Connect with us

Сім'я

Як сказати чоловікові про вагітність, якщо він проти?

Published

on

Як сказати чоловікові про вагітність, якщо він проти?

Розкажемо у статті, як підготуватися до розмови з партнером про швидку появу маленької людини на світ. Вагітність – це безперечно чудова новина, яка зі 100% ймовірністю змінить ваше життя. Перед вагітною жінкою стоїть чимало завдань і одне з них полягає в тому, як правильно підібрати слова та розповісти партнерові про поповнення.

Будьте готові до того, що чоловіки можуть по-різному реагувати на радісну подію.

Badabum зібрав кілька ідей, які допоможуть оригінально піднести новину про цікаве становище.

Як сказати чоловікові про вагітність, якщо він проти?

Почнемо, мабуть, із самої “гострої” теми. Не всі чоловіки готові приміряти він роль тата. Ось кілька порад, як розповісти про вагітність, коли чоловік не горить особливим бажанням ставати батьком:

 • Подумайте про себе. Перше, що потрібно зробити – сконцентруватися на своєму емоційному стані. Пам’ятайте, що в період виношування дитини хвилювання потрібно відкинути геть, воно точно не піде вам на користь. Сходіть до лікаря, переконайтеся, що вагітність справді настала, все протікає нормально і здоров’ю дитини нічого не загрожує.
 • Намагайтеся розставити пріоритети. Дозвольте собі обдумати те, що трапилося, розкладіть все по поличках і звести все за і проти. Головне не йдіть на поводу у емоцій. Розмову з партнером навіть не варто розпочинати, доки ви самі не розберетеся в собі.
 • Не відкладайте розмову у довгу скриньку. Не варто відволікати момент, адже чоловікові рано чи пізно стане відомо про вагітність. Зберіть усі думки до купи, відкиньте всі страхи, наберіться сміливості і вперед “в бій”.
 • Будьте напоготові, адже реакція на подію може бути різною. Як би нам цього не хотілося, але, на жаль, ми не завжди можемо побачити ту реакцію, яку б хотіли. Якщо у відповідь на вашу розповідь, ви почуєте негатив, то не варто теж вставати в позу і влаштовувати скандали. Будьте мудрішими і стриманішими. Можливо, партнеру знадобиться час на усвідомлення та прийняття. Якщо ж він все одно вирішить уникнути вас, то не варто його утримувати. Такий чоловік найімовірніше не стане добрим чоловіком і тим більше батьком.
 • Вагітність все розставить на місця. Вагітність – це своєрідна перевірка на міцність. Якщо ви не байдужі до партнера, то він залишиться з вами і буде радий виховувати малюка разом. В іншому випадку краще розійтися на добрій ноті. Будьте готові до обох варіантів.
 • Розмова без зайвих очей та вух. Якщо ви не знаєте, як розповісти про цікаве становище, то кращого варіанта, ніж тет-а-тет, ще не придумали. Саме за особистої зустрічі ви зможете зрозуміти щирість намірів свого чоловіка.
 • Підготовчий етап. Деякі чоловіки бояться відповідальності, тож новину краще повідомляти плавно. Поступово повідомляйте чоловікові, що вас щось турбує останнім часом. Натякніть на швидку стомлюваність, сонливість, нудоту. Кмітливий чоловік легко складе 2+2 і сам здогадається в чому справа.
 • Невимушена ситуація. Якщо ви все ще ламаєте голову, як сказати чоловікові про вагітність, краще це зробити в комфортних умовах. Якщо реакція у відповідь буде все ж таки негативною, то дайте чоловікові час. Можливо, через короткий проміжок часу він все усвідомлює і вже буде не так роздратований, а, навпаки, радий швидкому поповненню.

Як сказати чоловікові про вагітність

Як повідомити чоловіка про вагітність 2022 року?

Якщо ж ви знаєте, що чоловік відреагує на вагітність радісно, ​​то можна підготувати якийсь сюрприз і в оригінальній формі піднести цю новину. Як оригінально сказати чоловікові про вагітність:

 • Кіндер Сюрприз. Якщо ваш партнер ласун, то можна купити кіндер яйце, акуратно його розкрити, розділити на половинки, витягнути іграшки та підкласти туди соску. Потім все акуратно з’єднати, загорнути в обгортку і за чаєм запропонувати з’їсти смакота, всередині якого передбачення.
 • Печиво із пророкуванням. Якщо ви вмієте непогано пекти кондитерські вироби, то можна приготувати печиво з пророкуванням. Усі борошняні вироби будуть порожніми, крім одного найголовнішого, який дістанеться саме чоловікові.
 • Перегляд спільного кіно. Якщо ви володієте навичками відеомонтажу, то можна скачати якийсь романтичний фільм, а наприкінці кінострічки у вигляді титрів нехай напис: “Милий, ти скоро станеш татом. У мене вже б’ються два серця”. Зручно розмістившись, догляньте фільм до кінця і порадуйте чоловіка.
 • Пазл. Любіть проводити час разом за спільною грою в настілки, то чому б не взяти це на озброєння. Сходіть на УЗД, а після одразу вирушайте у фотосалон. Перший знімок дитини попросіть надрукувати на пазлах. Вдома перемішайте всі ці пазли та зберіть його разом із чоловіком. Чоловік, побачивши картинку буде, швидше за все, в незрозумілих речах, тому тут вже потрібно буде викликати пояснювальну бригаду у вашому обличчі.
 • Гуртки, що проявляються. Знаєте гуртки-хамелеони? Їх також виготовляють у фотосалоні. Коли в кухлі холодна вода, то вона темного кольору, а як тільки в ній знаходиться окріп, проявляється картинка/напис. Можна замовити два гуртки з написами “Мама” та “Тато”.
 • Серцебиття малюка. Коли підете на УЗД, попросіть лікаря записати вам на флешку звук серцебиття малюка. Увечері запропонуйте чоловікові прослухати разом новий трек, який вам дуже сподобався. Притиснувшись один до одного, підключіть навушники та увімкніть записане серцебиття.

Цікаво! У 2016 році в Казахстані були розміщені фотографії того, як алматинка оригінальна, ми навіть сказали б екстравагантно, повідомила свого партнера про швидке поповнення. Дівчина в положенні нанесла білою фарбою на чорному Mercedes-Benz напис “Я вагітна. Данік”. Через деякий час на капоті іномарки з’явився ще один текст “Виходь за мене”.

ЯК ПОВІДОМИТИ ЧОЛОВІКА ПРО ДРУГУ ВАГІТНІСТЬ?

Якщо у вас вже є одна дитина і ви в очікуванні другої, то ось ідеї, як цікаво розповісти про другу дитину:

Advertisement
 • Сімейний перегляд. Зберіться в кімнаті всі разом, перша дитина в тому числі, увімкніть мультфільм “Лелеки”, а після перегляду протягніть чоловікові тест на вагітність з двома смужками.
 • Футболка з написом. Сходіть у фотосалон і нанесіть на футболку напис, наприклад, тато ² (тато у квадраті).
 • Телефонний маневр. Якщо у вашого чоловіка немає пароля на телефоні, то можна перейменувати себе на “АІСТ”. Пізніше надішліть дружину смс з текстом “Скоро чекайте” або “Другий вже в дорозі, чекайте на доставку через…”.

Цікаво! Американка на ім’я Ліза Седівник вирішила оригінально піднести новину про вагітність, коли вони з чоловіком Еріком перебували на борту літака. Ліза домовилася з бортпровідником, а ті, у свою чергу, з пілотом, який попросив пасажирів повітряного судна звернути увагу на крісло 29Е. Пілот пояснив, що там сидить чоловік на ім’я Ерік, який виграв джек-пот і незабаром стане батьком. Примітно, що літак тим часом здійснював політ із Лас-Вегаса до Філадельфії. Як правильно сказати чоловікові про вагітність

Як сказати чоловікові про третю вагітність?

 • Ваш чоловік кавоман? Якщо так, то, коли замовлятимете каву попросите бариста написати на стаканчику щось на кшталт “Ти станеш татом втретє”. Ну чи щось коротше і пооригінальніше.
 • На дні тарілки нанесіть напис “Тато, залиши трохи мамі, я в неї в животі і теж хочу їсти”. Якщо не хочете псувати улюблений сервіз, можна замовити тарілку з нанесеним написом знову-таки у фотосалоні.
 • Якщо ви маєте вільний доступ до телефону чоловіка, то можна заздалегідь зробити фото (УЗД-знімка або тесту на вагітність), а потім поставити фотографію на заставку.
 • Попросіть чоловіка вбити цвях у стіні, щоб повісити картину, а потім як ні в чому не бувало, простягніть йому рамку зі знімком УЗД.
 • Розмістіть перший знімок третього малюка на холодильнику і чекайте на реакцію чоловіка.
 • Якщо у вас планується сімейна фотосесія, то заздалегідь оповістить фотографа, що плануєте розповісти чоловікові про першу, другу чи наступну вагітність. Напишіть на плакаті фразу “Ти станеш татом утретє” або просто під час фотосесії протягніть чоловікові перше УЗД. Фотограф у цей час займе реакцію чоловіка.
 • Сходіть у кондитерську і замовте торт із написом “А хто це у нас стане татом утретє?”.
 • Якщо у вас двоє різностатевих дітей, то їх також можна підключити до процесу. Замовте дві футболки “Старший брат” та “Старша сестра”. Попросіть сина і дочку надіти їх і проносити до того моменту, поки батько не звернути увагу на текст.

Важливо! Новину про швидке поповнення краще повідомляти у гарному настрої. Хороший настрій має бути не тільки у вас, а й у партнера. Якщо майбутній батько не в дусі, краще перенести ваш сюрприз на інший день, щоб не змастилися враження.

Як оригінально повідомити стать дитини чоловікові?

Новина про майбутнє поповнення вже оголошена, тоді після 16 тижнів можна влаштувати гендер-паті.

Чи шкідливо УЗД для плода при вагітності?

Цікаво! Гендер-паті – вечірка, на якій майбутні батьки розсекречують стать дитини. Ідея свята народилася США, і потім поширилася у світі. За бажанням батьків можна влаштувати грандіозне свято, запросити близьких людей і всім разом дізнатися, хто в будиночку живе. Мега-вечірку можна замінити на невелике свято або організувати гендер-паті тільки для себе з чоловіком. Як повідомити стать дитини чоловікові ідеї:

Уникнемо класичного лопання кульки або розрізання торта, пропонуємо дізнатися альтернативні ідеї.

 • Сюрприз у коробці. Якщо ви хочете розділити цей момент тільки з чоловіком, то можна купити подарункову коробку, всередину якої покласти пінетки певного кольору (блакитного чи рожевого). У потрібній обстановці подаруйте свій подарунок. Пінетки можна замінити на соску, бодік, шкарпетки та інше. Якщо ж і ви хочете залишитися в незнанні і разом із чоловіком уперше побачити “хто в будиночку живе”, то можна попросити подругу, сестру, знайому чи колегу організувати такий сюрприз.
 • Зачіска все підкаже. Якщо ви чекаєте на дівчинку, то можна зробити зачіску з двох хвостиків і зав’язати їх рожевою гумкою або стрічкою рожевого кольору. Після ненароком запитайте чи не помітив нічого чоловік і чи не здогадується він, на кого ви чекаєте. Якщо скоро народиться спадкоємець, можна заплести косу і зав’язати блакитну стрічку.
 • Футболка з натяком. Купуйте футболку із зображенням хлопчика / дівчинки та ходіть натякайте чоловікові на стать майбутньої дитини.

Як правильно сказати чоловікові про вагітність на гендер паті Як сюрпризом повідомити стать дитини чоловікові:

 • Вітальна листівка. Купуйте вітальну листівку, найкраще буде із зображенням лелеки, а всередину приклейте знімок останнє УЗД, де вже відома стать, і підпишіть “Тато, чекаю зустрічі з тобою. Твій син / твоя дочка”.
 • Приміряйте костюм. Коли будете ходити з чоловіком по магазину і заглядатимете в дитячі відділи, придивляйтеся до одягу певного кольору (блакитного або рожевого). Виберіть “мімішний” костюм / бодік / сукню, прикладіть до живота і запитайте у чоловіка: “Як думаєш їй / йому йде?”.
 • Купуйте білу футболку та фарбу для тканини потрібного кольору. Влаштуйте чоловікові романтик, а наприкінці вечора запропонуйте розмалювати футболку, але із заплющеними очима. Зав’яжіть дружину очі, дайте в руки пензлик та фарби і нехай він творить. Після розв’яжіть очі, попросіть подивитися на футболку і повідомите новину: “У нас буде син / дочка!”.<
ЯК ОРИГІНАЛЬНО ПОВІДОМИТИ СТАТЬ ДИТИНИ БАТЬКАМ?
 • Гендер-паті. Можна влаштувати гендер-паті та запросити туди батьків. Або ж просто покликати в гості та вдома організувати міні-свято, де наприкінці вечора ви з чоловіком лопнете кульку і з неї почне сипатися конфетті рожевого або синього кольору. Можна замовити велику коробку, усередині якої будуть повітряні кулі певного кольору. Сім’я точно надовго запам’ятає цю подію.
 • Подарункова коробка. Коли приїдете в гості до батьків, подаруйте їм подарунок. У коробку покладіть два боді з написами “Скоро зустрінемось бабуся / дідусь. Твоя онука/онук”.
 • Якщо у вас є діти, то можна привезти онуків до бабусі з дідусем. Тільки не забудьте заздалегідь на дітей одягти футболки “Скоро у мене народиться сестра/брат”.
 • Замовте батькам подарунковий торт (можна бенто) та під час чаювання розріжте його. Начинка за традицією буде або рожевого або блакитного кольору.

Цікаво! Блогери-мільйонники Валерія та Артем Чекаліни в очікуванні третьої дитини вирішили закотити грандіозну вечірку, на якій усі запрошені гості, у тому числі й майбутні батьки, впізнали стать дитини. Валерія і Артем стали на злітну смугу, а вертоліт, що пролетів над ними, випустив дим блакитного кольору. Так батьки та запрошені гості дізналися пів третьої дитини.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сім'я

Що має вміти дитина в 4 місяці

Published

on

Що має вміти дитина в 4 місяці

Батьки уважно спостерігають за улюбленим немовлям та цікавляться всіма змінами, які відбуваються у його фізичному та інтелектуальному розвитку. Дізнаємося в експертів, що має вміти дитина в 4 місяці. (більше…)

Continue Reading

Сім'я

Що подарувати на річницю весілля

Published

on

Що подарувати на річницю весілля

Який вибрати подарунок на річницю весілля, які річниці весілля бувають і що подарувати чоловікові, дружині чи друзям. (більше…)

Continue Reading

Сім'я

Річниця весілля 5 років – яке весілля, як відзначити

Published

on

Річниця весілля 5 років - яке весілля, як відзначити

Що подарувати на річницю весілля 5 років? Ідеї, як відзначити перший ювілей сім’ї. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве