Connect with us

Любов і секс

Як можна повернути коханого хлопця

Published

on

Як можна повернути коханого хлопця

Розрив стосунків із коханою людиною – завжди особиста трагедія. Ви відчуваєте розчарування, спустошеність, невпевненість у собі та у завтрашньому дні. Можливо, ви опустили руки та хочете побути на самоті.

Але ось випита пляшка вина, з’їдена ціла піца за переглядом улюбленого серіалу, і ви вже готові кинутися в бій і повернути своє. Адже не можна здаватися, якщо по-справжньому любиш когось.

Такі думки відвідують усіх, хто кинутий своїм партнером, або, помилково, сам розірвав стосунки. Ви хочете розпочати все з чистого листа. Але далеко не всі роблять вірні кроки на шляху відновлення відносин.

Зрештою, багато що залежить від причини розлучення. Якщо партнери просто не зійшлися в думках і гаряче наговорили один одному зайвого, то ситуація цілком можна виправити. Якщо ж сталося щось серйозне, наприклад, зрада чи зрада іншого роду, то результат стає менш райдужним. І все-таки, давайте розбиратися, як повернути хлопця, який тебе покинув.

Зміст статті:
 • Топ 7 способів, щоб повернути хлопця
 • Чи потрібно взагалі повертати хлопця
 • Що треба робити, щоб повернути хлопця
 • Що написати хлопцю, щоб його повернути
 • Як повернути хлопця, якщо має інший
 • Як повернути хлопця якого покинула сама

Топ 7 способів, щоб повернути хлопця

Як краще повернути коханого хлопця

Перш ніж почати діяти, зважте всі ЗА та ПРОТИ.

Advertisement
 1. Чи вартий чоловік ваших зусиль?
 2. Як він вплинув на ваше життя?
 3. У чому ви припускалися помилок?

Дайте відповідь на запитання чесно. Тільки так ви розумієте, як відновити стосунки з чоловіком.

Щоб повернути душевну рівновагу і заповнити витрачені на переживання сили, вам слід дотримуватися цих принципів:

 • Займайтеся саморозвитком і продовжуйте свій рух далі, незважаючи на минуле. Сам факт, що після розриву у вас все гаразд, не залишиться непоміченим. Колишній чоловік, напевно, захоче з’ясувати, з чим пов’язана така поведінка. Так що підтримуйте зв’язок із ним опосередковано, через друзів та знайомих.
 • Не потрібно чекати на дзвінок і сподіватися на його повернення. Не ставте себе у позицію жертви, це зовсім не привабливо. Велика ймовірність, що за кілька тижнів ви самі передумаєте відновлювати стосунки. Але якщо він нарешті зателефонував або прийшов, тримайте себе в руках! Категорично забороняється віляти хвостом і ставати на задні лапки!
 • Дайте йому спокій. Якщо розрив стався з ініціативи партнера, то дозвольте йому насолодитися вашою відсутністю. Тільки так він зможе скучити і усвідомити, що потребує вас. Не потрібно самій писати або дзвонити, лише у разі нагальної потреби.
 • Вивчіть урок. Відносини часто називають роботою і це недарма. Для плідного розвитку необхідно вміти отримувати досвід і вчитися на помилках. Добре проаналізуйте причини вашого розставання, а також той негатив, який мав місце у ваших стосунках.
 • Змініть зовнішність. Тут важливо не перестаратися, обмежтеся стрижкою, фарбуванням та придбанням кількох нових нарядів. Так ви дасте зрозуміти своєму колишньому та іншим чоловікам навколо, що готові до нових стосунків. Якщо у партнера ще є почуття до вас, він не допустить появи нових кавалерів.
 • Їдьте у відпустку. Тут ми маємо одразу кілька переваг. По-перше, ви морально та фізично відпочиваєте. По-друге, тимчасово пропадаєте з поля зору колишнього коханого. По-третє, повертаєтеся вже трохи іншою людиною. Найкраще з собою привезти золотисту засмагу, пару нових суконь та здоровий погляд на своє життя.
 • Дозвольте бути людиною. Якщо через тижні та місяці роздільного існування партнер не захотів до вас повернутись – так тому і бути. Набагато важливіше, щоб ви стали впевненішими в себе і не залежали від волі іншої людини.

Використовуйте ці поради як інструменти відновлення свого життя. Згодом ви самі зрозумієте, як спілкуватися з хлопцем, якого любите, щоб він захотів повернутись.

Чи потрібно взагалі повертати хлопця

Зараз ви зайняті пошуком відповіді, як поводитися, щоб повернути почуття колишнього хлопця до себе. Але справа в тому, що, не встигнувши емоційно відновитися, ви ризикуєте бути залученою до того ж кругообігу проблем. Вам двом потрібен час.

 • У жодному разі не потрібно відновлювати стосунки з людиною, яка застосовувала до вас фізичну силу або знущалася морально. Дуже часто дівчата впадають у залежність від таких стосунків, оскільки відчувають незрозумілий потяг та бажання підкоритися. Якщо ви дізнаєтеся себе в цьому описі, то обов’язково потрібно звернутися до психолога або психотерапевта за консультацією.
 • Якщо ваші стосунки з колишнім хлопцем були наповнені скандалами, істериками та сльозами, то задайте собі питання «Навіщо мені це потрібно?». Для отримання гострих відчуттів краще займатися спортом, стрибнути з парашутом, або завести собі павука як вихованець.

У моїх минулих стосунках була саме така нездорова модель поведінки. Я відчувала, що мій партнер не сприймає мене справжню. Постійно доводилося підлаштовуватися, зображати когось іншого. Траплялися регулярні сварки з биттям посуду, одного разу він навіть зламав стілець. Я почала його боятися. Але мене тримали поряд сильні емоції, яких я не могла отримати інакше. У результаті ці відносини були розірвані з моєї ініціативи. Вони залишили глибокий слід на моєму психологічному стані та здоров’я загалом.

На довгострокову перспективу такі відносини не підходять, а сприятимуть вашій особистісній руйнації.

Милі дівчата та жінки, ви неодмінно хочете знати, чи можна повернути кохання хлопця? Звичайно можна. А ось чи потрібно? Вирішуйте самі. Відносини повинні допомагати розвитку обох партнерів, бути джерелом натхнення, підтримки та місцем, куди хочеться повернутись вам обом.

Що треба робити, щоб повернути хлопця

Якщо після довгих роздумів ви все-таки не змінили свого рішення і все ще хочете знати, як повернути кохання та інтерес колишнього чоловіка, то давайте обговоримо деякі моменти докладніше.

 • Йдуть роки, а ваше життя починає нагадувати літак, який летить автопілотом. Ви не помічаєте, що загрузли в рутині і зовсім перестали стежити за собою. На жаль, це дуже поширене явище. Коли ви читали книгу востаннє? Як змінилася ваша вага за п’ять років? Чи давно ви міняли стрижку?
 • Ніхто не вимагає від вас модельної зовнішності та трьох вищих освіт. Але ви, елементарно, маєте залишатися цікавою особистістю. Важливо завжди бути людиною, на яку приємно дивитися, легко та цікаво розмовляти. Без цих якостей не можна збудувати щасливі довгострокові відносини.
 • У відносини треба вкладатися, фізично, морально та матеріально. Тільки тоді вони можуть стати повноцінною частиною вашого життя. І лише вкладаючи у відносини ресурси, люди цінують одне одного.
 • Згадайте себе у минулих стосунках. Чи завжди ви чинили правильно? І чи чинив правильно по відношенню до вас партнер? Можливо, хтось із вас двох не ставився серйозно до своїх обов’язків. Щоб відновити стосунки, вам потрібно розібратися, знайти справжню причину охолодження почуттів.

Отже, давайте підіб’ємо підсумок, що потрібно робити, щоб повернути хлопця і зберегти відносини:

 • Стежити за своєю зовнішністю та здоров’ям
 • Займатися власним розвитком як особистості
 • Цінувати вчинки та вкладати у відносини багато сил
 • Поважати особистий простір один одного
 • Не замовчувати проблеми та образи
 • ділитися планами на майбутнє
 • Проводити разом хоча б два вечори на тиждень

Ці нехитрі поради допоможуть вам налаштувати себе на правильну хвилю. Навіть якщо не вдасться відновити минулі стосунки, у нові ви увійдете вже зрілішою людиною.

Перше, що ви повинні пам’ятати, збираючись писати своєму колишньому – ініціатива карається.

Advertisement
 1. Писати самій можна і потрібно, якщо розлучення спочатку відбулося з вашої вини. Тоді, зібравши всю волю в кулак, вибачтеся за свою неналежну поведінку. Поясніть причини некрасивого вчинку та дайте колишньому партнеру час для роздумів.
 2. У жодному разі не присягайтеся у вірному коханні і не принижуйтеся. Не можна шантажувати та загрожувати, так ви лише підірвете залишки колишньої довіри. Не ставайте підступним маніпулятором, але дозвольте чоловікові захотіти повернутися до вас. Саме тому у своєму листі до нього (не має значення, якого формату він буде) намагайтеся звернутися до його особистості, а не до колишніх почуттів.
 3. Якщо ваші стосунки тривали більше шести місяців, то ви, напевно, встигли добре впізнати партнера. Зібравшись писати, зважайте на індивідуальні особливості вашого колишнього чоловіка.

Хочу повернути коханого хлопця як це зробити

 • Чутливій та емоційній людині буде приємно читати слова подяки. Можна навіть додати фотографію з поїздки та барвисто розписати, що це були найкращі дні вашого життя. «Я вдячна тобі за чудові моменти, які ми поділили разом. Ти подарував мені найщасливіші хвилини, і я завжди цінуватиму наші стосунки».
 • Чоловікові спокійному та врівноваженому сподобається аналіз ваших стосунків із позиції розуму, не перевантажуйте листа емоціями. Використовуйте факти. Також ви можете послатися на якісь складності, наприклад, зламаний на кухні кран. Але не просіть його про допомогу, краще уточніть, чи він може підказати вам номер хорошого сантехніка. «Я хотіла б подякувати тобі за підтримку, яку ти мені надавав усі ці роки. На жаль, знову зламалася та шафка на кухні, ти не підкажеш, як її можна полагодити?»
 • Якщо чоловік справжній інтелектуал і не любить сидіти на місці, постарайтеся у своєму листі уникати будь-яких проявів колишньої прихильності. Краще розкажіть йому, які нові горизонти перед вами відкрилися, розкажіть про свої плани на відпустку. Таким чином, ви дасте йому їжу для роздумів. «Можна тебе попросити доглянути квіти? Справа в тому, що я відлітаю по роботі у відрядження на три тижні і ключі зовсім нема кому довірити. Нова робота мене надихає, я дуже рада, що зважилася на неї!
 • Якщо ваш колишній партнер яскрава чуттєва особистість, то і лист повинен йому відповідати. Найкраще написати лише кілька провокаційних рядків. Головне, не опускатися до неправдоподібних звинувачень і не викликати його жалість, це все марно. Ти не перший і не останній чоловік у моєму житті. Але ти дивовижний. З тобою можна махнути хоч на край світу. Я навіть якщо забажаю, не зможу забути того вечора в горах біля вогнища».

Як повернути хлопця, якщо має інший

У цьому випадку все залежить від того, скільки часу пройшло після вашого розлучення.

Якщо колишній партнер завів собі пасію відразу після вашого розриву, то тут два варіанти:

 • або він намагається таким чином забути і відволіктися,
 • або у нього до вас не було серйозних почуттів.

З’ясувати причину такого швидкого захоплення іншою людиною досить просто:

 • поспостерігайте за його профілем у соціальних мережах,
 • поговоріть із спільними друзями.
 • Можете влаштувати «випадкову» зустріч у якомусь громадському місці та особисто поглянути на закохану парочку.

Що робити, якщо я хочу повернути колишнього, а в нього інша? спитала мене нещодавно подруга зі спортивного клубу. Я задумалася і дійшла висновку, що набагато важливіше зрозуміти, чого не потрібно робити:

 • не потрібно будувати ілюзій,
 • не потрібно вигадувати собі та йому виправдання,
 • не потрібно робити ставку на відновлення відносин будь-яким шляхом.

Любов має бути лише однією з причин, через яку ви почуваєтеся щасливою, інакше проблем не уникнути.

Допустимо, ви все ще хочете з’ясувати, як змусити повернутися до сім’ї чоловіка, який пішов до іншого. Дорогі жінки, якщо чоловік вибрав собі іншу партнерку і свідомо пішов до неї – тут нічого не вдієш. Це гірка правда, яку потрібно прийняти та постаратися зберегти залишки своєї гордості.

Жодні вмовляння не змусять його включити голову і вчинити щиро. Єдине, що ви можете зробити – створити навколо себе атмосферу позитивного настрою та щастя. Тоді є ймовірність, що запутаний чоловік схаменеться і повернеться. Найчастіше чоловіки йдуть не до красивих та молодих, а до тих, з ким почуваються щасливими та потрібними.

Як повернути хлопця якого покинула сама

Хочете знати, як повернути свого чоловіка після розлучення, якщо він остигнув? Ви повинні розпалити полум’я колишніх почуттів, нагадати колишньому коханому про причини, через які він вас колись полюбив.

 • Якщо ви самі покинули чоловіка, то повернути його буде легше. Декому з вас, дорогі жінки, достатньо навести зовнішній блиск. Іншим потрібно попрацювати над своїм характером та побудувати лінію поведінки. У будь-якому випадку, чим довше тривали ваші стосунки, тим більша ймовірність, що їх вдасться відновити.
 • Але також висока ймовірність того, що чоловік затаїв образу на вас і не зможе поступитися гордістю. Особливо, якщо про подробиці вашого розриву відомо людям. Тому намагайтеся якнайменше поширюватися, що саме ви покинули чоловіка, не принижуйте його в очах інших людей.
 • Буває й таке, що чоловіка покинули ви, а стосунки відновлювати не хоче він. Найчастіше аргументується ця поведінка тим, що «почуття вже не ті» та «хочеться побути одному». Вам слід визнати право чоловіка на образу, розчарування та небажання з вами сходитися.

Моя шкільна подруга саме так і мала. Розлучилися закохані з її ініціативи, оскільки був спільних планів у майбутнє. Через пару місяців подруга зрозуміла, що припустилася помилки і погарячкувала з висновками. Вона зателефонувала колишньому та попросила про зустріч, щоб обговорити ідеї щодо спільного бізнесу. Чоловік далеко не відразу дозрів для відновлення стосунків. Але поступово розтанув і пробачив. Зараз ця пара одружена і чекає на появу дитини. Бізнес, до речі, вони таки відкрили. На жаль, не всі історії так закінчуються.

Складно сказати, чи можна повертати кохану людину, якщо вона не хоче цього. Адже тоді виходить, що для Вас стосунки набагато важливіші, ніж для нього. Постарайтеся здорово оцінити ситуацію, що склалася. Повертайте лише тих людей, яких образили самі. В іншому випадку ви ризикуєте наступити на старі граблі знову.

 1. Розкажіть, що спричинило ваше розставання?
 2. Як давно це сталося?
 3. Якщо у вас уже був досвід відновлення розірваних відносин, опишіть у коментарях, як ви діяли?
 4. Що саме допомогло повернути колишнього коханого?
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве