Connect with us

Гороскоп

Жінка-Водолій та чоловік-Риби: сумісність знаків в коханні, шлюбі, сексі

Published

on

Жінка-Водолій та чоловік-Риби

У статті ми розповімо, чи можлива сумісність на 100% між жінкою-Водолієм та чоловіком-рибами. Ви дізнаєтесь плюси та мінуси пари знаків зодіаку, як поводяться Риби-чоловік та жінка-Водолій у любовних відносинах, чи зможуть вони побудувати сім’ю, дружити та бути діловими партнерами.

Жінка-Водолій та чоловік-Риби як пара

Відносини пари, у якій першому плані виступають духовні цінності, неможливо знайти простими. У них є кохання та зрада, злети та падіння. Водолій-жінка та чоловік-Риби – яскравий приклад таких складних, але щасливих стосунків. Сумісність знаків зодіаку становить 75 відсотків.

Чоловік-риби емоційний і тактовний. Але він часто виявляє нерішучість. Жінка-Водолій відкрита та емоційна, часто вона робить вчинки, які оточуючим можуть бути не зовсім зрозумілими. Між представниками цих знаків швидко спалахують почуття. Вони мають багато спільного, але є й те, що їх віддаляє один від одного.

Згодом пристрасть слабшає і стає зрозумілим, що багато проблем вирішити складно. Рибам потрібен лідер, який рухатиме їх уперед. Але жінка-Водолій на цю роль не підходить.

Плюси відносин

Жінка-Водолій та чоловік-Риби добре відчувають один одного, можуть підтримати та налаштувати на потрібний лад за потреби.

Advertisement

Початок відносин складається добре, адже у спілки багато плюсів:

 • доброзичливість партнерів;
 • сексуальна сумісність;
 • любов та ніжність;
 • схожі погляди виховання дітей;
 • відсутність конкуренції;
 • немає скандалів та гучних сварок;
 • вміння насолоджуватися життям.

Рибам та Водолію може бути нелегко будувати гармонійний союз. Потрібна емоційна зрілість і мудрість. Часто такі спілки утворюються вже в літньому віці.

Мінуси відносин

Риби-чоловік та жінка-Водолій нагадують пару підлітків, які у своїх діях керуються переважно почуттями.

Союз має чимало мінусів:

 • обидва мрійливі та несерйозні;
 • різні погляди на спільне дозвілля;
 • уразливість;
 • партнери уникають труднощів, воліють їх вирішувати;
 • поступове згасання почуттів;
 • страх перед побутовими проблемами.

Кохання Риб-чоловіка та Водолія-жінки часто розбивається про побут. Коли вони починають жити разом, ніхто не хоче брати на себе відповідальність. Роздратування та невдоволення накопичуються.

Сумісність Водолія-жінки та Риб-чоловіки у дружбі

Жінка-Водолій та чоловік-Риби рідко стають друзями. Сумісність знаків зодіаку у цій сфері – не більше 60 відсотків. Вони можуть почати тісно спілкуватись, якщо є спільні інтереси або їх пов’язує робота. Коли сполучна ланка зникає з їхнього життя, стосунки припиняються.

Водолій та Риби непогано розуміють один одного, не зраджують, завжди готові прийти на допомогу, але є внутрішнє відчуття несумісності. Чоловік вважає, що він недостатньо активний і молодий душею для такої яскравої та цікавої дівчини.

Advertisement

Сумісність Риб-хлопця та Водолія-дівчата в коханні

Риби і Водолій добре поєднуються в емоційній сфері і здатні відчувати найніжніші почуття. На цьому ґрунті вони і сходяться. Сумісність знаків зодіаку у коханні становить трохи більше 70 відсотків. Емоційна прихильність ще гарантує, що відносини складуться.

Жінка-Водолій та чоловік-Риби розчаровуються одна в одній з часом. Якщо спочатку вони покриті почуттями, то вже за кілька місяців після першої зустрічі розуміють, що кожному потрібен інший партнер, більш практичний та приземлений. Далі події можуть розвиватись по-різному. Все залежить від того, на що люди готові піти заради спільного майбутнього та наскільки сильні почуття.

Сумісність пари в ліжку

Відносини в парі пристрасні, ніжні, але є певна холодність і недомовленість. Це надає особливість відносинам. Водолій і Риби тягнуться один до одного і можуть опинитися в одному ліжку через кілька днів після першої зустрічі.

Проблема полягає у різному ставленні партнерів до інтимної близькості. Риби-чоловік часто закохується, але боїться в цьому зізнатися, намагається підігравати своїй партнерці. Жінка-Водолій все чудово розуміє та починає маніпулювати шанувальником. Для неї зустрічі означають набагато менше, ніж для чоловіка. Але так відбувається доти, доки вона не закохається.

Дівчина-Водолій та чоловік-Риби у шлюбі

Для досягнення гармонії у сімейному житті подружжю доведеться пройти через багато випробувань. Водолій-дівчина та Риби-чоловік по-різному дивляться на дозвілля. Коли вони просто трапляються, протиріччя не відчуваються настільки гостро.

Advertisement

Обидва партнери недостатньо практичні. У шлюбі побутові проблеми кожен намагається перекласти на плечі другої половинки. Але в результаті ніхто не хоче вирішувати труднощі, що виникають. Подружжя звинувачує одне одного, а це вже серйозний привід для тривалої сварки, яка може призвести до розлучення.

Жінка-Водолій не звикла обмежувати себе у спілкуванні з друзями та колегами навіть після весілля. Це сильно дратує Терезів-чоловіка, який згодом не тільки не розкріпачується, а ще більше замикається в собі, стає задумливим і мрійливим. Він віддає перевагу тихому сімейному відпочинку або усамітненню, а дружина кличе на галасливу вечірку.

Якими батьками будуть жінка-Водолій та чоловік-Риби

Риби-чоловік та Водолій-дівчина стають добрими батьками, хоча з питань виховання виникають суперечки. Сумісність знаків – понад 80 відсотків. Обом партнерам потрібен час на усвідомлення своїх нових ролей. Жінка-Водолій не одразу стає ідеальною мамою. Її довго мучать переживання з приводу втрати внутрішньої свободи. Але потім приходить усвідомлення материнства. Дітям вона приділяє багато часу.

Батько-Риби не строгий і розуміє. Але підростаюче покоління часто користується цим. Мама-Водолій дорікає чоловікові в тому, що він надто м’який. І це сильно ускладнює їхні стосунки.

Ділова сумісність Риб-чоловіки та Водолія-жінки

У роботі така пара показує не найкращі результати. Вони мають різний підхід до справи, що часто призводить до нерозуміння. Водолій-жінка більш захоплена та творча. Вона жваво цікавиться всім, що відбувається у колективі. А риби часто бувають байдужими. Все, що їм цікаво, це плітки.

Advertisement

Сумісність знаків у роботі залежить від ролі кожного. Коли Риби-чоловік – підлеглий, а Водолій-дівчина – начальник, ця комбінація не принесе успіху. Вона не зможе натиснути на нього, а він погано працює без чарівного стусану. Якщо Риби-чоловік виступає у ролі начальника, це вже краще. Він не самий організований керівник, але жінка-Водолій чудово розуміє слабкі сторони свого боса, прагне підвести його до прийняття правильних рішень або робить багато речей сама, хоча це не входить до її обов’язків.

Як чоловікові-Рибам завоювати жінку-Водолія

Чоловік за знаком зодіаку Риби спочатку може не залучити яскраву жінку знака Водолій. Потрібно змусити її привернути до себе увагу. Водолій-жінка любить інтелектуальних та цікавих співрозмовників. Це якраз характеристика Риб. Чоловікові слід продемонструвати свою ерудованість, а не стояти скромно осторонь.

Не варто надто сильно тиснути на неї, намагатися досягти відповіді та наполегливо демонструвати симпатію. Водолій-жінка легковажна. І легкий видобуток її не приваблює. Потрібно спробувати погратись. Для цього після демонстрації інтересу потрібно зробити крок назад і дати можливість проявити себе.

Як Водолію-дівчині закохати в себе чоловіка-Риби

Для завоювання представника цього знаку жінці-Водолію достатньо залишатися самою собою. Зовні його якраз приваблює такий типаж. Часто Риби помічають цю яскраву дівчину під час першої зустрічі. Для неї найголовніше – проявити себе і постаратися не відлякати мрійливого і трохи сором’язливого чоловіка.

Риби-чоловік має непогану сумісність з Водолієм-жінкою. Але їй не можна критикувати його. Зауваження не переносить: критика здатна розвинути у ньому комплекси. Якщо Рибам погано поруч із такою жінкою, він намагатиметься якнайшвидше перервати спілкування.

Advertisement

Як дівчина-Водолій і хлопець-Риби поводяться при розлученні

Хлопець-Риби та дівчина-Водолій можуть кілька разів розлучатися та сходитися. І ці події не завжди відбуваються безболісно. Риби-чоловік тільки здається ввічливим, ввічливим і м’яким. Якщо у відносинах його кардинально щось не влаштовує, він розриває їх без жодного жалю. Іноді чоловік повідомляє про це телефоном, щоб уникнути докорів і скандалів. Це дає йому переваги та можливість будь-якої миті повісити трубку. Благати його спробувати все наново марно. Така тактика спричинить протилежний ефект. Краще відійти набік, погодитися з усім і забути. Є ймовірність, що через якийсь час він сам зателефонує.

Жінка-Водолій часто сама розриває стосунки. Її не влаштовує контроль та обмеження свободи. Рішення вона ухвалює не надто швидко, але впевнено. Якщо її кидають, це стає психологічною травмою. Зовні вона намагається зберегти спокій, але всередині вирують пристрасті. І так буде доти, доки не вдасться полюбити іншу людину.

Як парі порозумітися

Дівчина-Водолій та хлопець-Риби мають непогану сумісність, але треба працювати над стосунками. Варто почати вирішувати проблеми конструктивно, не звалюючи труднощі партнера, не перекладаючи відповідальність. Водолій-жінка бере на себе ініціативу, але це не зовсім правильно. Виникає розчарування та починаються сварки. Рибам варто усвідомити для себе, що зі створенням сім’ї та появою дитини доведеться стати більш відповідальною та створити хорошу матеріальну базу.

Чоловік-риба, не добиваючись висот у кар’єрі, може почати змінювати або пристрастися до шкідливих звичок. Він розглядає це як спосіб відволікання від проблем. Але насправді така поведінка збільшує прірву між партнерами. Водолію-жінці слід зайняти чітку позицію з цього приводу та вимагати поваги до себе.

Advertisement
Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве