Connect with us

Любов і секс

Як займатися сексом: 12 речей, які ви ніколи не повинні робити під час сексу, і 5 речей, які ви повинні робити

Published

on

Коли ви в ліжку зі своїм коханим, останнє, що ви хочете зробити, це вимкнути їх. Не всі розуміють, як займатися сексом, і це чудово. Тим не менш, ось кілька поширених помилок, які ви не повинні робити.

1. Не цілуватися

Вірте чи ні, але багато людей (і це в тому числі жінки) не цілують свого партнера під час сексу. Чому? Можливо, тому, що позиціонування не дозволяє цього, або вони занадто прагнуть досягти кульмінації і відчувають, що це може порушити ритм. Тим не менш, настійно рекомендується докласти зусиль, щоб поцілувати свого партнера під час акту – це лише додасть досвіду.

2. Кусання до того, як ваш партнер буде готовий

Хоча багатьом людям подобається агресивний партнер, укуси будь-якої частини їхнього тіла до того, як вони будуть збуджені, можуть призвести до болю та дискомфорту (і навіть можуть зменшити шанси на будь-які подальші дії) або просто відлякати їх. Тому переконайтеся, що ваш партнер повністю збуджений, перш ніж вкусити його вухо, плечі, шию або будь-яку іншу частину його тіла.

Advertisement

3. Ігнорувати все, крім сексуалізованих частин

, без сумніву, геніталії чудові, але вам обов’язково варто звернути увагу на інші частини тіла вашого коханого і зосередитися деякий час на всьому тілі – коліна, зап’ястя, спина і живіт є високоерогенними зонами для чоловіків. а також жінки. Ніжне пестування цих зон допоможе ще більше збудити вашого партнера; у свою чергу, збільшуючи шанси на те, що вони повернуть вам задоволення.

4. Навантажуйте свого партнера, навіть якщо ви дівчина!

Це нормально, коли час від часу втрачати себе в момент і збожеволіти від свого коханого. Але коли ви лежите на них, ви повинні бути обережними, щоб не скинути на них свою вагу. Удушення їх або перешкоджання їх здатності дихати в будь-якому випадку вбиває момент і будь-які шанси на якісь хороші дії.

5. Кульмінація надто рано/запізно

Advertisement

Це особливо для чоловіків. Вам потрібно добре контролювати свої м’язи, щоб забезпечити можливість еякуляції в потрібний час. Занадто рано, і ви можете залишити свого партнера незадоволеним; занадто пізно, і це може викликати у вашого партнера відчуття, ніби він качає залізо в спортзалі. Щоб уникнути цього, приділяйте набагато більше часу прелюдії (це допоможе і чоловікам, і жінкам). Якщо ви займаєте занадто багато часу і можете еякулювати лише за допомогою ручної стимуляції, зробіть все можливе, щоб довести партнера до оргазму, і тоді він зможе повернути вам послугу.

6. Не попереджайте свого партнера перед кульмінацією

Якщо ви збираєтеся відпустити – і це стосується навіть жінок – під час орального сексу чи статевого акту, вам потрібно заздалегідь повідомити своєму партнеру. Досить чогось такого простого, як «Я збираюся відпустити». Ваш партнер заслуговує знати.

7. Ставлення до сексу як до порно

Хоча деяким парам подобається займатися непристойним сексом, вам було б розумно поговорити зі своїм партнером, перш ніж займатися такою поведінкою. Якщо ви почнете злитися зі своїм коханим, не знаючи, чи подобається йому це, швидше за все, сценарій не закінчиться на щасливій ноті.

Advertisement

8. Зберігання тиші.

Вам подобається це чути, коли ваш партнер добре проводить час? Тож віддавайте їм таку ж повагу і говорите, коли вам приємно. Щось таке просте, як легкий стогін, або навіть сказане щось на кшталт «це так добре», підбадьорить їх і дасть більше інформації щодо ваших зон стогону.

9. Механічний акт

Можливо, вам буде комфортно відкачуватися, як у тренажерному залі, але ви швидко виявите, що більшість людей не люблять такі дії. Трохи перемішайте; йдіть швидко, потім повільно. Будьте креативними, і вам теж сподобаються деякі варіації.

10. Удавання оргазму

Advertisement

Багато жінок винні в цьому. У нас достатньо фільмів і прикладів, які показують, як жінки імітують оргазм. Це правда, що жіночий оргазм все ще залишається великою загадкою для багатьох, але це не означає, що він повинен бути фальшивим. Основна причина в тому, що партнер колись дізнається про це, і йому це точно не сподобається.

11. Жарти про інтимні місця

Не всі добре обдаровані, коли справа доходить до інтимних частин. Сміючись або жартуючи про інтимну частину партнера, він або вона може відчувати себе незручно, а це лише зіпсує настрій. Утримайтеся від негативних коментарів про інтимні місця під час сексу.

12. Порівняння коханця з колишнім

Немає більшої відвертості, ніж порівняння партнера з колишнім коханцем під час сексу. Незалежно від того, наскільки чудове сексуальне життя у вас було з колишнім партнером, згадування про це під час сексу нікому не допоможе.

Advertisement

5 речей, які ви повинні робити під час сексу.

  1. Поцілунки — це ключ– Якщо ви один з тих, хто не вірить у поцілунки під час сексу, то ви дійсно втрачаєте прості, але грандіозні насолоди життя. У той час як стимуляція і фізичний дотик є надзвичайно важливими під час сексу, поцілунки додають еротичне задоволення всьому досвіду.
  2. Прелюдія є обов’язковою – прелюдії є актом, який передує самому статевому акту. Це допомагає викликати у людини психологічні та фізичні реакції, що підвищує рівень збудження в людині та посилює її сексуальні потяги. Якщо ви все ще відчуваєте, що робите все не так, то вдайтеся до насолоди прелюдії.
  3. Знайдіть свої найкращі сексуальні позиції– Не всі мають однакову сексуальну позицію. Різні позиції гарантують різний рівень оргазму для різних людей. Дуже важливо знайти відповідну, але зручну позу для вас і вашого партнера, щоб ваш сексуальний досвід не став нудним і болючим.
  4. Висловіть своє задоволення . Однією з найважливіших частин будь-якої сексуальної активності є розмова або вираження свого задоволення за допомогою чогось такого природного, як приємний стогін. Ви також можете повідомити їм, що і коли це добре, щоб вони зрозуміли, що вам найбільше подобається.
  5. Не забувайте експериментувати – повторення однієї і тієї ж сексуальної активності іноді може зробити ваші стосунки нудними та одноманітними. Що ви можете зробити, так це поекспериментувати з різними позиціями або видами діяльності, які можуть оживити ваш досвід. Додайте невеликий сюрприз у своє сексуальне життя наступного разу, коли ви зайдете. Ніколи не знаєш, це може просто виявитися найкращим сексом.
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве