Connect with us

Гороскоп

Знак зодіаку Водолій – Повна характеристика

Published

on

Водолій характеристика знаку

Зі статті ви дізнаєтеся, як виглядає символ знака зодіаку Водолій, які характерні риси є у жінок, чоловіків та дітей, народжених у різні дні січня та лютого. Ми розповімо цікаві факти про Водоліїв, як вони виявляють себе в коханні, стосунках та дружбі, чим захоплюються та які професії їм підходять.

Період знака: 21 січня – 19 лютого
Планета: Уран, Сатурн
Колір: блакитний, сріблястий
Камінь: сапфір, обсидіан, аметист
Дерево/квітка: мирт, нарцис, фіалка
Стихія: повітря
Модальність фіксований
Ключова фраза: знаю
Талісман/оберіг: ключ, значок
Вдалі числа та дні: 8, 12, 14, 24, день тижня – субота

Водолій і дати народження символ знака

Водолій знак зодіаку
Знак Водолія гороскопом відноситься до людей, які народилися з 21 січня по 19 лютого. Усіх Водоліїв умовно поділяють на 3 групи. До першої належать ті, хто з’явився на світ з 21 січня до 1 лютого – це романтики, любителі помріяти. До другої – народжені з 2 по 11 лютого, це комунікабельні м мудрі особистості. До третьої групи відносять чоловіків та жінок, які відзначають День Народження з 12 по 19 лютого – вони відрізняються щирістю та розвиненою інтуїцією.

Водолій – фіксований повітряний знак. Це знак дружби, водолії цінують її понад усе. Ключова фраза Водолія – ​​”Я знаю”. Вважається, що він краще за інших повітряних представників запам’ятовує та передає інформацію.

Знак Водолія виглядає як чоловік, який виливає воду з великого глека. Коротко позначається двома хвилястими лініями, які розташовані паралельно один одному. Цей символ уособлює двох змій мудрості, а також випробування та зміни.

Люди за знаком зодіаку Водолій – які вони?

Водолії – незалежні та товариські, легко вливаються в будь-яку компанію, скрізь знаходять друзів. Вони наче Сонце притягують до себе оточуючих. Знаходять спільні інтереси з людьми іншої культури, релігії чи покоління. Найкращі якості цього знаку – комунікабельність та цілеспрямованість. Це означає, що Водолії завжди домагаються того, що запланували, і не здаються за будь-яких труднощів. Люди цього зодіаку бувають скромними та невпевненими в собі. Однак у складній ситуації завжди виявляють сміливість та рішучість.

Водолій любить читати книги і має гарну ерудицію. Цим повітряним чоловікам та жінкам подобається фантастика, історична та дослідницька література. Проте вони живуть ілюзіями, а дивляться світ реалістичним поглядом.

Advertisement

До негативних рис характеру можна віднести надмірну самокритичність, запальність та підвищену емоційність. Вони легко виходять із себе навіть за невеликого конфлікту. Їм важко піти на компроміс. Завжди чекають, що опонент зробить це першим. Водолії непрактичні – ніколи не шукають вигоди. можуть бути песимістичними, тобто. частіше готуються до поганого результату подій.

Що Водолій вміє робити краще за інших?

Водолії мають здатність підтримувати справедливість. Вони нутром відчувають обман і вміють із ним боротися. Поряд з цим відстоює свою точку зору краще за інших. Буквально по поличках розкладає всі факти, ставлячи учасників суперечки у глухий кут. А ще Водолій – найпроникливіший знак, він одразу розуміє суть питання, від нього складно приховати щось, він обов’язково докопається до істини.

Багато представників цього знака наділені творчими талантами. Вони малюють, вигадують розповіді, пишуть музику та вірші. Легко Водоліям дається і спорт. Найчастіше займаються легкою атлетикою та армрестлінгом.

Опис жінки-Водолія

Волелюбна жінка-Водолій не терпить, коли її намагаються загнати в якісь рамки. Не любить підкорятися, не терпить тиску. Леді-Водолій є шукачкою пригод і винахідливою особою. Така дівчина не поспішає заміж, завжди відкрита для спілкування та пізнання всього нового. В описі знака Водолія-жінки можна побачити дружелюбність, товариськість і прагнення прекрасного.

Ця жінка бачить світ таким, яким він є, і не будує повітряних замків. Чітко усвідомлює, що їй потрібно зробити, щоб досягти бажаного. Дивує оточуючих своїм гострим розумом, романтичною натурою та любов’ю до життя.

Advertisement

Опис чоловіка-Водолія

Чоловік цього знаку зодіаку не схильний до агресії, незважаючи на дратівливість. Він добродушний і завжди чутливий до проблем інших людей. У загальній характеристиці чоловіка є активність і раціоналізм. Іноді він може безпосередньо запитувати людину про хвилюючу її подію або питання.

Такий хлопець гарний тим, що ніколи не вимагатиме від коханої дівчини повної покори. Він сприймає оточуючих як незалежних особистостей, не намагається ставити себе вище за інших. Молода людина, незалежно від віку, має життєву мудрість і внутрішню силу.

Східний знак – Водолій

Висхідний знак настільки ж важливий, наскільки і сонячний, адже він описує особистість, фізичні характеристики та поведінку. Це зовнішня оболонка та перше враження, яке виробляється на оточуючих. Асцендент (куспід Першого Дому) визначається за годиною народження.

Привітний та товариський, з нальотом ексцентричності – так можна описати Водолія на скупіді першого Будинку. Це яскрава і неординарна особистість, що має широке коло інтересів. Висхідного Водолія приваблює все нове та передове, а його проникливість дозволяє встати біля витоків змін.

Асцендент у Водолії забезпечить успіх у науково-дослідній діяльності, політиці, торгівлі. Також серед висхідних Водоліїв зустрічаються талановиті актори, режисери, художники.

Advertisement

Характер у дітей-Водоліїв

Дитина-Водолій має допитливий характер. Він читає пізнавальні розповіді та цікавиться всім невідомим та таємничим. У дитини цього знака багато друзів, проте він вважає за краще спілкуватися не з однолітками, а з старшими приятелями. У цих товаришів юний Водолій спробує запозичити життєві навички. Тому важливо, щоб оточення було правильним.

Не варто таких дітей змушувати щось робити, їх треба зацікавити. В іншому випадку дитина робитиме все на зло. Такий маленький бунтар шукає справедливості. І якщо батько поставився до нього несправедливо, він втратить довіру до нього. Тоді дитина не буде ділитися своїми проблемами і стане замкненою. Потрібно постаратися, щоб він побачив у батька одного, і в такому разі процес виховання пройде менш гостро.

Водолій у дружбі

Люди, народжені під знаком Водолія, вважаються чудовими друзями та подругами. Щиро переживають за друзів, можуть дати корисну пораду, підказати вихід із неординарної ситуації. Такі яскраві особистості завжди оточені безліччю людей, проте переважно це лише приятелі для Водолія. Вони потрібні, щоб скрасити самотність або скоротити вільний час. Зі справжніми друзями Водолій підтримує спілкування з дитинства. Тільки їм може розповісти про свої турботи та радощі.

Водолії часто прощають своїм друзям помилки, продовжують спілкування попри плітки та інтриги. Вони помиляються про справжні наміри своїх приятелів. Водоліям не варто бути надто відкритим і великодушним. Цими позитивними якостями можуть легко скористатися недоброзичливці.

Водолій у коханні та стосунках

У коханні та стосунках Водолії дбайливі та емоційні. Намагаються, щоб коханій людині було весело та комфортно поряд з ними. Повні романтичних задумів, які вони радо реалізують. Щоб справити враження, здатні на навіжені вчинки. Можуть “викрасти” кохану та вирушити у незвичайну подорож чи виконати пісню під вікнами дівчини. Проте не терплять критики з боку обранця чи коханої. Друга половинка повинна гладити улюбленого Водолія тільки “по вовні”, інакше він може розлютитися.

Advertisement

Потрібно знати про знак зодіаку Водолій, що він буває надто категоричним та вимогливим. Чекає чогось особливого та незвичайного від коханих. Через це може довго шукати своє справжнє кохання.

Водолії не відносяться до власників і не люблять, коли їх ревнують. Вважають, що ревнощі підривають довіру між партнерами. Не змагатимуться із коханими в успішності. Проте не зазнають власного приниження. Не здатні до маніпуляцій та шантажу. Якщо їх щось не влаштовує у стосунках, поговорять відверто. У разі розставання не мститимуть чи влаштовуватимуть істерики. Намагаються підтримувати приятельські стосунки з колишніми.

Сім’я та шлюб для Водолія

Зі шлюбом Водолії тягнуть до останнього. Основними рушійними силами до створення союзу можуть стати страх втратити хорошого партнера і прагнення до стабільності. Відмінними рисами такого чоловіка чи дружини є турбота про сім’ю, прагнення, щоб домочадці жили у мирі та злагоді.

Від подружжя Водолії чекають підтримки та схвалення всіх вчинків. А також очікують, що обранець радуватиме їх приємними дрібницями, приготуванням сніданку чи покупкою подарунків. Не намагаються зайняти лідируючу позицію. Люблять сімейні посиденьки та романтичні подорожі, їм подобається планувати подальше спільне життя.

Не люблять займатися побутовими питаннями. Вважають за краще зайняти місце добувача незалежно від підлоги. Деколи всю відповідальність за вирішення важливих сімейних питань покладають на чоловіка чи дружину. Якщо щось пішло не так, звинувачують супутника у цих проблемах. У деяких випадках висловлюють свої думки надто прямо, інколи ж і грубо. Можуть поранити своїх близьких неприємними словами.

Advertisement

Якими батьками будуть Водолії

Водолій серйозно готується до материнства та батьківства. Це найвідповідальніші та найнадійніші батьки, яких тільки можна уявити. Їхні характерні риси – підтримка дружніх відносин з дітьми, а також прищеплення любові до творчості. Зазвичай дитина Водолія переймає захоплення батька чи матері. Такі батьки не вимагають від дітей дотримання жорсткої дисципліни та не карають за погані позначки.

Дорослі діти ставляться до батьків із вдячністю та повагою. З роками дедалі більше розуміють та цінують їх. Водолій намагається приділяти увагу навіть дорослим дітям, надаючи їм моральну та фінансову підтримку.

Захоплення Водоліїв

Знак Водолія – натура захоплена, це означає, що він має різноманітні інтереси. Подобається проводити вільний час із книгою у найближчому парку. Іноді займаються спортом. Зазвичай це біг чи плавання у басейні. Водолії люблять музику, тому часто займаються вокалом чи грають на струнних інструментах. Водолії чудово рухаються, багато хто з них ходить на танці.

Представники цього знаку часто пишуть гарні краєвиди та портрети. Серед них багато затятих мандрівників та поліглотів. Ще одна пристрасть Водоліїв – мода. Люблять люксові речі і навіть можуть намагатися реалізуватися в оточуючих за рахунок брендів.

Кар’єра, професія та заробіток Водолія

Водолій – командний гравець, що говорить про його готовність та успішність у колективній роботі. Він улюбленець колег та креатив компанії. Блищить творчими ідеями, які може легко обґрунтувати керівництво. Високі інтелектуальні здібності та цілеспрямованість допомагають рухатися по службі. Завдяки наявності цих якостей з Водоліїв виходять професійні журналісти, юристи та педагоги. Точність та інтерес до техніки може привести Водолія до професії інженера. А творча жилка та чудові артистичні здібності допоможуть отримати визнання на сцені.

Advertisement

Водолії вміють заробляти, але в них рідко виходить відкладати гроші. Фінанси не становлять великого значення для цього знака зодіаку. Головне, щоб робота приносила задоволення та можливість реалізувати свої здібності.

Здоров’я Водоліїв

Вразливим місцем Водоліїв служить нервова система: вона надто часто зазнає перевантажень. Через це можуть виникати тривожні стани та фобії. Щоб ці недуги не здолали організм, необхідно частіше висипатися, бувати на природі, займатися фізичною активністю.

Під ударом можуть опинитися також очі Водолія та судини. Щоб уникнути проблем з органами зору, потрібно збагачувати харчування вітамінами групи В, а також відпочивати від комп’ютера. Захворювання судин не торкнеться організму, якщо вести здоровий спосіб життя, а також відмовитися від куріння та алкоголю.

Характеристики знаку зодіаку за східним календарем

Повна характеристика Водоліїв включає опис знака зодіаку за Східним календарем. У таблиці ми зібрали важливі якості, залежно від року народження.

Пацюк Енергійні, оптимістичні, ерудовані, обстоюють свої інтереси.
Бик Легко знаходять спільну мову з оточуючими, обожнюють пригоди
Тигр Мають гарну зовнішність і веселу вдачу
Кролик Відрізняються мудрістю та наполегливістю
Дракон Творчі особистості, які нестандартно мислять
Змія Активні та амбітні, завжди досягають поставленої мети
Кінь Рішучі, але мінливі у своїх думках
Вівця Занадто вимогливі до близьких, примхливі та зарозумілі
Мавпа Мають особливий погляд на світ, виділяються з натовпу
Півень Винахідливі, постійно прагнуть новаторства
Собака Життєлюбні, з гострим розумом та чудовою пам’яттю
Свиня Довірливі, надійні та пристрасні у стосунках

Сильні та слабкі сторони Водолія за датами народження

Знак зодіаку Водолій має як плюси, так і мінуси, які ми зібрали в таблиці.

Advertisement
Дата народження Сильні сторони Слабкі сторони
21.01 Розумність, милосердя, оригінальність Запальність, егоцентризм, надто балакучі
22.01 Незалежність, прагнення до мети, комунікабельність Не вистачає терпіння, занадто імпульсивні
23.01 Гострий розум, допитливість, чудові ораторські здібності Нетактовність, егоїзм, запальність
24.01 Хороша логіка, великі амбіції, комунікабельність Вразливі, легко піддаються стресам
25.01 Відмінна уява, чесність, незалежність Песимізм, замкнутість, надто прискіпливі до себе
26.01 Рішучість, цілеспрямованість, впевненість у своїх силах Імпульсивність, безкомпромісність, легко виходять із себе
27.01 Доброзичливість, безоплатність, прагнення до мети Лінь, відсутність активності, загальмованість
28.01 Щедрість, ентузіазм, сміливість Непрактичність, імпульсивність, підвищена емоційність
29.01 Проникливість, дружелюбність, хоробрість Нерішучість, замкнутість, запальність
30.01 Неординарність, доброта, старанність Імпульсивність, уразливість
31.01 М’якість, неординарність, дружелюбність Легко піддаються порокам, легко ображаються
01.02 Комунікабельність, розвинена інтуїція Людина настрою, незібраність
02.02 Винахідливість, допитливість, милосердя Піддаються ілюзіям, надто чутливі
03.02 Працьовитість, комунікабельність, велике коло спілкування Ранимість, гордовитість
04.02 Амбітність, щирість, відкритість Люблять пускати пилюку в очі, вразливість
05.02 Відмінний інтелект, товариськість, працьовитість Нерішучість, нетерплячість
06.02 Доброзичливість, винахідливість Невпевненість, бажання прославитись
07.02 Товариство, індивідуальність Нестійкість до стресів, нетерплячість
08.02 Чесність, наполегливість, доброта Впертість, владність, відсутність стійкості до стресів
09.02 Комунікабельність, чесність, добродушність Консерватизм, принциповість, непрактичність
10.02 Чесність, нестандартне мислення Емоційна перевантаженість, страх змін
11.02 Працьовитість, проникливість, великий інтелект Запальність, дратівливість
12.02 Відмінне почуття гумору, активність Побоювання змін, відсутність любові до себе
13.02 Доброзичливість, товариськість Зайва емоційність, невміння бачити головне
14.02 Комунікабельність, цілеспрямованість Нетерпимість до критики, безапеляційність
15.02 Чуйність, енергійність, спостережливість Непередбачуваність, запальність
16.02 Добродушність, винахідливість, активність Невміння слухати, підвищена емоційність
17.02 Ерудиція, чесність, щедрість Войовничість, небажання зрозуміти суть
18.02 Харизматичність, індивідуальність Снобізм, егоїзм, невизнання програшу
19.02 Талановитість, надійність Замкнутість, нестримність

Цікаві факти про знак зодіаку Водолій

Ми зібрали для вас 3 найпопулярніші факти про Водоліїв:

 • люди цього знаку люблять увагу;
 • ніколи не підуть проти своїх бажань;
 • люблять брати участь у захоплюючих дискусіях.

Знаючи ці особливості, можна легко підібрати ключик до серця Водолія.

Знаменитості-Водолії, народжені з 21 січня по 19 лютого

Відомі чоловіки, хто народився під знаком Водолія :

 • Володимир Висоцький (25 січня 1938);
 • Борис Єльцин (1 лютого 1931);
 • Кріштіану Роналду (5 лютого 1985);
 • Жуль Верн (8 лютого 1828);
 • Джон Траволта (18 лютого 1958)
 • Володимир Олександрович Зеленський (Vladimir Zelenskiy)
 • Кріштіану Роналду (Cristiano Ronaldo)
 • Дженніфер Еністон (Jennifer Aniston)
 • Гаррі Стайлс (Harry Styles)
 • Франклін Делано Рузвельт (Franklin Roosevelt)
 • Рональд Рейган (Ronald Reagan)
 • Борис Миколайович Єльцин (Boris Yeltsin)
 • Авраам Лінкольн (Abraham Lincoln)
 • Пол Ньюман (Paul Newman)

Популярні жінки-Водолії:

 • Опра Вінфрі (29 січня 1954 року);
 • Періс Хілтон (17 лютого 1981);

Сексуальна сумісність знака Водолій

У роки юнацьких пошуків знак Водолія добре сумісний з такими партнерами, як Близнюки та Терези . У таких відносинах обов’язково буде присутня легка невагомість і відсутність жорстких зобов’язань. При цьому Близнюки стануть джерелом інтелектуального стимулу, а Терези дарують рівновагу та гармонію. Після 30 років Водолій можуть знайти своє щастя поряд з Дівою чи Овном . У цей період знак Водолія стає більш приземленим, і йому імпонуватиме раціоналізацію Діви. Овен стане втіленням амбіцій, що вимагають реалізації.

Знаменитості у яких Сонце у Водолії:

 •  
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве