Connect with us

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні.

20 ознак, як зрозуміти, що ти йому подобаєшся

Багато людей бояться зізнатися у своїх почуттях іншим. І це нормально: ми побоюємося зіткнутися з нерозумінням, відмовою або навіть критикою від об’єкта своїх симпатій і чекаємо до останнього, перш ніж відкрито про щось говоримо.

1. Він нахиляється до тебе під час розмови

Доведений факт: якщо одна людина відчуває симпатію до іншої, вона непомітно для себе постійно нахиляється до неї при комунікації. Якщо хлопець, який тобі подобається, уважно слухає, а відповідаючи наближає своє обличчя до твого, це вірна ознака, що ти теж небайдужа.

2. Його тіло розслаблене

Відкрита мова тіла також свідчить про те, що молодій людині подобається проводити час із тобою. Зверніть увагу на положення його тіла. Якщо чоловік розслаблений та ловить можливість частіше повернутися до тебе, це добрий знак. А от якщо він напружений та відхиляє своє тіло від тебе, це може говорити як про відсутність симпатії, так і про сильне хвилювання.

3. Він знаходить найменші причини компліментів

Коли чоловік окрилений від почуттів, він знаходить навіть неочевидні причини компліментів. Якщо хлопець щиро хвалить у тобі все – від кольору очей до починань у роботі, це може бути ознакою того, що ти йому справді подобаєшся.

Advertisement

4. Він дивиться тобі у вічі

Зоровий контакт буває як ознакою потягу, і психологічним прийомом людей, які вважають важливим дивитися у вічі кожному співрозмовнику, боячись показати їм байдужість під час розмови. Зверни увагу, як саме чоловік дивиться тобі у вічі. Якщо він затримує погляд на твоєму обличчі навіть після того, як ти відвела від нього очі, це може говорити про щось значне.

5. Він крадькома дивиться на тебе

Навіть якщо він встановлює зоровий контакт із усіма, з ким розмовляє, зовсім інша річ, якщо ти продовжуєш помічати, як він дивиться на тебе, навіть коли ти перебуваєш в іншому кінці кімнати. Такі таємні погляди — класична ознака того, що він зачарований тобою.

6. Він виділяє тебе серед інших

Коли ви знаходитесь у великій компанії, а він все одно знаходить спосіб провести з тобою час наодинці, це багато про що говорить. Але зверни увагу і на менш очевидні способи чоловіка зблизитися з тобою: наприклад, коли він порушує в компанії теми, так чи інакше пов’язані з тобою, прагне відповідати на твої запитання, які ти ставиш усім, а також сміється з твоїх жартів.

7. Він хоче побути з тобою наодинці

Якщо об’єкт твоєї симпатії — друг, колега, однокурсник чи хтось, з ким ти іноді стикаєшся на заняттях у фітнес-клубі чи вечірках і він шукає способи провести час віч-на-віч, це чітка ознака того, що він намагається спілкуватися з тобою на особистому рівні. Звичайно, це може бути просто зародження дружби. Але може означати, що ти йому подобаєшся і в романтичному плані.

8. Він знаходить способи обережно доторкнутися до тебе

Випадковий дотик рук, спроби поправити твої волосся або грайливі поштовхи плечем — він може вигадати різні способи для фізичного контакту з тобою. Але головне, щоби тобі це подобалося.

Advertisement

9. Він активно планує побачення

Якщо ти познайомилася з хлопцем у додатку для знайомств, особливо важко зрозуміти, чи відчуває він до тебе сильні почуття або просто намагається зачарувати тебе, щоб схилити до сексу. Тут ключовий момент у тому, наскільки активно він ініціює ваші подальші зустрічі та будує плани на майбутнє. Зазвичай це ознака того, що ти йому щиро подобаєшся і він хоче продовжувати спілкування.

10. Він підтримує особливий зв’язок після побачення

Після особистої зустрічі складно знайти цікаву тему для розмови та не скотитися на повну романтику. Але якщо чоловік тобі зацікавлений, він знайде про що поговорити. Він може сказати, що вчора йому було особливо весело або відправити тобі мем на тему, яку ви обговорювали вчора, а потім ніби ненароком знову призначити побачення.

11. Він підтримує з тобою зв’язок у соцмережах

Той, хто справді зацікавлений у тобі, не зникне на довгий час з поля зору, а з’явиться, коли йому щось від тебе потрібно. Але якщо він сам ініціює розмову в соцмережах, лайкає та коментує твої фото, пости та історії, це говорить про те, що він намагається зблизитися з тобою.

12. Він швидко відповідає на повідомлення

Звичайно, деякі з нас сильно завантажені на роботі або не мають звичок постійно перевіряти месенджери. Але якщо молода людина швидко реагує на твої повідомлення, це може говорити про те, що вона навмисно чекає на них і хоче якнайбільше спілкуватися з тобою.

13. Він підтримує розмову

Ця ознака особливо помітна під час листування, якщо він ставить тобі додаткові питання, звертає увагу на нові теми, дає розгорнуті відповіді. Якщо ж він відповідає односкладово або просто надсилає емодзі і згодом не стає багатословнішим, він навряд чи зацікавлений у спілкуванні з тобою.

Advertisement

14. Він червоніє поряд з тобою

Помітила, що на його обличчі проступає рум’янець? Це відбувається через викид адреналіну, пов’язаного з хвилюванням. Люди почуваються «спійманими», коли відчувають потяг по відношенню до іншої людини.

15. Він трохи нервує

Якщо зазвичай хлопець галасливий і веселий поруч зі своїми друзями, а поряд з тобою скутий і плутається в словах, це може бути вірною ознакою, що ти йому подобаєшся і він трохи захопився, намагаючись справити на тебе враження.

16. Він багато сміється поряд з тобою

Він сміється, причому щиро, ніби від щирого серця? Чи, може, він часто посміхається поруч із тобою — тією теплою інтимною усмішкою, яка ніби йде з його очей? Сміх та посмішка — найкращі способи встановлення зв’язку та близькості з іншими людьми, так що май це на увазі!

17. Його ніщо не відволікає від тебе

Коли ти поряд, він ніколи не кидає крадькома погляд на телефон або телевізійний екран. Він приділяє тобі всю свою увагу або навіть спеціально усуває фактори, що відволікають, які можуть перешкодити вам бути вдвох.

18. Він виявляє ініціативу

Існують спільні культурні сценарії, які використовують люди, щоб показати свою симпатію. Звичайно, більшість із них пов’язані з гендерними стереотипами та ідеями патріархату щодо того, що чоловіки активно виявляють інтерес, а жінки не люблять бути ініціативними. Проте все це, як і раніше, може зіграти тобі на руку, якщо ти побоюєшся робити перший крок і хочеш, щоб чоловік сам запросив тебе на побачення.

Advertisement

19. Він позитивно реагує на твою ініціативу

Якщо ж ти сильна, незалежна і смілива щодо призначення побачень, то це не означає, що потрібно обов’язково чекати, коли чоловік сам виявить ініціативу. Відносини, в яких чоловік і жінка рівні, сьогодні є найбільш доречними. Якщо ти подобаєшся молодій людині і він не схильний слідувати маскулінним стереотипам, він буде тільки радий, якщо ти запросиш його на побачення, першою поцілуєш або навіть натякнеш на щось більше.

20. Він відвертий з тобою

На жаль, деякі люди не вміють відкрито висловлювати свою зацікавленість. А інші, навпаки, надто схильні до тактильних контактів і можуть ввести тебе в оману. Саме тому, якщо ти боїшся заплутатися у відчуттях, спитай його прямо, що він до тебе відчуває. Так, звучить страшно. Але ж завдяки цьому кроку може початися історія вашого кохання! Знайди вірні слова, які нескладно вимовити, і дій. Наприклад, скажи йому, що він смішний-симпатичний і починає тобі подобатися. Він не має права нічого не сказати у відповідь 🙂

Коментар експерта Бадабум

Експерти впевнені: і жінки, і чоловіки поводяться однаково, коли справа стосується романтичних ситуацій. Обидва статі мають загальні моделі поведінки, які демонструють інтерес до когось іншого. І знаючи приблизні ознаки таких моделей можна припустити, що ти подобаєшся чоловікові.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Що написати дівчині при знайомстві: приклади фраз 100+

Published

on

Що написати дівчині при знайомстві: приклади фраз 100+

Сьогодні, щоб познайомитися з дівчиною, яка подобається чи просто з гарною незнайомкою, достатньо правильно написати їй в інтернеті. Але як розпочати розмову першою? Що написати дівчині при знайомстві, щоб не здатися нав’язливим чи нудним? (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве