Connect with us

Любов і секс

Другого шансу не буде: Як познайомитись з дівчиною в інтернеті

Published

on

Як познайомитись з дівчиною

Побачив гарну дівчину – бери. Чи не ти, значить інший. Конкуренція пекельна. На одне дівчисько на сайті знайомств – десять пікаперів. Поки ти думаєш, що написати дівчині після слова привіт, нормальні хлопці прокачують навички спокуси. З іншого боку, твої сумніви довели тебе до нашого сайту – це здорово. Колись мені теж було важко розпочинати знайомство. Але я захотів стати іншим. Набивав шишки, штовхав себе, знайомився з найкрасивішими дівчатами. Я не шукав супутницю життя. Я набирався досвіду. І сьогодні з тобою їм поділяюся. Насамперед розповім, як зачепити дівчину першою фразою. Давай, відкривай анкету. Не її, а свою.

Зміст статті:
 • Перш ніж написати дівчині, перевір: чи ти готовий?
 • Як заякорити дівчину з першого повідомлення: уроки пікапа
 • Інтрига
 • Провокація
 • Директивний стиль
 • Правильний комплімент
 • Відповідай на три головні питання, які її цікавлять
 • Як зацікавити дівчину з листування: приклади
 • Цікаво
 • Не цікаво
 • Не роби помилок на старті
 • Банальності та штампи
 • Ні слова про секс
 • Не грузи
 • Що написати дівчині, якщо вона відповіла: рухаємось до мети
 • Підсумки

Перш ніж написати дівчині, перевір: чи ти готовий?

Листування – це важливо. На цілих 30% твій літературний талант визначає, чи відповість вона чи ні. Вгадай, чому належать 70% акцій підприємства «Знайомство»? Твоєї анкеті. Як заповнити анкету на сайті знайомств , ми вже розбирали. Відкрий та прочитай. Тільки потім відправте дівчині перше повідомлення. До речі, навіть якщо ти – найкрутіший хлопець на сайті, пам’ятай про ПМС, поминки улюбленого щура, зламаний нігт та інші фатальні обставини, подолати які жоден чоловік не в змозі. Додай «проблемну, але красиву в Вибрані і перемикайся на наступну – тут потренуєш потім. Хоча, почекай. Ти випадково не написав їй: “Привіт, як справи?”. Тоді тебе просто не помітили. Давай серйозно поговоримо про те, що написати дівчині у першому повідомленні, щоб зі старту зачепити їїрозпалити в її серці вогонь любові або хоча б цікавість. Як познайомитись з дівчиною в інтернеті

Як заякорити дівчину з першого повідомлення: уроки пікапа

Ламаючи голову, яке питання поставити дівчині, щоб зацікавити її, не винаходь велосипеда. За тебе вже все вигадали. Пиши опенер. Опенером називають перші фрази спілкування, які справляють враження. Те, що чіпляє її інстинкти, викликає емоції, приковує увагу, виділяє тебе з юрби лузерів, які цілодобово сидять Вконтакте, на Однокласниках та сайтах знайомств без шансів на секс.

Інтрига

Розмірковуючи, що можна написати дівчині на сайті знайомств, спробуй гру в інтригу. “Вітання. Я знаю про тебе те, що не знають інші … », – пишеш ти, і навряд чи вона втримається не налаштувати тобі: «Цікаво, що ж?». Ще приклади: Нічого собі! Що ти тут робиш?” або «Знаєш, що мені сподобалося? У тобі поєднуються дві якості, що не поєднуються. Зазвичай вони чоловікам не подобаються, але я захоплений». Дівчина – істота цікава. Знемагатиме, доки не дізнається відповіді. Інтригуючи, не забувай робити паузи між повідомленнями.

Провокація

Провокація – те, що змусить її відповісти. На сайті знайомств провокація виконує функцію каталізатора спілкування. Утримайся від хамства та вульгарності. Ось приклади, бери та користуйся: “Хочу поставити тобі питання інтимного характеру …”. Так, напружиться, але її увага вже прикута до тебе. Продовжуй: Ти випадково не працюєш у творчому середовищі – серед дизайнерів, художників, фотографів? Панночка здивується, розслабиться і напевно запитає, що ж тут інтимного. «Ну, як же. Це особисте питання. А особисте завжди – територія інтимного». Ти не лише спровокував її реакцію та емоцію на старті, а й заробив репутацію «не такий, як усі».

Провокація на дейтинг-порталі – не підбурювання. Провокація у тих зав’язування знайомства позбавлена ​​спрямованої партнера агресії. Тут провокація – це спонукання, стимулювання, мотивування. Гра, а чи не конфлікт. Гендерний виклик, а чи не протистояння.

Директивний стиль

Зацікавити майже будь-яку жінку можна стилем, який пікапери називають директом. Йдеться про домінуючу манеру спілкування. Без осічок працює з гарними дівчатами, які за замовчуванням шукають «Справжнього Чоловіка». Домінуванням легко замаскувати дефіцит досвіду спілкування з дівчатами, страхи та комплекси. Практикуючи стиль директ, транслюй образ сильного та впевненого самця, безстрашного вождя племені:

Advertisement
 • “Гарна дівчина. Ти мені подобаєшся. Пиши свій номер. Зустрінемось у зручнішому для спілкування місці».
 • “Привіт красуне. Ми з тобою зустрічаємось завтра. Скільки звільнишся?».

Вибираючи директивний стиль для першого повідомлення, повернися до своєї анкети. На фотографіях точно альфа-самець?

Правильний комплімент

“Не знаєш, що написати дівчині, пиши компліменти”, – говорила мені мама. Лестощі люблять усі. Навіть ти. А поки ти чухаєш бороду, що такого написати дівчині, щоб їй стало приємно, підкажу тобі: не пиши банальностей. Лестощі має бути ювелірної якості.

 • Не «ти гарна», а «ти маєш бездоганний стиль».
 • Не «тону в твоїх очах», а «скільки чоловіків ти звела з розуму своїм поглядом із поволокою?».
 • Або так: «Привіт! Я один із тих настирливих виродків, хто вважає, що ти дуже красива».
 • Ще краще: Ваші батьки гідні Нобелівської премії. Чи що там видають творцям світових шедеврів?».
 • І ось що тобі скажу: генеруй компліменти, вивчаючи її анкету. Звертай увагу на деталі – майже ніхто цього не робить: “У тебе такі тонкі аристократичні зап’ястя”, “Оригінальна сукня в стилі шеббі-шик”. У тебе бездоганний смак.

Вміння робити персональні компліменти неодноразово тобі допоможе зійти на саму неприступну гору.

Відповідай на три головні питання, які її цікавлять

Що цікавить тебе, я знаю. Її цікавить інше: хто ти, чого ти хочеш і чому вибрав її. Індивідуальна презентація посилить привабливість твоєї анкети та скоротить відстань між листуванням та зустріччю. Без пікаперського «розводилова» варто заводити знайомство, якщо на те є вагомі підстави – наприклад, свій бізнес. Давай, не скромничай. Козирі – одразу. “Вітання. Мене звати Іван. Знаєш, у мене все склалося. Бізнес, будинок, дерево. Головного немає. Побачив фото, де ти дивишся кудись у далечінь. І відчув, ми дивимось в одному напрямку». З почуттям, до ладу і красиво написати дівчині, яка подобається, можна і без бізнесу. Тільки не бреши, а прикрашайте – буде куди рости.

Приклади того, як зацікавити дівчину листування

В ідеалі генерувати інтриги, провокації та компліменти має твій мозок. А поки що його м’яз тренується, закину тобі пару прикладів.

Цікаво

 • Знаєш, у Конституції написано, не можна позбавляти людини права на щастя“.
 • Сьогодні я, нарешті, зрозумів, заради кого реєструвався на сайті знайомств“.
 • «Побачив у анкеті фотографії Риму. Ти так само в нього закохана, як і я?».
 • «Я програв суперечку, і за це маю запросити на побачення найкрасивішу дівчину на сайті».
 • «Думаю, я не перший, хто хоче познайомитися з тобою. Зате я – найкращий. Перевіриш?».

Не цікаво

 • Добре виглядаєш. Познайомимося?
 • «Давай поспілкуємось чи зустрінемося
 • Вітання. Ти мила. Знайомимося?
 • Якщо я тобі цікавий – пиши!

Не роби помилок на старті

Оригінально написати незнайомій дівчині, щоб вона посміхнулася, розтанула і навіть закохалася, вийде не одразу. На старті просто уникай помилок. Ні, якщо природа тебе обдарувала красою Джуда Лоу або харизмою Хав’єра Бардема, навіть на вульгарність отримаєш смайл. Я не Лоу, ти не Бардем. Не помиляйся.

Банальності та штампи

Що, намагався зацікавити дівчину «привіт як справи»? Згадай дакфейс. “Привіт-як-справи” дратує дівчинку так само, як тебе “губи качечкою”. Фільтрувати штампи та банальності легко: перше, що спадає на думку – зливай у кошик.

Ні слова про секс

Навіть у директ стилі про секс – жодного слова. Інтернет розв’язує руки, але тримай їх на клавіатурі. «Сексуальне малятко. Хочу познайомитись з тобою ближче», – з таким підкатом підеш подалі. Хоча…. Як вірно зауважив Єсенін, «завжди і в усі часи, добрі, добрі дівчатка від хуліганів божеволіли». От і психологи кажуть: агресивних, вульгарних та грубих хлопців дівчата люблять. Гарні хлопчики потрапляють у френдзону.

Advertisement

Не вантаж

Написати дівчині привіт і віз із претензією на IQ-150 слідом – теж не варіант. Сидіти в інтелектуальному нокауті панночка не буде. Побачив татуювання на плечі – не пиши про хімічний склад чорнила. Скажи, що хочеш теж набити. Запитай, які татуювання подобаються дівчатам, де краще набити (на руці, животі), якого майстра.

Оригінальні фрази для знайомства з дівчиною в інтернеті: ТОП-100

А наступну шпаргалку можеш роздрукувати та повісити на стіні. Допоможе познайомитися мінімум із сотнею гарних дівчат. Але нагадую, що ти не один читаєш наш сайт. Надихайся, а не копіюй, щоб не потрапити в ту незручну ситуацію, коли цю саму фразу цій же дівчині до тебе написав хтось інший.

 1. Дозволь познайомитись, чарівне створення. І навіть якщо в слові так ти припустишся трьох граматичних помилок (у вигляді букв н, е і т), я не зверну на це увагу. Красі можна багато пробачити.
 2. Перш ніж побачив твою анкету, вважав себе щасливою людиною – чоловіком, у якого все є. Тепер розумію, чогось у моєму житті не вистачає – тебе. У тебе ноги за день не втомилися? Вранці побачив твою анкету, і весь день ти стоїш перед очима. Присядь, давай познайомимося.
 3. Я знаю, як ти виглядаєш. Я знаю, як тебе звуть (якщо вірити інформації у профілі). Але я хочу впізнати тебе більше. Дозволиш?
 4. Я – співробітник служби зайнятості і дуже хочу тебе зайняти чимось цікавим найближчим часом. Не проти?
 5. Вітання! Я – гість із майбутнього і прибув на Мамбу, щоб урятувати тебе від самотності.
 6. До сьогодні був переконаним холостяком. Але, здається, мої уподобання щойно змінилися.
 7. Чи доводилося тобі знайомитися з харизматичним, цілеспрямованим, інтелігентним, забезпеченим, добре складеним і, головне, дуже скромним хлопцем?
 8. Давай не будемо випробовувати долю, розраховуючи, що зустрінемося десь випадково на вулиці, а познайомимося прямо зараз.
 9. Пропоную розвінчати помилку про те, що знайомства в інтернеті – це несерйозно. Доведемо протилежне?
 10. Упевнений, що твою бездоганну фігуру кави з десертом сьогодні ввечері не зіпсують.
 11. Написав тобі довгий лист про те, наскільки ти прекрасна. І раптом вимкнули світло. Тому буду стислий. Вітання. Давай знайомитися.
 12. У тебе не знайдеться міцної нитки, щоби зав’язати наше знайомство?
 13. Про зятя сьогодні якось неактуально запитувати, але дуже хочеться.
 14. Я не вірю в кохання з першого погляду. Тому мені довелося подивитись на тебе двічі, щоб точно зрозуміти – це кохання.
 15. На місці такої унікальної дівчини, як ти, я звернув би увагу на такого особливого хлопця, як я.
 16. Привіт, моє майбутнє особисте життя. І чим ти тут займаєшся без мене?
 17. Пишу книгу про знайомства в інтернеті. Хочу поставити тобі кілька запитань.
 18. Пишу статтю про те, що хочуть красиві дівчата. Хотілося б почути твою думку.
 19. Я журналіст і хочу тебе проінтерв’юювати. Розкажи, як це бути красивою дівчиною.
 20. Хочу змінити твої плани на сьогоднішній вечір. Дозволиш?
 21. Чим займатимешся сьогодні ввечері, після нашого побачення?
 22. Привіт, дивовижна. Завтра у нас із тобою побачення. Скільки зручно?
 23. Які плани життя? Хочу трохи підкоригувати та стати їх частиною.
 24. Я певен, я далеко не єдиний, хто хоче з тобою познайомитися. Але я – найкращий. І можу це довести.
 25. Вітання. Щойно прочитав романтичну історію про те, як хлопець познайомився з дівчиною, і жили вони довго та щасливо. А знаєш, як вони познайомились? Він написав їй: Привіт. Щойно прочитав романтичну історію.
 26. Твоя краса навіть гея перетворить на нормального чоловіка. Тепер уяви, що ти робиш із нормальними чоловіками на зразок мене?
 27. Даремно ти думаєш, що я хочу просто з тобою познайомитись. У мене на тебе інші, серйозніші плани.
 28. Хочеш поспілкуватися з людиною, якій ти дуже сподобалася? Дізнаєшся про себе багато нового та приємного.
 29. Такі ефектні дівчата не повинні проводити час онлайн. Красу треба вигулювати. Давай вигуляю тебе у дуже пристойне місце?
 30. Чи не боляче було падати з неба, прекрасний Ангел?
 31. Чи не підкажеш, де знаходиться рай? Ти дуже схожа на ангела.
 32. Дівчина, ваші батьки випадково не пірати? Тоді звідки у них такий скарб?
 33. Твоїм батькам треба вручити Пулітцерівську премію. Чи, що там вручають творцям унікальних шедеврів?
 34. Щось трапилося з моїми очима. Вони залипли на твоїй анкеті.
 35. Пам’ятаєш мене? Я із твоїх снів. Правда, коли ми зустрічалися, я був на білому коні та в обладунках.
 36. Чи можу дізнатися твоє справжнє ім’я? Хочу приміряти його до свого прізвища.
 37. Шкода дівчат на цьому сайті. Твоя присутність перетворює їх на сіру масу.
 38. Коли побачив тебе, подумав, яке щастя, що я не одружений.
 39. Коли побачив твою анкету, порадувався, як добре, що я вільний, і ми можемо зустрітись.
 40. Дівчина, ви поранили моє серце. Надайте мені першу допомогу.
 41. Дівчина, я тону у ваших бездонних очах. Допоможіть мені.
 42. Твої очі говорять мені багато про що. Не кажуть лише одного – номер телефону.
 43. На одному зі своїх фото ти дивишся кудись у далечінь. На мою думку, ми дивимося з тобою в одному напрямку.
 44. Можу віддати тобі вільний час в обмін на номер телефону.
 45. Дівчина, не підкажете рецепт варення з кактусів?
 46. Порадь, що можна приготувати із пельменів.
 47. Вітання. Підкажи, як краще витратити зарплату.
 48. Знаєш, чим цей сайт кращий за інших? Саме на ньому ми з тобою познайомились. До речі, мене звуть Сергій.
 49. Думав, сайти знайомств – марнування часу. Поки що сьогодні не зустрів твою анкету.
 50. Що має написати цікавий хлопець дуже гарній дівчині, щоб вона з ним познайомилася?
 51. Мабуть, ти не віриш у кохання з першого повідомлення, але я готовий писати тобі ще й ще.
 52. Хочу пригостити тебе смачною вечерею і, якщо дозволиш, не менш смачним сніданком у ліжко.
 53. Хочу запропонувати свою мужню руку для опори на прогулянці сьогодні ввечері.
 54. Думаю, і тобі дуже нудно в цьому сірому натовпі. Пропоную піти кудись звідси. Наприклад, у кафе.
 55. Довго шукав кафе, куди можу запросити таку особливу дівчину, як ти. І сьогодні знайшов. Нагороди мене присутністю та посмішкою.
 56. Хочу запросити тебе на чашку кави із дуже серйозними намірами.
 57. Як щодо невимушеного флірту із зобов’язаннями?
 58. Наступного року балотуюсь у президенти. Залиш свій номер – хочу розповісти подробиці своєї передвиборчої програми.
 59. Творцю інтернету потрібно пам’ятник поставити. Без нього я ніколи не зустрів би таку дівчину, як ти.
 60. І як можна називати інтернет-пожирачем часу, якщо там зустрічаються такі дівчата, як ти?
 61. Ти багато часу проводиш в онлайні. Це шкідливо для здоров’я. Розвіємося в реалі?
 62. Не можна псувати такі гарні очі довгим сидінням біля монітора! Давай сходимо до кафе.
 63. З твоєї анкети дізнався, що любиш італійську кухню. На жаль, в інтернеті неможливо насолодитися смаком їжі. Хочу почастувати тебе у реалі.
 64. Якщо роздрукувати всі компліменти, яких ти гідна, то планета залишиться без лісу. Давай знайомитись, краса.
 65. Сьогодні пообіцяв своєму хом’ячку, що познайомлюсь із найкрасивішою дівчиною на сайті.
 66. Дозволь зробити тебе щасливою. Але спершу давай познайомимося.
 67. Приголомшливий стиль. Ти стиліст чи вроджене почуття смаку?
 68. Ти не знайдеш запасного серця? Моє щойно вкрали.
 69. Ти настільки гарна, що я забув усе, що знав про пікап.
 70. І де ти була все моє колишнє життя?
 71. Я в очах твоїх втоплюся, можна? (Едуард Асадів).
 72. Я красивих таких не бачив (Сергій Єсенін).
 73. Побачивши тебе, я зрозумів, що треба скасувати всі плани цього вечора.
 74. У мене є чудова вакансія на похід у кафе. Відгукнешся?
 75. Поки ти для мене загадка, але я готовий вгадувати твої таємниці, секрети та бажання.
 76. Чи не підкажеш дорогу до твого серця чи хоча б до номера телефону?
 77. Я – дистриб’ютор щастя. Хочеш, подарую тобі все щастя, яке я маю, безкоштовно?
 78. Пропоную змінюватись. Ти віддаси мені весь смуток, який завмер у твоїх очах. А я тобі всю свою радість.
 79. У такої чудової дівчини, як ти, напевно, ефектний шрифт. Я правий?
 80. Виведи мене з лабіринту самотності, чудова незнайомка.
 81. Є речі, які не можуть існувати одна без одної – день і ніч, річка та русло, ти та я.
 82. У тебе гарний смак. Щоправда, не вистачає деяких аксесуарів. Але я можу це виправити.
 83. Цікаво, твій внутрішній світ такий гарний, як зовнішність?
 84. Форма – бездоганна. А як щодо змісту?
 85. Знаєш, ти ідеально вписуєшся в інтер’єр мого життя.
 86. Напевно, тебе часто запрошують до РАГСу? Але можна розпочати з кафе.
 87. Яка приголомшлива сукня на цій фотографії. Щоправда, набагато краще воно виглядатиме на спинці крісла в моїй спальні.
 88. Я зовсім точно знаю, до чого приведе наше спілкування. Але не поспішатимемо. Цукерково-букетний період ніхто не скасовував.
 89. Пропоную пограти у наступну гру. Ти мені скажеш свій номер. Я тобі подзвоню. А потім, взявшись за ручки, ми підемо повечеряємо.
 90. Якщо ти мені не відповість, я не зможу заснути всю ніч. Тебе не мучать докори совісті?
 91. Який подвиг я маю зробити, щоб ти погодилася випити зі мною кави? Заради тебе ладен бути Гераклом.
 92. Бачив тебе сьогодні на вулиці. Усі йшли з похмурими обличчями, а ти посміхалася. Про що думала зараз?
 93. З цієї миті я не можу уявити своє життя без тебе.
 94. Як думаєш, красуне, про що я зараз тебе запитаю?
 95. У мене є проблема, яку можеш вирішити лише ти. Справа в тому, що я не маю часу сидіти годинами на сайті, але я не хочу тебе втрачати. Чи не залишиш номер телефону?
 96. У тебе гарні зап’ястя. Раніше такі вважалися ознакою аристократичності.
 97. Чи не проводиш мене ввечері до ресторану? Дуже боюся темряви.
 98. Не хочу забивати твою чарівну голову всякою дурницею з пікапа. Давай просто познайомимось.
 99. У голові проноситься багато оригінальних фраз, але не хочу морочити тобі голову. Може, обійдемося без красивих, але нічого не значущих слів? Мене звати Іван. Ти мені подобаєшся.

Як гарантовано познайомитися з дівчиною в інтернеті

Що написати дівчині, якщо вона відповіла: рухаємось до мети

Якщо тобі відповіли, ти молодець. А ще ти «болтолог», якщо у перших рядах листування не матимеш контакту. Поки її увага прикута до тебе, бери номер та запрошуй на побачення. Наприклад, на прогулянку на конях. Кіно та кафе – популярні, але провальні варіанти побачень. У кіно не поспілкуєшся, а місця для поцілунків поки що не для тебе. Кафе може спустошити твою банківську карту, адже ніколи не знаєш, які трюфелі вона любить. І ніколи, до речі, не дізнаєшся, якщо на лаврах першого успіху («відповіла!») почнеш борознити простори web-листування. Пам’ятай про «френдзону», де завжди є вакантні місця. Щоб ти ніколи туди не потрапив, подивись статтю  Топ – 12 місць для першого побачення, щоб вона здивувалася.

Підсумки

Я підказав тобі пару ідей, як запропонувати дівчині познайомитись в інтернеті, але ти не копіюй. Просто…

 • Будь впевненим і в хорошому розумінні нахабним.
 • Спілкуйся на рівних або навіть з позиції зверху.
 • Заточуй спілкування під конкретну дівчину.
 • Не говори занадто багато – бери телефон і дзвони.

І ще. Чим менше дівчині ми пишемо, тим більше ми їй подобаємося. Успіхів!

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве