Connect with us

Любов і секс

Як зізнатися дівчині в коханні: 5 простих кроків та корисні лайфхаки

Published

on

Як зізнатися дівчині в коханні: 5 простих кроків та корисні лайфхаки

Зміст

 1. Підготовка перед зізнанням у коханні
 2. Ви вже знаходитесь у близьких стосунках?
 3. З її боку виходить ініціатива у спілкуванні?
 4. Вона виділяє тебе з-поміж інших?
 5. Як зізнатися дівчині в коханні, якщо вона — твій друг
 6. Як освідчитися у коханні у житті: добірка романтичних способів
 7. Влаштуй їй вечерю
 8. Зустрітися з нею вночі
 9. Напиши ей записку-сюрприз
 10. Варіант для сміливих
 11. Скажи прямо
 12. Як освідчитися у коханні за листуванням
 13. Іноді визнання – не просто три слова
 14. Надішли їй романтичну пісню
 15. Напиши для неї вірш
 16. Як завуальовано освідчитися в коханні: мінімізуємо можливість облажатися
 17. Ненароком згадай про ваше спільне майбутнє
 18. Даруй романтичні подарунки
 19. Говори їй компліменти
 20. Готові фрази для освідчення в коханні
 21. Коли краще зізнатися у своїх почуттях
 22. Коли не варто освідчуватися у коханні
 23. Будь готовий прийняти відмову

У фільмах освідчення в коханні завжди виглядають красиво та доречно. Коли мова заходить про те, щоб сказати три заповітні слова дівчині в реальному житті, все складніше. Немає романтичної закадрової музики, світла софітів, режиму сповільненої зйомки… А тому зовсім не зрозуміло, коли і як це краще зробити.

У цій статті я допоможу тобі підготуватися до освідчення в коханні і покажу підбірку відповідних способів зробити це в будь-якій ситуації. Все буде гарно!

Підготовка перед зізнанням у коханні

Кожна людина боїться відкрити душу та отримати відмову. Особливо коли йдеться про таку тонку матерію, як почуття. А в якому разі отримати відмову неможливо? Тільки якщо у дівчини до тебе вже є почуття у відповідь — тоді залишиться тільки вимовити зрозумілі вам обом речі вголос.

Щоб з’ясувати твої шанси на успіх, я пропоную пройти експрес-тест із трьох питань. Якщо ти зібрав три “так” і можеш аргументовано підкріпити кожне – ти готовий до освідчення в коханні і можеш вживати поради зі статті. Якщо є сумніви – не поспішай відкривати своє серце, це може бути небезпечним.

Ви вже знаходитесь у близьких стосунках?

Освідчуватися в коханні малознайомій дівчині — така собі ідея. Та й загалом раджу з цією справою не поспішати: як тільки ти скажеш “три чарівні слова”, ваші стосунки чекає на точку неповернення. Після цього ви або будете разом, або ваше спілкування плавно зійде нанівець. Так уже працюють людські стосунки, і досвід мій та моїх подруг це вкотре підтверджує.

Advertisement

Переконайтеся, що ви з дівчиною близькі один до одного. Якщо ви регулярно проводите час разом поза навчанням або роботою (хоча б 3 рази на тиждень), часто переписуєтеся чи телефонуєте, спілкування йде активно як з твого, так і з його боку — все гаразд. Інакше раджу почекати і дочекатися моменту, коли з вашою симпатією один до одного все буде зрозуміло без слів.Як зізнатися дівчині в коханні лайфхаки

З її боку виходить ініціатива у спілкуванні?

Дівчата бувають різні, і навіть якщо ви з нею регулярно спілкуєтесь – це ще не привід думати, що все на мазі. Важливо, щоб вона виявляла ініціативу у спілкуванні сама, а не лише приймала твої залицяння та пропозиції.

Скажу тобі чесно: кожна активна дівчина має щонайменше три залицяльника, з якими вона регулярно спілкується. І ось як можна визначити, що у ролі потенційного хлопця вона розглядає саме тебе:

 • вона пише тобі перша;
 • у вас швидко йде діалог, вона відповідає не однозначно і не пропадає на добу;
 • ти знаєш те, що відбувається в її житті, чим вона захоплюється і що любить;
 • вона сміється з твоїх жартів, часто усміхається, дивиться у вічі;
 • активно приймає пропозицію прогулятися/зустрітися і таке інше.

Навіть якщо на всі пункти ти отримав ствердну відповідь, краще покластися на своє внутрішнє чуття. Часто ми видаємо бажане за дійсне, і в такому разі лише внутрішній черв’ячок сумніву може пролити світло на справжній стан справ.

Вона виділяє тебе з-поміж інших?

Останнє питання, яке дасть зрозуміти, чи варто говорити дівчині, що любиш її — чи належить вона до тебе краще, ніж до хлопців, що її оточують. Якщо ви об’єднані спільним колективом, дізнатися це буде дуже просто. Справа трохи складніша, якщо ви спілкуєтеся тільки в інтернеті, але і тут все не безнадійно.

Твоє головне завдання — оцінити, чи перемагаєш ти в конкуренції з іншими хлопцями, які її оточують. Якщо вона спілкується з тобою зацікавлено і більше, ніж з іншими, лайкає більшість твоїх фото, більшу частину вільного часу ви проводите разом (критерії наведені для прикладу) – все йде за планом.

Advertisement

Важливо! Відповідай на ці запитання чесно, насамперед, самому собі. Від того, чи ти об’єктивно сприймаєш ситуацію, залежить результат твого визнання.

Як зізнатися дівчині в коханні, якщо вона — твій друг

На особливу увагу заслуговує питання любові, що переростає з дружби. Чесно кажучи, я вважаю такий варіант відносин найсприятливішим. Але в цьому і проблема: як зрозуміти, що вона хоче більшого?

У випадку зі визнанням у коханні подрузі головне, що ти маєш пам’ятати — медичний принцип “не нашкодь”. Рухатися до мети тут потрібно поступово, без різких рухів, щоб завжди була нагода зробити відкат назад. І насамперед потрібно обов’язково “розвідати обстановку”.У дружбі з дівчиною є лише два сценарії. Або вона розцінює тебе тільки як свого друга (ти не на її смак – з тобою приємно спілкуватися і проводити час, але не більше того), або ваша дружба для неї – привід, щоб проводити з тобою більше часу. Насправді ти їй подобається, але вона не хоче виявляти ініціативу самостійно.

І ось кілька ознак того, що твій випадок перший, а значить у разі освідчення в коханні дівчині, яка була твоїм другом, тебе може чекати відмова:

 • вона розповідає тобі про хлопців, які їй подобаються, і питає поради;
 • вона не соромиться здатися перед тобою в непривабливому вигляді, веде себе, як “братан”;
 • відноситься до тебе так само, як до інших, ти не відчуваєш себе підвищеної уваги або особливої ​​схильності.

Щоб не зіпсувати вашу дружбу, краще почекати й переконатися, що вона бачить у тобі щось більше, ніж приятеля. А коли будеш у цьому впевнений — скажи прямо або скористайся будь-яким із наведених нижче способів.Як зізнатися дівчині в коханні: 5 простих кроків

Як освідчитися у коханні у житті: добірка романтичних способів

Влаштуй їй вечерю

В рамках цього методу можна підібрати варіанти на будь-який бюджет. Пікнік на природі, похід у ресторан з живою музикою, приготований власноруч вечерю при свічках або замовлення її улюблених страв зі служби доставки – вибирай те, що більше сподобається. Головне, щоб ти влаштував побачення з душею і подбав про всі дрібниці – дівчатам це важливо. Можеш подумати, що ці способи банальні, але все вони добре працюють.

Зустрітися з нею вночі

Нічний час здатний чарівним чином вплинути на обстановку, зробивши її більш романтичною та загадковою. Якщо ви з дівчиною любите гуляти вечорами або вночі, можна освідчитися у коханні, лежачи на траві і дивлячись на зоряне небо, піднявшись на високу будівлю чи дах, поїхавши відпочивати з наметами за місто. Подбавши про організацію вашого побачення, ти доведеш дівчині, що любиш її, не словом, а ділом.

Advertisement

Напиши ей записку-сюрприз

Щоб все точно пішло за планом, викласти свої почуття можна і на папері. Напиши дівчині записку або лист, в якому розкажи, наскільки вона важлива для тебе і як хочеться бути з нею. Щоб зробити вміст листа романтичнішим, можна згадати момент, коли ти вперше відчув любов до неї, або описати ваші зустрічі, які зміцнили твої почуття. У вік технологій, коли ми вже відвикли від паперу, отримати вручну написаний лист дуже цінно.

Варіант для сміливих

Якщо тебе не бентежить перебувати в центрі уваги і ти хотів би зробити освідчення в коханні з конкретним шок-ефектом, можеш зробити це на увазі у всіх. Наприклад, у караоке, кафе, на площі, у школі чи будь-якому іншому місці. Ідеально, якщо під рукою буде мікрофон, у крайньому випадку підійде голос твій. Навколишні аплодуватимуть і радітимуть за вас, а дівчина відчує себе зіркою. Найголовніше: перед тим, як вибрати цей варіант, переконайся, що зможеш зберігати впевненість до самого кінця, добре продумай свою промову, і, головне, подумай, чи оцінить такий вауефект сама дівчина.

Скажи прямо

Іноді вигадувати незвичайні способи зовсім не потрібно — сенс твоїх слів уже забезпечить потрібний ефект. Якщо ти почуваєшся “не у своїй тарілці” – краще відмовитися від креативного освідчення в любові на користь простих, але не менш приємних слів. Головне – виглядати впевнено, а для цього ти маєш бути в комфортній для себе обстановці.

Як освідчитися у коханні за листуванням

Зізнатися дівчині в тому, що вона тобі подобається, за СМС — відмінний варіант для тих, хто не готовий говорити про такі речі наживо чи хоче підстрахуватися на випадок непередбаченого розвитку діалогу. І ось кілька доречних способів освідчитися дівчині у коханні з листування у ВК, вотсапі, вайбері або на будь-якому іншому ресурсі.

Іноді визнання – не просто три слова

Не поспішай говорити дівчині, що ти її любиш, навіть якщо ти вже давно вирішив це питання. Покажи свою симпатію не просто словами, а вчинками. Щиро цікавися її життям, захопленнями, проблемами. Підтримай і заспокой, коли це буде потрібно. Говори компліменти, ініціюй спілкування і частіше будь поруч, навіть якщо йдеться про спілкування онлайн. Дівчата завжди розпізнають подібну увагу з боку хлопця, так що з її реакції у відповідь ти відразу зрозумієш, чи є у тебе шанс на взаємність.

Advertisement

Надішли їй романтичну пісню

Один із способів завуальовано зізнатися у коханні – зробити це “чужими руками”. В даному випадку, за допомогою гарної пісні із зворушливими словами. Прийшли дівчині пісню, в якій мова йде саме про те, що ти хочеш їй сказати. Якщо ти хочеш потримати інтригу, можеш сказати, що тобі вона сподобалася, і ти хочеш, щоб дівчина її оцінила. Повір, вона все правильно зрозуміє.

Напиши для неї вірш

Цей варіант підійде креативним особам, які не хочуть мовчати про свої почуття. Творчість — це мило та романтично. Багато дівчат вважають такий варіант визнання максимально зворушливим, особливо його оцінить дівчина, яка старша за тебе. Якщо твій об’єкт симпатії любить поезію — подумай, щоб присвятити їй вірш, щоб вона розтанула.

Лайфхак! Якщо ти хочеш зробити визнання творчим, але сам креативом не вражаєш — є купа спеціальних фріланс-сайтів. На них можна за символічну вартість найняти людину, яка за тебе напише гарний текст-визнання у коханні, пісню чи вірш про неї.

Як завуальовано освідчитися в коханні: мінімізуємо можливість облажатися

Ненароком згадай про ваше спільне майбутнє

Дати зрозуміти, що ти бачиш дівчину у своєму подальшому житті – важливий натяк, який вона обов’язково розпізнає та зрозуміє правильно. Ти можеш зробити це жартома, у відповідь на її репліку або непомітно, між іншим. Коли говоритимеш про свої плани, частіше згадуй її, начебто вона завжди буде поруч із тобою. Це дасть їй зрозуміти, що маєш серйозні наміри щодо вашого спілкування.

Даруй романтичні подарунки

Є подарунки функціональні, є потрібні, а є подарунки “для душі”. Це милі та непрактичні речі, які принесуть приємні емоції більшості дівчат і скажуть про твої почуття замість тебе:

 • Квіти та їх похідні: квіткові листівки, оригінальні букети, композиції, зібрані вручну тощо;
 • Пам’ятні чи символічні для неї речі;
 • М’які іграшки;
 • Солодощі;
 • Милі дрібниці та дрібнички;
 • Подарунок своїми руками;
 • Прогулянка чи враження.

На відміну від інших подарунків романтичні дрібниці (особливо подаровані без приводу) відразу натякають на те, що у вас є почуття до дівчини.

Важливо! Не думай, що цей список готова інструкція. Всі люди різні: зрештою, комусь можуть банально не подобатися квіти та дрібнички. Тому завжди відштовхуйся від характеру та смаків свого об’єкта симпатії.

Говори їй компліменти

Дівчата добре розпізнають, коли хлопці хочуть виявити симпатію, тому щоб безпалевно натякнути про свої почуття досить просто сказати їй щось приємне про неї самої. Тільки не кажи їй, що вона “красива”, “симпатична” або “мила” – ці слова приємні, але надто банальні. Ти можеш похвалити її зачіску, макіяж, стиль одягу, сміх, харизму, колір очей, фігуру, гострий розум, почуття гумору, винахідливість… Головне, роби це щиро і говори про те, що тобі справді подобається.

Advertisement

Готові фрази для освідчення в коханні

Інтернет пропонує багато психологічних порад та фраз для того, щоб написати дівчині про свої почуття. Серед них багато відверто невідповідних варіантів, які виглядають дуже нав’язливо, гіперболізовано або просто смішно. Я обрала десять доречних та красивих прикладів пояснень у коханні, які ти можеш взяти на замітку, адаптувати під себе та надіслати дівчині.

 1. Коли я бачу повідомлення від тебе або зустрічаю тебе живою, моє серце завжди б’ється в прискореному темпі.
 2. Хочу, щоб ти знала, що ти займаєш особливе місце у моєму житті.
 3. Мені хотілося б пояснити тобі, що таке кохання і розповісти все, що я думаю про тебе, але я не можу підібрати слів.
 4. Знаєш, як би мене не дратували оточуючі люди, наявність тебе в моєму житті робить її набагато кращою.
 5. Дякую за те, що ти є у моєму житті. Я дуже ціную це і хочу, щоб ми стали ще ближчими один до одного.
 6. Сьогодні ти ще прекрасніший, ніж у день нашого знайомства. Мені здається, що ти стаєш все красивішим і красивішим з кожним днем. Чи це моє ставлення до тебе змінюється?
 7. Ти єдина, хто запал мені в душу. Я відчуваю, що ми з тобою більше, ніж друзі, і тому я хотів би офіційно доглядати за тобою.
 8. Мені подобається спостерігати за тобою і відкривати все більше зворушливих дрібниць у твоїх звичках, характері та манерах.
 9. Ти найчарівніша дівчина серед усіх, кого я зустрічав.
 10. З того часу, як я зустрів тебе, у моєму житті все змінилося. Ти надихаєш мене і я почуваюся найщасливішою людиною щодня. Я хочу, щоб ти дала мені шанс показати, як сильно я закоханий у тебе і як би я був щасливий бути з тобою.

Важливо! Найкраще освідчення в любові — це ненав’язливе, добре й тепле пояснення своїх почуттів своїми словами. Не поспішай приголомшувати дівчину, не вивалюй на неї все, що у тебе в голові. Зроби це екологічно та гідно.

Коли краще зізнатися у своїх почуттях

Перед тобою стоїть завдання не тільки підібрати правильні слова, а й підгадати з підходящим моментом. Ось кілька безпрограшних варіантів для визнання дівчині у симпатії:

 • її День народження або будь-яке інше свято – 14 Лютого, 8 Березня тощо;
 • день, коли її щось дуже втішило — вона перемогла у конкурсі, успішно захистила роботу, отримала вигідний контракт або купила річ мрії;
 • після першого поцілунку;
 • тоді, коли ти помічаєш явний прояв симпатії до її боку;
 • коли ти розвеселив чи розсмішив її, вам добре вдвох;
 • дочекавшись моменту, коли ти більше не можеш тримати це у собі.

Щоб твоє визнання запам’яталося та дало потрібний ефект, воно має бути пов’язане з позитивними емоціями та зворушливими моментами. Саме тому я раджу обирати святкові дні чи інші приємні події. А якщо тобі вже не терпиться сказати дівчині, що ти її любиш — підніми їй настрій і створи свято самостійно, організувавши побачення.

Коли не варто освідчуватися у коханні

Незважаючи на те, що ці слова складно зіпсувати, якщо пара обставин за яких їх краще не казати:

 1. У переписці. Якщо ти ніколи не освідчувався дівчині в коханні, месенджери — не найкраще місце для перших романтичних слів. Розумію, такий спосіб здається більш “безпечним”, але все-таки краще вибрати хоча б телефонну розмову, щоб визнання запам’яталося.
 2. У розпал сварки. Якщо ви обоє на емоціях і в негативі, вигукнути заповітне визнання у пориві гніву – погана ідея. На жаль, це виглядає ефектно лише у кіно. Насправді ж ти ризикуєш зіпсувати момент першого освідчення і назавжди пов’язати його з негативним моментом.
 3. У процесі маніпуляції. Наприклад, умовляючи дівчину зробити щось, чого вона не хоче, апелюючи до того, що ти її любиш. Маніпулювати – у принципі погано. Маніпулювати почуттями – гірше не вигадаєш.

Ще одна річ, яка може зіпсувати зізнання у почуттях — поспіх. Якщо у вас з дівчиною розвиваються стосунки і ви насолоджуєтеся суспільством один одного, краще дати почуттям розвиватися самостійно, не використовуючи прискорювача у вигляді визнання. Скажи заповітні слова вголос уже тоді, коли зрозуміло без них. Особливо це стосується дівчат, об’єднаних з тобою одним колективом: однокласниць, колег, одногрупниць тощо.

Будь готовий прийняти відмову

Не хочеться закінчувати на сумній ноті, але без подібного застереження ніяк: ти маєш бути готовим до того, що вона може відмовити тобі. У такому разі не забувай, що провал — це лише частина шляху успіху, а не його кінець. Це не означає, що у вас ніколи не буде стосунків — можливо, вона не готова погодитись на них зараз чи відповіла імпульсивно, не подумавши. Дай їй час і постався до будь-якого результату подій легко і невимушено.

А якщо ти досі не наважився освідчитися жінці чи дівчині у коханні — нехай ця стаття буде знайома, яку ти чекаєш. Людина, яка готова зустрітися зі своїм страхом віч-на-віч, завжди гідна поваги!

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве