Connect with us

Любов і секс

Як зізнатися у коханні хлопцю, якщо ти боїшся відмови

Published

on

Як зізнатися у коханні хлопцю, якщо ти боїшся відмови

5 порад, які допоможуть розповісти про свої почуття 💕

Зізнатися у своїх почуттях тому самому хлопцю чи дівчині ще те завдання. Просто на словах – візьми та скажи! – Але складно у виконанні. З’являється стільки питань та тривог. А раптом тебе засміють? А раптом не дадуть відповіді взаємністю? А що, якщо тебе люблять у відповідь, але ти не знаєш, як поводитися у стосунках?

Давай вирішувати проблеми у міру їхнього надходження. Зараз вирішимо, як зізнатися в почуттях людині, щоб нікого не образити. Тримай 5 порад, які зроблять процес трохи простіше.

💕 Зрозумій, чого ти хочеш

Перед тим, як зізнаватись у почуттях, треба зрозуміти, що тобою рухає. Ти хочеш стосунків чи позбутися внутрішніх переживань? Якого результату ти чекаєш: вашого весілля та спільного будиночка чи несерйозного сексу з дружби?

Зберігати почуття в таємниці не варто за жодного розкладу: вони можуть вплинути на дружбу та спілкування в цілому. Але й освідчуватися в коханні до труни, якщо тобою керує бажання переспати, буде обманом. Визначся, чого ти хочеш сама, і з цим йди до хлопця.

Advertisement

💕 Дій повільно

Раптове визнання в почуттях, навіть якщо воно приємне, будь-кого застане зненацька. Почуття несподіванки може дати відчуття, що переходити на наступний етап небезпечно. Невеликі жести та знаки уваги дадуть людині натяк на те, що з твого боку є якісь почуття.

Зроби комплімент, романтичний подарунок або залиш милий коментар на його сторінці. Здавалося б, маленькі знаки уваги, але вони вже поведуть його думки в іншому напрямку.

💕 Репетируй

Навіть якщо ти не з боязкого десятка, в інтимній ситуації в тебе може не знайти слів. Починаючи розмову з чіткими формулюваннями, ти зможеш краще передати ці почуття іншій людині. Розкажи про дві-три риси, які тобі подобаються, зізнайся, що тобі подобається проводити час поряд. І підготуй якийсь невинний жарт, щоб розрядити обстановку 🙂Як зізнатися у коханні хлопцю,

💕 Привяжи до вражень

Люди краще реагують на речі, безпосередньо пов’язані з емоціями. Якщо визнаватись у почуттях просто так, без прив’язки до подій, це може здатися штучним. Спробуй спочатку створити враження, а потім зізнаватись. Наприклад, поклич його на концерт або в подорож, а наприкінці чудового дня озвучуй свої почуття.

Але можна скористатися враженнями, які вже є. Наприклад, скажи, що сьогодні така річниця вашого знайомства (навіть якщо це не так :)), і ти довго думала про те, хто ви для один одного, і зрозуміла, що… ну а далі говори, що зрозуміла 🙂

💕 Подай це як факт, а не пропозиція

Визнавати в почуттях часто страшно, тому що ти начебто примушуєш людину до відповіді – або зізнавайся у відповідь, або йди. А якщо хлопцю не треба нічого говорити у відповідь?

Advertisement

Ты можешь подать свои чувства не как проблему, которую нужно решить ему, а как свои личные ощущения, которые не имеют к нему отношения. Это поможет снять напряжение и безопасно рассказать о своих ощущениях, если ты вдруг не хочешь с ним встречаться.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве