Connect with us

Любов і секс

Як знайти хлопця (41 корисна порада)

Published

on

Як знайти хлопця 41 кращий спосіб

Ти прагнеш хлопця, з яким будуватимеш життя?

Ви мрієте знайти відповідного хлопця, який буде піклуватися про вас і любити вас так, як ви того заслуговуєте?

Якщо так, то вам важливо знати ось що: ваша споріднена душа не збирається одного разу чарівним чином постукати у ваші двері й зізнатися вам у коханні?

Ви повинні вжити певних заходів, щоб це сталося! У цьому посібнику перелічено 41 вчинок, який ви можете зробити, щоб допомогти вам знайти чудового хлопця.

Зміст статті

41 порада, як знайти хлопця

Вам важко знайти хлопця? Чи були ви в стосунках і втрачали їх, чи вам важко з кимось познайомитися?

Advertisement

Незважаючи на ваш виклик, зрозумійте, що завжди є вихід. Якщо вам цікаво, як знайти хлопця, у цій статті є всі правильні відповіді для вас.

Ми перерахували цікаві способи привернути увагу під час пошуку потрібних женихів . Більше того, ми окреслили кілька додаткових порад щодо того, як зберегти ваші стосунки, коли ви зрештою зустрінете містера Правильного. Якщо ви прагнете дізнатися, продовжуйте читати. Нижче наведено сорок одну чудову пораду про те, як знайти для себе відповідного партнера.

1. Знайте свій тип

Стосунки – це набагато більше, ніж пошук партнера, з яким можна проводити час. Ви повинні мати можливість побудувати чудові стосунки з цією людиною та досягти своїх цілей. Тому першим кроком до пошуку відповідного партнера є знання вашого типу. Цей вибір не повинен ґрунтуватися лише на зовнішності. Ваш потенційний партнер повинен мати такі ж цінності та амбіції, як і ви.

Якщо ви зосередитеся лише на поверхневих речах, таких як зовнішність , у вас можуть закінчитися неглибокі романтичні стосунки. Навпаки, пошук глибини та сенсу гарантує, що ви зустрінете найкращу людину, яка хоче серйозних стосунків. Ви знайдете когось, хто може справді підтримати вас, поки ви почнете з ним чудове життя.

2. Насолоджуйтеся самотнім життям

Найгірший спосіб шукати хлопця – це відчайдушно прагнути його знайти. Якщо ви втомилися від самотнього життя, це одна із ознак того, що ви не готові до чогось серйозного. Ви повинні насолоджуватися життям, яким ви вже живете, перш ніж зможете знайти відповідного хлопця.

Advertisement

Ви повинні запитати себе, на що ви витрачаєте свій вільний час. Якщо ви витрачаєте більшу частину свого часу на мрії про романтичні стосунки, можливо, ви не готові до них. У більшості випадків ваші бажані стосунки зустрінуть вас зненацька, особливо коли ви почуваєтеся спокійно. Якщо ти будеш надто нетерплячим, ти можеш потрапити до поганої людини.

3. Спробуйте програми для знайомств

Немає кращого способу дізнатися про свої вподобання, ніж спроба знайомства онлайн . Це менш лякаюче середовище для жінок, які намагаються знайти потенційного хлопця. Ви можете навчитися зав’язувати розмови та, зрештою, краще спілкуватися з людьми. Зрештою, ви наблизитесь до того типу стосунків, якого бажаєте.

Однак дуже важливо не намагатися знайомитися в Інтернеті просто заради задоволення. Якщо ви хочете знайти хлопця, то вам слід активно його шукати в додатках для знайомств. Якщо у вас немає чіткого мотиву, ви будете спілкуватися з кожним хлопцем, якого зустрінете. Таким чином, ви несвідомо спрямуєте свою енергію в погані джерела.

4. Приєднайтеся до групи

Якщо ви хочете врешті-решт зустріти хлопця, вам потрібно вийти із зони комфорту та приєднатися до клубів. Цей крок особливо корисний, якщо ви знаєте, з яким типом чоловіка хочете зустрічатися. Набагато легше знайти хлопця зі схожими цінностями, коли ти приєднуєшся до груп. Зрозумійте, що найкращі хлопці не завжди бувають у звичайних місцях.

Ви можете приєднатися до групи онлайн або фізичної у своєму місті. Важливо знайти спільну мову з людиною, з якою ви потенційно хочете зустрічатися. Чудові стосунки виходять за рамки почуттів до них. Наявність спільних цінностей гарантує, що справи будуть цілеспрямованими та вигідними вам і вашому партнеру.

Advertisement

5. Мати стандарти

Радимо спілкуватися з хлопцями в додатках для знайомств і навіть у фізичних групах. Тим не менш, ми настійно заохочуємо всіх жінок, які хочуть завести хлопця, мати стандарти для себе. Встановлювати інтимні стосунки з кимось лише для того, щоб зміцнити до них прихильність, може бути не дуже гарною ідеєю. Більш того, зустрічатися з датами в тінистих місцях може бути нерозумним.

Високі стандарти допоможуть зменшити ваш відчай у пошуку партнера. Більше того, це запобіжить вам стати жертвою не тих чоловіків. Ви повинні знати, чого хочете, і прагнути до цього, незважаючи на спокуси, які можуть виникнути. Цей крок робить процес пошуку хорошого партнера ще більш цінним.

6. Відвідуйте події поблизу вас

Як знайти хлопця повний гайдКрім об’єднання в групи, ви також можете знайти хлопця, відвідуючи найближчі до вас заходи. Це може бути концерт, читання книг або конференція. Завжди знайдеться цікаве місце, яке допоможе тобі знайти хлопця. Основний аспект цієї вправи полягає в тому, щоб ви познайомилися з новими людьми.

Якщо ви залишатиметеся в межах свого звичайного середовища, ви ніколи не дізнаєтеся, що можете пропустити. Навпаки, пошук нових випадків може допомогти вам урізноманітнити свої інтереси. Знайте, що ви можете знайти стосунки, яких шукаєте, у найнесподіваніших місцях . Тому ви повинні бути готові ризикнути.

7. Подолайте свої стереотипи

Незалежно від того, спілкуєтеся ви в Інтернеті чи шукаєте партнера на новому заході у вашому районі, вам не завжди слід зустрічати хлопців, які мають особливу зовнішність. Фізичні характеристики важливі, але в довгостроковій перспективі вони, як правило, поверхневі . Ви повинні бути досить спонтанними, щоб спілкуватися з людьми, які не обов’язково відповідають вашому ідеальному вигляду партнера.

Спробуйте дати шанс найнеймовірнішому хлопцеві та подивіться, куди він вас приведе. Ви не повинні закривати людей на основі випадкових факторів. Натомість будьте дружні з усіма, незалежно від їхніх зовнішніх рис. Ви також повинні робити свої судження після розмови з людьми. В іншому випадку будьте спокійні та не видавайте себе снобом.

Advertisement

8. Ходіть на побачення наосліп

Ще один чудовий спосіб знайти потенційного партнера – це ходити на побачення наосліп . Цей процес гарантує, що ви залишите затишок свого соціального кола та знайдете нових людей. Багатьом жінкам може не подобатися ідея ходити на побачення наосліп, але, що цікаво, немає надто сильного тиску, щоб усе виправити. Найголовніше – отримувати задоволення від процесу.

Майте на увазі, що якщо справи підуть не так, ви отримаєте новий досвід у світі знайомств. Зрештою, ви будете знати, чого уникати і як підходити до різних ситуацій. Позитивним є те, що ви можете зустріти людину, яка вам подобається, і звідти розпочати справи.

9. Будьте терплячі до процесу

Якщо ви хочете мати міцні стосунки з будь-ким, ви повинні бути терплячими в цьому процесі. Не сподівайтеся знайти хлопця відразу після того, як ви почали його шукати. Більше того, хлопці можуть спробувати скористатися вами, якщо відчують, що ви в розпачі. Якщо робити щось повільно, це допоможе відфільтрувати марнотратників часу.

Це хороший знак, якщо хлопець залишається поруч, не бажаючи нічого натомість. Ця дія показує, що він зацікавлений вами. Навпаки, якщо хлопець поспішає зрушити справу вперед, варто бути з ним обережніше. Дотримуйтеся своїх стандартів і дозвольте стосункам поступово розвиватися.

10. Спробуйте фліртувати

Коли ви нарешті знайдете людину, яка вам цікава, вам, можливо, доведеться зробити перший крок . Ви можете почати в додатках для знайомств або зайти в DM людей. Залиште комплімент про те, що ви бачили на їхній сторінці, і не соромтеся сказати їм, що ви вважаєте їх привабливими. Якщо ви навчитеся розмовляти зі своїм коханим, то зможете ще швидше знайти ідеального партнера.

Advertisement

Цей процес також допомагає вам більше знати людей. Якщо ви не демонструватимете свій інтерес, справа може ніколи не рухатися вперед. Вам не потрібно фліртувати до кінця, згадуючи такі теми, як побачення. Натомість зберігайте розмову веселою та невимушеною, доки все природним чином не перейде в цю сферу.

11. Розмовляйте з незнайомцями

Окрім віртуального світу, ви повинні підходити до людей фізично, щоб будувати з ними стосунки. Не варто завжди очікувати , що інші почнуть розмову. Навпаки, зробіть перший крок і будьте максимально дружніми. Ви можете запитати дорогу замість того, щоб використовувати свою мобільну карту, доповнювати абсолютно незнайомців або знаходити випадкові способи зв’язатися з людьми.

Було б неправильно просто почати дискусію, не розігрівши людину. Більше того, це може бути незручно для іншої людини. Замість цього знайдіть те, що є у вас спільного з іншими, і вкажіть на це. Цей процес стане чудовим початком розмови та допоможе вам налагодити зв’язки з іншими.

12. Подорож соло

Якщо ви намагаєтеся знайти хлопця, ви не можете постійно бути поруч зі своїми друзями. Цей вчинок може перешкодити вашому потенційному ідеальному партнеру розпочати з вами розмову. Якщо ви подорожуєте самі, будь-кому буде набагато зручніше підійти до вас . Більше того, ви зможете встановити глибші зв’язки з людьми, ніж з друзями.

Тому постарайтеся виробити звичку ходити кудись наодинці. Ви можете запланувати прогулянки з друзями на інші дні, особливо якщо ви збираєтеся спілкуватися з новими людьми. Ваша подорож до пошуку партнера може потребувати більше часу на самоті, ніж ви очікували. Тим не менш, зрештою воно того варте.

Advertisement

13. Відвідайте зустріч неодружених

Багато людей не знають про зустрічі неодружених, але це чудове місце для неодружених людей, щоб спілкуватися та займатися разом. Це не обов’язково місце для побачень для самотніх. Навпаки, ви можете спілкуватися з людьми, які опинилися в подібній ситуації. Вислуховування їхнього досвіду може допомогти вам набагато більше, ніж ви думаєте.

Навіть краще, ви можете зустріти чудову людину, яка виявиться ідеальною парою . Цей тип зустрічі ідеально підходить для тих, хто має друзів, які перебувають у стосунках. Ви можете отримати більш доречні поради щодо того, як знайти найкращого партнера для вас.

14. Волонтер

Ділення любов’ю та співчуттям з іншими може допомогти вам знайти партнера швидше, ніж ви очікуєте. Замість того, щоб чекати, щоб зустріти кохання всього свого життя , ви можете стати джерелом чужого щастя. Чудова частина волонтерства полягає в тому, що ви, швидше за все, зустрінете інших співчутливих людей, подібних до вас.

Буде легше налагодити стосунки на подібні теми, що спростить процес знайомства, ніж зазвичай. Однак ми радимо вам утриматися від волонтерства, якщо ви раніше не цікавилися цією діяльністю. Якщо ви не робите цього охоче, ви можете взагалі ненавидіти процес. Тим не менш, такі заходи можуть допомогти вам познайомитися з новими людьми за межами вашого звичайного кола.

15. Спробуйте швидкі побачення

Якщо ви шукаєте швидшу альтернативу пошуку партнера, то вам варто спробувати швидкі побачення. Це інтуїтивно зрозумілий спосіб познайомитися з багатьма потенційними залицяльниками одночасно. Більше того, ви можете отримати необхідний досвід знайомств за короткий проміжок часу. Однак недоліком цієї діяльності є те, що ви, швидше за все, зустрінете не того хлопця.

Advertisement

Перші кілька побачень можуть бути незручними, але якщо вам пощастить, ви нарешті знайдете когось, у кого закохатися. Просто знайдіть найближчі місця швидкісних побачень і спробуйте процес. Якщо все піде добре, ви і ваш потенційний партнер можете знову зустрітися в кав’ярні, щоб ближче пізнати один одного.

16. Вірте в кохання

Неправильне ставлення до кохання може завадити вам мати хороші стосунки. Якщо ви вірите, що кохання важко знайти, ви неминуче завжди бачитимете недоліки у своїх потенційних залицяльниках. Більш того, нереалістичні очікування від ваших матчів можуть розбити ваші очікування.

Дуже важливо мати віру в природний процес кохання. Кохання не є ідеальним, але, якщо обидві сторони запасуться терпінням і достатніми зусиллями, ви зможете зробити будь-які стосунки успішними . Таке мислення допоможе вам знайти хлопця, який, швидше за все, не розіб’є вам серце. Більше того, ви матимете досяжні очікування під час пошуку ідеального.

17. Будьте впевнені

Якщо ви збираєтеся підійти до своїх потенційних залицяльників, ви повинні проявити впевненість. Якщо уникати зорового контакту та невиразно говорити, ви будете здаватися невпевненими у своїх досягненнях. Навпаки, контроль над ситуацією продемонструє вашу зацікавленість найкращим чином. Ви повинні відчувати себе комфортно в тому, що ви робите, перш ніж ви зможете бути впевненими.

Якщо перший крок суперечить вашим стандартам, ви, ймовірно, не повинні цього робити. Натомість спробуйте змінити своє ставлення до процесу, перш ніж звертатися до когось. Сприймайте це як скориставшись можливістю, яка вже є перед вами. Більше того, зрозумійте, що не кожен хлопець вистачить сміливості запросити вас на побачення.

Advertisement

18. Більше посміхайтеся

Посмішка може повідомити набагато більше, ніж деякі слова. Тому, придумуючи правильні слова, зверніть увагу на обличчя. Ця тактика може допомогти вам знайти хлопця швидше, ніж ви думаєте. Якщо ви не виглядаєте доступним, ніхто не повірить, що ви зацікавлені у стосунках.

Навпаки, проста посмішка допоможе потенційним залицяльникам зрозуміти, що вони вам цікаві. Це також демонструє, що ви доброзичливі та готові до розмови. Люди охоче спілкуватимуться з вами, чим більше ви посміхатиметеся. Ви не повинні постійно посміхатися, але переконайтеся, що ваші вирази обличчя є максимально привітними .

19. Носіть одяг, який виділяє вас

Якщо ви хочете, щоб правильний хлопець закохався в вас, ви повинні виглядати доступно . Вам не обов’язково виходити із зони комфорту, щоб справити враження на людину, яка вам подобається. Замість цього постарайтеся виглядати розумним і кмітливим. Носіть яскраві кольори, такі як червоний, але не змішуйте занадто багато кольорів у процесі. Переконайтеся, що ваш одяг виділятиме вас, приділяючи максимум уваги своїй зовнішності.

Більше того, уникайте носити спортивний або мішкуватий одяг, оскільки ви можете загубитися в натовпі. Ми не радимо вам одягатися зухвало лише для того, щоб привернути увагу хлопця. Однак намагайтеся виглядати добре незалежно від випадку. Переконайтеся, що ви також маєте приємний запах, тому що погана гігієна також може відлякати.

20. Попросіть своїх друзів налаштувати вас

Немає нічого поганого в тому, щоб попросити своїх друзів про допомогу, щоб знайти хлопця. Якщо ваші зусилля марні, ваші друзі справді можуть прийти вам на допомогу. Вони можуть знати хлопця, який ідеально підходить тобі, і може домовитися про побачення. Оскільки вони знають вас краще, ніж більшість людей, вони врахують ваш темперамент і підберуть для вас гарного залицяльника.

Advertisement

Цей крок збільшує ваші шанси мати міцні стосунки. Отримання порад від друзів може вберегти вас від помилок, яких можна уникнути . Незважаючи на це, вони підтримають вас, якщо у вас виникнуть проблеми з кимось із залицяльників.

21. Не погоджуйтесь на менше

Хоча важливо тримати ваші можливості відкритими, ви ніколи не повинні погоджуватися на менше, коли справа доходить до побачень. Якщо ви отримуєте червоні прапорці під час спілкування з кимось, вам не слід робити щось вперед. Стосунки передбачають побудову життя з іншою людиною. Тому вам потрібно переконатися, що ви вибрали хорошого хлопця.

Не будьте занадто вибірковими , інакше ви ніколи не знайдете потрібну людину. Однак вступати в будь-які випадкові відносини небезпечніше, ніж у перші. Враховуйте свій тип і будьте уважні під час вибору. Ніколи не дозволяйте емоціям взяти верх над вами, щоб змусити вас зробити неправильний вибір.

22. Гуляйте з друзями

Знайомства в Інтернеті – гарне місце для пошуку самотніх хлопців. Однак все одно важливо зустрічатися з друзями в місцях для спілкування. Цей крок має вирішальне значення для зміцнення вашої впевненості, оскільки ви перебуваєте в компанії людей, яким довіряєте . Зустрічатися в таких місцях, як кав’ярня, — чудова ідея. Вам не обов’язково відвідувати вечірку, перш ніж ви зможете зустріти потенційних залицяльників.

Ваші друзі також можуть дати вам поради, як спілкуватися з хлопцями. Вони також підбадьорять вас зараз, допомагаючи швидше налагоджувати зв’язки з іншими. Коротше кажучи, вам слід виходити з друзями, якщо вони здаються вашою системою підтримки.

Advertisement

23. Знайдіть нові захоплення

Дотримання розпорядку — це найважчий спосіб швидко знайти хлопця. Іноді вам може знадобитися бути спонтанною, якщо ви хочете знайти відповідного хлопця. Якщо більшість хлопців у вашому районі не ваш тип, подумайте про відвідування нових місць. Іншою інтуїтивною порадою було б прийняти нові хобі.

Наприклад, спробуйте зайнятися скелелазінням або верховою їздою, якщо ви цього ще не робили. Найкраща частина цього кроку полягає в тому, що ви отримаєте задоволення під час процесу. Ви також можете побудувати цікаві стосунки з новими людьми в довгостроковій перспективі. Тому, якщо побачення є вашим головним пріоритетом , не соромтеся пробувати щось нове.

24. Приймайте запрошення

Як знайти хлопця швидкоЩе один чудовий спосіб вийти із зони комфорту – прийняти запрошення. Якщо ваші друзі запрошують вас на новий захід, вам варто подумати про те, щоб піти. Навіть якщо ви не звикли до оточення, воно може оновити ваше мислення щодо пошуку стосунків. Ви зможете спілкуватися з більшою кількістю людей і спілкуватися з незнайомцями.

Такі дії можуть зміцнити вашу впевненість, щоб більш вільно підходити до потенційних залицяльників. Незважаючи на це, ви будете вчитися з нових зустрічей на різних заходах. Намагайтеся не залишатися на звичних місцях, а охоче досліджуйте навколишній світ.

25. Починайте розмови

Стосунки розквітають, коли двоє людей з’єднуються на більш глибокому рівні . Ви ніколи не дізнаєтеся, скільки у вас спільного з кимось, доки не зав’яжете з ними розмову. Якщо ви йдете на побачення з хлопцем, ви можете почати цікаві розмови. Цей процес забезпечить вам гарний зв’язок із вашим побаченням.

Якщо ви хочете, щоб ваш новий партнер потенційно став вашим майбутнім чоловіком, вам доведеться докласти зусиль, щоб дізнатися його більше. Не чекайте, поки вони почнуть усі дискусії. Натомість переконайтеся, що ви будуєте стосунки зі свого боку.

Advertisement

26. Дайте їм другий шанс

Якщо ви хочете знайти хлопця, вам варто дати другий шанс деяким потенційним залицяльникам. Якщо вони не дали максимум від себе в перший раз, ви можете дізнатися, чи призначені вони вам вдруге. Друге побачення – це завжди гарна ідея, особливо якщо у вас є багато варіантів на вибір. Цей процес допомагає вам відфільтрувати поганий вибір від хорошого.

Пам’ятайте, що перше побачення не завжди може пройти так, як ви планували. Нерви людей можуть завадити їм продемонструвати свою справжню особистість. Тому вкрай важливо влаштувати інше побачення, де вашому залицяльнику, швидше за все, буде комфортніше.

27. Переконайтеся, що вони не в стосунках

Дуже важливо провести дослідження людини, з якою ви хочете зустрічатися. Якщо ви вважаєте, що вони вам підходять, переконайтеся, що вони не в стосунках, перш ніж продовжувати справу. Ніколи не дозволяйте своєму бажанню мати хлопця пропустити цей крок. Багато людей часто хочуть розірвати свої попередні стосунки і роблять це незвичними способами.

Ставте інтуїтивно зрозумілі запитання, щоб переконатися, що ви не відскок іншої людини. Наприклад, запитайте їх, коли були їхні останні романтичні стосунки і що стало причиною розриву . Далі ви можете запитати їх, чи вони все ще спілкуються зі своїм колишнім. Цей запит допоможе вам розгадати багато про вашого потенційного залицяльника.

28. Дізнайтеся, що думають інші люди

Крім того, щоб поставити своєму побаченню кілька питань, вам потрібно дізнатися, що про нього думають інші люди. Ви можете зробити це, поговоривши з його друзями та дізнавшись, чи раді вони зустрічі з вами. Якщо вони здаються привітними, це чудовий знак. Однак якщо вони ставляться до вас як до будь-якої випадкової дівчини, це може натякати на те, що ваш потенційний партнер має багато варіантів.

Advertisement

Ви також можете поговорити зі своїми друзями, якщо у вас є сумніви. Вони можуть бути в найкращій позиції, щоб дати чудові поради. Вони можуть побачити лазівку там, де ви їх не бачите, і, можливо, помітити фальшиву людину, коли ви занадто емоційні , щоб це зробити.

29. Дійтеся повільно

Навіть якщо ви хочете швидко знайти хлопця, зрозумійте, що для справжнього кохання потрібен час. Більшість хлопців, які щиро зацікавлені в тобі, не хотіли б поспішати. Вони витрачатимуть свій час на знайомство з вами та з’ясування ваших симпатій і антипатій. Тому не поспішайте, якщо справді хочете мати гідні стосунки.

Найкращий спосіб зробити цей крок — насолоджуватися кожною ситуацією. Не надто прагнути перейти до наступного етапу стосунків, коли ви не можете насолодитися моментом. Чим більше ви відчуваєте себе комфортно в поточних обставинах, тим краще буде.

30. Не прикидайся тим, ким ти не є

Останнє, що вам хотілося б зробити, шукаючи ідеального хлопця, це прикинутися іншим персонажем. Бути собою забезпечить вам найавтентичніші стосунки, які тільки можна знайти. Навпаки, коли ви почнете зустрічатися, буде важко зберегти вашу особистість. Якщо ви тихий тип, не намагайтеся бути більш комунікабельним лише для того, щоб догодити своєму побаченню.

Залишаючись вірним собі, ви гарантуєте, що потрібна людина залишиться поруч . Однак це не означає, що ви не повинні змінювати деякі аспекти себе, коли це необхідно. Дуже важливо знати, що про вас думають інші, і працювати над тим, щоб стати кращою версією себе.

Advertisement

31. Будуйте дружбу

Деякі хлопці можуть не думати про перше побачення з вами, поки їм не буде комфортно з вами. Тому вкрай важливо зосередитися на побудові дружби з людьми, яких ви зустрічаєте. Завдяки цьому їм буде набагато простіше запросити вас на побачення. Однак захотіти, щоб незнайомець запросив вас на побачення, може виявитися важким завданням.

Можливо, вам доведеться довести себе як гідний друг, перш ніж стати чиїмось партнером. Спробуйте зменшити свої очікування при знайомстві з новими людьми і будьте добрими з усіма, кого зустрічаєте.

32. Знайомтесь з людьми більше

Щоб знайти майбутнього партнера, необхідно більше знати людей. Будуючи дружбу з кимось, намагайтеся бути допитливим про його особисте життя. Дізнайтеся про їхні амбіції, цілі та бажання. Чим більше ви починаєте подібних розмов, тим більше проявлятимете свій інтерес до них.

Однак якщо ви очікуєте, що вони розпалюють усі дискусії, дружбі буде важко розквітнути. Ви можете провести дослідження щодо найкращих запитань , які можна поставити людям. Цей крок необхідний для побудови міцних стосунків з ними, перш ніж щось стане серйозним. Це також допоможе вам визначити, чи підходять вони вам чи ні.

33. Знайдіть спільні риси

Справжнє кохання будується на пошуку спільної мови з партнером. Тому, якщо ви знайшли людину, яка вам подобається, дуже важливо шукати спільні риси. Дізнайтеся, що у вас обох є спільного. Ви любите однакові страви? Чи підтримуєте ви ту саму спортивну команду? Вам подобається займатися подібними видами діяльності?

Advertisement

Такі речі зацікавлять потенційного залицяльника та змусять його розглянути можливість зустрічатися з вами. Цей крок також полегшить вам обом проводити багато часу разом . Вам буде комфортно один з одним і ви зможете належним чином поділитися своїми інтересами.

34. Будьте незалежними

Зустрічаючись з людиною своєї мрії, ви все одно повинні залишатися впевненою в собі жінкою. Вам не варто занадто хвилюватися про втрату партнера, інакше це може вплинути на вашу самооцінку. Натомість зберігайте свою незалежність, намагаючись мати успішні романтичні стосунки. Ніколи не надто захоплюйтеся своїм чоловіком, щоб забути піклуватися про себе.

Чим більше ви залежите від свого партнера в усьому, тим більша ймовірність, що ви розчаруєтесь раніше, ніж очікували. Навпаки, незалежність допомагає вам задовольняти свої потреби, маючи при цьому максимум енергії, щоб вкладати у ваші стосунки.

35. Заохочуйте і хваліть його

Як знайти хлопця кращі порадиПідтримка має вирішальне значення для підтримки довгострокових відносин. Якщо ви хочете мати хорошого хлопця, ви повинні підтримувати вас. Ще до того, як почати зустрічатися з потенційним залицяльником, виробіть звичку заохочувати і хвалити його. Хлопцям подобається, коли жінки змушують їх почуватися особливими. Якщо ви хочете, щоб хлопець помітив вас, ви повинні використовувати цю тактику.

Розкажіть про їхні переваги та те, що робить їх унікальними. Скажіть їм, які вони особливі і як ви раді бути в їхньому житті. Такі слова дуже допоможуть зробити вас майбутнім партнером.

36. Дайте йому простір

Потрібно дати хлопцеві простір, навіть якщо ви з ним давно спілкуєтеся. Цей крок дуже важливий, щоб уникнути неправильного повідомлення про те, що ви надто залежите від нього. Ніхто не може скористатися тобою, якщо ти самовпевнений. Тому дуже важливо час від часу створювати здоровий простір як фізично, так і в додатку для знайомств.

Advertisement

Ми не радимо вам примарювати своїх потенційних залицяльників лише для того, щоб викликати інтерес. Замість цього навчіться справлятися з деякими речами самостійно, не потребуючи їхньої уваги. Більше того, не надто стежте за діяльністю вашого потенційного партнера, інакше це може відштовхнути його.

37. Запроси його на побачення

Якщо ви давно знайомі з кимось, запросити їх на побачення — чудовий варіант. Цей крок є вирішальним, якщо ви хочете просунутися далі. Якщо людина виявила до вас інтерес, можливо, вона захоче бути з вами. Однак намагайтеся не робити припущень. Після кількох побачень запитайте їх, чи зацікавлені вони у романтичних стосунках.

Якщо ви соромитеся запросити свою кохану на побачення, ви можете дати тонкі підказки. Розкажіть їм про цікаві місця та запитайте, чи можуть вони вас супроводжувати. Більше того, спробуйте розпалити кілька розмов на тему романтики, щоб побачити їхню реакцію. Ці дії дадуть їм зрозуміти, що ви зацікавлені в створенні чогось глибшого .

38. Насолоджуйтесь процесом

Найважливіше у зустрічі з кимось — це отримувати задоволення від кожного процесу. Не передумуйте кожен сценарій, інакше ви можете втратити красу спілкування зі своїм партнером. Більше того, намагайтеся не бути надто орієнтованим на майбутнє, щоб ви відчували себе незручно через поточні обставини.

Якщо ви завжди зосереджені на наступній великій меті, ви можете несвідомо відірватися від сьогодення. Тому намагайтеся не надто хвилюватися про ваші стосунки. Зосередьтеся на побудові стосунків, але не забувайте жити своїм життям під час цього процесу. Пам’ятайте, що ваше щастя має вирішальне значення для розвитку стосунків. Переконайтеся, що ви посміхаєтеся і підбадьорюєте себе за кожне маленьке зусилля, яке ви докладаєте.

Advertisement

39. Будь хорошим партнером

Якщо ви нарешті знайшли в якості хлопця симпатичного хлопця , наступним кроком буде стати чудовим партнером. Ви можете зробити це, включивши всі поради, якими ви користувалися, щоб завоювати свого чоловіка. Будьте підтримуючим, добрим, веселим і ніколи не припиняйте дізнаватися більше про свого партнера. Більше того, ви повинні мати адаптивне мислення, щоб задовольнити обставини ваших стосунків, які постійно змінюються.

Чим більше ви докладете зусиль, щоб ваші романтичні стосунки спрацювали, тим більше ви побачите відчутні результати. Більше того, намагайтеся постійно розвиватися як особистість, що позитивно вплине на ваші стосунки.

40. Не будьте власницькими

Необхідно уникати володіння, коли ви зрештою знайдете партнера. Люди схильні несвідомо проявляти цей вчинок, особливо якщо вони докладають максимум зусиль, щоб знайти залицяльника. Однак контроль може змусити вас втратити партнера швидше, ніж ви його знайшли. Тому переконайтеся, що вони все ще можуть жити своїм індивідуальним життям, незважаючи на те, що вони з вами.

Ви можете зосередитися на побудові спільного життя як пари, але особисте зростання є ключовим фактором успіху будь-яких романтичних стосунків. Чим більше ви задоволені своїм особистим життям, тим більше ви можете зробити свого партнера щасливим.

41. Не обманюй

Ніколи не ведіть інших хороших хлопців, коли зрештою знайдете відповідного партнера. Вам слід припинити спілкуватися зі своїми старими залицяльниками в будь-якому додатку для знайомств, якщо у вас романтичні стосунки . Цей вчинок неминуче зрадить довіру вашого партнера і може зруйнувати динаміку ваших стосунків.

Advertisement

Може виникнути спокуса залишити ваші варіанти відкритими, але цей крок може заплямувати вашу чесність. Ваш партнер поставив би під сумнів ваші емоції до нього і відчув би себе обманутим. Більше того, було б важко відновити зруйновану довіру.

Поширені запитання

Де найкраще знайти хлопця?

Волонтерство або приєднання до онлайн-просторів – чудові місця для пошуку хлопця . Незважаючи на це, відвідування заходів, церков чи ресторанів є ідеальним місцем для зустрічі з потенційним партнером. Будь-яке місце, де проводяться соціальні зустрічі, де відбувається багато цікавих заходів, є чудовими місцями для зустрічей і спілкування з людьми.

Який вік підходить для пошуку хлопця?

Вибір відповідного віку для хлопця залежить від причини, з якої ви хочете зустрічатися. Перебування в романтичних стосунках може не означати те саме для людей різних вікових груп. Тому ви повинні визначити, чи вигідно вам зустрічатися з кимось, перш ніж вирушити в цю подорож.

Advertisement

Як ти фліртуєш?

Маленькі дії, як-от зоровий контакт, посмішка чи навіть комплімент, можуть продемонструвати вашу привабливість до цієї людини. Флірт передбачає непомітне прояв інтересу до когось за допомогою підказок і незначних дій. Доторкнутися до їхніх рук або сидіти близько до них — чудові приклади невербальних способів флірту.

В якому віці краще цілуватися?

Люди часто вперше цілуються в підлітковому віці. Однак у вас ніколи не повинно бути тиску, щоб поцілувати когось, якщо ви не готові до цього. Поцілунки – це інтимний акт, який, як правило, призводить до інших сексуальних дій . Тому ви повинні займатися цим лише тоді, коли ви достатньо зрілі, щоб впоратися з останнім.

Як дізнатися, чи подобаєшся ти хлопцеві за текстовим повідомленням?

Advertisement

Якщо хлопець хоче з вами побалакати, це свідчить про його інтерес до вас. Більше того, якщо він послідовний у своїй взаємодії з вами, це означає, що ви йому можете сподобатися. Тонкі сигнали, як-от використання емодзі, називання вас псевдонімами та постійне надсилання вам текстових повідомлень , можуть виявити, що він закоханий у вас.

На закінчення

Вам сподобалася ця стаття? Пам’ятайте про терпіння в процесі пошуку відповідного партнера. Намагайтеся не нав’язувати зв’язок з кимось, якщо щось не йде. Майте віру, що ваш Містер Право врешті-решт прийде. Будь ласка, залиште коментар нижче, якщо вам сподобалася ця стаття, і поділіться нею з іншими.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве