Connect with us

Імена

Ярослав: значення імені, характер та доля його володаря

Published

on

Значення імені Ярослав, характер та сумісність

Походження імені Ярослав пов’язане з язичницькою Руссю. Воно асоціювалося з життєвою силою та відвагою. Який характер Ярослав? Таємниця стародавнього імені розкриває його долю.

Походження: давньослов’янське
Що означає? яскравий і славний

Походження та значення імені Ярослав

Ім’я вважають одним із небагатьох старослов’янських імен, що дійшли до наших днів. Ономаст Володимир Ніконов та лінгвіст Олександра Суперанська провели дослідження, розкривши історію зародження стародавнього імені.

Що означає ім’я Ярослав? Воно інтерпретується як “яскрава слава” і наділяє свого власника шляхетністю, мужністю, безстрашністю та харизмою.

Після періоду забуття ім’я знову відродилося і стало популярним в Україні, Польщі, Чехії, Словаччині. Видання Nameberry вважає його формою стародавнього слов’янського імені, яке належало кільком великим князям київським та новгородським. Ономаст Володимир Ніконов пов’язує його з історичною персоною київського князя Ярослава Мудрого (971–1054 рр.). З ним пов’язане польське місто Ярослав (Ярославль), яке було засноване Ярославом Володимировичем у 1031 році.

Існує кілька версій походження імені:

Advertisement
 • Складається з двох основ, “яр” і “слава” і означає “яскравий і славний” або “лютий і славний”, як вказує видання Emmas Diary .
 • Походить від слова «яр», яке означає «родючість і життєдайна міць».
 • Має давньослов’янське коріння і означає “славить Ярилу”.

Як скоротити ім’я Ярослава? Скорочені версії імені звучать як Ярик, Славік, Яр, Ярош. На думку Олександри Суперанської, автор книги «Сучасний словник особистих імен: Порівняння. Походження. Написання», це форми Яра, Ярка та Слава.

Іменини Ярослав святкує кілька разів на рік: 11 лютого, 5 березня, 3 та 13 червня, 8 грудня. Хто покровитель імені Ярослава? Покровителем імені став благовірний князь Ярослав Мудрий, Ярослав Муромський та мученик Ярослав Савицький.

Доля Ярослава, відомі люди з таким ім’ям

Він росте допитливим хлопчиком, стає популярним підлітком і талановито будує кар’єру. Відповідальний, працьовитий Ярослав домагається керівних постів, знаходить своє кохання і створює міцну сім’ю. Це дозволяє йому відповідати знаменитим чоловікам з таким самим ім’ям:

 • Ярослав Шпачек – асистент головного тренера збірної Чехії, колишній чеський хокеїст, захисник.
 • Ярослав Гржебік – чеський футболіст і тренер.
 • Ярослав Вешин – один із засновників сучасного болгарського мистецтва, художник.
 • Ярослав Врхлицький – чеський драматург, поет, перекладач, голова космополітичної школи у чеській літературі.
 • Ярослав Гейровський – чеський хімік, лауреат Нобелівської премії з хімії.
 • Ярослав Амосов – представник напівсередньої вагової категорії змішаних бойових мистецтв, непереможений український боєць.
 • Ярослав Карпук – український співак та автор пісень, більш відомий як YAKTAK.

Доля Ярослава багато в чому героїчна. Доведеться боротися за владу та доводити право на верховенство. Він досягне успіху в житті, тому що сила стародавнього імені допоможе не загубитися в натовпі.

Характеристика та характер Ярослава

Активний малюк на ім’я Ярослав має добрий і терпимий характер. Йому з дитинства нехтує брехня, зрада і користь, він прекрасний син, друг і брат. Добре почувається як у компанії, так і на самоті. Не уразливий, але тим, хто спробує його зачепити, дасть гідну відсіч. Видання Astrologyk зазначає, що він більше схожий на матір, але прив’язаний до батька.

На Ярослава впливають езотеричні параметри імені:

Advertisement
 • Число імені – 4. Журнал
 • Планета-покровитель – Сонце.
 • Тотем – фазан і кропива.
 • Камінь-талісман – бурштин , агат та мармур.

Видання Baby Names Unique рекомендує називати таким ім’ям синів, народжених під вогненними та земними знаками. Воно підійде хлопчикам знаків Овен, Лев, Стрілець та Козеріг .

У підлітковому віці йому властива впертість, у ньому зароджується амбітність. Хороші манери створюють образ джентльмена, тож у хлопця повно друзів та шанувальниць. Він спокійний, привабливий, впевнений у собі. Живе за принципами, долаючи у собі егоїзм і марнославство. Багато в чому йому це вдається.

Любить бути в центрі уваги, тяжко переживає програш, але вміло це приховує. Його справжні почуття знають одиниці. У Ярослава трохи друзів, але колеги та підлеглі його поважають та прагнуть скоротити дистанцію.

У кар’єрі Ярослав прагне керівних позицій. Може досягти успіху в будь-якій професії, але більше шансів досягти вершин у науці, медицині, інженерії, мистецтві, музиці, педагогіці та письменницькій справі. Багатьом Ярославам відкрито пряму дорогу до професійного спорту.

Ярослав - що означає ім'я

Ярослав – що означає ім’я

Сумісність імені

Таємниця імені Ярослава полягає в тому, що найбільшого успіху цей чоловік досягне поряд з правильною жінкою. Йому необхідно ретельно підбирати супутницю життя, тому що закоханий і популярний хлопець може вплутатися у низку провокаційних історій. Набравшись досвіду, одружується у зрілому віці.

У сім’ї Ярослав поводиться як ідеальний партнер і дбайливий, люблячий чоловік. Для багатьох жінок стане ідеалом, а для своєї дружини – гордістю та опорою. Партнери будуть розвиватися у шлюбі, і жінка допоможе чоловікові пережити злети та падіння. Ярослав – люблячий батько. Діти та дружина у нього завжди у пріоритеті.

З ким сумісне ім’я Ярослав? Найбільшої гармонії Ярослав досягає з жінкою на ім’я Аліна, Анастасія, Олександра, Вікторія та Галина. Підходять також Діна, Людмила, Марія та Яна.

Advertisement

Міцний союз ймовірний з Ніною, Оксаною, Поліною та Тетяною.

Не складуться стосунки з Вірою, Діаною, Кірою, Уляною та Юлією. Шлюб з Антоніною, Оленою та Ліною змусить його серце страждати. Таких стосунків краще уникати.

Чоловік на ім’я Ярослав має царську зовнішність, шляхетний характер і силу духу. Йому вдається успішно поєднувати сім’ю та кар’єру, реалізуючи своє призначення. У досягненні цілей йому допомагає таємниця імені.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве