Connect with us

Гороскоп

Знак зодіаку Терези – Повна характеристика, опис

Published

on

Знак Терези - характер, опис

Характеристика знака Терези говорить про те, що вони мають високий рівень інтуїтивного інтелекту. Вони прекрасні співрозмовники, їхню дружелюбність і тонке почуття гумору можна позаздрити. З оточуючими Терези поводяться досить відкрито і водночас м’яко, не допускаючи необережних висловлювань і намагаючись не ображати близьких.

Період знаку: 24 вересня – 23 жовтня
Планета: Венера
Стихія: Повітря
Властивість знака: авторитарний, цілеспрямований, кардинальний
Символ знаку: терези, що знаходяться в рівновазі
Назва сузір’я латиною: Libra
Сузір’я: Терези
Основна зірка:
Найближчі сузір’я Діва, Скорпіон, Гідра, Центавр, Змієносець, Вовк

Загальна інформація про Терези

Повний опис знаку зодіаку Терези: гороскопи, основні характеристики та докладний опис особистості. Терези – знак зодіаку, який уособлює рівновагу, гармонію, досконалість, справедливість, спокій та порядок.

Ключові властивості

 • Камені Терезів
 • Планети Терезів
 • Стихія Терезів
 • Талісмани Терезів
 • Подарунки для Терезів

Кохання та стосунки

 • Сексуальний гороскоп
 • Сумісність Терезів
 • Чоловік Терезів
 • Жінка Терезів
 • Дитина Терезів

Бізнес та кар’єра

 • Професії Терезів

Здоров’я та харчування

 • Харчування Терезів
 • Здоров’я Терезів

Сумісність Терезів з іншими знаками зодіаку

Сумісність Чоловік Терези та жінка-Овен Сумісність Чоловік Овен та жінка-Терези
Сумісність Чоловік Терези та жінка-Телець Сумісність Чоловік Телець та жінка-Терези
Сумісність Чоловік Терези та жінка-Близнюки Сумісність Чоловік Близнюки та жінка-Терези
Сумісність Чоловік Терези та жінка-Рак Сумісність Чоловік Рак та жінка-Терези
Сумісність Чоловік Терези та жінка-Лев Сумісність Чоловік Лев та жінка-Терези
Сумісність Чоловік Терези та жінка-Діва Сумісність Чоловік Діва та жінка-Терези
Сумісність Чоловік Терези та жінка-Терези Сумісність Чоловік Терези та жінка-Терези
Сумісність Чоловік Терези та жінка-Скорпіон Сумісність Чоловік Скорпіон та жінка-Терези
Сумісність Чоловік Терези та жінка-Стрілець Сумісність Чоловік Стрілець та жінка-Терези
Сумісність Чоловік Терези та жінка-Козеріг Сумісність Чоловік Козеріг та жінка-Терези
Сумісність Чоловік Терези та жінка-Водолій Сумісність Чоловік Водолій та жінка-Терези
Сумісність Чоловік Терези та жінка-Риби Сумісність Чоловік Риби та жінка-Терези

Інші знаки зодіаку – дивіться сумісність знаків зодіаку.

Знак зодіаку Терези - коротка характеристика

Знак зодіаку Терези – коротка характеристика

Значення та опис знака Терези

Гліф: чаші терезів у стані рівноваги. Астрологи вважають їх символом влади розуму над емоціями та партнерства.
Стихія: Повітря, наступний повітряний знак після близнюків.
Планета-управитель: Венера.
Талісмани: серце, книга.
Камені: корал, опал.
Кольори: всі пастельні тони, синій, лавандовий, зелений, морський хвилі.
Метал: мідь.
Сприятливі дні: субота та п’ятниця.
Несприятливі дні: неділя та вівторок.
Щасливі числа та цифри: 2, 5, 6, 9, 15.
Головні роки у житті для Терезів: 18, 25, 30, 42, 51, 54, 66.
Найкраще поєднання за східним гороскопом: Змія, Бик, Півень.
Протилежний знак Овен. Людина, що народилася під знаком Терезів, не любить самотності, цінує душевну рівновагу, спокій, гармонію, радість, шлюб, союз.
Подання у світі рослин: кипарис, ясен, суниця, розмарин, виноград, біла троянда, календула, фіалка.
Подання у тварин: змія, гусак, осел, тигр, ящірка.
Країни та міста, які під управлінням знака: Японія, Китай, Австрія, Тибет, Сибір, Аргентина, Бірма, Єгипет, Канада, Таїланд, Чарлстон, Копенгаген, Відень, Лісабон.
Найкращий клімат для життя: теплий чи помірний.
Найкраще місце для життя: будь-яке місто.
Головна небезпека: конфлікти, що виникають з іншими людьми на ґрунті нерішучості, вірності та сталості цього знаку у любовних стосунках.

Ключові риси Терезів

Цей знак втілює двозначну сутність, характеризується нерішучістю у діях, незгодою із внутрішнім «Я». Люди цього знаку не люблять маніпуляцію чи моральний тиск.

 • Через свою нерішучість Терези витрачають багато часу на оцінку ситуації, не люблять поспіху та конфліктів. Найчастіше вони повільні, оскільки продумують кожну дію.
 • Поряд з цим, Терези характеризуються якоюсь елегантністю, справедливістю щодо оточуючих, упертістю, наївністю, здатністю вибудовувати романтичні відносини та витонченістю.
 • До всіх ситуацій Терези ставляться філософськи, прагнуть набути гармонії та рівноваги у відносинах, намагаються уникати вкрай негативних чи позитивних оцінок людей.
 • Вони миролюбні, намагаються не влазити у протистояння, воліють спокійно розібратися у питанні. Їх немає авторитетів.
 • Терези нечасто виявляють емоції, добре контролюють себе. У житті їм потрібна спокійна ситуація, довіра оточуючих, взаєморозуміння.
 • Ще однією істотною рисою темпераменту є комунікабельність. Ці люди можуть врегулювати будь-які переговори через свою чарівність та дипломатичність. Крім цього, мають стратегічний розум, дуже витривалі і працездатні.

Особливості щодо дат народження

 • Перша декада (24.09 – 2.10). Народжені в першій декаді Терези відрізняються комунікабельністю, інтелігентністю та освіченістю, вміють цінувати красу і радіти життю. Хороший смак дозволяє їм стильно одягатися та створювати шикарні інтер’єри у своєму будинку. Все життя Терези цікавляться різними речами, проте можуть стати професіоналом у будь-якій справі, яку виберуть. Для досягнення своєї мети йдуть напролом. Люблять жити світським життям, тож завжди обирають партнера відповідно до соціального статусу.
 • Друга декада (3.10 – 12.10). У другій декаді народжуються найоригінальніші й найлютіші особистості. Вони характеризуються креативним мисленням, інтелігентністю, можуть знайти вихід із непростої ситуації. Як і всі Терези, люблять красу та гармонію. У сімейному житті частіше йдуть за партнером, аніж є ведучими. Коло спілкування чітко розмежовують на своїх та чужих.
 • Третя декада (13.10 – 23.10). Для людей, народжених у третій декаді, дуже важливим є успіх і визнання заслуг оточуючими. Вони організовані, цілеспрямовані, мають ділову хватку. При цьому схильні до різких перепадів настрою. Для сімейних відносин Терези намагаються знайти людину вище за соціальним та матеріальним статусом, але можуть довго вибирати свого партнера. Представниці цього знака часто оточені увагою численних шанувальників, а чоловіки готові одружуватися кілька разів.

Народжені у вересні

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30

Народжені у жовтні

1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31

Характер Терезів

Терези характеристика знакуЦі люди випромінюють добро і світло і нізащо не зазнають, щоб ними командували. Бувають по-дитячому наївні. Вони не звикли поспішати, часто вагаються, перш ніж зробити вибір.

Ці люди часто суперечать собі. Зміна настрою – невід’ємна характеристика Терезів, як і нерішучість, яка приносить їм багато проблем.

Позитивні риси

Для Терезів важливо відчувати гармонію та внутрішню рівновагу. Перед людьми цього знака важко встояти, вони можуть розтопити лід однією своєю посмішкою.

Advertisement
 • Терезам невластиво кидатися в крайнощі. Їхній темперамент близький до спокійних сангвіників. Вони не бувають настільки сильних емоцій, щоб зриватися на оточуючих.
 • Вони легко йдуть на поступки та адаптуються. Своє місце у житті шукають так, щоб не принизити та не образити інших. У Терезів особливий філософський підхід до всіх справ, у своїх вчинках вони керуються логікою та здоровим глуздом.
 • Ставлення оточуючих формує їхню самооцінку. Байдужість може змусити їх піти в себе і підштовхнути до депресії. Намагаються тримати свої емоції під контролем та не зриватися на оточуючих.
 • Терези за своєю природою ставляться до групи екстравертів, вони за активне спілкування і відкриті світу. В особистих відносинах Терези можуть бути просто ідеальними, але з ноткою егоїстичності та самозакоханості.
 • У них краще за інших виходить вести переговори, вони делікатні, не люблять вплутуватися в суперечки та конфлікти і часто бувають посередниками між людьми, що сваряться.
 • Перш ніж взятися за справу, Терези продумують можливі наслідки. Якщо вирішать досягти чогось, зупинити їх майже неможливо. Їхня головна перевага — чесність.
 • Представники цього знака бувають напрочуд працездатними. Якщо Терези не переслідують якусь вищу мету, то цураються важкої роботи, воліючи перекласти її на плечі когось іншого.
 • Вони завжди прагнуть отримання нових знань, а коло їх інтересів дуже широке.
 • Терези вміють насолоджуватися життям. До фінансових питань підходять розважливо, не мають пристрасті до багатства, але люблять гроші. Не скупляться, купуючи предмети, що дозволяють жити у комфорті. За своєю натурою Терезам важливо жити в затишку та зручності, але часом вони надто зациклюються на цьому.

Негативні риси

Вони багато працюють, але в якийсь момент можуть все кинути і поринути у стан лінощів. Це нормальний стан для Терезів, не потрібно лякатися, у такий період вони відновлюють свою енергію, щоб потім з новими силами та ентузіазмом приступити до роботи. Терези – люди чесні та відповідальні. Їхні можливості сконцентруватися на своїй справі і повністю зануритися в процес можна позаздрити.

 • Можуть бути грубими, жорстокими та холодними, егоїстичними.
 • Періодично бувають надто примхливими та дратівливими.
 • Завжди приходять на допомогу. Не люблять сидіти на місці, але рідко кудись поспішають.

Характеристика жінок

 • Дитинство. Терези-дівчинка має красу або природну чарівність. Від інших однолітків її відрізняє логіка мислення та багата уява. У суперечках перемога майже завжди за нею. Від оточуючих їй потрібне насамперед кохання. Любить бути в центрі уваги, кокетувати. За характером часто надмірно емоційна, а часом і агресивна.
 • Юність. Дівчинка у підлітковому віці часом може поводитися різко, провокуючи конфлікти. Не варто намагатися грубо вирішити їх, це лише посилить ситуацію. Терези люблять жити в комфорті і не відчувати матеріальних труднощів. Віддають перевагу пастельним тонам в одязі та інтер’єрі. Шукають гармонію у всьому – починаючи від голосу співрозмовника та закінчуючи освітленням та звуками навколо.
 • Кохання. Дівчина-Терези часто губиться, вибираючи з двох чоловіків, до яких живить рівні почуття. Деколи вона намагається залишитися з обома відразу, роблячи їх друзями. Якщо все ж таки зважиться на вибір, то покладатиметься в першу чергу на їх зовнішню оболонку.
 • Навчання. Дитина-Терези має приголомшливу пам’ять, добре розвинене логічне мислення, сильний в математиці, любить читати. Дівчинці-Весам більше підходить індивідуальне навчання. Вона не любить шуму та суворих правил, встановлених у школі.
 • Справи та робота. Рутинна робота – точно не для Терезів. Вони люблять виявляти ініціативу самі, а не підкорятися чиїмось вимогам. Дуже цікаві та працьовиті. Завдяки вродженій чутливості та емоційності Терези легко проявляють себе в мистецтві та мають великий успіх. У будь-яких справах для них важлива співпраця та підтримка.

Характеристика чоловіків

 • Дитинство. Хлопчики-Терези бувають вкрай імпульсивні. Вони здатні зненацька змінити свою думку. Часто не можуть сказати ні, що завдає їм зайвого клопоту. Їх захоплює читання фантастики, вони здатні з головою занурюватися у світ мрій.
 • Юність. Терези-хлопчик зазвичай щедрий. Він із задоволенням ділиться всіма своїми іграшками, а, ставши чоловіком, займається благодійністю. Підлітки-Терези стурбовані модою, для них важливо виглядати стильно. Ваги можуть бути схильні до алкогольної залежності та наркотиків через брак гострих відчуттів. Тож треба звертати увагу на ці прояви та вчасно вживати заходів.
 • Кохання. Терези не люблять завдавати біль, розлучаючись зі своєю половинкою, тому їм властиво тягнути стосунки до кінця. На різних стадіях у хлопців-ваги можуть бути кілька незакінчених романів. Їм немає рівних у серцевих справах серед інших знаків зодіаку. Часто юні Терези не роблять нічого, щоб завоювати любов своєї обраниці, але чекають на ці кроки від неї.

Сексуальна сумісність знаку Терези

У юнацькі роки Терези добре сумісні з представниками рідної стихії – Близнюками та Водолієм . Їх легкість і безшабашність імпонують Терезам. Після 30 років добрий шлюб можливий зі Скорпіоном або Овном , яким як повітря потрібна здатність м’якого врівноваження цього знака. У більш зрілі роки Терези знайдуть своє щастя з представниками знаків Риб і Стрільця , гідно оцінивши їхню схильність до ідеалістичного романтизму.

Відомі представники знаку Терези

Відомі представники знаку Терези

Знаменитості у яких Сонце у Терезах:

 • Борис Юхимович Нємцов (Boris Nemtsov)
 • Кейт Уінслет (Kate Winslet)
 • Вілл Сміт (Will Smith)
 • Х’ю Джекман (Hugh Jackman)
 • Дуайт Девід Ейзенхауер (David Eisenhower)
 • Джиммі Картер (Jimmy_Carter)
 • Джон Леннон (John Lennon)
 • Катрін Денев (Catherine Deneuve)
 • Зак Ефрон (Zac Efron)
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве