Connect with us

Любов і секс

Як правильно цілуватися? Детальний посібник для початківців та просунутих

Published

on

Як правильно цілуватися? Детальний посібник для початківців

Поцілунок – це дуже романтично, а й неймовірно приємно. Хтось любить поцілунки навіть більше, ніж секс: відчуття часом просто карколомні, а зусилля мінімальні! Як правильно цілуватися? Щоб освоїти цю тонку майстерність, читай наш матеріал.

Коли досвіду зовсім мало, передчуття поцілунків псує страх, що щось піде не так. Насправді це природний процес, і зіпсувати поцілунок складно, якщо ви з партнером обидва пристрасно хочете поцілуватися. Але, щоб бути впевненою до кінця, читай наші поради, як робити все правильно.

Як правильно цілуватися з хлопцем

Поцілунки – це наука, а, скоріш, мистецтво, у якому немає жорстких правил. Якщо діяти механічно, як за інструкцією, партнер може подумати, що поцілунок з ним тобі не дуже цікавий. Хоча загальні рекомендації про те, як правильно цілуватися в губи, і існують, їх варто розводити щедрою часткою імпровізації. Тоді поцілунок буде щирим та адресованим персонально твого обранця.

Як правильно цілуватися покроково

За основу можеш взяти цю перевірену схему, як правильно цілуватися вперше:

 1. Прибери партнера і подивися йому прямо в очі.
 2. Торкнися губами його губ. Почни м’яко обхоплювати його губи своїми.
 3. Якщо хочеш перейти до глибших поцілунків, злегка доторкнися язиком до балки між верхньою і нижньою губою.
 4. Щоб правильно цілуватися з мовою з хлопцем, простеж за реакцією партнера. Якщо він не усувається, можна акуратно просунути мову трохи далі.
 5. Чергуй глибокі та легші дії – так поцілунок буде різноманітним та захоплюючим.
 6. За бажання можна поступово нарощувати темп і робити поцілунки інтенсивнішими.
 7. Спробуй техніку “Французький поцілунок”. Як правильно цілуватися: під час глибокого поцілунку зазвичай використовують техніку “млин”, при якій мови, стикаючись, обертаються навколо один одного.
 8. Не потрібно відкривати рота занадто широко і сильно втягувати в себе повітря. Це може бути не лише неприємним, а й травматичним.
 9. Під час поцілунку намагайся розслабити губи і не витягувати їх надто сильно вперед.
 10. Рекомендація, як правильно цілуватися дівчині вперше: завершуй поцілунок, виконуючи ті ж дії у зворотному порядку, поступово знижуючи інтенсивність руху і переходячи до ніжних торкань губами.
 11. Момент після поцілунку часто викликає ніяковість, і це абсолютно нормально. Щира збентеження може бути милим та чарівним. Якщо ти почуваєшся цілком впевнено, можеш сказати про те, як тобі сподобався поцілунок, посміхнутися та обійняти партнера.
Як правильно цілуватися-2

Правильно цілуватися, щоб зробити приємність і собі, і партнеру, не так і складно. Але є кілька важливих правил

Як правильно цілуватися без язика

Не всім подобаються глибокі французькі поцілунки. Для таких випадків пропонуємо навчитися цілуватися лише одними губами – це може бути не менш хвилюючим. Ось як правильно цілуватися з хлопцем без язика. Під час такого поцілунку губи потрібно розслабити, не стискаючи та не розмикаючи їх. Злегка засмоктувати губи партнера, ніжно їх торкаючись. Деякі порівнюють такий поцілунок із втягуванням напою через трубочку. Попередньо краще подбати про те, щоб губи не були сухими та обвітреними, скориставшись нелипким бальзамом.

Як правильно цілуватися в губи з язиком

Правильний французький поцілунок – це чудовий досвід, який принесе багато радості та задоволення двом. Ми вже розповіли, як правильно цілуватися з язиком покроково. Що ще потрібно знати, перш ніж перейти від теорії до практики?

Advertisement

Стеж за гігієною порожнини рота

Одна з найважливіших складових успішного поцілунку – відсутність неприємного запаху з рота . Якщо в тебе зовсім мало досвіду і ти шукаєш інформацію, як правильно цілуватися в губи вперше, знай, що мало кому сподобається поцілунок із «ароматом» часнику чи цигарок. Про всяк випадок носи з собою жуйку. Протягом дня також можна користуватися зубною ниткою – це допоможе прибрати частинки їжі, які застрягають між зубами та викликають неприємний запах.

Однак іноді ні нитка, ні жуйка, ні навіть зубна паста не вирішують проблеми несвіжого дихання. Це означає, що, швидше за все, причина не в ротовій порожнині. Наприклад, запах може бути пов’язаний із захворюваннями органів травлення. Висновок: рекомендації, як правильно цілуватися з хлопцем у губи, не можуть обійтися без поради дотримуватися здорового способу життя. Хочеш добре цілуватися – стеж за здоров’ям.

Отримай згоду

На жаль, досі не всі люди розуміють важливість згоди на дії, при яких ти вторгаєшся особистий простір іншої людини. Найгірше, що можна зробити за поцілунку, – не переконатися в тому, що цього хочуть обидві сторони. Тож інструкція, як правильно цілуватися з дівчиною чи хлопцем, має починатися з пункту про згоду. Важливо спостерігати за реакцією партнера та зупинитися за найменших ознак дискомфорту з його боку.

Сучасна етика романтичних відносин передбачає й інший варіант, як правильно цілуватися в губи з дівчиною чи хлопцем, щоб почати не з відторгнення, а симпатії – поставити пряме питання, чи хочеться цього партнеру в даний момент. Такий підхід продемонструє вашу зацікавленість та уважність до особистих меж симпатичної тобі людини.

Як у кіно – не треба!

Якщо ти шукаєш підказки, як правильно цілуватися, відео для дорослих не допоможуть, на жаль. Вони не дають уявлення, як виглядає справжній секс, а мелодрами не розповідають істину про поцілунки. Дикий і пристрасний поцілунок може хвилюючим виглядати на екрані, але в житті він не завжди доречний. Часто зайвий поспіх, метушливість і натиск видають нервозність, а нам це не потрібно.

Advertisement

Нехай твої дії будуть впевненими та неквапливими, а не різкими. Насолоджуйтесь з партнером моментом! Якщо ти поки не впевнена в уподобаннях партнера, краще не накидайся на нього з надміру пристрасними лобизуваннями, віддай перевагу ніжним і чуттєвим поцілункам. Але взагалі стосовно навчального матеріалу про те, як правильно цілуватися — відеоурок може в цьому посприяти, його легко знайти в інтернеті.

Посібник як правильно цілуватись з язиком

Поцілунок це легкий спосіб підтвердити чи спростувати наявність хімії між вами. Якщо цілуєшся і відчуваєш, що все правильно та здорово – це воно!

Постарайся розслабитися

Постався до поцілунку не як до іспиту, а як до досвіду, що хвилює, під час якого ти можеш повністю поринути в приємні відчуття. І якщо ти в пошуках порад, як правильно цілуватися, фото парачок, що цілуються, не допоможуть, у кожного це відбувається по-своєму. Але хороша новина у тому, що природа підкаже, що робити. Поцілунок – це свого роду медитація, що допомагає відключитися від повсякденних турбот, знизити рівень стресу та зосередитись на моменті. При поцілунку мозок виробляє багато окситоцину – нейромедіатора, який викликає почуття прихильності, комфорту та довіри. Також у тих, хто цілується, відбувається викид так званого гормону щастя ендорфіну., що супроводжується почуттям задоволення та ейфорії. При цьому рівень «гормону стресу» кортизолу знижується, а разом із ним йде тривожність і вщухає занепокоєння.

Наше тіло реагує на поцілунок рядом фізіологічних реакцій, таких як почастішання пульсу та підвищення кров’яного тиску. Дихання стає глибшим, кисень у високій концентрації надходить у кров і до головного мозку, зміцнюється серцево-судинна система. Тож повір — питання, як треба правильно цілуватися, у самому процесі не виникне: тіло відреагує і все пройде як треба.

Деякі дівчата соромляться звуки, які можуть супроводжувати поцілунок. Як правильно цілуватися у цьому випадку? Не варто переживати, якщо трапився несподіваний «чмок». А щоб мінімізувати «звуковий супровід», не відкриваєте широкого рота і постарайтеся розслабити губи.

Менше слини

Під час по-справжньому приємного поцілунку мозок послаблює контроль над свідомістю, і ви можете повністю довіритись своїм відчуттям. Але те, що все-таки варто контролювати, – це кількість слини. Щоб не допустити потопу, чергуйте глибокі поцілунки з більш поверхневими.

Куди подіти руки?

Не тримай руки на вазі або в кишенях – тобі це незручно і незручно, а в очах партнера виглядає так, ніби ти зайве напружена або, навпаки, недостатньо залучена до процесу. Краще трохи здобути чоловіка, розташувавши руки на його торсі, при цьому можна м’яко погладжувати його через одяг. Приємні відчуття викликають погладжування по спині, плечах та шиї. Улюблений прийом багатьох дівчат – запустити пальці у волосся чоловіка – також може мати місце. Втім, якщо ти експериментуєш з подругою, можеш сміливо використовувати ці рекомендації – цілуватися з мовою з дівчиною правильно так само, як і з чоловіком.

Advertisement

З широко заплющеними очима

Більшість людей під час поцілунку заплющують очі. Не відволікаючись на зорову інформацію, легше зосередитись на тактильних відчуттях. Відкриті очі можуть бентежити вашого партнера. Однак якщо ви з тих, хто любить підглядати під час поцілунку, застосуйте невелику хитрість – прикрийте очі майже повністю, залишивши лише маленьку щілинку – ніхто не здогадається, що за ним спостерігають.

Побічні ефекти поцілунків

Крім всіляких приємностей, поцілунки можуть супроводжуватися і деякими ризиками. Внаслідок контакту губ та язика легко передаються такі захворювання, як грип, ГРВІ, мононуклеоз, герпес. А ще, якщо перестараєшся, тобі може знадобитися наше керівництво як швидко прибрати засос у домашніх умовах .

Через слину можна придбати навіть вірус гепатиту B, якщо в ротовій порожнині у зараженого партнера є мікроушкодження. Бактерія Helicobacter, що викликає виразку шлунка, також може передаватися партнеру під час поцілунку.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве