Connect with us

Сім'я

Як вибрати матрац для вашої дитини

Published

on

Як вибрати матрац для вашої дитини
Як вибрати матрац для вашої дитини

Коли ви облаштовуєте дитячу кімнату, ви, напевно, витрачаєте багато часу на те, яке ліжечко чи ліжко ви збираєтеся купити . Але не менш важливим — якщо не більшим — для росту та розвитку — є вибір правильного матраца.

Зміст
  • Важливість сну для дітей
  • Які види матраців доступні для дітей?
  • Як вибрати матрац для дитини?
  • Як довго має прослужити матрац моєї дитини?

«Протягом першого року життя і далі діти витрачають стільки ж або навіть більше часу на сон , ніж наяву», — каже Рейчел Мітчелл , генеральний директор My Sweet Sleeper, консультаційної компанії з питань материнства та сну. «Ключовим є те, щоб середовище для сну сприяло сну, і це починається з безпечного та зручного матраца».

Тут ви дізнаєтеся, чому комфортний, спокійний сон є таким важливим, а також характеристики, які слід враховувати при виборі матраца для вашої дитини на різних етапах її розвитку.

Експерти рекомендують тримати дитину в ліжечку приблизно до 3 років, якщо вона не лазить або не вистрибує з ліжечка або не вимагає «велике дитяче ліжко». Американська академія педіатрії (AAP) рекомендує змінювати ліжко, коли висота поручнів буде меншою за три чверті зросту вашої дитини, щоб перешкодити падінням під час вилазки з ліжечка.

Важливість сну для дітей

Досить глибокий спокійний сон є ключем до здорового розвитку дитини . «Більшість фізичного розвитку відбувається під час сну дитини, тому діти ростуть найшвидше протягом перших двох років життя, коли вони сплять більше 50% 24-годинної доби», — пояснює консультант із питань дитячого сну.

Але фізичний розвиток – не єдиний важливий процес, який відбувається під час сну дітей.

Advertisement

«Спокійний сон сприяє розвитку мозку, здоровій імунній системі та метаболізму, когнітивним функціям, пам’яті та навчанню», — каже Мітчелл. Дефіцит сну пов’язують із проблемами поведінки та затримкою розвитку дітей. «Без повноцінного сну діти стають примхливішими, менше прагнуть вчитися, у них можуть виникати проблеми з координацією рук і очей і загальною поведінкою», — говорить Велч.

За даними Американської академії педіатрії (AAP), немовлятам потрібно від 12 до 16 годин сну (включаючи дрімоту) протягом 24 годин. Малюкам потрібно від 11 до 14 годин , а дошкільнятам – від 10 до 13 годин.

Які види матраців доступні для дітей?

Який матрац потрібен для вашої дитини, залежить від її віку, стадії та уподобань. Окрім різних розмірів, матраци відрізняються за тим, з чого вони зроблені та як вони сконструйовані.

Матраци для дитячих ліжечок

Для немовлят вам знадобиться матрац для ліжечка , який зазвичай має розміри 28 на 52 дюйми. Матраци ліжечка щільно прилягають до ліжечка, щоб не було проміжків, у яких дитина може потрапити в пастку, і є жорсткими, щоб зменшити ризик задухи та синдрому раптової дитячої смерті (СВДС). Більшість матраців мають конструкцію з піни з ефектом пам’яті або внутрішні пружинні конструкції (внутрішні котушки).

Матраци для дитячих ліжечок

Якщо ви бачите матрац, позначений як дитяче ліжко , він зазвичай такого ж розміру, як матрац у ліжечко, оскільки багато ліжечок перетворюються на дитячі ліжка. Однак деякі матраци, розроблені спеціально для малюків, можуть бути дещо м’якшими, ніж матраци в ліжечках. Деякі бренди матраців для дитячих ліжечок, пропонують матраци з двома сторонами (одна жорстка, інша трохи менш жорстка), які можна перевернути, коли ваша дитина переходить із ліжечка на дитяче ліжко.

Advertisement

Подібно до матраців для ліжечок, матраци для дитячих ліжок можуть виготовлятися з піни з ефектом пам’яті або внутрішньої пружини, і багато з них мають водонепроникний корпус.

Подвійні матраци

Наступний розмір – подвійний матрац розміром 39 на 75 дюймів. Деякі діти відразу переходять з ліжечка на двоспальний матрац. Більшість дітей достатньо високого зросту потребують переходу з ліжечка чи дитячого матраца принаймні на подвійний матрац до того часу, коли вони досягнуть свого дошкільного віку. Подвійні матраци, як правило, мають внутрішню пружинну конструкцію або виготовлені з піни з пам’яттю або латексу. Деякі є гібридом двох матеріалів.

Повні матраци

Коли вони досягають підліткового віку, багато дітей вважають за краще мати трохи більше місця в своїх ліжках, щоб розтягнутися і зробити домашнє завдання. Введіть повні (іноді їх називають подвійними) матраци, розміром 54 на 74 дюйми. Деякі підліткові бренди, продають широкий асортимент повнорозмірних ліжок із матрацами. Вони виготовляються з піни з ефектом пам’яті, котушок внутрішньої пружини, латексу або гібриду.

Як вибрати матрац для дитини?

Вибір правильного матраца для вашої дитини допоможе їй отримати глибокий, відновлюючий сон, необхідний для підтримки здорового розвитку. Коли ви визначитеся, який розмір матраца купувати, вам варто врахувати такі характеристики, як жорсткість, конструкція та матеріали.

Твердість

Фахівці сходяться на думці, що особливо важливо при виборі дитячого матраца жорсткість. «Важливо, щоб у малюків були жорсткі матраци, коли вони ще лежать у ліжечку», — каже Велч. «Хоча це може бути зручніше, м’який, схожий на подушку матрац або верх може бути дуже небезпечним для дитини».

Advertisement

Дійсно, AAP пропонує класти вашу дитину спати на тверду поверхню для сну, покриту щільним матрацом без будь-яких ковдр чи подушок, щоб захистити від СВДС.

Якщо ви перекладаєте дитину на ліжко і купуєте новий матрац, ви можете вибрати трохи менш жорсткий. «Для дітей старшого віку матраци не обов’язково повинні бути настільки жорсткими», — зазначає Мітчелл. «Здебільшого ви захочете знайти матрац середньої жорсткості, щоб підтримувати шию та хребет вашої дитини , але також буде достатньо м’яким, щоб дитина могла спокійно спати».

Склад

Матраци з піни з ефектом пам’яті, як правило, доступні за ціною та мають м’яку, зручну (проте тверду) поверхню. З іншого боку, ліжка з внутрішніми пружинами або ті, що виготовлені з опорною системою котушок, є відносно доступними та будуть більш пружинистими та трохи твердішими. Поєднайте обидва, і ви отримаєте гібридний матрац, високоякісний матрац, який буде дорожчим, але міцнішим.

Якщо ви шукаєте повністю натуральний, нетоксичний матрац, латекс надасть вам багато варіантів. Одне дослідження навіть виявило, що латексні матраци розподіляють тиск на тіло більш рівномірно, ніж традиційні матраци, що може зробити сон більш комфортним для дітей, особливо маленьких, які ще не користуються подушкою.

Матеріал

Що стосується матеріалу, з якого зроблений матрац вашої дитини, ви можете розглянути органічні матеріали. «Я також шукаю органічні матеріали, коли купую матрац», — каже Мітчелл. Крім того, що органічні матраци краще пропускають повітря, додає вона, вони менш ймовірно містять потенційно нездорові хімікати.

Advertisement

Дослідження 2019 року показало, що тепло тіла може спровокувати виділення потенційно шкідливих хімічних речовин (так звані леткі органічні сполуки або ЛОС) із традиційних матраців. І хоча дослідники кажуть, що вивільнена кількість не була достатньо великою, щоб завдати шкоди дорослим, деякі з них досягли рівня занепокоєння для немовлят і маленьких дітей. Вибір матраца, виготовленого з органічних і нетоксичних матеріалів, може допомогти зменшити цей ризик.

Водотривкість

Хоча це не обов’язково допоможе вашій дитині краще спати, вибір водонепроникного матраца або додавання водонепроникного чохла на матрац значно полегшить ваше життя як батьків. «Ми всі знаємо, що вибухи в перший рік — це дуже важливо», — зазначає Мітчелл. Водонепроникний матрац або чохол значно спростять прибирання після підгузників або ліжка .

Як довго має прослужити матрац моєї дитини?

Новий матрац у дитяче ліжечко має триматися добре, доки ваша дитина не переросте його, якщо він не провисне чи не пошкодиться через надмірне зношення. «Зазвичай матрац в ліжечко повинен служити принаймні до тих пір, поки дитина не вийде з ліжечка», — каже Уелч. «Але якщо дитина любить часто стрибати на своєму ліжку, ви можете виявити, що його потрібно замінити раніше».

За даними Національного фонду сну, нові двоспальні або повнорозмірні матраци повинні прослужити від семи до 11 років. 9 Однак матраци, якими користуються діти, можуть мати менший термін служби. «Діти можуть бути дуже жорсткими з матрацами, стрибаючи на них, розливаючи речі, потрапляючи в аварії тощо», — каже Мітчелл. «Тож якщо я можу отримати добрих п’ять років від дитячого матраца, я зазвичай щасливий!»

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сім'я

Що має вміти дитина в 4 місяці

Published

on

Що має вміти дитина в 4 місяці

Батьки уважно спостерігають за улюбленим немовлям та цікавляться всіма змінами, які відбуваються у його фізичному та інтелектуальному розвитку. Дізнаємося в експертів, що має вміти дитина в 4 місяці. (більше…)

Continue Reading

Сім'я

Що подарувати на річницю весілля

Published

on

Що подарувати на річницю весілля

Який вибрати подарунок на річницю весілля, які річниці весілля бувають і що подарувати чоловікові, дружині чи друзям. (більше…)

Continue Reading

Сім'я

Річниця весілля 5 років – яке весілля, як відзначити

Published

on

Річниця весілля 5 років - яке весілля, як відзначити

Що подарувати на річницю весілля 5 років? Ідеї, як відзначити перший ювілей сім’ї. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве