Connect with us

Імена

Японські імена

Published

on

Японські імена

Японські імена – яскраві та унікальні прислівники, що мають безліч особливостей. За традицією, чоловічі імена виділяються наявністю таких суфіксів, як ити, кадзу, дзі, дзо. Практично всі чоловічі імена японців виділяються складною структурою і важкою вимовою.

Списки японських імен

Кожен зі списків розбитий за абеткою, щоб ви могли знайти японське ім’я на потрібну букву:

У свою чергу, жіночі імена мають закінчення – до, що означає дитина, та – ми, яке має значення – гарна дівчина. Відмінною рисою жіночих імен є їх легка вимова і зрозумілий переклад. Також характерною особливістю японських імен вважається і те, що місцеве населення може самостійно вигадувати нові прислівники, використовуючи літери з алфавіту, і комбінуючи їх одне з одним.

Так як більшість японців забобонні, до вибору імені дитини, вони підходять з великою відповідальністю. Надаючи магічне значення іменам, жителі країни обирають прислівники, в яких є певна кількість ієрогліфів.

Варто враховувати і те, що вимова японського імені може кардинально відрізнятись від його написання.

Походження японських імен

Історія походження японських імен тісно пов’язані з розвитком етносу країни. Після другої половини 14 століття, японський уряд наполягало на найменуванні всіх громадян країни. Головними цілями такої реформи були: врівноваження відносин між станами та підготовка до перепису населення. У зв’язку з цим жителі країни, використовуючи алфавіт, почали вигадувати собі імена.

Advertisement

Практично всі японські імена складалися з іменників, дієслів та прикметників. Це дозволяло іншим людям розуміти, як перекладаються ті чи інші прислівники, а також усвідомлювати їхнє значення. Згодом, у традиційній японській культурі ім’я виконувало дві функції: соціальну та міфологічну. Зберігаючи традиції і по сьогодні, більшість японців використовують імена, що мають найрізноманітніші значення.

Постійне використання імен підтвердили старовинні документи, знайдені вченими. Але, також за твердженнями дослідників, було виявлено, що за останні 100 років імена в Японії зазнали значних змін. Перетворення торкнулися як правопису прислівників, а й їх значення.

Значення японських імен

Усі імена Японії мають індивідуальні значення. Будь-яке з прислівників містить ключове слово, яке вказує на будь-яку дію, природне явище, або характеристику. Найчастіше, вибираючи ім’я для своєї дитини, японці орієнтуються на його мелодійне звучання та його значення.

На сьогоднішній день існує список японських імен, які мають особливу популярність: 

  • Акіра – яскрава.
  • Джун – слухняна.
  • Кіку – хризантема.
  • Мей – танець.
  • Ейко – улюблена дитина.
  • Акіхіро – розумний.
  • Ічіро – перший син.
  • Кен – здоровий.
  • Кетсу – перемога.
  • Такаші – син чиновника.

Незалежно від регіону країни, значення японських імен залишається постійним. Варто також відзначити, що кожен регіон у Японії має свій повний список популярних імен.

Незважаючи на те, що в країні використовується величезна кількість старовинних імен, сучасні японці люблять самостійно вигадувати нові. Саме через це у населення часто виникає складнощі з правильним прочитанням прислівників. Для зручності читання та запам’ятовування даного типу імен використовується спеціальний ієрогліф.

Advertisement

Також з недавніх пір в Японії сформувалася традиція називати дітей іменами знаменитих людей. Ця особливість обумовлюється бажанням батьків, виділити свою дитину серед її однолітків.

 

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве