Connect with us

Сім'я

Як вибрати кращий дитячий центр розвитку в Рівному?

Published

on

вибрати кращий дитячий центр розвитку в Рівному

Прибічників раннього дитячого розвитку стає з кожним роком дедалі більше, з огляду на, з одного боку – небувалий потік інформації, з другого – нові відкриття у сфері вивчення мозку. Саме в перші роки життя дитини формується максимальна кількість нейронних зв’язків, від кількості та якості яких безпосередньо залежить інтелект та творчий потенціал людини.

Попит на якісну дошкільну освіту породив зовсім новий вид послуг – міні-дитячі сади та спеціалізовані центри дитячого розвитку . Є куди податися завантаженому справами батькові! «Центр розвитку дитини Перлинка», «Чудо-Чадо» , «Розумники», «Промінчики» та інші дитячі центри навперебій запрошують малюків у захоплюючий світ знань. Діти – наше майбутнє, а від правильного вибору дитячого закладу розвитку багато в чому залежить майбутнє наших дітей.

Критерії для правильного вибору дитячого центру розвитку

Звичайно, для багатьох батьків головними критеріями були і залишаються такі показники як недалеко, дешево і не гірше, ніж інші. Але й у цьому випадку буде корисно звернути увагу на такі моменти:

1. Відгуки батьків. Якщо у вас є знайомі, які вже водять своїх дітей у розвиваючі центри та клуби, то ви запросто можете дізнатися про всі плюси та мінуси цих установ. Крім цього, у дитячих центрів розвитку є свої сайти і сторінки в соцмережах, і їх моніторинг дозволить вам зібрати необхідну інформацію.

2. Комфортність. Цей критерій містить у собі кілька пунктів:

Advertisement
  • Безпека та чистота приміщення, де відбуваються заняття для дітей . Чи треба говорити про те, що кімната має бути світлою, просторою, теплою та затишною. Приміщення має добре провітрюватися, і вже в жодному разі не перебувати на рівні напівпідвалу.
  • Розклад занять має бути зручним і для вас, і для вашої дитини. При цьому потрібно враховувати базові потреби дитини, такі як їжа та сон. Тому для малюків заняття мають проводитись у першій половині дня. А ось старші діти можуть займатися і після обіду.
  • Дорога від будинку до дитячого центру в цілому повинна займати не більше півгодини, інакше ви ризикуєте привезти з собою або втомлене, або перезбуджене чадо.
  • Якщо ви можете в будь-який час подивитися, чим займається ваша дитина на занятті, то це дуже хороший показник роботи центру, що означає, що уроки тут завжди ведуться на професійному рівні.

3. Ставлення до дитини у цьому центрі. Оскільки дитячі центри розвитку створюються для дітей, то й ставлення до дітей тут має бути лише доброзичливим та поважним.

4. Педагогічний склад. Хоча вас, швидше за все, цікавитиме саме той викладач, який вестиме заняття для дітей у вашій віковій групі, було б не зайвим познайомитися і з іншими педагогами. Педагоги можуть заміняти один одного, і кожен з них повинен мати відповідну профільну освіту, бути грамотною, і добре знати методику викладання для дітей дошкільного віку.

5. Ваш безпосередній педагог. Тут важливе все. Зверніть увагу, наскільки він уміє організувати заняття, а також злагоджену роботу дітей у цій віковій групі? Чи вдається йому знайти підхід до кожної дитини окремо? Як він реагує і як вирішує конфліктні ситуації, що виникають між дітьми? Як він спілкується з батьками, як відповідає на питання, що їх цікавлять, чи дає відповідні рекомендації? Чи наголошує педагог успіхи своїх підопічних? В ідеалі, в дитячому центрі, що розвивається, критика дитини повинна повністю бути відсутнім, а похвала повинна бути максимально об’єктивною.

6. Чисельність групи. Рекомендована кількість дітей на занятті дорівнює кількості гостей, що рекомендується, за святковим столом – від 6 до 10 осіб. У цьому випадку всім дістанеться своя частка уваги.

7. Програма або методика , за якою працює дитячий центр розвитку. Якщо вам пропонують відомі системи навчання, такі як Вальдорфська педагогіка або Монтессорі, переконайтеся, що педагоги мають відповідні сертифікати. Але найчастіше дитячі центри працюють за своїми авторськими програмами, і тоді можна поцікавитися, як довго центр працює за цими методиками. Наскільки цікаві та різноманітні заняття, чи існує комплексний підхід до навчання дитини? Важливу інформацію можна отримати з спілкування з батьками: з яким настроєм їх дитина відвідує дитячі розвиваючі заняття і чи є толк від цих занять?

8. Матеріальна база . Це можна оцінити вже за першого відвідування центру. Наскільки цікава та різноманітна обстановка, чи вкладає центр кошти у свій розвиток, оформлення та дидактичний матеріал?

Advertisement

9. Оплата та умови відвідування цієї установи. Оплата може бути місячною або за абонементною системою. Дізнайтеся, чи буде перерахунок за заняття, яке ваша дитина пропустила через хворобу? Чи є безкоштовне пробне заняття?

Всі хороші спеціалізовані дитячі центри практично всю інформацію викладають на своїх веб-сайтах, і ви можете зробити свій попередній вибір, не виходячи з дому. Бажаємо вам удачі!

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сім'я

Що має вміти дитина в 4 місяці

Published

on

Що має вміти дитина в 4 місяці

Батьки уважно спостерігають за улюбленим немовлям та цікавляться всіма змінами, які відбуваються у його фізичному та інтелектуальному розвитку. Дізнаємося в експертів, що має вміти дитина в 4 місяці. (більше…)

Continue Reading

Сім'я

Що подарувати на річницю весілля

Published

on

Що подарувати на річницю весілля

Який вибрати подарунок на річницю весілля, які річниці весілля бувають і що подарувати чоловікові, дружині чи друзям. (більше…)

Continue Reading

Сім'я

Річниця весілля 5 років – яке весілля, як відзначити

Published

on

Річниця весілля 5 років - яке весілля, як відзначити

Що подарувати на річницю весілля 5 років? Ідеї, як відзначити перший ювілей сім’ї. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве