Connect with us

Імена

Значення імені Аліна: походження, характер та доля

Published

on

Значення імені Аліна

М’яке звучання імені вводить в оману, тому що Алина має владний характер, вона любить домінувати. Як складеться доля дівчинки, характер якої виконаний протиріч? Вивчивши інформацію про значення імені, простіше зрозуміти та допомогти Аліні розкритися у всіх сферах життя.

Походження та значення імені Аліна

Жіночність та граціозність Аліни доповнені її манерами та особливим шармом. Аліна завжди привертає до себе увагу, вміє підтримати інтерес і використати його на благо.

Історія імені, його форми

Яке походження імені Аліна? Вважається, що жіноче ім’я Аліна запозичене із західної культури. Про його походження сперечаються у вчених колах, висуваються такі версії:

 • Це скорочення від французького імені Аделіна.
 • Видозмінене давньонімецьке ім’я Адела та трансформація його повного звучання Адельхайд.
 • Ім’я Аліна має арабське коріння.
 • Воно сталося як парне шотландського чоловічого імені Алістер.
 • Має зв’язок із латинським ім’ям Альбіна.
 • Зменшувальна форма російського імені Акуліна, про це пише в «Словнику російських особистих імен» учений-ономаст Нікандр Петровський .
 • Похідне від грецьких імен Ангеліна та Євангеліна.

Значення імені, астрологічний аспект та сумісність

Що означає ім’я Аліна? Дмитро та Надія Зима у книзі «Як назвати дівчинку. Найкраще ім’я для вашої дитини» розглядають ім’я Ангеліна як похідне від грецького «angelos» – ангел. Інше значення (‘благородна’, ‘знаменита’) пов’язане з арабським корінням імені, як стверджують автори «Оксфордського словника особистих імен», або з латинськими словами ‘світла’, ‘біла’.

Його відносять до стихії Вогню, а все довге життя дівчини проходить під заступництвом Венери. Вона має незвичайний тотем — богомол. Рослини імені – верба і запашна лілія. Камені-талісмани Аліни – розкішні перли та аквамарин. Найбільше це ім’я підходить дівчаткам, народженим восени та взимку.

Нумерологія пов’язує її ім’я із числом чотири. Четвірка символізує порядність, стабільність, справедливість та чесність. Такі люди дуже роботящі і знають, чого хочуть від життя, ніколи не здаються і сміливо йдуть до наміченої мети. У Аліни завдяки числу-покровителю відкривається організаторський дар, вона завжди оточена однодумцями, вчиться керувати ними, об’єднувати та мотивувати заради спільної мети.

Advertisement

Аліна — порядна людина, тож у партнерах шукає того ж. Їй простіше побудувати стосунки з чоловіками на ім’я Антон, Андрій, Олександр, Артемій, Денис, Євген, Матвій, Михайло, Микита, Олег, Роман, Семен та Петро.

Відомі люди з ім’ям Аліна

Серед відомих особистостей достатньо жінок з ім’ям Аліна. Наприклад, Аліна Кабаєва — російська гімнастка, олімпійський чемпіон та політичний діяч. Ще одна знаменита спортсменка – біатлоністка Аліна Райкова. Вона майстер спорту міжнародного класу, була у команді олімпійців, неодноразово перемагала у великих міжнародних змаганнях. Громадянка Казахстану.

Шахістка Аліна Кашлінська стала наймолодшим гросмейстером у Європі. Вона почала займатися шахами у неповних сім років, а об одинадцятій стала кандидатом у майстри спорту. Зараз Аліні 27 років, вона вийшла заміж за польського гросмейстера, продовжує спортивну кар’єру та пише вірші.

Аліна часто стає музою для творчих чоловіків. Приклад тому Аліна Шаріго, дружина французького живописця, скульптора і графіка П’єра Огюста Ренуара. Вона була його моделлю та народила художнику трьох синів.

Аліна часто обирає творчі професії, наприклад, співачкою стала Аліна Гросу (Україна), письменницею та музикантом — Аліна Сімон (США).

Advertisement

Доля та характер дівчат з ім’ям Аліна

Аліна жіночна, але справжній лідер. Дівчина виявляє неабияку силу волі, азарт і впевненість у собі. Щоб зрозуміти її, доведеться копнути глибше і розкрити особливий характер та долю дівчини.

Який характер дівчат з ім’ям Аліна?

Незгасна віра у себе — ось основа характеру власниць цього імені. Алина завжди має багато шанувальників, вона приваблива зовні, про що дізнається в ранньому дитинстві. Батьки сповна відчують на собі всі нюанси характеру доньки, адже юна Аліна дуже примхлива, непередбачувана, настирлива та вимоглива. При цьому її миле личко та вміння маніпулювати змусить батьків все прощати своєму чаду.

Вже в школі дівчинка виявить вогненний характер у позитивному ключі: вона чудово вчитиметься. Всі знання та нові предмети вона автоматично засвоює, вчителі та однокласники зачаровані та підкорені нею.

У підлітковому віці Аліні буде складно визнавати свою неправоту, поступатися. Вона буде прямолінійною. Доросла дівчина Аліна виявить суперечливі якості:

 • Імпульсивність та запальність.
 • Ревнощі та інтриганство.
 • Справедливість та чесність.
 • Вміння чинити по совісті.
 • Бажання допомогти, порадити та підтримати навіть незнайому людину.

Аліна – екстраверт і залежна від думки оточуючих. Легко роздає обіцянки, одразу про них забуваючи. Модна, стильна, кмітлива та яскрава дівчина швидко стане лідером у класі, спортивній секції, колективі та сім’ї. Вона вміє дружити, цінує вірність і не зрадить близьку людину.

Усі найкращі якості характеру допоможуть їй реалізуватися у роботі. Там, де треба боротися та долати труднощі, Аліні немає рівних. Побудувавши успішну кар’єру, яка вже порядком втомилася від натовпів шанувальників, які лише розбивають її трепетне серце, Аліна вибере найдостойнішого.

Advertisement

Вона не поспішатиме з шлюбом, зробивши ставку на того, хто буде згоден на її правила: домінування, влада і право першого слова у відносинах завжди належатиме Аліні. Не важливим є статус чоловіка, важливо, щоб він прийняв таку модель стосунків і зміг бути в ній щасливим. Аліна оберігатиме свій особистий простір, залишаючись у шлюбі за коханням, а не через борг або гроші.

Яка доля дівчат з ім’ям Аліна?

З дитинства юна Аліна знає, ким хоче стати. Якщо їй вдасться утихомирити емоції, вона багато чого досягне. Вона закінчить школу успішно, вступить до вищого навчального закладу, навчатиметься та підроблятиме. Для неї важлива фінансова складова життя, тому що ця дівчина любить оточувати себе комфортом та навіть розкішшю.

Аліні слід обирати такі професії:

 • Аналітик, літературний критик, педагог.
 • Ілюстратор, співачка, кухар.
 • Дієтолог, фітнес-тренер.
 • Менеджер, керiвник.

У побудові кар’єри їй немає рівних. Аліна досягне успіху, стане керівником відділу, компанії та бізнесу. Вона може реалізуватися у спорті, і її успіхи будуть обчислюватися золотими медалями, а не лише похвалою близьких.

Пошуки гідного супутника життя для Аліни стануть ахіллесовою п’ятою, адже вона подобається всім, а їй небагато. Її серце часто буде розбите, поки дівчина не зрозуміє, що сильний чоловік не танцюватиме під її дудку.

Набравшись мудрості, вона вибере в чоловіки м’яку, турботливу і добродушну людину. Йому стане прекрасною дружиною, але частину обов’язків по дому чоловікові, що любить, доведеться взяти на себе. Такій парі в жодному разі не можна жити з батьками: Аліна не потерпить іншу жінку на своїй території, будь то мати чи свекруха.

Advertisement

Аліна невдовзі після весілля стане мамою. Вона не сидітиме в декреті, а якщо й буде, то недовго. При цьому залишиться дбайливим і справедливим по відношенню до дітей, навіть у дорослому віці їм гарантовано її материнську турботу та підтримку. Вона більш прив’язана до синів, ніж дочок, але намагатиметься згладити цю різницю і поступово дарувати любов.

Аліна — незвичайне ім’я яскравої та суперечливої ​​дівчини, здатної любити та досягати успіху. Вона проживе цікаве життя в оточенні людей, які добре знатимуться на її характері. Доля дівчини складеться вдало, якщо вона розвине свої найкращі якості, а сім’я допоможе у цьому.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве