Connect with us

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя.

І зовсім незрозуміло, як пережити той страшний момент, коли ти про це дізналася. Це дуже схоже на той забутий момент з дитинства, коли ти випустила мамину руку і майже загубилася в натовпі. Навколо тебе, начебто, є люди, вони живі, йдуть кудись, розмовляють. А ти ніби сидиш у ямі, і ніхто не бачить тебе, не чує криків про допомогу, не розумієш, що ти вмираєш від жаху і тобі треба допомогти. І ти не знаєш, як про це сказати і надриваєшся в плачі. І лише тоді тебе помічають. Пам’ятаєш це почуття? Воно знову тут. Тільки ніхто не підхоплює тебе на руки. І як це пережити – незрозуміло.

Автори журналу Бадабум поспілкувалися з професійний психологом Романовською Ангеліною, яка допомогла виділити основні поради.

Не порівнюй себе з нею

Тобі точно захочеться знайти її профіль у соцмережах. І всі тебе від цього відмовлятимуть, але ти все одно це зробиш. Зробиш і мучишся – адже тебе попереджали! Тебе попереджали, що вона може виявитися неймовірною красунею. Або красунею, на 8 років тебе молодше. Який жах! Насправді треба розуміти ось що: байдуже, як вона виглядає, байдуже, якими достоїнствами може похвалитися – вона все одно натуральна дурниця. Тому що розумні з одруженими не трапляються. Крапка. Тобі порівнювати себе з дівчиною, обділеною інтелектом? Саме так, ось і не треба.

Поговори про це з тими, хто тебе не знає

Тебе буде переслідувати почуття тотальної самотності: раніше ти могла поділитись проблемами зі своїм милим, а тепер він сам – твоя головна проблема. Ти не можеш поговорити про це з близькими, бо тобі зовсім не хочеться виносити сміття з хати. Але переживати все це на самоті – нестерпно. Тому сміливо заводи собі новий акаунт у мережі та розповідай всю історію, злегка змінивши подробиці. Але будь готова фільтрувати інформацію. Тобі будуть давати поради – не читай їх. Тому що перша ж порада, яку дадуть – кинути її до чортової матері. А це тобі самій вирішувати, і не зараз, а коли мине якийсь час і ти трохи заспокоїшся. А ось віртуальні емоційні погладжування це те, що тобі зараз треба. Це розуміння того, що ти не одна.

Advertisement

Не панікуй

Ось чого точно не треба робити – то це уявляти, як облаштувати своє подальше життя без нього. Куди виїхати, хто забере собі собаку і як узагалі навчитися жити одному – ти ж забула, як це робиться. Такі питання вирішуються лише й виключно у спокійному стані. Не тоді, коли ти шокований від його зради. Зрозуміло, що в цей момент ти все одно нічого не вирішиш, але ти залякаєш себе. Ти вже досить налякана тим, що раптово все життя перекинулось і нічого вже не буде, як раніше. Тому щойно у тебе виникнуть думки на кшталт «А що мені тепер робити, куди мені тікати» — постарайся відігнати їх зусиллям волі. Поки що нікуди не треба тікати. Поки ти бідний маленький котик і хочеш на ручки – і все більше не потрібно нічого. Все інше – потім.

Не намагайся знайт1и причину

Є лише одна причина його зради, яка може тебе хвилювати: він закохався. Всі інші причини не є важливими взагалі. Тому що люди зраджують один одному не чомусь, не для чогось, а просто так. Зірки так встали. Найнебезпечніше – намагатися знайти причини в собі: я, мовляв, недостатньо красива, недостатньо дбайлива, недостатньо його любила… Це не просто нісенітниця, а нісенітниця небезпечна. Ти не можеш бути винною в тому, що тебе зрадили. Якщо чоловіка не влаштовує його шлюб, він вільний піти, але не зраджувати – адже на березі ви домовлялися, що будете вірні один одному, правда? І навіть якщо тобі здається, що причина насправді в тобі це, швидше за все, не так. І не з’ясуй це питання з ним! Тому що він спробує виправдатися і ти справді можеш почути про себе щось невтішне. Тільки цього тобі й не вистачало, щоб відчути себе розчавленою.

Не влаштовуй йому скандал

У дусі «Та як же ти міг, негідник!». Це не означає, що треба все негайно пробачити йому і забути, ніби не було нічого. Це означає, що, якщо ти нападеш, він почне захищатися. А ти зараз беззахисна, як маленька дитина, вся броня, яку ти встигла наростити, злетіла за мить. Він чудово знає, що винен, і готовий оборонятися. Він готовий обрушити на тебе град докорів просто тому, що ця властивість людської психіки – нападати, коли здається, що тебе заганяють у куток. Скандали можна потім. Коли рани трохи загояться.

Не говори про це з мамою

Мама – найближча тобі людина, а тому першим твоїм поривом бігтиме до неї і шукатиме втіхи в її обіймах. Ти подумаєш – я вже велика дівчинка, звичайно, але можу на якийсь час стати маленькою і забути про все це кошмар. Проблема у тому, що для мами ти завжди маленька дівчинка. Крихке, безпорадне немовля, якого треба люто захищати від небезпек цього жорстокого світу. Мама неодмінно втішить тебе, скаже, що хоче тобі тільки щастя і прийме тебе завжди. Але якщо потім ти вирішиш, що можеш пробачити зраду і бути щасливою із цим чоловіком – мама не зрозуміє. Відтепер цей чоловік і все, що з ним пов’язане, – небезпечні для тебе. На її думку. І ти її не переконаєш.

Поплач у жилетку подруги

Найкраща подруга – це твоя реанімаційна бригада, пляшка вина – ліки, здатні підняти тебе на ноги. Якщо в тебе є поряд людина, до якої ти можеш прийти серед ночі та з порога проридати: «Все! Життя скінчилося!» – Тобі туди. Абсолютно необов’язково говорити про те, що трапилося, головне – просто опинитися поряд з нею. Є таке поняття – місце сили. Це місце, в якому ми відчуваємо повний спокій та безпеку. Так от, «місце» це метафора. Місцем сили найчастіше є людина. І якщо у тебе є найкраща подруга – це точно вона.

Advertisement

Не зустрічайся із суперницею

Цього тобі теж неодмінно захочеться – а як же, треба ж подивитися у безсоромні очі цієї погані. І епохальну зустріч ти уявлятимеш у всіх подробицях. Уявляй, будь ласка – так усе роблять. А ось насправді зустрічатися не потрібно. По-перше – а що ти їй скажеш? І навіщо? А по-друге – розумієш, вона ж тільки цього й чекає. Не так багато у світі жінок, які заводять собі одружених коханців для сексу та розваги. І майже всі вони самі одружені. Швидше за все, це самотня дівчина, яка смиренно очікує, коли чоловік зробить ласку її відвідати. Ти його сім’я, а не вона. У її житті немає й половини того, що є у тебе – і, звісно, ​​вона тебе за це ненавидить. Якщо ти підставишся – принесеш їй задоволення. З якого дива? Обійдеться.

Поговори з собою

Ніхто – ні психологи, ні подруги, ні мама, ні автори Бадабум – не може дати тобі виразну пораду про те, що робити далі. Прощати чи не прощати, змінювати стосунки чи залишити як є, розлучатися чи намагатися щось врятувати – на всі ці питання можеш відповісти лише ти сама. Але не зараз. Зараз тобі потрібно просто поговорити із собою. У тебе всередині живе маленька дівчинка, якій зараз дуже страшно і боляче. І ніхто, крім тебе, не може її втішити. Ми не знаємо, що ти скажеш. Але ми точно знаємо, що розмова закінчиться фразою: «Ну все, душе моя, а тепер – зберися і дій!». І це означає, що найстрашніше ти пережила. А далі – розберешся.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Що написати дівчині при знайомстві: приклади фраз 100+

Published

on

Що написати дівчині при знайомстві: приклади фраз 100+

Сьогодні, щоб познайомитися з дівчиною, яка подобається чи просто з гарною незнайомкою, достатньо правильно написати їй в інтернеті. Але як розпочати розмову першою? Що написати дівчині при знайомстві, щоб не здатися нав’язливим чи нудним? (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве