліф: голова бика із рогами. Багато астрологи трактують гліф як підборіддя, шию та ендокринну систему загалом. Крім того, символізує багатство, матеріальні блага, досягнуті наполегливою працею та зусиллям волі.
Стихія знак: земля, перший земний знак.
Планета-управитель: Венера.
Талісмани: слон, золоте тілець.
Камені: агат, смарагд.
Кольори: зелений, блакитний, білий, лимонний, жовтий.
Метал: мідь.
Найсприятливіші дні: понеділок, п’ятниця.
Несприятливі дні: Вівторок.
Щасливі числа та цифри : 2, 4, 6, усі числа, які поділяються на 6.
Головні роки життя: ті, що діляться на 8.
Найкраще поєднання за східним гороскопом: Пацюк, Мавпа, Дракон.
Протилежний знак: Скорпіон. Телець все життя накопичує гроші та власність, не ділячи ні з ким. Скорпіон, навпаки, готовий ділити з партнером власність і все придбане ним протягом життя, цінує духовне багатство не менш ніж матеріальне.
Подання у світі рослин: бузок, кульбаба, конвалія, маргаритка, мох, льон, шпинат, яблуня, подорожник, кипарис.
Подання у тварин: вся велика рогата худоба.
Країни та міста, які під управлінням знака: Україна, Швейцарія, Польща, Ірландія, Іран, Голландія, Ірак, Австралія, Афганістан, Лейпциг, Сент-Луїс, Люцерн, Дублін.
Належний клімат: помірний.
Найкраще місце для життя: окремий будинок у спокійній місцевості, бажано поблизу природи.
Небезпека: випадки, де поєднуються фінанси та кохання, серйозні конфлікти з оточуючими, будь-яке насильство.
Знамениті представники знака: Іммануїл Кант, Зігмунд Фрейд, Вільям Шекспір, Петро Чайковський, Сальвадор Далі, Михайло Булгаков, Олександр Невський, Катерина ІІ, Микола ІІ, Шарлотта Бронте, Ума Турман, Елла Фіцджеральд, Марина Владі, Мішельфай.

Ключові риси Тельців

У Тельців все має бути ідеально: повноцінний відпочинок, стабільний заробіток, гарний та вірний партнер. Вони люблять забезпечити собі яскраве, комфортне, спокійне життя. Мають ввічливість і комунікабельність, намагаються завжди залишати про себе гарне враження. Завжди знають, що хочуть домогтися від оточуючих, і як це потрібно робити.

 • Гумор. Тельці найчастіше спокійні, застосовують своє почуття гумору навіть для того, щоб посміятися з себе. Швидко змінюють настрій, якщо торкнутися їхніх почуттів, вивести з себе або натиснути на слабке місце.
 • Спокій. Дозволяє представникам цього знаку довго досягати своєї мети та не гнатися за порожніми амбіціями. Тільці знають ціну напрацьованим успіхам, не витрачають свою енергію на дрібниці, завжди залишаються вірними своїм ідеалам.
 • Упорядкованість. Усі справи та вчинки цих людей чітко структуровані та завжди відповідають словам. Телець не люблять скарги оточуючих життя і сам ніколи цього робить. Вони добрі виконавці, готові взятися за складну роботу, від якої відмовилися інші люди. Завдяки своїм якостям характеру, можуть відбутися у будь-якій професії.
 • Традиційні цінності. Кохання і стосунки, Тільці будують за таким же принципом, як і все своє життя, на основі традицій та порядку. Їм властиво радіти простим речам у відносинах, проте партнер грає для них важливу роль у взаєморозумінні, довірі та любові. Ретельно підходить до вибору обранця, але надто довго не затягує такий процес.

Особливості за датами народження

Тільці відрізняються солідністю та категоричністю. За темпераментом вони меланхолійні, це дає їм бути суєтними, впадати у стан раптової активності. Для дій необхідно спочатку ретельно обміркувати всі можливі наслідки. Але, як і більшість людей на Землі, вони можуть піддатися настрою і зробити щось позапланове, на емоціях.

 • Перша декада (21.04-30.04). Народжені в першу декаду, підкоряються Венері, це пристрасні і темпераментні люди, які завжди мають велику популярність у протилежної статі, але не піддаються миттєвим слабкостям. Їх характерні стабільність і порядок у всьому. Це люди, які мають чіткий структурований план на будь-які життєві ситуації. Але крім практичності та спокою Тельці першої декади схильні до освоєння мистецтва.
 • Друга декада (01.05 – 10.05). Народжені у другій декаді є поєднанням емоційності, а також інтелекту. Ці люди поєднують у собі риси характеру Діви та Тельця. Їхнє життя будується на постійному протиборстві душевних переживань і розуму, саме тому вони схильні до змін у настрої. Але всупереч усьому люблять життя у всіх його сферах. Тільці другої декади можуть стати чудовими бухгалтерами чи інженерами.
 • Третя декада (11.05 – 21.05). Люди, народжені у третій декаді, поєднують риси характеру як Тельцов, а й Козерогів. Вони дуже стримані, холоднокровні, терплячі, потайливі, дисципліновані та спокійні. Любовні стосунки часто не складаються, але якщо знаходять дійсно відповідного партнера по життю, то виявляють себе як ніжні кохані, хороші господарі та надійне подружжя. Тільці третьої декади ніжні та чуйні до всього прекрасного, вони люблять збирати домашню бібліотеку, доглядати квіти.

Характер Тільців

Це люди відкриті та доброзичливі екстраверти. Телець має невичерпне терпіння, вони можуть довго мовчати про свої переживання, бувають поблажливими. Але чаша терпіння навіть у Тельців має край, і, переповнені своїми емоціями, вони в одну мить можуть стати розлютованими, безжальними, здатними на образи. На життя вони дивляться через чітку призму реалізму, не люблять мріяти. Завдяки цій рисі рідко розчаровуються в чомусь, адже не будували казкові перспективи, які насправді виявилися звичайними. Втім, реалістичне сприйняття не дає Тельцям насолодитися красою світу, приковуючи увагу до недоліків.

Позитивні риси

Тільці не дозволять командувати ними, вказувати, що робити, нав’язувати свою думку, але до доброї поради дослухаються. Вони відчувають вільно з тими, хто поступливий і м’який за характером, не намагається ущемити їхні інтереси та права.

 • Люди цього знаку тісно пов’язані зі своєю стихією землі, люблять природу. Вони наповнюються енергією, перебуваючи на свіжому повітрі, заспокоюються, до них на думку спадають довгоочікувані рішення.
 • Завжди тримають слово, дуже відповідальні у всіх сферах життя, вшановують і дотримуються правил і законів. З Тельцем спокійно і надійно, в ньому можна бути впевненим завжди, він нездатний на зраду та втечу у скрутну хвилину. Навіть якщо обставини склалися так, що довелося порушити обіцянку, він дуже переживатиме і знайде спосіб максимально виправити цю негаразди.
 • Тільці відкриті, сприйнятливі і прагнуть пізнавати світ, залишаючись у своїй консерваторами.
 • Стабільність та монотонність – найкращі характеристики для Тельців. Вони напружуються побачивши змін у звичному ритмі життя. Від раптових змін нікуди не подітися, але Телець не поспішає підлаштовуватися під новий лад, чекає, доки все стане як і раніше.
 • Матеріальне має велику цінність у їхніх очах, вони прив’язуються до речей, не мислять життя без добробуту, стабільності, зручності та розміреності. Віддадуть перевагу суспільству інтелектуалів, значних персон, але й на інших зверхньо не подивляться. Тельців манить розкіш та блиск, вони любителі вечірок.
 • Вдома Тельцю важливо відчувати комфорт та затишок. До грошей, як і до всього у своєму житті, вони ставляться відповідально. У борг дадуть, але тільки якщо причина звернення варта уваги, вони не витрачають даремно грошей, але й не відрізняються скупістю. Люблять нести все в будинок, їм подобається бачити відображення старань у матеріальних речах, які збирають все життя.

Негативні риси

Тяжкі часи для Тельців – справжнє випробування, але за їх зовнішністю не зрозумієш, як саме йдуть його справи, який настрій усередині. Хоча їм по-справжньому важко вибратися з депресивного стану, вони рідко скаржаться та шукають підтримки.

 • Найвідоміший негативний бік Тельців — їхня впертість. Неможливо їм довести щось, навіть якщо ви запаслися безліч аргументів і взагалі відповідь на предмет спору очевидна. Вони ніби нічого не чують у такі моменти. Навіть зазнавши поразки у суперечці, вони так само залишаються зі своєю думкою.
 • У разі невдачі воліє зачаїтися і чекати біля моря погоди, адже він терплячий до неможливого.
 • Відрізняються сильним почуттям власності, вони не хочуть ні з ким ділити своїх рідних та коханих, їм потрібна вся ваша увага. На цьому ґрунті зароджується ревнощі.
 • Деякі Тельці відчувають відверту зневагу до оточуючих, вони люблять себе і цінують, але часом виявляють садистські нахили.
 • У пориві агресії Телець зовсім втрачає контроль над собою, все трощить і ламає на своєму шляху, в гніві він воістину страшний. Серед них зустрічаються домашні тирани, що тримають в жаху всіх своїх домочадців, а на вигляд справляючи найкраще враження.
 • Консерватизм Тельцов не знає межі. Вони часом не бажають і чути про нововведення, навіть якщо це дійсно вартий винахід, і вони його потребують.
 • Тільці можуть справляти враження апатичних, повільних людей. Іноді їх розумний підхід до витрат впритул підбирається до скнарості.

Характеристика жінок

 • Дитинство. Змалку дівчинка Телець показує свою завзятість, чутливість своєї натури. Вона норовлива, якщо щось не по ній, вона здатна вередувати, часом занадто бурхливо виявляючи свій протест, з криками та феєричними істериками. Варто бути спокійними та глибоко дихати, щоб не втратити самовладання, заспокоюючи Тельця. Дівчаткам Тільцям притаманні акуратність, турботливість, вони тихі та лагідні. Дуже розбірлива в їжі, доведеться проводити багато годин на кухні, створюючи ідеальну страву. Потрібно пам’ятати, що у них природна схильність до повноти та готувати максимально корисно та збалансовано.
 • Юність. Тільці прив’язані до своєї сім’ї всім серцем, вони підтримують близькі довірчі стосунки все своє життя, а у дорослому віці стають друзями своїм батькам. Її легко переключити з цього стану, говорячи спокійним впевненим голосом, відволікаючи на книгу з позитивним сюжетом. Щоб уникнути примх, потрібно лише прислухатися до її бажань, не дратувати, і Телець завжди буде ніжною і готовою співпрацювати з вами. Вважають за краще активно проводити час, мають зазвичай спортивне хобі. Їм подобається приковувати погляди оточуючих себе.
 • Кохання. Жінка Телець дуже віддана дружина та друг. Має широке коло друзів, різнобічних та цікавих для неї особистостей. Тяжко переносить розставання. Найчастіше Тельці заводять одні стосунки на все життя. У коханні бувають обачливі та розважливі, підходять до всіх рішень із «холодною головою». Жінку Тельця легко довести до істерики, у цьому стані її не впізнати, вона мстива і нещадна. Дівчина буває надто байдужою або, навпаки, вкрай щедрою на емоції.
 • Навчання. Більшість Тельців – здібні учениці, їх часто ставлять за приклад іншим. Вони старанні, люблять виконувати домашні завдання, щоб милуватися результатом своєї роботи. Тільці за природою повільні, але посидючі. Потрібно враховувати цю особливість, і не змушувати їх працювати на більш високих швидкостях, це тільки зробить їх нервовими та неспокійними. Важливо давати дитині посильне навантаження та хвалити за успіхи.
 • Справи та робота. Тельцю на роботі важливо почуватися шановним співробітником, надійним та працьовитим. Якщо на роботі у неї трапляється конфлікт, то це, найімовірніше, через некомпетентне ставлення, Телець такого не зазнає. Посидючі та старанні дівчата реалізують себе на будь-якій посаді, де потрібні ці якості. Тільці можуть відчувати яскраві емоції, сприйнятливі до квітів та звуків, тому часто пов’язують свою кар’єру із творчістю.

Характеристика чоловіків

 • Дитинство. У дитинстві Тельці підбирають все нічийне, що знайдуть на вулиці. Телець хлопчик відрізняється непохитною впевненістю в собі, він самостійний не по роках, галанти. Водночас скромний, надто наївний, чутливий і романтичний. Весь букет його характеристик змушує його часто розчаровуватись. Незважаючи на ніжну натуру, дуже міцні та спортивні.
 • Юність. За справедливість вони готові битися в буквальному значенні. Вони не відступлять навіть перед сильнішим та дорослішим суперником. Свої рішення Тельці не ставлять під сумнів, тому їм буває важко порозумітися з дорослими. Це консерватори, які люблять старе і звичне у всіх сферах життя. З Тельцем варто поводитися ласкаво, і ви помітите, як яскраво сяють його найкращі якості.
 • Кохання. Якщо у підлітковому віці Телець зустріне своє кохання, що буває вкрай рідко, то він піде на будь-які жертви заради цього почуття. Перебуваючи вже у відносинах зі своєю обраницею, він також буде поступливий і жертвуватиме своєю дорогоцінною свободою. Хлопчик дуже ревнивий, тому не варто вкотре давати привід.

Сексуальна сумісність знака Телець

Добре підійдуть Тельцю представники знаків Козеріг та Діва . Усі вони належать до земної стихії, тому взаєморозуміння тут забезпечене. Однак Діва може здатися Тельцю занадто холодною, а Козеріг, незважаючи на свою надійність і цілеспрямованість, не сумісний із Тельцем у сексуальному плані. Найбільш витончені та досяглі зрілості Тельці можуть скласти гарну пару з Близнюками , Овном . Перші подарують земному партнеру можливість інтелектуального розвитку, а другі заповнять нестачу енергії. Глибокі, ідеалістичні стосунки та чудова сексуальна сумісність Тільцям забезпечена зі Скорпіоном .

Відомі представники знаку Телець

Відомі представники знаку Телець

Знаменитості у яких Сонце в Тельці:

 • Меган Фокс (Megan Fox)
 • Пенелопа Крус (Penelope Cruz)
 • Джессіка Ленг (Jessica Lange)
 • Роберт Паттінсон (Robert Pattinson)
 • Кейт Бланшетт (Cate Blanchett)
 • Рене Зеллвегер (Renee Zellweger)
 • Аль Пачіно (Al Pacino)
 • Джордж Клуні (George Clooney)
 • Пірс Броснан (Pierce Brosnan)
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве