Connect with us

Любов і секс

За допомогою гарних та оригінальних компліментів можна довести до щастя будь-яку дівчину

Published

on

ТОП-50 прикладів - як зробити комплімент дівчині про її красу

Чи люблять дівчата вухами? Перевірте, зробивши вишуканий комплімент. Приємні слова здатні покращити будь-які стосунки, а обдаровувати найкрасивішими компліментами улюблену дівчину особливо важливо. Розповідаємо, як сказати дівчині, що вона гарна, як висловити захоплення очима та фігурою та як зробити це незвично.

Список найкращих компліментів дівчині про її красу

ТОП 50 компліментів жінціЗа що похвалити дівчину? За те, що впало в око, запам’яталося, здалося особливо яскравим, сподобалося. Звичайно, є певні стандарти, але вихід за рамки завжди вітається. Якщо ви похвалите не колір очей, а ямочки на щоках, що з’являються при усмішці, ви не перестанете бути джентльменом.

Комплімент – відмінний спосіб розпочати спілкування та зав’язати бесіду. Якщо ви ще погано знайомі з характером дівчини або тільки починаєте розмову, похваліть її зовнішність, і не помилитеся. Головне правило – бути щирим.

Ви можете зробити стандартний комплімент, похваливши яскраву межу у зовнішності дівчини, а можете піти менш очевидними шляхами: похвалити те, що зазвичай не впадає у вічі і навіть те, з приводу чого у дівчини можуть бути комплекси.

Пояснимо на прикладі: очі, шкіру, фігуру, волосся хвалять все, тоді як рукам, стопам, носу, зубам, поставі зазвичай не приділяють уваги. Ще один оригінальний варіант – зробити «негативний» комплімент. Для цього відзначте щось хороше в дівчині, наведіть сумнівну асоціацію та закінчіть похвалою, скажіть, що вам це подобається.

Ось два приклади:

Advertisement

— Які гарні довгі нігті. Швидше за все, нарощені?
— Ну так.
— Дивиться все одно чудово.

— Який цікавий візерунок у тебе на сукні. У мене вдома скатертина з таким самим. Він мені дуже подобається.

Останній варіант відмінно підходить для стервозних дівчат, які звикли відшивати численних чоловіків, які намагаються підкатити до них. Такий підхід зб’є дівчину з пантелику, збентежить, внаслідок чого вдасться зав’язати бесіду. Ви здаєтеся їй незвичайним чоловіком і зацікавите її.

Для простих дівчат краще використовувати більш стандартні компліменти про зовнішність, ніжні та приємні слова. Просто відзначте, що вона добре виглядає:

 • Просто вражаюче, як чудово ти завжди виглядаєш.
 • Коли ти смієшся, ти найкрасивіше створення у всесвіті.
 • Так Вінчі думав, що він намалював жіночий ідеал, але він помилився просто тому, що не зустрівся з тобою.
 • У тебе чудові очі — від них неможливо відірватися. Дивився б вічно.
 • Здається, мені потрібні орієнтири — я загубився у твоїх бездонних очах.
 • У тебе такі очі, що від одного погляду я забуваю, що хотів сказати чи зробити, і можу тільки захоплюватись їхньою красою.
 • У жодній людській мові немає слова, яке досить добре передавало б, наскільки ти гарна.
 • Перфекціоністи повинні дивитися на тебе, щоб заспокоюватись та надихатися.
 • Ти втілення досконалості у цьому хаотичному світі.
 • Коли я дивлюся на тебе, мені важко упокоритися з тим, що Єву колись вважали еталоном жіночої краси.
 • Ти так гарно посміхнулася, що я забув, куди йшов.

Як правильно робити компліменти

Комплімент повинен бути щирим або виглядати таким – хвалите те, що дійсно чудово в дівчині. Слідкуйте за тим, щоб формулювання не затьмарило негативним підтекстом всі прикметники про красу:

 • «На тобі сьогодні гарне плаття» – в інші дні було не красиве.
 • «Тобі йде така зачіска більше, ніж попередня, стригся тільки так» — дівчині буде неприємно отримати вказівки.
 • «Бачу, ти захотіла виглядати більш еротично» – дівчина могла хотіти і до цього. Не показуйте, що до цього дня її старання були марними.
 • «Ця спідниця тебе стройнить» — натяк на зайву вагу.

Якщо хочете скласти опис краси своїми словами, але боїтеся помилитися з епітетом і випадково образити цим дівчину, скористайтеся списком поширених хвалебних слів про різні жіночі риси, які точно безпечно вимовляти:

 • Очі: пронизливі, глибокі, хвилюючі, бездонні, як гірські озера, кольори меду, загадкові, променисті
 • Погляд: гіпнотичний, містичний, таємничий, чарівний, чистий, відкритий, п’янкий, світлий, ніжний, чарівний
 • Посмішка: сяюча, заразлива, голлівудська, промениста
 • Сміх: дзвінкий, заразливий, запальний
 • Фігура: точена, тендітна, струнка, статна, апетитна, сексуальна
 • Хода: легка, витончена, летюча, плавна, м’яка
 • Шкіра: бездоганна, чиста, м’яка, ніжна, бархатиста

Кращі компліменти для дівчиниЯк зробити комплімент про зовнішність незнайомій дівчині

Зробити комплімент незнайомій дівчині найпростіше, тому що ви бачите її вперше. Погляд сам зачепиться за характерну межу, яку захочеться похвалити. Далі справа техніки: придумати, як зробити комплімент прикольним і незвичайним, а не нудним або штамповим. Комплімент від незнайомого хлопця у будь-якому разі приверне увагу дівчини, але потрібно оформити його нестандартно, щоб дівчині захотілося продовжити розмову, а разом із ним і знайомство.

Часто молоді люди роблять незнайомцям такі компліменти, єдиною реакцією на які може бути фейспалм. Наприклад, буде не найуспішнішою ідеєю сказати дівчині з кольоровим волоссям та одягом у тон до них «Дівчина, а де це на вас пролився ліловий дощ?» Тому перш ніж сказати незнайомці, що сподобалася, задумане, приміряйте його на себе. Читайте статтю, в якій я зібрав  найласкавіші слова, від яких дівчата тануть .

Наведемо кілька прикладів вдалих компліментів незнайомим дівчатам:

 • «Дівчино, у вас дуже царствена постава. Якби ми були в 19 столітті, я б запідозрив у вас аристократку». Такий комплімент прозвучить незвично, в ньому немає нічого образливого, і ви здаєтеся цікавою людиною.
 • «Дівчина, абсолютно протизаконно носити таку посмішку на людях. Я збився з курсу і тепер не пам’ятаю, куди йшов». Навіть легкий докір не робить цей комплімент гіршим, тому що хвали в ньому більше, ніж бурчання.
 • «Ваша зовнішність затьмарила всю значущість моїх сьогоднішніх справ — разюче! Я й справді вважав, що все найважливіше вже позаду, доки не побачив вас». Натякання дівчині на її винятковість сприймається позитивно в повальній більшості випадків.
 • «Що ж ви робите у нашому місті, дівчино? Вами б вулиці Барселони прикрашати — жодна іспанка не так гармонійно виглядатиме в Іспанії, як ви». Підкресліть не очевидну, але конкретну межу. І зробіть це яскраво.
 • «Не міг не сказати, що ваша помада чудового кольору. Нагадує стиглу сливу. Вам дуже личить, відмінно підкреслює колір очей». Не соромтеся робити довгий комплімент, додавайте до нього деталей, конкретизуйте, наводьте асоціації.

Компліменти для коханої дівчини

З коханою дівчиною можна бути відвертішим, не соромитися сказати щось зовсім особисте і додати до компліменту почуттів.

 • Використовуйте більш емоційні слова, ніж «подобається»: кажіть, що в ній зводить вас з розуму, змушує серце завмерти.
 • Підвищуйте рівень інтимності — саме такі слова дівчина запам’ятає та оцінить більше, ніж у тебе дуже м’яке волосся.

Наведемо п’ять прикладів:

 • «Твоя краса зачаровує, і я не перестаю дивуватися, як така приваблива зовнішність поєднується з не менш гарною душею». Такий комплімент уб’є двох зайців одним пострілом і виявиться для дівчини приємним.
 • «Коли дивишся на мене, я відчуваю, що магія існує. Мені більше нема чим пояснити, чому моє серце починає битися швидше, а з голови зникають усі думки». Описуйте глибокі почуття, чергуючи їх із деталізованими відчуттями.
 • «Твої очі схожі на два найкрасивіші гірські озера, що мені доводилося бачити. Жодне місце на всій планеті не зрівняється з тим, наскільки прекрасна ти». Будьте щедрі на метафори і не соромтеся перебільшувати – це доречно.
 • «Ти дівчина моєї мрії. Завдяки тобі моє життя яскраве, як ніколи, і сповнене найприємніших емоцій». Скажіть про те, як дівчина однією лише своєю присутністю впливає на ваше життя.
 • «Я хочу сказати тобі про твою красу, але не можу підібрати слів достатньо точних, щоб її описати. І жоден поет не зможе.» Відмінний варіант на випадок, якщо ви не знаєте що сказати, а комплімент зробити хочеться.

Приклади компліментів у прозі

Літератори за всю історію людства вигадали тисячі способів висловити захоплення жіночою красою — і цим гріх не користуватися. Цитуйте, надихайтеся, комбінуйте — у світовій культурі повно приголомшливих висловлювань про зовнішність жінок.

 • Твоє обличчя чудове, як сама вселенська гармонія. Але ти і тут примудрилася зробити все ще краще: з яскраво-червоною помадою ти просто неповторна.
 • Ніколи не подумав би, що чиїсь чари здатні принести стільки радості. Мені завжди здавалося, що це найгірше, що може статися з чоловіком, але я абсолютно щасливий. Твоя крадіжка мого серця – найкраща з можливих крадіжок.
 • У цьому світі можна замінити будь-що. Але тільки не тебе, не твій погляд, не твій сміх, не твоя присутність. Ти примушуєш мене тремтіти і відчувати життя так повно та гостро, як ніхто і ніщо не могло до тебе.
 • Мені ніколи не було шкода сліпих так, як у той момент, коли я зрозумів, що їм ніколи тебе не побачити.
 • Голлівуду пощастило, що ти доки не дісталася до нього. Інакше всі актриси, які вважаються там гарними, залишились би без роботи.

Приклади компліментів у віршах

Сказати дівчині про її красу у віршах – романтичний хід. Навіть якщо ви не можете вигадати вірш самостійно, в мережі напевно знайдеться те, яке ідеально підійде, щоб показати, наскільки ви в захваті від зовнішності дівчини.

Мені здається, що зірки не потрібні,
Місяць і сонце – все другорядне,
Адже найяскравіше для мене сяєш ти,
Так чудово, легко і незабутньо!

Твоя краса неоціненна,
Твій погляд наповнений позитивом.
На подвиги ти надихаєш
І життя посмішкою наповнюєш!

Я захоплююсь твоїм поглядом
Твоєю чудовою красою
Настільки бездоганною, і прекрасною
А одним словом – неземною!

Твої риси витончені, витончені,
Очі красиві та скромні!
Риси обличчя неперевершені,
Чарівно мили!

Ти просто Богиня!
До чого тут слова,
Шалено красива
І дуже ніжна!

Сказати дівчині що вона красиваКомплімент про красу в листуванні

Щоб сказати, що ви захоплюєтеся дівчиною, не обов’язково чекати на особисту зустріч. Ви, напевно, спілкуєтеся в мережі або обмінюєтеся смс – компліменти будуть доречні і там. Скажіть про те, наскільки дівчина красива, в повідомленні ВК або дозвольте собі  грамотно пофліртувати .

Наприклад, можна використовувати такі фрази у діалозі:

Advertisement

— Як твої справи сьогодні?
— Дуже втомилась.
— Осліплювати всіх своєю сяючою красою? Я ось побачив твоє нове фото і півгодини не міг прийти до тями. Так що не тобі однієї важко 🙂
— Ой, та годі тобі!:)

— Я вже говорив сьогодні, але хочу повторювати це знову й знову: ти неймовірно гарна. Коли ти зайшла до кав’ярні, я думав, що приречений ще довго шукати щелепу. Вона урочисто впала, коли я побачив тебе.
— Хах дякую! Було б прикро залишити тебе без зубів)

— Яка подія найяскравіша з того, що сьогодні сталося?
— Та навіть не знаю, ніби нічого особливого не відбувалося. Порадувалась песику жінки, з якою стояла на зупинці. Дуже лагідне і миле цуценя
— Думаю, його ласка і милість з твоїми не йдуть у жодне порівняння. Ніколи не зустрічав дівчину так чарівну. Не можу перестати думати про тебе
— Ох, нічого собі 🙂 я й не думала, що така особлива. Дуже приємні слова, дякую!

Переваги компліментів у листуванні в тому, що їх можна ввернути практично будь-якої миті – не обов’язково чекати, коли настане вдалий, або шукати те, що вам подобається в дівчині сьогодні. Онлайн-спілкування не таке близьке та емоційне, як особисте, тому присмачувати листування компліментами – однозначно гарна ідея. Заходьте на рейтинг найкращих сайтів знайомств та перевіряйте тактику компліментів.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве