Connect with us

Любов і секс

Як закохати в себе дівчину: 20 ефективних порад хлопцям

Published

on

Як закохати в себе дівчину: 20 ефективних порад хлопцям

Як закохати дівчину? Це питання періодично виникає у кожного парубка. Що сказати обраниці і як діяти, щоб отримати її серце, розповіли психологи Андрій Нірков та Арнольд Вайнштейн.

Як закохати дівчину при особистому спілкуванні

Закохати дівчину при особистому спілкуванні – завдання непросте. Щоб завоювати її серце, скористайтесь рекомендаціями психологів.

Подбайте про перше враження

Автор книги «Як закохати у себе дівчину своєї мрії?» Артем Суботін упевнений, що боротьбу за увагу та кохання дівчини потрібно починати з правильного першого враження. За перші 7 секунд знайомства обраниця має побачити в новому співрозмовнику привабливу, успішну і впевнену в собі людину, яку їй захотілося б полюбити.

Займіться собою

Щоб закохати в себе представницю прекрасної статі, важливо не лише промовистим, а й привабливим. Дослідник Мері Джо Кейн зазначила, що хобі та фізична активність підвищують привабливість молодої людини, роблять її привабливою у сексуальному плані.

Намагайтеся доглядати за собою, займіться спортом, ретельно підбирайте одяг, взуття та аксесуари. Приділяйте час хобі та саморозвитку та станьте цікавою людиною.

Advertisement

Не видавайте себе за іншого

Зустрічаючись з дівчиною, не намагайтеся прикидатися тим, ким не є. Не брешіть обраниці і не підривайте її довіру, демонструючи придуманий образ. Будьте собою. Так зможете показати обраниці щирість намірів та вибудувати довірчі стосунки.

Будьте джентльменом

Існує міф, що дівчат найбільше приваблюють погані хлопці. На думку особистісного тренера та експерта з відносин Сема Уіттакера , це твердження неправильне. Щоб закохати дівчину, поводьтеся як джентльмен. Не забувайте відчиняти перед нею двері, висувати стілець або, наприклад, віддавати своє пальто в холодну погоду.

Демонструйте почуття гумору

Що сказати дівчині, щоб вона закохалась у тебе? Дівчата люблять чоловіків з відмінним почуттям гумору. Найпростіший і найдієвіший спосіб закохати в себе представницю прекрасної статі – вбудувати в діалог пару доречних жартів. Будьте тактовними, щоб сміх підвищував настрій, а не став захисною реакцією на некоректну поведінку.

Робіть компліменти

Дівчина має почуватися королевою. Регулярно робіть їй компліменти . Як зазначає видання Psychology Today , компліменти – це маленькі подарунки кохання. Компліменти працюють найкраще, коли вони відверті та не випадкові.

Хваліть її зовнішність, манеру промови, риси характеру, захоплюйтеся досягненнями, цікавтеся цілями, схвалюйте їх. Нагадуйте, що вона найпривабливіша у Всесвіті.

Advertisement
Як закохати в себе дівчину порада хлопцям

Як закохати в себе дівчину порада хлопцям

Підживлюйте почуття обраниці

Не чекайте на особливий привод, щоб зробити дівчині подарунок. Обсипайте її своєю увагою постійно та робіть презенти без приводу. Зустріть її з роботи або навчання, запросіть на побачення, влаштуйте романтичний вечір. Влаштовуючи сюрпризи, враховуйте її інтереси, смаки та бажання, демонструйте, що знаєте її внутрішній світ, її потреби.

Поважайте її особисті межі

Що потрібно зробити, щоб закохати дівчину? Експерти порталу Inspiring Tips впевнені, що завоювати серце дівчини можна, якщо поважати її особистий простір. Дивіться на обраницю, як на людину, гідну пошани. Не вторгайтеся в особисті межі дівчини. Пам’ятайте: навіть найсильніші почуття не дають права вимагати від обраниці взаємності або змушувати щось робити проти волі.

Підтримуйте її рішення

Для кожної дівчини підтримка чоловіка – важливий крок до довіри, зміцнення стосунків та любові. Йдеться як про допомогу у повсякденних справах, так і про вирішення серйозних кар’єрних питань. Будьте готові вислухати її аргументи та сумніви. Залишайтеся відкритими, виявіть повагу до її вирішення та вірте в неї.

Висловлюйте свою точку зору щодо її рішень, уважно слухайте. Проводьте обговорення думок у спокійному та конструктивному діалозі.

Даруйте дівчині враження

Виявіть оригінальність. Влаштуйте спільний пікнік у ботанічному саду, організуйте вечір із гітарою біля вогнища або, наприклад, запропонуйте влаштувати перегони на візках для покупок у супермаркеті. На такому побаченні чудово проведете час разом і створите незабутні спільні враження, які вплинуть на якість стосунків.

Як закохати в себе дівчину з листування

Пандемія та карантинні обмеження зробили спілкування в інтернеті актуальним, але завоювати серце обраниці після знайомства в Мережі досить складно. Як закохати в себе дівчину з листування?

Advertisement

Створіть гарне перше враження

Постарайтеся виявити оригінальність при знайомстві. Відправте дівчині відповідну з нагоди цитату, мем. Пишіть так, щоб зайняти її думки. Можете написати коротке та вражаюче повідомлення або зробіть їй комплімент: « Розмова з тобою робить мою ранкову каву більш освіжаючою та солодкою! ». Так зможете привернути її увагу і не загубитися серед безлічі інтернет-залицяльників.

Не завалюйте дівчину повідомленнями

Не забувайте, що діалог в інтернеті має бути схожим на тенісний матч. Не будьте настирливим і не пишіть повідомлення щомиті. Чекайте, коли співрозмовниця відповість на відправлену репліку. Продемонструйте, що ведете повноцінне життя, в якому зайняті чимось ще окрім листування.

Пам’ятайте про культуру спілкування

Спілкуючись із дівчиною в Мережі, будьте уважні. Перед надсиланням переконайтеся, що в повідомленні немає граматичних помилок, нецензурної лексики та грубості. Забудьте про вульгарні натяки в листуванні. Уникайте проявів надмірного мачізму, самовпевненості та зайвої самозакоханості. Слідкуйте за тим, щоб веселий флірт не переріс у домагання та сексуальну агресію по відношенню до обраниці.

Надсилайте медіафайли

Написати текстове повідомлення у соцмережах чи месенджері вже недостатньо. Інтернет має безмежні можливості. Надішліть обраниці смішну картинку, улюблені музичні треки, записане дорогою на роботу коротке відео або гіфку. Це урізноманітнить спілкування, допоможе утримати увагу співрозмовниці, продемонструє особисті інтереси та найкращі якості, допоможе завоювати її серце.Як гарантовано закохати в себе дівчину

Зберігайте інтригу

Спілкуватися з передбачуваною людиною нудно. Скористайтеся досвідом Шахерезади. Поводьтеся так, щоб кожен наступний пасаж або предмет розмови був для дівчини загадкою.

Наприклад, перервіть історію на найцікавішому місці, пославшись на термінову справу або у відповідь на її запитання скажіть: «Це таємниця, якою я не готовий поділитися в інтернеті». Так зможете викликати її інтерес і виділитися на тлі інших чоловіків з директора.

Advertisement

Будьте цікавим

Стати цікавим для неї. Ведіть здоровий спосіб життя, ходіть у гойдалку або займіться спортом. Витрачайте час на хобі і розвивайтеся як особистість, будуйте кар’єру. Постійно знайомтеся з новими людьми, налагоджуйте зв’язки, мандруйте. Дівчина не зможе встояти перед чоловіком з таким досвідом та широким колом інтересів.

Спілкуйтесь на позитиві

Зберігайте у спілкуванні з дівчиною позитивну ноту. Це не означає, що говорити про свої проблеми заборонено. Просто не робіть цього занадто часто і не перетворюйтеся на занудного сміття. Частіше жартуйте та дивіться на ситуацію з оптимізмом. Зведіть обговорення негативу до мінімуму.

Виявляйте інтерес

Дівчата люблять бути у центрі уваги. Щоб завоювати серце обраниці з листування, цікавтеся нею та її життям. Запитуйте про новини, самопочуття, плани на найближче майбутнє. Цікавтеся її дитинством, важливими подіями та думкою. Попросіть поради та запитайте, як би вона вчинила в такій ситуації.

Робіть компліменти правильно

Не уподібнюйтеся представникам спекотних країн, які завалюють дівчат кольоровими фразами про їхню неземну красу. Компліменти мають бути доречними та своєчасними.

Наприклад, якщо у співрозмовниці був поганий день, відверніть її від гнітючих думок красивими словами про її таланти. Якщо дівчина розповідає про якусь покупку, варто поцікавитися цим питанням глибше, а потім зробити комплімент її далекоглядності, винахідливості, уміння заощаджувати.

Advertisement

Демонструйте серйозність намірів

Більшість дівчат мріє про заміжжя. Необов’язково дарувати каблучку з діамантом після першого ж листування в інтернеті. Однак якщо маєте намір перевести спілкування з дівчиною у реальне життя, згадайте, що не шукаєте вільних стосунків. Скажіть, що прихильник моногамії та традиційного розуміння сім’ї.

Закохати дівчину при особистій зустрічі або по листуванні досить складно. Для цього потрібно терпіння та зусилля. Щоб завоювати серце обраниці, будьте відкриті та чесні, правильно робіть компліменти, надавайте їй підтримку, демонструйте серйозність намірів і не відступайте ні на крок.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве