Connect with us

Дім

Як вибрати матрац – повний посібник із купівлі

Published

on

Як вибрати матрац

Якщо ви збираєтеся купити новий матрац, можливо, найважче визначити, з чого почати. Ви ходите в магазин чи робите покупки онлайн? Ви надаєте перевагу бюджетним варіантам чи витрачаєте гроші на модну модель? А як щодо розміру, форми, складу матеріалу та дизайну? Так, це багато речей, які слід враховувати, особливо якщо ви вперше купуєте ліжко. Але не бійтеся, Sleepopolis тут! 

У цьому зручному посібнику я розповім вам, як саме вибрати ідеальний матрац для себе. Ми поговоримо про різні типи матраців, про те, як визначити, яке відчуття найкраще підійде для вашого стилю сну, і багато, багато іншого! Зрештою, я гарантую, що ви точно знатимете, як знайти матрац своєї мрії. 

Звучить як план? Тоді починаймо! 

Важливі питання щодо матраців 

Розмірковуючи над тим, як організувати цей ресурс, я вирішив розбити його на шість найважливіших питань, які слід враховувати при покупці нового матраца. Кожен розділ навчить вас відповідати на ці запитання так, як вам підходить. Ось питання, які ми будемо вивчати, разом із посиланнями на відповідні розділи (тобто ви можете стрибати, як забажаєте): 

 1. Скільки років вашому матрацу?
 2. В якій позі ти спиш?
 3. Яка твердість вам потрібна?
 4. Скільки ви важите? 
 5. Який тип матраца вам потрібен?
 6. Який ваш бюджет?

Хоча пошуки кожного виглядатимуть дещо по-різному, вирішення цих труднощів налаштує вас на великий успіх у покупках. Отже, давайте почнемо з розмови про вік матраців! 

Скільки років вашому матрацу? 

Це найперше питання, на яке вам потрібно відповісти. чому Що ж, вік вашого матраца може відігравати важливу роль у визначенні того, чи потрібен вам новий. Як правило, ви захочете почати думати про придбання нового ліжка, якщо у вас старе більше 8 років. У жодному разі це не встановлений стандарт, але зазвичай є хорошим орієнтиром для того, щоб перевірити свій матрац і визначити, чи він усе ще виконує свою роботу: заколисує вас! 

Advertisement

Щоб швидко ознайомитись із типовими термінами придатності для різних матеріалів матраців, перегляньте графік нижче: 

Скільки років служить матрац

Хоча ці цифри допомагають визначити тривалість життя вашого матраца, найкращий спосіб визначити, чи настав час щось змінити, — це прислухатися до свого тіла. Ви прокидаєтеся з новими болями вранці? Вам важко знайти зручне положення вночі? Ви помітили нові провали на своєму матраці, які не можна виправити, регулярно його повертаючи? Якщо ви відповіли ствердно на будь-яке з цих запитань, можливо, настав час попрощатися зі своїм ліжком. 

Яка ваша поза для сну?

Яка поза для сну на матраці

Тепер, коли ми розібралися з віковим питанням, настав час подумати про вас, сплячого. Хоча ми будемо досліджувати багато різних факторів, які пов’язані з вами та вашим унікальним стилем сну, перше, що потрібно визначити, це те, в якій позі ви спите. 

Хоча більшість людей, як правило, вештаються вночі між різними позами, більшість людей віддають перевагу певним позам над іншими. Можливо, вам подобається починати на спині та перевертатися на бік. Або, можливо, ви проводите більшу частину ночі на боці, а вранці закінчуєте все лежачи на животі, натискаючи кнопку «Відкласти». Якщо ви ніколи раніше не замислювалися про свої бажані пози для сну, я б заохотив вас звернути особливо пильну увагу на те, як ви спите наступного тижня. Ви, ймовірно, виявите, що ви спите на спині, на боці, на животі або в комбінації з трьох. 

Яка твердість вам потрібна? 

Оскільки ми вже почали обговорювати твердість, я подумав, що ми могли б присвятити цілий розділ цій мірі. Простіше кажучи, твердість означає, наскільки жорстким чи м’яким є матрац . Хоча відповідь на це питання може здатися простим, визначити жорсткість ліжка (і твердість, яка потрібна вам, сплячому) насправді може бути досить складно. Це тому, що відчуття та жорсткість матраца залежать від ваших особистих визначень м’якості, середньої та жорсткості, а також від вашого конкретного типу статури, ваги та розміру. 

Advertisement

Цю розмову може ще більше ускладнити той факт, що багато споживачів плутають підтримку з твердістю. Підтримуючий матрац – це такий, який забезпечує рівну лінію хребта, не створюючи точок тиску, і його можна досягти на м’якому, середньої жорсткості або твердому матраці. Твердість стосується лише фактичного «відчуття» ліжка . Коротше кажучи, ви можете знайти підтримуючий матрац у всьому спектрі жорсткості. 

Враховуючи це, середній бажаний рівень твердості для шпал знаходиться в діапазоні 4-7 із 10. Як ми обговорювали вище, певні люди, які сплять, захочуть опуститися до нижньої межі цього діапазону або до вищої межі, залежно від бажаних позицій для сну. 

Види матраців як вибрати

Скільки ви важите?

Вага — це ще один важливий фактор, який слід враховувати при виборі нового матраца, оскільки ваша вага може сильно вплинути на опускання, обійми, відчуття, охолодження та підтримку ліжка. 

Фактично, залежно від вашої ваги та загального типу статури, ви можете виявити, що вам потрібен певний тип матраца, щоб задовольнити ваші унікальні потреби уві сні. Отже, я збираюся пройтися по кількох різних вагових категоріях, щоб продемонструвати, які типи матраців найкраще підходять для кожного класу. 

Для довідки я поділяю це на людей, які сплять легко (ті люди, які важать 150 фунтів або менше), ті, хто сплять середньо (ті, хто важить від 150 фунтів до 200 фунтів) і ті, хто спить важко (ті, хто важить 200 фунтів. або більш). 

Advertisement

Легкі шпали

Хоча люди з легким сном можуть належати до одного діапазону ваги (знову ж таки, як правило, 150 фунтів або менше), це не означає, що всі вони сплять однаково. Тому я збираюся надати рекомендації щодо матраців на основі різних відчуттів, які можуть мати ці шпали. 

 • Відчуття м’якості (4-6/10 за шкалою твердості): якщо ви спите легко, у вас не повинно виникнути проблем з посадкою на м’який матрац. Ви не так імовірно потонете через матеріали, як інші шпали, тому ви повинні бути задоволені будь-яким типом повністю пінопластового ліжка, бажано з комфортним шаром піни з пам’яттю. 
 • Середнє відчуття (5,5-7/10 за шкалою твердості): спальні легші не занурюються в матрац так глибоко, що може зробити ліжка з надщільним або товстим верхнім шаром піни незручними для цих людей. Отже, якщо ви легша людина, я рекомендую вибрати матрац, жорсткість якого на 0,5-1 балів нижча, ніж вам потрібно на відчуття. Це пояснюється тим, що більшість матраців середньої жорсткості розраховуються на середню вагу сплячого (зазвичай близько 180 фунтів).
 • Жорсткість на дотик (7-9/10 за шкалою жорсткості): більш легкі сплячі після міцності надають перевагу матрацам із тонкими комфортними шарами. Насправді їм може бути краще з простою наволочкою або стьобаним чохлом. чому Що ж, ці люди не збираються так легко потонути через будь-які верхні шари піни, тому не потрібно відштовхуватися від надміцних базових шарів. 

Середні сплячі

Знову ж таки, ми збираємося дослідити цю вагову категорію (від тих, хто важить 150 фунтів до приблизно 200 фунтів), розбиваючи речі на різні потреби щодо міцності. 

 • М’якість на дотик (4-6/10 за шкалою твердості): Ваші потреби в цій області дуже схожі на легші спальні. Якщо ви важите близько 150 фунтів, ви можете дотримуватися тих самих правил, які ми описали вище для легких снів. Але якщо ваша вага ближче до 200 фунтів, ви, швидше за все, захочете вибрати матрац із товстим верхнім шаром піни, щоб забезпечити достатню подушку, коли ви натискаєте на структуру. 
 • Середнє відчуття (5,5-7/10 за шкалою твердості): мабуть, це буде найпростішим відчуттям для тих, хто спить середнього розміру. Оскільки більшість матраців розроблено як для спальних місць середньої ваги, так і для сну середньої жорсткості, у вас не повинно виникнути проблем із пошуком ліжка, яке б задовольнило цю потребу. Загалом, середня жорсткість досягається, коли є баланс комфортних і підтримуючих шарів. 
 • Відчуття міцності (7-9/10 за шкалою твердості): якщо ви шукаєте щось міцніше, вам слід зменшити товщину комфортних шарів і збільшити товщину опорних. Шпали середнього розміру будуть тиснути на конструкцію сильніше, ніж легкі, тому їм знадобиться додаткова опора в основі, щоб створити «тверде» відчуття. 

Важкі сплячі 

На жаль, людям з більшою вагою (тим, хто важить понад 200 фунтів) іноді буває важко знайти зручний матрац. Це не означає, що немає зручних варіантів, але багато брендів будують свої ліжка лише з одним типом спального місця. Як би це не засмучувало, є кілька порад і хитрощів, якими ви можете скористатися, щоб знайти матрац, який задовольнить усі ваші потреби щодо жорсткості та підтримки. 

 • М’яке відчуття (4-6/10 за шкалою твердості) : якщо ви шукаєте більш м’яке відчуття, я рекомендую вибрати високе ліжко з товстим верхнім шаром піни поверх міцної секції змійовика. Важкі сплячі, ймовірно, глибоко втиснуться в свої ліжка, тому переконайтеся, що зверху є принаймні 4-5 дюймів піни, крізь яку можна протопити, це допоможе створити м’якше відчуття. 
 • Середнє відчуття (5-7/10 за шкалою твердості): для середньої жорсткості я б зберіг товщину верхніх шарів піни, але зменшив їх на дюйм або два. Хоча галузевий стандарт для середньої твердості становить 6,5/10, я б запропонував, щоб більш важкі люди вибирали щось у діапазоні 7-8/10. Те, що вважалося б твердим для інших сплячих, має бути якраз доречним для тих, хто потребує відчуття середньої твердості! 
 • Відчуття міцності (7-9/10 за шкалою твердості): І, нарешті, якщо ви спите важче і шукаєте відчуття міцності, я б порекомендував вибрати міцний матрац із внутрішніми пружинами з верхнім шаром подушки. На сьогоднішній день на ринку є багато фірмових моделей, але я б зосередився на ліжках з твердістю 8-9/10. 

Як вибрати матрац-5

Який тип матраца вам потрібен? 

Тепер, коли ми дослідили деякі з найважливіших факторів, які слід враховувати при покупці нового матраца, настав час точно визначити, який тип ліжка вам потрібен. Нижче я познайомлю вас з найпопулярнішими варіантами. Я опишу, що це таке, як вони себе почувають і кому може сподобатися найбільше. 

Піна пам’яті

Матраци з піни з ефектом пам’яті виготовляються переважно з піни з ефектом пам’яті, матеріалу, відомого своєю повільною реакцією на тиск і глибоким контурним обіймом . Таким чином, вони забезпечують величезне зниження тиску в чутливих місцях, таких як плечі, стегна та поперек. 

Одне невелике застереження щодо щільного матеріалу полягає в тому, що він має тенденцію затримувати та поглинати тепло тіла . Це може бути великою проблемою для людей, які від природи сплять жарко. Але сьогодні більшість брендів обходять цю надокучливу проблему, наповнюючи свої пінополіуретани з ефектом пам’яті такими охолоджувачами, як мідь, гель або графіт. 

Латекс

На відміну від піни з ефектом пам’яті, латексна піна швидко реагує на тиск, тому є еластичною та жвавою . Крім того, це повністю натуральний матеріал, тому він може чудово підійти для тих

Advertisement

Innerspring

Матраци з внутрішніми пружинами є одними з найпопулярніших і широко використовуваних типів матраців, які пружні, підтримують і тверді . Завдяки високим секціям сталевих рулонів ці ліжка найкраще підходять для тих, хто любить традиційну атмосферу «старої школи».

Який ваш бюджет?

Після розгляду всіх цих різних запитань у нас залишилося одне останнє питання: який ваш бюджет? Кожен покупець матиме різну відповідь на це запитання, але важливо подумати про це, перш ніж почати пошук. На щастя, є неймовірно зручні варіанти по всьому спектру оплати, тому знайти ліжко, яке вам подобається, за потрібною ціною не повинно бути проблемою. Однак є деякі речі, про які варто пам’ятати.

 • Ви отримуєте те, за що платите: хоча я хотів би сказати, що ви зможете придбати надзвичайно розкішний матрац менш ніж за 200 доларів, ми з вами знаємо, що це неправда. Тому пристосуйте свої очікування до бюджету, з яким ви працюєте. І пам’ятайте, що є багато матраців, які зручні для гаманця, і вони такі ж зручні, як і їхні дорожчі побратими. 
 • Бренд, бренд Shmame: не обманюйте себе яскравою рекламою! Те, що ви бачите певний тип матраца, що з’являється всюди, не означає, що він зручний. Коротше кажучи, не відволікайтеся на зухвалі рекламні кампанії; натомість проведіть дослідження та зосередьтеся на своїх конкретних потребах уві сні.

Заключне слово

Якби я міг дати одну пораду, коли ви намагаєтеся знайти матрац своєї мрії, це було б зосередитися на тому, що конкретно потрібно ВАМ. Це особиста подорож, тому зверніть увагу на найважливіші для вас фактори та на те, як ви спите. Якщо ви це зробите, я не сумніваюся, що ви приземлитеся на матрац, який вам цілком підійде. 

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Дім

“Аллаху акбар”. Що означає “аллах акбар”? Переклад фрази “аллах акбар”

Published

on

"Аллаху акбар". Що означає "аллах акбар"? Переклад фрази "аллах акбар"

Аллах акбар (Аллаху акбар) – одна з найвідоміших фраз, пов’язаних з релігією іслам та її представниками – мусульманами. Що вона означає і чому мусульмани так часто її вимовляють? (більше…)

Continue Reading

Дім

Ідеї, що подарувати дружині на День Народження 40-45 років

Published

on

Ідеї, що подарувати дружині на День Народження 40-45 років

Що подарувати дружині на День Народження 40-45 років? Як вибрати подарунок жінці на 41-42, 43-44 роки? Коли коханій дружині виповнюється 40 або 45 років, хочеться зробити подарунок, гідний коханої дружини. У цьому віці другого розквіту жіночої краси та молодості чоловік робить своїй другій половинці найнеповторніші дари, які надовго запам’ятаються.
(більше…)

Continue Reading

Дім

Кращі електричні варильні панелі 2024 для сучасної кухні

Published

on

Кращі електричні варильні панелі 2023 для сучасної кухні

Сьогодні практично будь-яка сучасна кухня має окремі електричні варильні панелі та духові шафи. Але коли постає питання вибору, відразу виникає безліч запитань. Яку взяти: газову чи електричну; з двома, трьома, чотирма чи більше конфорками? (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве