Connect with us

Uncategorized

Як грати в UNO? Кращі способи

Published

on

Як грити в UNO?

UNO – це карточна гра, яка відома і популярна по всьому світу. Вона є прекрасним варіантом для спільного відпочинку з друзями та родиною. В нашій статті ми розкажемо про те, як грати в UNO та поділимось кращими способами гри.

Що таке гра UNO?

UNO – це карточна гра, яка складається з 108 карток. Вона призначена для гри від 2 до 10 гравців. Головна мета гри – позбутись всіх карток з руки. Перемагає той гравець, у якого найменша кількість очок на руках після закінчення гри.

Як грати в UNO: Правила гри

Перед грою необхідно перемішати всі картки і роздати по 7 карток кожному гравцю. Решту карток кладуть на стіл, зверху відкривають одну картку, яка стає початковою карткою. Гравці по черзі кладуть на стіл картки, які збігаються за кольором або числом з початковою карткою. Якщо гравець не може покласти на стіл жодну картку, він бере одну картку з колоди. Якщо вона йому не підходить, гравець пропускає свій хід. Якщо гравець кладе на стіл картку зі знаком “+2”, наступний гравець бере 2 картки з колоди. Якщо гравець кладе на стіл картку зі знаком “змінити напрямок”, напрямок гри змінюється. Якщо гравець кладе на стіл картку зі знаком “пропустити хід”, наступний гравець пропускає свій хід.

Які є способи гри в UNO?

UNO є досить простою грою, проте є кілька способів, які можуть зробити її гру ще більш захоплюючою. Ось декілька з них:

 1. Гра з використанням правил “без карт”.
  Правила гри “без карт” дозволяють гравцям використовувати тільки карти з цифрами і кольорові карти. Це означає, що картки зі знаками “+2”, “змінити напрямок” та “пропустити хід” виключені з гри. Це зробить гру більш простою та швидкою.
 2. Гра з використанням правил “без карт” із зміненими правилами.
  Цей спосіб гри включає в себе правила гри “без карт”, але зі зміненими правилами. Наприклад, гравець може використовувати картки зі знаками “+2”, “змінити напрямок” та “пропустити хід”, але вони мають іншу функцію. Це може зробити гру більш складною та цікавою.
 3. Гра з використанням правил “на зворотному боці”.
  Цей спосіб гри дозволяє гравцям використовувати карти зворотнього боку. Це означає, що карти зі знаками “+2”, “змінити напрямок” та “пропустити хід” мають зворотний ефект. Наприклад, якщо гравець кладе на стіл картку зі знаком “+2”, наступний гравець може покласти на стіл картку зі знаком “+2” або “+4”, або ж перевернути картку на зворотний бік, щоб гравець, який після нього грає, взяв з колоди 2 або 4 картки.

Кращі способи гри в UNO

Ось кілька кращих способів гри в UNO:

 1. Грати з більшою кількістю гравців.
  Гра з більшою кількістю гравців може зробити гру більш захоплюючою та складною. Рекомендується грати з 5-6 гравцями.
 2. Грати з використанням правил “без карт”.
  Гра з використанням правил “без карт” може зробити гру більш простою та швидкою.
 3. Грати з використанням правил “на зворотному боці”.
  Гра з використанням правил “на зворотному боці” може зробити гру більш складною та цікавою.
 4. Грати з використанням карток з улюбленими героями.
  Гра з використанням карток з улюбленими героями може зробити гру більш захоплюючою та цікавою.

У грі UNO є багато різних способів, які можуть зробити її більш захоплюючою та цікавою. Головне – це веселитися та насолоджуватися грою разом з друзями та родиною.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Uncategorized

22 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 22 жовтня

Published

on

Ви мрійливі, наділені багатою уявою і прагнете втілити в реальність свої найзаповітніші мрії та цілі. Точно знаєте, чого хочете, але перед тим, як зробити перший крок, довго обмірковуватимете свої цілі і зважуватимете всі «за» і «проти». (більше…)

Continue Reading

Uncategorized

Психологічний тест з картинки: те, що першим впадає у вічі, розповідає про людину правду

Published

on

Психологічний тест з картинки: те, що першим впадає у вічі, розповідає про людину правду

Тест, заснований на оптичній ілюзії, поширений спосіб дізнатися трохи про себе в ігровій формі. Незважаючи на те, що можна ставитися до подібних описів упереджено, у них все одно є частка правди. Адже образи, які приходять першими, і справді підказує нам нашу підсвідомість. (більше…)

Continue Reading

Uncategorized

Що означає 1488 чи 14/88. Чому 1488 р. є екстремістським символом

Published

on

Що означає 1488 чи 14/88. Чому 1488 р. є екстремістським символом

Що означає цифри 1488? Хто використовує ці цифри? Навіщо використовують ці цифри? Чому цифри 1488 року входять до списку екстремістських матеріалів. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве