Connect with us

Дім

Як не піти до школи?

Published

on

Як не піти до школи реальні методи

Складно зараз знайти дитину, яка любить і хоче ходити до школи. У житті буває всяке, учень може не хотіти туди йти з кількох причин. Наприклад, комусь не хочеться до школи через не зроблене домашнє завдання, комусь через майбутню контрольну, а комусь просто ліньки вставати так рано з теплого ліжка. І кожен шукає особливий спосіб залишитися вдома без наслідків і з поважної причини.

Зміст

 1. Робочі відмазки від школи
  • Невідповідність
  • Компроміс, чарівність та взаєморозуміння
  • Чесність
  • Запізнення
  • Відпустка з батьками
  • Тиша
  • Диспансеризація
 2. Где прогулять школу?
 3. Висновок

Робочі відмазки від школи

Спроби відмазатись від школи і переконати батьків у цій необхідності буває завжди досить важко, а найчастіше безуспішно, проте існує багато способів, які зазвичай є безпрограшними.

Але треба пам’ятати, що гра на почуттях батьків та обман може дуже сильно позначитися на подальшому житті, а головне стати причиною втрати їхньої довіри назавжди.

Нездужання

Найповажнішою причиною пропуску навчання нині є хвороба. Батьки, що люблять, дуже часто бояться за своїх дітей і дуже гостро реагують на ознаки захворювання. Найчастіше цей метод є абсолютно робітничим. Хвороба може бути різною, наприклад, можна розіграти отруєння або застуду, а також просто гострий головний біль.

Болі в животі найкраще почати розігрувати ще з вечора, щоб ця витівка спрацювала, потрібно відмовитися від вечері і вказати батькам на нездужання в ділянці шлунка або кишечника. Вранці необхідно встати з дуже похмурою і втомленою особою, а в туалеті зобразити блювоту.

Advertisement

Батьки повинні негайно занепокоїтись за свою улюблену дитину, тут важливо підловити момент і сказати, що це, напевно, невелике отруєння після шкільного обіду. У більшості випадків батьки ухвалять рішення про одиничний прогул шкільного дня.

Однак повторювати цей безпрограшний трюк у наступні дні зовсім не варто, у такому разі дорослі можуть викликати швидку допомогу, яка швидко розкусить обман.

Розігрувати застуду значно складніше, вона не має властивості проходити за один день. Зазвичай для цього потрібно щонайменше тиждень. Якщо батьки мають звичку постійно викликати лікаря додому, ця відмазка точно не спрацює. Але все ж таки цей спосіб має місце бути, найголовніше в цьому випадку підтримувати легенду про високу температуру.

Щоб підняти температуру на градуснику, його основу необхідно сильно потерти про якусь поверхню або нагріти теплом, що походить від батареї, головне пам’ятати, що пристрій не повинен показувати температуру більше 38 градусів.

Зовсім не варто опускати ртутний градусник у гаряче пиття, тому що від цього скло може легко луснути. А це, у свою чергу, може викликати розлиття ртуті, пари якої дуже шкідливі для легень.

Advertisement

Головний біль – скажімо так, не виграшний варіант, тому що багато батьків не сприймають її симптоми хворобою. Однак усі люди різні, і за попит, як то кажуть, грошей не беруть. Тут потрібно використовувати всі свої акторські навички і вдатися до дуже хворої людини. Коли батьки помітять хворобливий стан, потрібно докладно описати їм симптоми хвороби, сказати, що через головний біль не вдалося виспатися і в школі через це будуть лише проблеми.

Багато батьків у цьому випадку не зможуть залишитися байдужими та дозволять прогуляти один день школи.

Компроміс, чарівність та взаєморозуміння

У випадку, коли з батьками налагоджено хороший і довірчий зв’язок, можна просто попросити у них дозволу залишитися на один день вдома і відпочити. Цей метод здається дуже легким, проте насправді все набагато складніше. Не багато батьків готові розмовляти на цю тему з дітьми, найчастіше дитину в такій розмові зустрічає неприступна стіна заборони. Проте, якщо добре знати своїх батьків, можна знайти слабкі місця, тиском на які можна досягти поставленої мети.

Також ще можна вдатися і до простого компромісу. Цей варіант дозволяє залишитися вдома за дотримання деяких умов, наприклад, можна сказати своїм батькам, що під час невеликого вихідного, буде проведено прибирання у всій квартирі, помито посуд або випрано білизну. Можливо, у цьому випадку дорослі вдадуться до взаємодії та дозволять влаштувати дитині невеликі канікули.

Чесність

Чесність із батьками – це ключ до успіху та взаєморозуміння. У дітей часто виникають проблеми у школі, які пов’язані або з навчанням, або з соціалізацією. Хороший батько завжди зрозуміє та допоможе, якщо дитина чесно зізнається, чому не хоче йти до школи. Він не може дозволити пропустити навчальний день, тому це може бути дуже важливим моментом у процесі навчання, однак у батьків є більше можливостей вирішити проблеми, що виникли. І це однозначно допоможе дитині полюбити школу чи хоча б не боятися ходити туди.

Advertisement

Запізнення

У житті буває всяке, люди часто спізнюються на важливі заходи, роботу чи навчання. Цю ситуацію можна використати і для своєї вигоди. Наприклад, з ранку дуже повільно збиратися і так само повільно добиратися до школи. Багато вчителів досить різко реагують на запізнення і дуже починають лаяти учня. Тому вкотре нариватися на таку реакцію нікому не хочеться.

Після приходу додому можна розповісти батькам, як учитель вигнав із класу за запізнення і як після цього довелося йти додому. Цей метод не найнадійніший, тому що як мінімум можна отримати негатив від батьків, а як максимум вирушить назад до школи, де чекає ще більший негатив.

Відпустка з батьками

Перше вересня для багатьох школярів є страшним та найнелюбнішим днем ​​за весь рік. Три місяці літніх канікул, а тут раптом треба знову рано вставати та йти до нелюбої школи. Багато дітей саме тому намагаються так чи інакше пропустити цей фатальний день.

Якщо все ж таки сталося так, що зовсім не хочеться йти до школи, перші дні можна спробувати пропустити. У такому разі щоранку потрібно збиратися до школи і йти з дому на якийсь час, поки батьки не вирушать на роботу. Потім можна спокійно повернутися додому і насолоджуватися продовженими канікулами. Батьки, будучи на роботі, навряд чи дізнаються про прогул (у тому випадку, якщо про це їх не повідомить вчитель).

Однак навіть якщо в день прогулу вчитель не поцікавився у батьків справжньою причиною, він може це зробити, коли дитина прийде безпосередньо до школи. Тоді можна повідомити вчителеві, що ці дні були проведені у відпустці з батьками на морі. Зазвичай у вчителів далі не виникає жодних питань, тому що це досить часте явище.

Advertisement

Може статися так, що вчитель попросить письмового батьківського доказу сказаного. У цьому випадку може допомогти якийсь знайомий старшокласник, у якого більш-менш дорослий почерк, а також уміння підробляти батьківські підписи.

Мовчання

Кожна дитина, напевно, ставила запитання: «навіщо взагалі повідомляти батьків про пропуск уроків?», «навіщо зайвий раз влаштовувати скандал і отримувати відмову»? Якщо такі питання постають у голові, можна просто вийти з батьками з дому, ніби до школи, а потім повернутися і спокійно продовжити відсипатися чи займатися іншими важливими справами. Не всі вчителі помічають поодинокі прогули, тому питання щодо поважної причини, швидше за все, не надійдуть. Проте інакше, можна просто скористатися безпрограшною відмовкою – «Я був у поліклініці».

Диспансер

Зараз це спосіб не тільки ефективний, а й як ніколи актуальний і правдивий. У цьому випадку потрібно зімітувати похід до школи, а далі повернутися додому та повідомити батьків, що школа проводить диспансеризацію тільки для певних дітей, решту відпустили додому відпочивати. Батьки навряд чи почнуть дзвонити класному керівнику і докладно розпитувати про ситуацію, що трапилася.

Проте, може виникнути проблема з боку вчительського контролю. Вчителя може спантеличити відсутність дитини, і може зателефонувати батькам для з’ясування причини пропуску. Так що про це необхідно подумати заздалегідь і попередити вчителя про перепустку. Можливо написати записку від батьків як доказ.

Де прогуляти школу?

Школу можна прогуляти в різноманітних місцях, але найголовніше в цей час потрібно дотримуватися певних правил обережності та безпеки. Не варто прогулювати школу на вулиці, навіть за наявності супутника, вулиця – це досить небезпечне місце, і під час цих 3-4 годин може статися все, що завгодно.

Advertisement

Потрібно обов’язково думати про вчителів, які відповідають за учня під час навчального процесу, навіть якщо він не прийшов до школи.

У разі прогулу потрібно вибирати більш безпечні місця, є варіант піти в кіно або музей. Можна з собою прихопити кількох друзів і піти провести час у комп’ютерному клубі, посидіти у недорогому кафе чи антикафе.

Бажано на час прогулу зайняти себе якимись корисними речами, наприклад, сходити до бібліотеки, адже спокійніше та безпечніше місця на землі просто не знайти. Там можна і почитати книгу, і зробити домашнє завдання, і навіть подивитися фільм чи послухати музику у заспокоєній обстановці. На крайній випадок (для тих, у кого батьки весь день проводять на роботі) можна прогулятися час у стінах рідної квартири.

Висновок

Прогул школи – це безперечно частина життя будь-якого школяра, напевно, важко зустріти людину, яка жодного разу за все дитинство не пропустила жодного уроку. Але треба завжди пам’ятати, чим загрожує обман. Як кажуть, все таємне стає очевидним. І не треба думати, що дорослі люди не здогадаються про дитячі витівки. Найстрашніше в цьому випадку просто втратити батьківську довіру.

Тому хоч би як хотілося прогуляти школу, краще думати завжди про своє майбутнє, про почуття своїх батьків і намагатися ніколи не йти на безглуздий обман. Бо через кілька років усі ті проблеми, через які так не хотілося йти до школи, зникнуть, а втрачена довіра не повернеться ніколи. Розкажіть, а як ви прогулювали школу?

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дім

“Аллаху акбар”. Що означає “аллах акбар”? Переклад фрази “аллах акбар”

Published

on

"Аллаху акбар". Що означає "аллах акбар"? Переклад фрази "аллах акбар"

Аллах акбар (Аллаху акбар) – одна з найвідоміших фраз, пов’язаних з релігією іслам та її представниками – мусульманами. Що вона означає і чому мусульмани так часто її вимовляють? (більше…)

Continue Reading

Дім

Ідеї, що подарувати дружині на День Народження 40-45 років

Published

on

Ідеї, що подарувати дружині на День Народження 40-45 років

Що подарувати дружині на День Народження 40-45 років? Як вибрати подарунок жінці на 41-42, 43-44 роки? Коли коханій дружині виповнюється 40 або 45 років, хочеться зробити подарунок, гідний коханої дружини. У цьому віці другого розквіту жіночої краси та молодості чоловік робить своїй другій половинці найнеповторніші дари, які надовго запам’ятаються.
(більше…)

Continue Reading

Дім

Кращі електричні варильні панелі 2024 для сучасної кухні

Published

on

Кращі електричні варильні панелі 2023 для сучасної кухні

Сьогодні практично будь-яка сучасна кухня має окремі електричні варильні панелі та духові шафи. Але коли постає питання вибору, відразу виникає безліч запитань. Яку взяти: газову чи електричну; з двома, трьома, чотирма чи більше конфорками? (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве