Connect with us

Імена

Значення імені Артем: характер та доля його володаря

Published

on

Значення імені Артем: характер та доля його володаря

Артем — особистість спокійна та розважлива. Давайте дізнаємося, що ще таїть у собі це ім’я та яку долю воно готує своєму власнику

Походження:
Що означає?
Сприятливий день: п’ятниця

Носій імені Артем — людина врівноважена, розважлива. Намагається ретельно продумувати прийняті рішення. Тиснути на нього з позиції сили чи переконання марно. Любить похвалу. Не боїться ризикувати. Артеми — люди привабливі, молоді, люблять розкіш і жити залюбки. Легко сходяться з людьми, сексуально привабливі для протилежної статі, користуються любов’ю та повагою оточуючих.

Доля імені Артем

Носій імені Артем з невпевненої у собі дитини поступово перетворюється на самозакоханого та самодостатнього суб’єкта. Любить жінок. Але у зв’язках нерозбірливий доти, доки не зустріне «ту єдину». На шляху до щастя на нього чекають бурхливі романи та численні, часом швидкоплинні зв’язки.

Артем повільний у справах, але вважає це своєю гідністю. Якщо хтось змушує його робити щось швидко, квапить, він починає нервувати і може зробити багато помилок. Через це часто злиться. Чи не терпить повчальне ставлення. Не любить, коли хтось чинить проти його волі.

Характер імені Артем

Ці чоловіки, як правило, спокійні і розважливі люди, які прагнуть саморозвитку. Будучи від природи вродженим лідером, Артем чудово маніпулює людьми. Робить він це так майстерно, що люди можуть навіть не здогадуватися, що їх волею керують.

Advertisement

Артем нічого не робить поспіхом. Усього досягає своєю працею. Цілеспрямований і настирливий, прихований кар’єрист. Заради досягнення успіху готовий багатьом пожертвувати. Перешкод йому немає. А якщо вони виникають, він готовий виявити жорсткість, щоб позбавитися тих, хто йому заважає.

Артему підходять професії: музикант, танцюрист, співак, письменник — усе, що пов’язане з мистецтвом та творчістю. При цьому він може досягти успіху в таких професіях як будівельник, архітектор, ювелір, вчитель і журналіст.

Чоловік із таким ім’ям відданий своїм друзям і вміє зберігати чужі таємниці. Але свої інтереси для нього завжди важливіші. І ще: Артем злопам’ятний.

Взаємодія характеру Артема з роками року

Артем, народжений взимку , відрізняється працьовитістю та пристрастю до подорожей. Діє за принципом «сім разів відміряй, один раз відріж». Полюбляє все робити своїми руками. Прекрасно ладнає з представницями жіночої статі.

Весняний Артем – типовий егоїст. Наділений творчим мисленням. Природжений дипломат — хоч і часом буває дратівливий.

Advertisement

Артем, який відзначає день народження влітку — добродушний, чуйний і відповідальний. Усі свої дії він планує заздалегідь. Гарний оратор та природжений лідер.

Осінній Артем – типовий філософ та мрійник, творча особистість. Завжди досягає поставленої мети.

Сумісність імені Артем з іншими іменами

Вдалий шлюб у Артема можливий з жінками на ім’я: Анна, Дінара, Людмила, Тамара, Лариса, Світлана, Ірина, Марія, Сусанна, Фаїна, Поліна, Неллі, Лада, Євдокія та Катерина.

А ось Юля, Ольга, Марина, Серафима, Мірра, Діна, Наталя, Віра, Тетяна та Олена нічого хорошого йому не обіцяють.

Артем має успіх у жінок, вважається жіночим угодником. Легко змінює партнерок, тож перш ніж одружуватися, він зайвий раз подумає. У сімейному житті носій цього імені часто авторитарний і ревнивий. Одружившись, намагатиметься зберегти шлюб за всяку ціну, особливо якщо з’являться діти.

Advertisement

Коментар експерта

Андреас Нірковус, ведичний астролог, нумеролог, хіромант, енергопрактик:

— З погляду ведичної нумерології, число імені Артем — шість. Це число знаходиться під заступництвом планети Венери. Венера вважається божеством, що втілює чуттєвий бік людської природи. Її часто співвідносять із творчістю, поняттям мистецтва, музикою, поезією, танцем. Також Венера керує такими якостями як пристрасть, сексуальність, будь-якими видами насолоди.

Носії імені Артем перевіряють людей, із якими у них зав’язуються стосунки. А люди розповідають їм свої секрети. Тут особливість Артема йому хочеться видати всі таємниці. Це специфіка, особливість числа шість.

У носіїв цього імені цікаві взаємини із грошима. Артеми люблять витрачати день на різні насолоди та предмети розкоші. Надмірно дбають про свою зовнішність. Намагаються виглядати з голочки, добре одягатися.

Артем не любить хаос та бруд. Люди з таким ім’ям містять робоче місце в ідеальному стані та чистоті, вдома все теж має блищати. Він любить прикрашати своє житло.

Advertisement

При цьому Артем — лінивий та апатичний персонаж. Любить лежати на дивані. Тому їм важливо займатися чимось, активно проводити вільний час. А сумнівних насолод треба уникати. Тому що від будь-якої шкідливої ​​звички йому буде важко відмовитись. Артему не варто пробувати наркотики, для нього це загрожує гострою залежністю.

Числа: 6, 15, 24. Тобто ті числа, цифри яких можна скласти до одинарного числа 6.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Імена

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Published

on

Імена для котів-хлопчиків: основні принципи, традиційні та оригінальні ідеї на будь-який випадок

Знайти відповідну прізвисько для вихованця, чи то маленьке кошеня, чи вже доросла особина – непросте завдання. Читай у нашому матеріалі про традиційні та незвичайні імена для котів-хлопчиків, основні принципи при виборі прізвиська та звуки, які гарантовано привернуть увагу тварини. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Published

on

Значення імені Альбіна: походження, доля та характер

Це ім’я має давнє походження та багату історію. У цій статті ми розглянемо походження та значення імені Альбіна, його характеристики та особливості, а також його популярність у різних культурах та часах. Дізнаючись про значення цього імені, ми зможемо краще зрозуміти його символічну силу та вплив на особистість носія імені Альбіна. (більше…)

Continue Reading

Імена

Значення імені Уляна: характеристика та походження для дівчинки

Published

on

Значення імені Уляна Походження, характеристика, сумісність

Дізнайтеся все про значення імені Уляна для дівчинки: походження, характеристика, традиції, сумісність з іншими іменами та багато іншого. Вивчайте інформацію на нашому сайті та виберіть найкраще ім’я для свого малюка! (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве