Connect with us

Любов і секс

7 типів вагін і чому ваша цілком нормальна

Published

on

7 типів вагін і чому ваша цілком нормальна
 1. Немає такого поняття, як нормальний тип вагіни, оскільки існує дуже багато різних розмірів і форм.
 2. Симетрія і форма вашої вульви багато в чому залежать від розміру ваших статевих губ і клітора.
 3. Якщо ваші статеві губи викликають дискомфорт, ви можете змінити це за допомогою лабіопластики, косметичної процедури.

Якщо ви коли-небудь дивилися на свою вульву — зовнішню частину людини з статевими органами піхви, яка включає піхву, статеві губи та клітор — і задавалися питанням, чи ваша вульва нормальна, ви не самотні.

«Правда в тому, що багатьом жінкам не подобаються їхні піхви. Кожна сьома жінка розглядає можливість зробити лабіопластику, яка в основному полягає в обрізанні та підправленні вульви та підтягуванні входу», — каже Шеррі Росс, доктор медичних наук, акушер- гінеколог і експерт жіночого здоров’я з власною приватною практикою.

Фактично, звіт Національного банку даних косметичної хірургії за 2017 рік показав, що лабіопластика зросла на 213% з 2012 по 2017 рік, що вказує на те, що все більше людей шукають косметичних процедур, щоб змінити зовнішній вигляд піхви.

Важливо відзначити, що кожна людина має унікальний і різний тип вульви, каже Росс. І якщо це не викликає у вас дискомфорту, немає причин соромитися того, як він виглядає, або робити дорогу операцію, щоб змінити його форму.

Хоча не існує певної кількості «типів» вульви, існує багато варіацій розміру, симетрії та кольору статевих губ (або губ) і клітора людини. Ось як може виглядати ваша вульва і чому це цілком нормально.

Advertisement

Чи моя вагіна «нормальна»?

Кожна вагіна унікальна і специфічна для кожної людини. Тому не обов’язково існує «нормальна» форма піхви або стандартний вигляд вашої вагіни.

«Ви знаєте приказку: «Немає двох абсолютно однакових сніжинок?» Що ж, цей вислів може так само легко стосуватися вульви та піхви“, – каже Росс.

«Статеві губи, або губи — саме те, де більшість проблем виникає у більшості жінок — відрізняються від людини до людини. Насправді навіть окремі частини однієї вагіни не зовсім однакові… це абсолютно нормально; інакше — це нормально“, — говорить Росс.

Волосся на лобку також є нормальною частиною наявності піхви. У більшості людей на ділянці навколо піхви з’являються лобкові волосся.

Анатомія піхви

 • Вульва: Зовнішня частина вашої піхви називається вульвою . Він містить вагінальні губи (статеві губи), уретру, отвір піхви та клітор, серед інших анатомічних елементів.
 • Mons pubis: горб , який знаходиться над вашою вульвою (тобто передньою частиною піхви), є вашим лобком.
 • Великі статеві губи: вони є частиною зовнішніх губ піхви і зазвичай мають рожевий, червоний або коричневий колір.
 • Малі статеві губи: внутрішні складки піхви, які розташовані всередині великих статевих губ.
 • Клітор: невеликий пучок нервів, який розташований у верхній частині вашої піхви, над уретрою, і може бути різним за розміром. Хоча ви цього не бачите, нерви, з яких складається клітор, насправді простягаються далі, ніж ви можете бачити, до задньої та бокової частини піхви.
 • Кліторальний капюшон: кліторний капюшон – це невелике м’ясисте покриття над клітором
 • Уретра: це невеликий отвір під вашим клітором, звідки виходить сеча, коли ви мочитеся.
 • Вагінальний отвір: цей отвір знаходиться між вашими великими та малими статевими губами та нижче клітора та уретри.

7 варіантів вагіни, які можуть нагадувати вашу власну

Незважаючи на те, що ви можете знайти в Інтернеті, технічно не існує встановлених «типів» вагін.

«Немає двох однакових і симетричних. Усі вульви відрізняються за розміром, формою, кольором, повнотою та структурою. Капюшон клітора та розмір клітора також відрізняються за зовнішнім виглядом за розміром, формою та повнотою», — каже Росс.

Advertisement

Деякі загальні варіації форми, розміру та кольору вашої вагіни можуть виглядати як наведені нижче приклади.

Асиметричні статеві губи

статеві губи асиметричні

Ілюстрація вульви з асиметричними статевими губами Маріанна Аяла/Insider

Ваша піхва може мати асиметричні губи (це означає, що одна з ваших статевих губ більша або менша за іншу). Це неймовірно нормально, і не варто хвилюватися. Подумайте про те, що одне ваше око зазвичай менше за інше: те ж саме стосується і піхви, каже Росс.

Малі статеві губи

малі статеві губи

Ілюстрація вульви з малими статевими губами Маріанна Аяла/Insider

Ви можете помітити, що ваші статеві губи втягнуті у вульву або ваші зовнішні вагінальні губи більші й закривають малі статеві губи.

Великі зовнішні і внутрішні статеві губи

великі зовнішні і внутрішні статеві губи

Ілюстрація вульви з великими зовнішніми та внутрішніми статевими губами Маріанна Аяла/Insider

У вас можуть бути більші або пухкі статеві губи. Це нормально, якщо ваші статеві губи проходять повз вульву і стирчать. Ви можете виявити, що деяка нижня білизна, наприклад стрінги, не забезпечує необхідної підтримки.

Зовнішні статеві губи, які більше стирчать

зовнішні статеві губи стирчать

Ілюстрація вульви з зовнішніми статевими губами, які стирчать Маріанна Аяла/Insider

У вас можуть бути маленькі або короткі зовнішні статеві губи, які більше показують малі та великі статеві губи.

Внутрішні статеві губи, які більше стирчать

внутрішні статеві губи стирчать

Ілюстрація вульви з внутрішніми статевими губами, які стирчать Маріанна Аяла/Insider

У вас може бути піхва, де ваші внутрішні статеві губи більше виступають або довші.

Великий або маленький клітор

великий клітор

Ілюстрація вульви з великим клітором Маріанна Аяла/Insider

Ваш клітор може бути більшим або чутливішим, ніж у інших людей, або навпаки. Відповідно до Planned Parenthood , розмір клітора може варіюватися від «розміру маленької горошини до розміру вашого великого пальця».

Вагіна не рожева

7 типів вагін і чому ваша цілком нормальна

Ілюстрація вульви різного кольору Маріанна Аяла/Insider

Ви також можете виявити, що ваша піхва змінюється за кольором. Не всі піхви рожеві. Деякі з них коричневі або більш червоні, що залежить від низки факторів, включаючи гормони, тон шкіри, кровотік тощо. Також не є аномальним спостерігати зміну кольору шкіри навколо вашої піхви. Однак яскраво-червона шкіра або висип можуть свідчити про те, що щось негаразд, наприклад дріжджова інфекція.

Примітка:
Австралійська некомерційна організація Women’s Health Victoria має «Бібліотеку статевих губ », де ви можете переглянути справжні медичні фотографії різних видів статевих губ.

Чому так багато людей хочуть змінити свою піхву?

Численні дослідження вказують на те, що порно, реклама та інші нереалістичні медіарепрезентації вагін є потенційною причиною невдоволення людей своїми піхвами. Росс погоджується, кажучи, що порно є потенційним поясненням того, чому деякі відчувають, що їхні піхви «ненормальні» або «потворні».

Аналіз 480 жінок, проведений у 2015 році, показав, що 40,7% опитаних жінок сказали, що у них були певні проблеми з піхвою, включаючи проблеми з довжиною та кольором статевих губ.

«Порно та соціальні медіа створили вагінальну незахищеність, що допомогло вивести вагінальне омолодження на перший план», — каже Росс.

Як змінити форму піхви

Хоча ви не повинні соромитися вигляду та розміру своєї вагіни, є варіанти змінити її зовнішній вигляд, якщо це те, що ви віддаєте перевагу. Вони можуть включати:

Advertisement
 • Розмір або форма ваших статевих губ може викликати певний дискомфорт під час занять спортом або іншої діяльності.
 • Ваші статеві губи настільки помітні в одязі, що ви особисто хочете змінити їх зовнішній вигляд.

«Основна процедура … називається лабіопластикою. Підготовлений пластичний хірург або гінеколог може виконати цю просту амбулаторну процедуру, і результати можуть змінити життя», — каже Росс.

Однак, за словами Росса, ця операція може викликати деякі ускладнення, такі як хворобливі рубці або дискомфорт під час сексу. Росс також рекомендує отримати другу або третю думку, перш ніж ви виберете операцію.

Яка вартість: лабіопластика може коштувати від 3000 до 8500 доларів США залежно від лікаря та того, що передбачатиме ваша конкретна процедура . Іноді страхування покриває це, а іноді ні – ви можете перевірити ваше конкретне страхове покриття.

«Як завжди, важливо відверто поговорити зі своїм лікарем і підтримувати реалістичні очікування», — говорить Росс.

Інсайдерська інформація

Засоби масової інформації, включаючи порно та соціальні медіа, можуть викликати у вас відчуття, що ваша вагіна не є нормальною чи бажаною. Вагіна кожної людини різна і може мати різний колір, форму та симетрію. Отже, не існує «ідеального» або «нормального» способу вигляду вашої піхви.

Ви також можете виявити, що ваша піхва змінюється з віком. «Як і на будь-якій іншій частині тіла з шкірними залозами та волосяними фолікулами, зовнішній вигляд піхви залежить від процесу старіння та того, наскільки добре ви за нею доглядаєте», — каже Росс.

Незважаючи на це, деякі люди можуть захотіти зробити операцію чи інші процедури. Хірургічна процедура під назвою лабіопластика може зменшити довжину та зовнішній вигляд ваших статевих губ, але вона пов’язана зі своїми ризиками та високою ціною.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве