Connect with us

Сім'я

Як вибрати ведучого тамаду на весілля?

Published

on

Як вибрати хорошого ведучого тамаду

Чи можливе весілля без ведучого? Чи варто запрошувати ведучого на весілля? Зрозуміло, варто. Правильно підібраний тамада зробить бенкет по істині таким, що запам’ятовується. І не важливо, чи планується велике весілля з 70-80 гостями, чи святкування проходитиме у вузькому колі у 20-25 осіб, свято має пройти із веселощами і викликати лише приємні спогади.

Професійний тамада – це та людина, яка проведе банкет із виконанням усіх ваших побажань, і зможе догодити не лише молоді, а й старшому поколінню, і навіть бабусі чи молодшому братові. Як же вибрати найкращого ведучого на весілля?

З чого розпочати вибір тамади на весілля?

Правильний вибір тамади визначає понад 80% успіху всієї урочистості. Поставитися до цієї задачі необхідно серйозно і не відтягувати її рішення. Відкладаючи пошуки на потім, і починаючи їх в останній момент, знайти професійну людину буде практично неможливо, і залишаться лише непопулярні особи.

Щоб підібрати дійсно підходить для вашого весілля ведучого, потрібно почати його пошуки за 3, а краще 5-6 місяців до свята, якщо свято призначене на літо або ранню осінь, і тим більше на суботу.

Найпростішим методом вибори тамади, як і раніше, залишається особисте враження від людини, яка керувала святом, де ви були в списку гостей. Поради друзів та знайомих, так зване «сарафанне радіо» – також варто враховувати під час підбору ведучого для весілля.

Advertisement

Що входить до його обов’язків?

 • теплий прийом гостей;
 • проведення веселих весільних конкурсів із залученням до них максимальної кількості гостей за вечір;
 • організація танцювальної програми – музика на весілля дуже важлива;
 • керівництво гулянням.

Пошук весільного ведучого в інтернеті

На просторах Всесвітньої павутини представлено величезну кількість ведучих, які пропонують багато програм за різними цінами. Багато відгуків, анкет, відеороликів.

Сайт або особиста сторінка тамади створює перше враження про артиста, як і зовнішній вигляд при особистій зустрічі. Оформлення ресурсу, інформація, представлена ​​на ньому, говорять багато про відповідальність, уподобання, манери викладу думок і вміння зацікавити гостей.

Дуже популярним способом для залучення клієнтів сьогодні є промо-відео, основне завдання якого – показати ведучого в процесі роботи з кращого боку. Але не варто вибирати артиста під враженням від переглянутого відео. Ніхто не включає його невдалі кадри, або конфліктні ситуації, які можуть статися з будь-яким, навіть дорогим і професійним тамадою. Але за наявність такого методу реклами, тамада, безсумнівно, заслуговує на плюс.

Збір відгуків

Допомогти зміцнити ту чи іншу думку про весільне ведуче допоможуть відгуки. Погуляйте просторами інтернету, шукайте інформацію на спеціалізованих ресурсах, запитайте поради на форумах, запитуйте знайомих. Але не варто брати до уваги відгуки на кшталт «Не сподобалося» або «Ми задоволені», попросіть точніше розповісти, що викликало ті чи інші емоції.

Якщо не вдається самостійно знайти відповідного артиста, радимо звернутися за допомогою в агентство з організації весіль, з яким буде укладено договір з урахуванням усіх ваших побажань. Якщо під час святкування будуть розбіжності, то Ви зможете звернутися до агента з претензією.

Бесіда за телефоном

Заочні пошуки сприяли успіху? Тоді варто зателефонувати претенденту і призначити йому зустріч. У телефонній розмові зверніть увагу на дикції тамади – майстер своєї справи по телефону зможе красиво викласти свої думки. Уточніть розмір передоплати, оскільки 95% кандидатів беруть її як підтвердження ваших намірів.

Advertisement

Як безпомилково вибрати тамаду?

Весільний ведучий насамперед має бути гарним артистом. Така людина має викликати виключно приємні емоції і у Вас, і гостей. При першому знайомстві з портфоліо, у Вас має з’явитися бажання зустрітися з цією людиною. Звертайте увагу на кандидатів, які надають максимально розгорнуту інформацію. Ведучий, що ставиться серйозно до своєї справи, не полінуватися і докладно розповість про досвід своєї роботи, викладе вибір фото з проведених урочистостей, відео з весілля також не буде зайвим.

Вибравши як тамаду новачка, який не провів і 10 весіль, можна домогтися того, що у Вас залишаться не найкращі враження про той день. Ознайомтеся з відгуками в інтернеті, беріть до уваги лише повідомлення, написані доступною мовою (в них можуть зустрічатися і друкарські помилки, і смайлики з знаками оклику) – не довіряйте написаним на замовлення шаблонам.

Які особисті якості мають бути у ведучого на весілля?

 • Етичність. Тамада не повинен ставити гостей у незручні ситуації, проявляти сильну зацікавленість у їхній роботі або особистих уподобаннях. Обговорюйте тематику конкурсів заздалегідь, щоб уникнути неприйнятних чи вульгарних жартів.
 • Підготовка. Весільний ведучий повинен мати уявлення про родинні зв’язки гостей та молодят, постаратися запам’ятати всіх на ім’я. Такий підхід допомагає зробити свято по-справжньому сімейним.
 • Командна робота. Вміння домогтися порозуміння з діджеєм, запрошеними артистами чи іншими людьми, які організовують весілля.
 • Сухий закон. Тамада не повинен пити алкоголь, під час тостів у його келиху має бути сік.Як вибрати ведучого тамаду-2

Підготовка до розмови з тамадою: основні питання

Чим більше запитань, які Вас цікавлять, Ви поставите кандидату на роль ведучого, тим більше точно визначте – варто співпрацювати з цим претендентом чи ні. Потрібно ретельно підготувати питання, не забути про очікування та особисті побажання.

Здебільшого молодята не можуть до кінця уявити, що вони хочуть побачити на святі. Саме ведучий на весілля має направити думки та переваги клієнтів у потрібне русло, запропонувати різні варіанти сценарію (кілька варіантів зустрічі у кафе, обдарування, обряду зі зняття фати).

Список актуальних питань

 • На скільки годин розраховано сценарій?
 • Чи плануються збори та конкурси з продажу речей (шампанське з фото молодих, календарі тощо)?
 • Які особливості першого танцю?
 • Якою є черговість обдарування родичами молодих?
 • Які подарунки на весілля купити?
 • Яка періодичність та тривалість танцювальної програми?
 • У який момент молодята звернуться до гостей із словом подяки?
 • Що заплановано на останній акт урочистостей?

Враховуйте вік гостей

Не забувайте врахувати вік гостей на весіллі. Побажання та інтереси людей входять до числа визначальних факторів при доборі ведучого: скільки йому буде років, яка манера організації весілля більше підійде. Має значення, це буде чоловік чи жінка. Музика для танців на весілля повинна підбиратися з урахуванням віку присутніх.

Призначте зустрічі з кількома кандидатами, які Вам сподобалися, тільки в такому випадку Ви зможете зробити правильний вибір.

На що звернути увагу під час особистої зустрічі з ведучим?

Зовнішній вигляд

Акуратність та зібраність весільного тамади при попередній зустрічі з молодятами – перше, на що потрібно звернути увагу. Цей аспект говорить про його професіоналізм, віддачу власній справі та бажання взятися за проведення Вашої урочистості. Не треба думати, що ведучий з’явиться у костюмі для приємної розмови у кав’ярні.

Advertisement

Але, варто взяти до уваги його стиль одягу та його шкарпетки: взуття має бути чистим; якщо сорочка, то свіжа; адекватна зачіска та доглянута шкіра обличчя.

Грамотне мовлення – основний пункт

Надлишок жартів та явне перегравання стане подразником для гостей. У свою чергу, гумор щодо ситуації та не надмірна активність із «втягування» в конкурси, дозволить більш пасивним гостям позбутися зайвого хвилювання. Потенційний тамада має Вас вислухати. Його реакція питання максимально показує його стиль поведінки.

Відмінності досвідченого ведучого від «шабашника»

Своя апаратура, діджей та команда

У досвідченого ведучого, як показує практика, напрацьовано базу з контактами всіх необхідних для проведення весільної урочистості. Сюди входять: фотографи та відеооператори, декоратори для прикраси весільного залу, люди, здатні провести оформлення виїзної реєстрації , та ремісники, що продають аксесуари. Напрацьовані зв’язки з артистами, кавер групами та сервісами з прокату авто також говорять про його досвід.

Чудово, коли вибраний тамада працює у команді з діджеєм, має повний комплект необхідної апаратури. Такий тандем за роки «притирається» один до одного і кожен із його учасників розуміє іншого з півслова. Коли Ви вирішили замовити діджея окремо від ведучого, необхідно їх познайомити ще до урочистостей. У такому разі буде виключено нерозуміння та непотрібні паузи під час святкування.

Можливість коригування сценарію

При особистій зустрічі, ведучий у всіх подробицях запише всі побажання молодят, і вже з їхнім обліком зробить передбачуваний план проведення урочистостей. Сценарій, здебільшого, відправляється молодим на електронну скриньку після отримання передоплати. Ознайомившись із ним, можна зробити зміни, уточнити деякі незручні моменти (наприклад, виключити конкурси з поцілунками).

Advertisement

Послуги ведучого на весілля та їх вартість

Усі його обов’язки детально перераховуються у сценарії. Сюди можуть входити послуги з курування виїзної реєстрації, зустрічі молодят батьками, організації конкурсів, вимови тостів тощо. Тематичне весілля вносити певні корективи і сценарій розробляється індивідуально.

Скільки коштують послуги? Зрозуміло, це важливе питання під час підготовки до весільної урочистості та виділення бюджету. На ціну впливають такі фактори: досвід та вік тамади; час, на який розрахований сценарій; сезон (зимовий, літній); запрошення додаткових артистів із обладнанням. Вартість відрізняється від міста до міста, і навіть той самий тамада може встановлювати різні розцінки в залежності від населеного пункту.

Найкращий ведучий на весілля

Відповідальність – одна з основних якостей професійного ведучого на весілля. Він повинен завжди підтримувати зв’язок із клієнтами, давати повні відповіді на питання майбутніх молодят і, можливо, допомогти організувати інші моменти з економією їхнього бюджету.

Сподіваємося, взявши на озброєння наші поради та спостереження, Ви знайдете відповідного ведучого тамаду на весілля та підпишете з ним договір. Після цього можна заспокоїтись і не хвилюватися. Підготовка до весілля має радувати!

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Сім'я

Що має вміти дитина в 4 місяці

Published

on

Що має вміти дитина в 4 місяці

Батьки уважно спостерігають за улюбленим немовлям та цікавляться всіма змінами, які відбуваються у його фізичному та інтелектуальному розвитку. Дізнаємося в експертів, що має вміти дитина в 4 місяці. (більше…)

Continue Reading

Сім'я

Що подарувати на річницю весілля

Published

on

Що подарувати на річницю весілля

Який вибрати подарунок на річницю весілля, які річниці весілля бувають і що подарувати чоловікові, дружині чи друзям. (більше…)

Continue Reading

Сім'я

Річниця весілля 5 років – яке весілля, як відзначити

Published

on

Річниця весілля 5 років - яке весілля, як відзначити

Що подарувати на річницю весілля 5 років? Ідеї, як відзначити перший ювілей сім’ї. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве