Connect with us

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти закохана у хлопця: ознаки

Published

on

Як зрозуміти, що закохалася?:

Дівчата не завжди можуть відрізнити фізичний потяг та симпатію до хлопця від справжньої закоханості. Особливо складно це зрозуміти тій, яка ніколи не відчувала цього почуття. Вчені та психологи підказали головні ознаки дівочої закоханості. Як зрозуміти, що ти закохана ? Кожна дівчина — унікальна особистість, любовні переживання якої мають неповторні межі і відтінки. Але в психології виділені ознаки, які характерні для всіх жінок. Ось головні ознаки дівочої закоханості: гіперемоційність, відчуття повноти та радості життя, стан ейфорії, загострення нюху, містифікація, любовне томлення.

Гіперемоційність

Закохана дівчина стає сентиментальною та чутливою. Вона постійно переживає емоційні стрибки, які обумовлені цілою низкою фізіологічних процесів організму. Організм сприймає психоемоційну гойдалку як сильний стрес. Кандидат наук, доктор соціальної психології Тімоті Джей Ловінг із колегами з’ясували, що у закоханої дівчини підвищується рівень кортизолу (гормон, який захищає організм від стресу). Коли панночка відчуває до хлопця виключно сексуальний інтерес, рівень гормону не перевищує норми. У період закоханості підсвідомість реагує на вироблення кортизолу – в організмі у високих дозах виробляється окситоцин – один із гормонів щастя та задоволення. Коли закохані обіймаються, цілуються, рівень окситоцину швидко зростає. Психологічне напруження спадає, закохана дівчина відчуває довіру до коханого, ніжність та турботу.Як зрозуміти, що ти закохана-2

Відчуття повноти та радості життя

Закохана дівчина відчуває приплив енергії та оптимізму, позитивніше дивиться на навколишній світ. Як пояснюють психотерапевти Харвіл Хендрікс і Хелен Хант у книзі «Кохання на все життя», в стані закоханості життя стає радістю, а для відчуття повноти життя не потрібні штучні засоби — алкоголь, солодощі, комп’ютерні ігри, перегляд фільмів та ін. Хендрікс і Хант пояснюють, що у стані закоханості людина перебуває під впливом природних стимуляторів, які виробляє організм. Завдяки цим речовинам:

 • частішає пульс;
 • загострюється сприйняття;
 • підвищується активність;
 • світ бачиться виключно у позитивному ключі.

Почуття закоханості включає в дівчини позитивні емоції та особливе ставлення не тільки до об’єкта обожнювання, але й до інших людей, тварин, рослин. Закохана панночка сприймає себе і навколишній світ як одне ціле. Вона бачить життя яскравим, привабливим і відчуває себе частинкою світобудови.

Стан ейфорії

У період зародження та на початкових стадіях розвитку закоханості дівчина перебуває у стані ейфорії. Вчений Володимир Вєк у монографії «Закоханість і кохання як предмети наукового дослідження» пояснює, що в стані закоханості організм виробляє дофамін. У науці він вважається найважливішою речовиною у «системі нагород», завдяки яким людина відчуває позитивні емоції. Активне вироблення речовини сприяє виникненню ейфорії. Закохана дівчина:

 • стає розсіяною, неуважною;
 • плутає дати та події;
 • змішує факти;
 • втрачає пильність.

Закохана перебуває у стані блаженства, душевного піднесення, яке завжди пов’язані з зовнішніми чинниками і обставинами. Дівчина відчуває раптове, потужне почуття захоплення і щастя , що заповнює все її єство . Вся її увага зосереджена на предметі обожнювання, що вона ідеалізує. Наприклад, Джессіка Паркер була відчайдушно закохана в Роберта Дауні-молодшого і не помічала його згубних звичок, які згодом призвели до розриву їхніх стосунків.Точні ознаки що дівчина закохалася у хлопця

Загострення нюху

У стані закоханості дівчина здатна підсвідомо реагувати на запах коханого. У виданні PubMed психолог, доктор філософії Йохан Лундстрем пояснила, що нюх закоханих загострюється лише щодо об’єкта кохання та одночасно блокує запахи інших потенційних партнерів. Запах коханої людини викликає у дівчини приємні емоції та спогади. Наприклад, якщо об’єкт кохання постійно користується якимось парфумом, коли дівчина почує цей аромат, виявляються ніжні почуття, пов’язані з коханою людиною. У процесі прийняття чи неприйняття людини як потенційного партнера мозок не аналізує його аромат, а відразу видає відповідь — підходить він для ролі коханого чи ні. Так спрацьовує цілу низку механізмів організму, які допомагають жінці обрати кращого батька для майбутнього потомства. Запах на підсвідомому рівні інформує людину про здоров’я та силу коханої людини, про її імунітет, надає інформацію про те, наскільки хороша сумісність його та її мікрофлори, що важливо для народження здорових дітей.

Містифікація

У стані закоханості дівчата часто містифікують події, що відбуваються, і шукають у всьому таємний зміст. Містифікація — природна психологічна реакція, яка на рівні підсвідомості намагається пояснити причину таких сильних почуттів до людини, зробити їх об’єктивними та раціональними. Жінці в стані закоханості складно проаналізувати і пояснити, чому саме ця людина пробудила в душі почуття. Вона у всьому починає шукати прихований зміст, містифікувати те, що відбувається, щоб довести собі, що хлопець — її доля. Випадки з життя, значущі та незначні збіги сприймаються закоханою як низка подій, яка привела її та кохану людину до точки зустрічі. Наприклад, вона дізналася, що:

Advertisement
 • він навчався в одній із нею школі;
 • вони мають спільні друзі;
 • вони мешкають в одному районі.

Дівчина проводить містичні паралелі між зовсім не пов’язаними фактами, в яких знаходить підтвердження того, що він призначений їй.

Любовна стомлення

Закоханій дівчині важко перебувати в розлуці з об’єктом кохання. Кандидат психологічних наук Надія Майєр пояснює, що в мозку закоханої дівчини відбуваються процеси, подібні до тих, що супроводжують зародження залежності (у мозку активуються одні й ті ж ділянки). Коли дівчина закохана, вона відчуває, які переживає, наприклад, наркоман: коли в нього є наркотик, він почувається добре, а якщо його немає, починається ломка.

Поряд з об’єктом кохання вона відчуває емоційне піднесення, приплив сил, щастя. Дівчина може годинами слухати оповідання обранця. Наприклад, Лів Тейлор та Хоакін Фенікс, коли були закохані, прагнули провести разом кожну секунду: у перервах між зйомками вони переховувалися у трейлерах один одного. Коли коханого поряд немає, дівчина:

 • відчуває хворобливу потяг до коханого;
 • відчуває непереборне бажання побачити його, бути поруч чи просто подзвонити;
 • страждає через його відсутність, мучить сумніви і сподівання;
 • чекає звісток від предмета обожнювання.

У розлуці закохана дівчина тяжіє часом, усі її думки зосереджені на очікуванні нової зустрічі. Кохання – головна емоційна потреба людей. Прислухайтеся до себе, проаналізуйте власні почуття та відчуття. Внутрішні сигнали, реакції тіла та психологічний стан допоможуть дівчині зрозуміти, чи оселилося в її серці світле почуття чи хвилювання – це лише швидкоплинне захоплення.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве