Connect with us

Гороскоп

Ведичний гороскоп — Хто ви за датою народження?

Published

on

Індійський ведичний гороскоп що це

У ній існують не звичні нам знаки зодіаку, а Накшатри. Вони прив’язані до пересування Місяця і всього їх 27. Ведичний гороскоп ділиться на сезони, і на кожен знак припадає приблизно 15 днів.

Весна

 • Пурвабхадрапада (4-16 березня). Благородні та чесні оптимісти. Не вміють поводитися з грошима. Усі готові віддати на благо близьких людей.
 • Уттарабхадрапада (17-30 березня). Фаталісти, які багато сил і часу присвячують духовному розвитку. Неймовірно самодостатні – можуть все життя провести, не вступаючи у близькі стосунки.
 • Реваті (31 березня – 12 квітня). Добрі, дбайливі, але дуже вразливі. Часто бувають ревниві. Ставлять інтереси інших вище за власні.
 • Ашвіні (13-27 квітня). Відкриті, товариські, але цінують власну свободу. Добре розуміють інших людей, але на перше місце завжди ставлять свої справи та інтереси.
 • Бхарані (28 квітня – 10 травня). Амбіційні та працелюбні, заради досягнення мети здатні на будь-які самообмеження. Мають тонкий смак і люблять розкіш.
 • Криттика (11-24 травня). Творчі природи з великим потенціалом енергії. Схильні ділити все на «біле» та «чорне». Бояться конкуренції та ніколи не вступають у відкрите протистояння.
 • Рохіні (25 травня – 7 червня). Неймовірну душевну вразливість ховають під маскою байдужості. Схильні ідеалізувати партнера, а потім розчаровуватись. Ревниві, рідко щасливі у стосунках.

Літо

 • Мрігаширша (8-20 червня). Мають гострий розум. Погано переносять критику і вважають себе авторитетом у всьому. Рідко дають волю почуттям, намагаються все контролювати.
 • Ардра (21 червня – 5 липня). Маніпулятори, що люблять владу і докладають максимум зусиль, щоб досягти свого. При цьому схильні ідеалізувати близьких і не помічати їхні недоліки.
 • Пунарвасу (6-19 липня). Потребують постійної уваги та спілкування, прив’язливі, можуть жити інтересами інших людей. У глибині душі часто однолюбні, навіть якщо схильні змінювати партнерів.
 • Пуш’я (20 липня – 1 серпня). Матеріальний аспект життя їм дуже важливий. Це активні люди, які прагнуть незалежності з раннього віку. За характером – спокійні та раціональні.
 • Ашлеша (2-15 серпня). Мають високий інтелект і гарне почуття гумору. Люблять флірт і вміють спокушати, але, якщо їх образити, мстять. “Раби” своїх звичок: ні за що від них не відмовляться.
 • Магха (16-29 серпня). Консерватори та шанувальники сімейних традицій. Партнери можуть шукати роками. Прагнуть високого статусу і влади. Їм важливий авторитет серед оточуючих.

Осінь

 • Пурвапхалгуні (30 серпня – 12 вересня). Улюбленці удачі. Працьовиті, раціональні та наполегливі. Цінують сім’ю, особливо дітей. Це прекрасні сім’янини та батьки.
 • Уттарапхалгуні (13-25 вересня). Доброзичливі, але закомплексовані і потребують підтримки оточуючих. Пасують перед труднощами. Для гарного самопочуття їм потрібен спокій та комфорт.
 • Хаста (26 вересня – 9 жовтня). Суперечливі, яскраві та веселі. Прагнуть бути лідерами, але не витримують конкуренції. Потребують схвалення та моральної підтримки з боку близьких.
 • Чітра (10–22 жовтня). Неймовірно артистичні та креативні. Мають прекрасне почуття стилю, люблять мистецтво. Періодично втрачають контроль над емоціями, схильні до різних залежностей.
 • Сваті (23 жовтня – 5 листопада). Амбітні інтригани, які не зупиняться ні перед чим, щоб прославитися чи здобути владу. Вкрай вимогливі до себе та оточуючих.
 • Вішакха (6-18 листопада). Непостійні у всьому: у відносинах, інтересах, роботі. Швидко спалахують метою і так само швидко остигають. Люблять перебувати в центрі уваги та повеселитися.
 • Анурадха (19 листопада – 1 грудня). Відрізняються різкими перепадами настрою, від них невідомо, чого очікувати наступної хвилини. При цьому, чудові організатори та управлінці, які незмінно досягають успіху.

Зима

 • Джьєштха (2–14 грудня). Вроджені переможці. Неймовірно розумні та винахідливі, але дуже залежні від грошей. Завжди прагнуть виділитися з натовпу: неважливо, чи це будуть таланти, краса чи речі.
 • Мула (15-27 грудня). Легко адаптуються до будь-яких умов, оскільки мають практичну кмітливість і гострий розум. Мають виражену харизму, тому легко знаходять соратників для своїх численних планів.
 • Пурвашадха (28 грудня – 10 січня). Наполегливі, надійні, сконцентровані на своїх цілях. Частина займається духовним розвитком, інша заглиблюється у езотерику. Усі, що починають, доводять до кінця.
 • Уттарашадха (11-23 січня). Ідеалісти, які живуть у своєму власному світі. Люблять усамітнення, займаються духовним розвитком. Контакти з людьми вибудовуються непросто, незважаючи на високий інтелект та неконфліктність.
 • Шравана (24 січня – 5 лютого). Мало емоційні, реалістичні, розум переважає почуття завжди. Серед них багато борців за справедливість, за екологію та волонтерів.
 • Дханіштха (6–18 лютого). Прекрасні оратори та переговорники. Бачать сенс свого життя у безкорисливій допомозі оточуючим. Завжди виконують обіцяне.
 • Шатабхіша (19 лютого – 3 березня). Невпевнені та тривожні люди, які часто самі вигадують собі проблеми. Приховані самі та недовірливі до оточуючих. Спілкуються з вузьким колом найближчих.

Розширюйте знання себе, вивчаючи ведичний гороскоп.

Ведичний індійський гороскоп по дані народження

Ведичний індійський гороскоп по дані народження

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве