Connect with us

Любов і секс

Який розмір пеніса жінки вважають ідеальним?

Published

on

Який розмір пеніса жінки вважають ідеальним

Вчені опитали дівчат і дійшли цікавих висновків. Подробиці у нашому матеріалі.

Найгарніший

2013 року канадські вчені з Університету Оттави випустили цікаве дослідження. 20 чоловіків сфотографували свій пеніс із різних ракурсів. Ці фото показали сотні жінок, які оцінили привабливість членів.

На першому місці йшов «загальний косметичний вигляд члена», що, слід визнати, досить туманне визначення. Другий критерій звучав як «стан шкіри пеніса», на третьому місці жінки відзначили форму головки, зовнішній вигляд мошонки, стан лобкового волосся (ми серйозно!) і десь наприкінці списку — довжина та обхват.

Це обнадійливе дослідження показало, що, поки на члені не росте риб’яча луска, все добре, а розмір і обхват — взагалі справа десята. (Насправді не зовсім: у цьому дослідженні жінки все одно називали привабливішим більший розмір члена).

Назви число!

Вчених із Нью-Мексико та Каліфорнійського університету розпливчасті дані не влаштували. Скільки вішати в грамах, хотіли знати вони. Відшукавши 75 жінок-добровольців від 18 до 65 років, вони роздрукували для них на 3D-принтері 33 різні моделі членів і попросили учасниць розподілити їх від найпривабливішого до найвідразливішого.

Advertisement

Під звуки фанфар ми оголошуємо результат!

16 сантиметрів ерегованої плоті. Ось він – золотий перетин ідеального члена.

До речі, забавно, що залежно від ситуації (секс на одну ніч, подружній секс…) жінки обирали різні члени. Коли йшлося про випадковий секс, жінки називали цифру трохи вище – щось близько 16,3 см. Але для довгострокових відносин бажана величина становила рівно 16 см і 12 см в обхваті.

Заради цікавості, ми запитала у консультантів секс-шопу «SexShop» про те, який розмір вібраторів і дилдо. Загалом відповідь відповідала результатам досліджень: «Десь від 15 см до 18 см — «найходовіша» довжина».

Середнє по лікарні

Який ідеальний розмір пеніса?

Який ідеальний розмір пеніса?

Наскільки цей результат є втішним? З якого боку подивитися! Тому що чоловіки брешуть. У різних країнах, до речі, по-різному. Найбільше перебільшують австралійці. Жінки стверджували, що середній розмір членів їхніх земляків становить 15 см, тоді як чоловіки називали цифру 18 см, тобто різниця між двома твердженнями становила приблизно 17%. Американці недалеко пішли від австралійців у цьому відношенні: чоловіки теж оцінюють свій розмір у 18,4 см, тоді як жінки заперечують, що це всього 16,9 см. Реальний же «середній розмір», так само, як і в Австралії, становить всього 13 см.

До речі, британські жінки також оцінили члени своїх коханців у 16,9 см. У цьому сенсі британці виявилися скромнішими за своїх англомовних попередників і скромно стверджували, що оснащені всього на 17,5 см. Скільки насправді? 14 см – довжина дисплея шостого “айфона”.

Команда вчених із Великобританії зібрала дані лікарів про 15 521 чоловіків із різних країн світу. У результаті виявилося, що середній розмір ерегованого пеніса – 13,12 см, а в спокійному стані – 9,16 см. Але взагалі різні дослідження наводять трохи різні цифри: від 12,9 см до 14,2 см.

Advertisement

Все в голові

85% жінок влаштовує розмір статевого члена їхнього партнера, стверджує дослідження, опубліковане в британському журналі з урології. А ось чоловіки виявилися куди менш впевненими у своїх силах – цілих 45% чоловіків заявили, що соромляться надто маленького члена.

Загалом, як це зазвичай і буває, вся річ у голові.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Любов і секс

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Published

on

Як пережити зраду: 9 порад, які допоможуть

Звичайно, нам хочеться вірити, що це може статися з будь-ким, але тільки не з нами. Нам хочеться вірити, що якщо ми будемо добрими, нас не зрадять ніколи. Але, на жаль, це не працює. Не тому, що ми недостатньо старалися, а тому, що буває таке. Він може змінити. Це життя. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Published

on

Як зрозуміти, що ти йому подобаєшся: 20 ознак психологів

Найкращий спосіб дізнатися, які емоції та бажання долають чоловіка, який тобі небайдужий, – це, звичайно ж, запитати його про все безпосередньо. Але якщо спочатку ти хочеш зрозуміти, чи не помиляєшся у своїх відчуттях, зверни увагу на ознаки, що описуються у цій статті. Завдяки їм можна швидко визначити, подобаєшся ти йому чи ні. (більше…)

Continue Reading

Любов і секс

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Published

on

100+ смс коханому чоловікові своїми словами, які завоюють його серце

Усі ми знаємо, що мобільні телефони стали невід’ємною частиною нашого життя. І що може бути чудовішим, ніж використовувати цю технологію для прикрашання наших відносин? Звичайно – красиві смс коханому чоловікові своїми словами. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве