Connect with us

Гороскоп

Жінка-Діва та чоловік-Лев: сумісність знаків зодіаку у любовних стосунках, шлюбі та дружбі

Published

on

Жінка-Діва та чоловік-Лев сумісність

У статті ми розповімо, чи можлива сумісність на 100% між знаками Жінка-Діва та чоловік-Лев. Ви дізнаєтесь плюси та мінуси пари знаків зодіаку, як поводяться Лев-чоловік та жінка-Діва у любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити та бути діловими партнерами.

Жінка-Діва та чоловік-Лев як пара

Лев і Діва сильно відрізняються за характером та життєвими цілями. Але це не означає, що між ними не може бути теплих стосунків. Лев-чоловік не помилиться, якщо вирішить пов’язати своє життя з Дівою, вона навчить його багатьом важливим речам, наприклад, заощаджувати. Сама Діва-жінка захопиться Левом не на жарт, адже вогненний хлопець вміє розбавляти нудне та однотонне життя.

Сумісність знаків зодіаку сягає 75 відсотків. При цьому Діва-жінка та чоловік-Лев залишаються разом на довгий час, бо вміють цінувати один одного.

Плюси відносин

Сварки між Левом та Дівою – це часте і цілком нормальне явище. Різниця у поглядах і темпераментах іноді стають критичними, але мудра Діва легко знайде вихід із тупикової ситуації.

Сумісність жінки-Діви та чоловіка-Лева складається за рахунок як мінімум 6 плюсів цього союзу:

Advertisement
 • чоловік і жінка доповнюють друга, наприклад, чоловік витрачає гроші, а його партнерка їх заощаджує;
 • Лев і Діва щиро один одного поважають і цінують, комфорт і впевненість у завтрашньому дні стає важливішим за будь-які суперечки;
 • Діва – трудоголік, Лев від неї не відстає, нехай він і марнотрата, але заробляти гроші вміє, тож у парі немає проблем із фінансами;
 • Чоловік-Лев – це цілеспрямований знак, якому не вистачає витримки та дисципліни, Діва-жінка допоможе йому з цим.
 • любовні стосунки більше схожі на партнерство, яке тримається на довірі та чесності;
 • у парі лідер Лев, але Діва може замінити його у разі форс-мажору.

Мінуси відносин

Діві та Леву важко порозумітися і створити гармонійну пару. Проте чоловік і жінка примудряються не лише закохатися, а й збудувати міцну родину.

Але варто бути готовими і до мінусів, які постійно супроводжуватимуть союз:

 • Діва часто критикує Лева, що б’є за його самолюбством;
 • дівчина іноді перегинає ціпок у плані економії бюджету, хлопця це дико дратує;
 • здається, що Діва і Лев розмовляють різними мовами, їм важко донести одне до одного найважливіше;
 • спосіб життя чоловіка і жінки занадто різний, Лев любить розваги, а Діва – домашній затишок;
 • чоловік часто занадто драматизує ситуацію, але дівчина – справжній прагматик, її часто дратують витівки коханого;
 • Лев живе емоціями, тому порядок у домі – це не так важливо для нього, а жінка ненавидить хаос.

Сумісність Діви-жінки та Лева-чоловіки у дружбі

Різні погляди на життя та протилежні характери можуть означати, що жінці-Деві та хлопцю-Леву буде про що поміркувати. Діва сама по собі не тягнеться до суспільства, але перебувати в тіні Лева їй стає комфортно. Дівчина легко навчить його головним життєвим принципам, Лев оцінить її турботу та підтримку.

Жінка-Діва та чоловік-Лев довго дружитимуть, але низька сумісність знаків зодіаку стане перешкодою для глибших почуттів. Тим більше, для них дружба стає маяком впевненості в завтрашньому дні, який не хочеться втрачати з уваги.

Сумісність Лева-хлопця і Діви-дівчата в коханні

Діва-дівчина не ревнива, що влаштовує Лева, адже він часто фліртує зі сторонніми дівчатами, щоб потішити самолюбство. А також вона не відрізняється емоційністю і навіть може бути холодною. Цю рису характеру чудово розуміє сама Діва, тому дає достатньо свободи своєму партнеру Леву.

Кохання у них більше партнерське, зате воно приносить вигоду обом знакам зодіаку. Не найвища сумісність знаків зодіаку в коханні не стане на заваді гармонії. Іноді краще домовитися і дотримуватися правил, ніж любити одне одного.

Сумісність пари в ліжку

Жінка-Діва вірна своїм думкам та почуттям. Тобто якщо у звичайних відносинах є образи, конфлікт чи непорозуміння, то й у ліжку вона буде надто холодною. Лев-чоловік зробить усе, щоб домовитися зі своєю партнеркою.

Advertisement

В іншому Діва чуйна, здатна на експерименти і пристрасть жінка, Лев це цінує і отримуватиме масу приємних моментів в інтимному житті. Іноді він може задивлятися на інших, але здоровий глузд зупинить його від зради.

Дівчина-Діва та чоловік-Лев у шлюбі

Дівчина знака зодіаку Діва – це справжній дипломат, за рахунок чого шлюб із Левом буде гармонійним та стійким. Лев-чоловік займається своїми звичними речами: живе яскравим життям, працює на улюбленій роботі, створює хорошу фінансову подушку для сім’ї, при цьому не позбавляє себе можливості прийти до затишного та чистого будинку.

Діва-жінка у шлюбі поводиться як найкраща господиня, при цьому не забуває приділяти увагу чоловікові. Між ними практично не буває сварок, тому що вони розподіляють обов’язки ще до одруження.

Якими батьками будуть жінка-Діва та чоловік-Лев

Коли в сім’ї Лева та Діви народжується дитина, то їх права та обов’язки змінюються. Тепер головна у будинку – жінка-Діва, яка повністю контролює процес виховання дітей. А Леву-тату дістанеться роль хорошого друга, аніматора та порадника. Діти люблять однаково своїх батьків, але маму трохи побоюються.

Сумісність знаків на тлі появи нових членів сім’ї залишається на тому ж рівні, Лев майже не змінює свій звичний спосіб життя, а Діва із захопленням береться за нові обов’язки.

Advertisement

Ділова сумісність Лева-чоловіки та Діви-жінки

У ділових відносинах вибудовується чітка позиція: Діва – це впевненість та безпека, а Лев відповідає за креатив. Не важливо, хто саме в цьому партнерстві буде начальником, за будь-якого розкладу чоловік і жінка зможуть порозумітися.

Як показує практика, ці знаки зодіаку можуть легко створити спільний бізнес у сфері фінансів, банківських послуг чи туризму. У будь-якій справі на них чекає успіх за рахунок працьовитості та підприємницької жилки Діви, а також оригінального складу розуму Лева.

Як чоловікові-Леву завоювати жінку-Діву

Жінку знаку зодіаку Діва не так легко спіймати у свій капкан. Лев-чоловік спочатку може не прийняти владну і впевнену в собі даму, але потім зрозуміє, що саме вона зможе розкласти його життя по поличках і розсудливим. Тому він піде напролом, щоб Діва бодай помітила його.

Дівчині важливий статус хлопця, його матеріальне становище, інтелект та вміння доглядати. З цим у чоловіка знаку зодіаку Лев не матиме проблем. Але якщо жінка зрозуміє, що їй нахабно брешуть і всі почуття – це лише спосіб потішити своє самолюбство, то вона перестане приймати залицяння Лева-чоловіка, і шансів завоювати її в нього більше не буде.

Як Діві-дівчині закохати в себе чоловіка-Лева

Лев відчує тяжіння до жінки-Діви буквально з першої зустрічі, тому їй буде легко закохати в себе харизматичного хлопця. Нехай навколо нього в’ється безліч жінок, але такої сильної та привабливої ​​в нього ніколи не було.

Advertisement

Спочатку Діві варто побудувати з ним дружні стосунки, при цьому підбадьорювати його, хвалити та допомагати у скрутній ситуації. Ось побачите, Лев-чоловік швидко відчує високу сумісність із Дівою-жінкою і сам запропонує стосунки.

Як дівчина-Діва і хлопець-Лев поводяться при розлуці

Діва прагматична і якщо вона ухвалить рішення розійтися, то не відкладатиме цей процес у довгу скриньку. При цьому дівчина розлучається без зайвого драматизму та слів, все чітко та у справі. Хоча в душі шкрябатимуть кішки: все-таки мала плани на чоловіка-Лева.

Вогненний хлопець намагатиметься повернути дівчину-Діву, навіть якщо ініціатива розлучення була з його боку. Коли він зрозуміє, що все скінчено, то дуже засмутиться, оскільки це буде удар по найболючішому місцю – його самолюбству. Хлопець-Лев і дівчина-Діва розлучаються в основному з двох причин: зрада чоловіка або вимогливість жінки, що зашкалює.

Як парі порозумітися

Астрологи вважають, що у Діви та Лева не так багато шансів зробити стосунки гармонійними – все через не найвищу сумісність. Виною тому різні темпераменти та ставлення до життя. Але ймовірність того, що вони можуть закохатися одна в одну – висока.

Щоб спілка стала влаштовувати обох, представникам знаків зодіаку доведеться докласти чимало зусиль:

Advertisement
 • Діві треба перестати критикувати Лева, її закиди сильно поранять самозакоханого чоловіка. Жінці варто виявляти більше уваги до його персони, частіше його хвалити робити компліменти.
 • Діва вміло керує Левом, але згодом таке ставлення призводить до того, що чоловік перестає виявляти ініціативу. Щоб цього не допустити, дівчина має надати йому право бути лідером. Діва точно не пошкодує про своє рішення, Лев здатний здивувати її.
 • Кохання та пристрасть – це важливо, але без поваги та довіри з обох боків стосунки не побудувати. Діві треба поважати чоловіка-Лева, а йому навчитися довіряти своїй партнерці.
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве