Connect with us

Любов і секс

Як практикувати тантричний секс з партнером або соло

Published

on

Як практикувати тантричний секс з партнером або соло

Якщо ви хочете привнести більше уважності в спальню, тантричний секс може стати веселим, корисним і значущим способом поглибити ваше сексуальне життя.

Що таке тантричний секс?

Тантричний секс — це метод статевого акту, метою якого є досягнення усвідомленості та глибокого зв’язку між його учасниками за допомогою дихальної роботи, тривалого зорового контакту, обіймів, масажу та повільного, навмисного статевого акту. Тантричний секс є одним із компонентів тантри («ткати» на санскриті), духовної системи вірувань з Індії, яка зосереджується на зв’язках розуму та тіла. Метою тантричного сексу є переміщення сексуальної енергії між учасниками для сприяння зціленню, трансформації та духовному зростанню.

Яке походження тантричного сексу?

Тантричний секс є частиною духовної системи вірувань під назвою тантра, яка виникла в 600 році нашої ери в Індії як об’єднання стародавніх індуїстських, буддистських і джайнських традицій. Класична тантра — це духовний шлях, який спрямований на усвідомленість і зв’язок поза собою, у всіх аспектах життя, з кінцевою метою вирівнювання чакр і справжнього просвітлення.

Хоча класична тантра все ще практикується в усьому світі, західні культури прийняли тантричні практики у формі «неотантри», яка набула популярності протягом останніх 150 років. Метою Неотантри є усвідомленість і зв’язок, з більшим фокусом на сексуальній близькості або тантричному сексі, ніж на класичній тантрі.

Advertisement

Які переваги тантричного сексу?

Тантричний секс може запропонувати широкий спектр переваг:

 • Звільняє вас від очікувань. Багато людей підходять до сексу з певними очікуваннями чи занепокоєннями — наприклад, очікування, що відбудеться проникнення, або занепокоєння щодо того, чи досягнете ви або ваш партнер кульмінації. Мета тантричного сексу — звільнити вас від цих очікувань. Ви можете насолоджуватися тантричною сексуальністю з або без проникнення, оргазму або навіть з партнером. Відмова від цих очікувань може допомогти вам розслабитися та насолодитися теперішнім моментом, сприяючи більшому духовному здоров’ю навколо сексуального досвіду.
 • Заохочує уважність. Від роботи до фінансів, кожен жонглює багатьма щоденними стресовими факторами. Ці занепокоєння та стресові фактори можуть в кінцевому підсумку вторгнутися в спальню, що ускладнить надання або отримання сексуального задоволення. Тантричний секс працює, щоб звільнити вас від відволікань і зосередитися на вашому тілі (або вашому партнері), допомагаючи вам зосередитися на теперішньому моменті, використовувати вашу сексуальну енергію та дозволяючи вам насолоджуватися кращим сексом.
 • Може призвести до глибшого зв’язку. Незалежно від того, чи досліджуєте ви тантричну сексуальність з партнером чи самостійно, ця практика може зробити вас більш гармонійними з сексуальним досвідом. За допомогою дихання, масажу або методів, заснованих на партнері, як-от зоровий контакт, ви можете розблокувати глибший зв’язок із собою чи своїм партнером для більш інтимного досвіду.
 • Часто продовжує статевий акт. Тантричний секс спрямований на повільну, продуману взаємодію, яка дозволяє вам досліджувати та розслаблятися, а не поспішати до досягнення оргазму. Тантричний секс часто триває довше, ніж традиційний статевий акт, починаючи від тривалих сеансів прелюдії і закінчуючи «обмежуванням» (сексуальною практикою, яка включає цикли інтенсивної стимуляції з утримуванням кульмінації для збільшення задоволення).

6 порад щодо тантричного сексу з партнером

Якщо ви та ваш партнер хочете поекспериментувати з тантричним сексом, ознайомтеся з цими основними порадами, щоб почати:

 1. Підготуйте безпечне місце. Ви завжди повинні практикувати тантричний секс у місці, яке відчуває себе комфортним і священним. Виберіть кімнату у своєму домі та підготуйте її, прибравши, приглушивши світло, запаливши свічки чи пахощі та включивши розслаблюючу музику. Щоб підготуватися до акту, ви та ваш партнер повинні прийняти душ і знайти те, що одягне, щоб ви обидва почувалися розслаблено та чуттєво. Вимкніть або вимкніть телефони, щоб не відволікатися й залишатися в теперішньому моменті.
 2. Почніть із «дивлення очима». Для початку сядьте прямо обличчям до партнера і подивіться один одному в очі. Цей процес, який часто називають поглядом в очі або поглядом на душу, спочатку може викликати у вас дискомфорт, але ви не зможете відвести погляд. Після кількох хвилин тривалого зорового контакту ви маєте відчути, як розслабилися й потрапили в місце ще глибшого зв’язку та близькості. Ви можете триматися за руки під час цього кроку або синхронізувати своє дихання, щоб підтримувати гармонію та поглибити зв’язок розуму та тіла.
 3. Створіть схему . Звичайним наступним кроком після спостереження за очима є схема «практичного серця». Щоб створити схему, кожен партнер повинен покласти праву руку на серце свого партнера, а ліву руку тримати над своїм серцем. Налаштуйтеся на любов і прихильність, які ви відчуваєте, витікаючи з вашого тіла та тіла вашого партнера, зміцнюючи ваш фізичний і духовний зв’язок.
 4. Додайте більше фізичної прелюдії. Після того, як ви встановили значущий зв’язок, ви можете додати більше фізичної прелюдії, щоб збільшити сексуальне збудження. Глибокі, повільні поцілунки або чуттєвий масаж усього тіла — чудові способи посилити тантричний досвід.
 5. Ідіть так далеко, як вам зручно. Тантричний секс не обов’язково повинен закінчуватися проникненням. Порадьтеся зі своїм партнером, щоб визначити його очікування щодо сеансу. Якщо ви і ваш партнер хочете мати статевий акт, почніть з пози яб-юм, сексуальної пози, яка представляє об’єднання чоловічої, проникаючої енергії (Шиви) і жіночої, сприйнятливої ​​енергії (Шакті). Кожен партнер може виконувати будь-яку роль, незалежно від статі. Для яб-юм проникливий партнер сидить, схрестивши ноги, тоді як сприйнятливий партнер сидить у них на колінах, обгорнувши ноги навколо нижньої частини спини. Окрім яб-ням, досліджуйте будь-які позиції, мастила чи секс-іграшки, які вам подобаються обом. Під час статевого акту намагайтеся продовжувати глибоко дихати, пам’ятаючи про насолоду свого тіла та рухаючись у повільних, осмислених ритмах.
 6. Поекспериментуйте з окантовкою. Тантричний секс — це більше, ніж просто оргазм — під час сеансу тантричного сексу вам зовсім не обов’язково відчувати оргазм. Якщо ви хочете відтягнути насолоду, спробуйте edging, сексуальну техніку, за якої ви циклічно підводитесь до межі кульмінації, утримуючи оргазм для збільшення задоволення. Спілкування з партнером дозволяє їм контролювати ваше звільнення та може призвести до підвищеного задоволення після кульмінації.

5 порад щодо індивідуального тантричного сексу

Хоча ви можете виконувати тантричний секс з партнером, ви також можете відчути задоволення від тантри під час соло мастурбації. Ось кілька порад, щоб почати:

 1. Підготувати. Ви завжди повинні практикувати тантричний секс у місці, яке відчуває себе комфортним і священним. Виберіть кімнату у своєму домі та підготуйте її, прибравши, приглушивши світло, запаливши свічки чи пахощі та включивши розслаблюючу музику. Щоб підготуватися, прийміть душ, а потім виберіть одяг, у якому ви почуватиметеся розслабленими та чуттєвими. Вимкніть телефон або вимкніть його, щоб не відволікатися й залишатися в теперішньому моменті.
 2. Відчуйте своє дихання. Ваше дихання відіграє важливу роль у вашому настрої та уважності. Спочатку покладіть одну руку на живіт, а іншу на груди, потім глибоко вдихніть через ніс і повільно видихніть через рот. Відчуйте, як ваш живіт розширюється і стискається з кожним глибоким вдихом.
 3. Досліджуйте своє тіло. Використовуйте свої руки, щоб досліджувати різні частини свого тіла під час інтимного тантричного масажу. Приділіть час масажу шиї, грудей, живота та внутрішньої частини стегон, а також рук, обличчя та щиколоток. Досліджуючи все своє тіло, зверніть увагу на різні відчуття, які ви відчуваєте в області паху та тазового дна .
 4. Іди так далеко, як хочеш. Тантричний секс не обов’язково повинен закінчуватися оргазмом, тому ви завжди можете зупинити процес, якщо відчуваєте задоволення. Якщо ви хочете продовжити, ви можете почати мастурбувати, рухаючись повільно. Ви можете включити іграшки, лосьйони та різні положення, але не забувайте глибоко дихати, пам’ятаючи про задоволення свого тіла, коли ви рухаєтесь у повільних, осмислених ритмах.
 5. Поекспериментуйте з окантовкою. Щоб відтягнути задоволення й утриматися від оргазму, спробуйте edging, сексуальну практику, під час якої ви досягаєте кульмінації, а потім відкладіть оргазм, щоб продовжити задоволення. Edging дає вам повний контроль над задоволенням вашого тіла, дозволяючи вам розблокувати оргазм у вибраний вами час.
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве