Connect with us

Гороскоп

Знаки зодіаку по місяцях і датах. Характеристика знаків

Published

on

Характеристика знаків зодіаку

Гороскоп читати цікаво, навіть якщо в нього не віриш: приємно перевірити, чи правильна характеристика знаків зодіаку, який камінь є твоїм зодіакальним талісманом, а головне — чи збудеться те, що передбачено?

Розберемо, коли точно змінюють один одного знаки зодіаку за датами, для кого з них залишок року буде вдалим і як вибрати подарунок для тих знаків зодіаку, які цього року ще не відзначили день народження.

Зміст статті

Знаки зодіаку за місяцями та числами

Давно встановлено, що за кожним знаком зодіаку закріплено свій період. Зміна знаків відбувається у період з 20 по 24 число кожного місяця. Але є версія, що у прикордонні дати знаки можуть швидше змінювати один одного. І, наприклад, 22 липня хоч і вважається ще днем ​​народження Рака, але не виключено, що цього дня на світ з’явиться Лев. Або якісь риси характеру Лева будуть властиві Раку.

Крім того, низка астрологів виділяє 13-й знак зодіаку з гарною назвою Змієносець. Йому відводять частину дат Стрільця: з 29 листопада до 17 грудня.

Сузір’я таке є — ніхто не намагається спростувати. Але чи визнавати Змієносця знаком зодіаку, суперечки ведуться ще з кінця XX століття. Противники цієї версії говорять про те, що включення його в коло суперечить ідеї зодіаку, який ділиться на 12 рівних частин.

Advertisement

Все це інформація до роздумів, ми поки будемо дотримуватися загальноприйнятого гороскопу.

 • Овен: 21 березня – 20 квітня
 • Телець: 21 квітня – 21 травня
 • Близнюки: 22 травня – 21 червня
 • Рак: 22 червня – 22 липня
 • Лев: 23 липня – 21 серпня
 • Діва: 22 серпня – 23 вересня
 • Терези: 24 вересня – 23 жовтня
 • Скорпіон: 24 жовтня – 22 листопада
 • Стрілець: 23 листопада – 22 грудня
 • Козеріг: 23 грудня – 20 січня
 • Водолій: 21 січня – 19 лютого
 • Риби: 20 лютого – 20 березня

Знаки зодіаку за стихіями

Виділяють 4 стихії, кожній відповідають 3 знаки зодіаку. Причому якщо звернути увагу до їх порядок, стає ясно, що вони суворо чергуються. Кожна стихія наділяє “свої” знаки зодіаку деякими особливостями характеру, поведінки, частково поєднуючи їх. Тому людям дуже різних знаків цікаво і легко спілкуватися один з одним просто тому, що вони трохи схожі. Але астрологи найчастіше дотримуються думки, що протилежності притягуються, і зазначають, що найкраще поєднання — це вогонь+повітря та земля+вода.

Елемент Знаки Особливості характеру
Вода Риби, Рак та Скорпіон Представники стихії вразливі, чутливі та мрійливі. Вони злегка розпорошені, але завжди прийдуть на допомогу нужденним.
Земля Тельців, Козерог і Діви «Земляни» виділяються цілеспрямованістю, обожнюють конкретику і завжди йдуть до переможного. Головне, щоб поряд була родина, яка зможе створити опору.
Повітря Близнюки, Терези та Водолій Їх можна визначити одразу за комунікабельністю, легковажністю та добротою. Швидко підлаштовуються під будь-які ситуації та знаходять мову практично з усіма людьми.
Вогонь Лев, Овен Вони завжди в русі, їм легко даються будь-які завдання. Вони відрізняються сміливістю та завзятістю, що допомагає їм досягти багатьох висот у фінансовій галузі.

Список знаків зодіаку та планет-покровителів

Тут ми трохи відходимо від офіційної астрономічної термінології: до списку планет, які опікуються знаками зодіаку, входять також Сонце (а це зірка), Місяць (астрономічно — супутник Землі) та Плутон, який у 2006 році був виключений зі списку планет Сонячної системи. Але навіть з огляду на це виходить, що «планет» 10, при тому, що самих знаків 12. Справа в тому, що деякі небесні тіла протегують відразу декільком знакам зодіаку.

Планета Знаки, яким опікується Риси, якими наділяє
Сонце Лев енергійність, висока самооцінка, самолюбство, доброзичливість, багато талантів. Швидко відновлюється. Прагнення до лідерства
Луна Рак висока чутливість, вразливість. Адаптується за обставин. Вміє співпереживати. Мінливий настрій, гарна інтуїція.
Меркурій Близнюки, Діва швидка реакція, пунктуальність, допитливість. Дипломатичний, відкритий до спілкування та навчання. Добре оперує словами (Близнюки) та цифрами (Діва)
Венера Телець, Терези чуттєвість, вміння бачити красу та отримувати задоволення від життя, привабливість, позитивний погляд на речі
Марс Овен, Скорпіон активність, рішучість, цілеспрямованість, мужність та наполегливість. Готовність до протиборства та суперництва
Юпітер Стрілець, Риби інтерес до розвитку, знань. Чесність та прагнення до справедливості. Оптимізм, потреба у духовному розвитку
Сатурн Козеріг, Водолій висока концентрація, вміння все організувати та упорядкувати. Відповідальність та надійність. Високе почуття обов’язку.
Уран Водолій прагнення до свободи та незалежності. Винахідливість та оригінальність. Гарне почуття гумору. Відкритий до всього нового.
Нептун Риби, Стрілець висока інтуїція, мрійливість, творчий початок. Здатність бачити те, що не бачать та не розуміють інші. Вміє співпереживати.
Плутон Скорпіон воля, прагнення влади. Проникливий, добре аналізує, але при цьому емоційний. Може бути мстивим.

Зодіакальний гороскоп та характеристика знаків зодіаку з описом вважається дуже популярним у Європейській цивілізації. Важко знайти людину, яка не знала б свого знака зодіаку. І навіть люди, які стверджують, що не вірять у гороскопи, звідки то знають характеристику знака своєї Тещі або Дружини.

Знаки Зодіаку за датою народження

ОвенОвен (21 березня – 20 квітня) ТелецьТелець (21 квітня – 21 травня) БлизнюкиБлизнюки (22 травня – 21 червня)
Рак характеристика знакаРак (22 червня – 23 липня) Лев характеристика знакаЛев (24 липня – 23 серпня) Діва характеристика знакаДіва (24 серпня – 23 вересня)
Терези характеристика знакаТерези (24 вересня – 23 жовтня) Скорпіон характеристика знакаСкорпіон (24 жовтня – 22 листопада) Стрілець характеристика знакаСтрілець (23 листопада – 21 грудня)
Козеріг характеристика знакаКозеріг (22 грудня – 20 січня) Водолій характеристика знакаВодолій (21 січня – 19 лютого) Риби характеристика знакаРиби (20 лютого – 20 березня)

<< Таблиця: сумісність знаків зодіаку

Характеристика знаків зодіаку у гороскопі

Зодіакальний гороскоп є 12 знаками зодіаку, характеристика яких залежить від дати народження людини. Якщо бути точнішим за зодіакальний сузір’я в момент перебування в ньому Сонця, на дату народження людини.

Характеристика знаків зодіаку у гороскопі, що відображає фундаментальні риси характеру того чи іншого знака зодіаку. Тому для більш детального гороскопу, Астрологам замовляють індивідуальний гороскоп, який також враховує вплив планет на момент народження. У зодіакальному гороскопі характеристики знаків зодіаку пов’язані із чотирма Земними стихіями, які наділяють певними енергіями знаки зодіаку.

Advertisement

Західна астрологія виділяє стихії – вогню (Лев, Овен, Стрілець), води (Скорпіон, Риби, Рак), повітря (Терези, Близнюки, Водолій) та землі (Діва, Телець, Козеріг). Кожен знак наділяється певними енергетичними характеристиками, властивостями та темпераментом. У результаті Західний зодіакальний гороскоп враховує багато різних властивостей, вплив становища сонця у проходженні 12 сузір’їв, енергетичний вплив планет.

Характеристика знаків зодіаку також залежить від стихій, які додають їй додаткові властивості. Накопичені знання Західної астрології дають нам можливість глибше пізнати себе і навколишній тонкий світ, який прихований від погляду наших очей.

Список знаків зодіаку та планет-покровителів

 • Овен – управитель Марс дає знаку такі риси як різкість, яскравість, жвавість, енергійність та стрімкість.
 • Телець – управитель Венера дарує стабільність, впевненість та матеріальну гармонію.
 • Близнюки – управитель Меркурій відповідає за допитливість, товариськість, вміння налагоджувати контакти.
 • Рак — управитель Місяць несе душевність, чуттєвість, внутрішній спокій та вміння піклуватися про інших.
 • Лев – управитель Сонце наділяє енергійністю, пристрастю, вмінням бути в центрі уваги, стійкістю та творчим початком.
 • Діва – управитель Нептун дарує уважність, прагнення ідеальності і порядку, акуратність і перфекціонізм.
 • Терези – управитель Венера відповідає за плавність, м’якість, баланс, красу та витонченість.
 • Скорпіон – управитель Плутон несе пристрасть, інтуїцію, загадковість, уміння бачити суть подій.
 • Стрілець – управитель Юпітер дає людині кмітливість, широту душі, потяг до розширення кордонів, вміння вести у себе.
 • Козеріг – управитель Сатурн привнесе в характер конкретність та дисципліну, уміння бачити мету та йти до неї.
 • Водолій — управитель Уран відповідає за революційність, нові проривні ідеї, упередження майбутнього та внутрішню свободу.
 • Риби – управитель Плутон подарує творчу жилку, натхнення, уміння копнути глибоко та наявність своєї філософії.

Крім знака зодіаку, який визначає Сонце у момент вашого народження, у вас є ще й асцендент . Це знак, який здіймався на східному горизонті в конкретний час над тим місцем, де ви народилися. Якщо знак Сонця задає ваше внутрішнє світовідчуття, то висхідний знак визначає те, як інші сприймають вас, як взаємодієте з оточуючими і проявляєте себе.

Відповіді на часті запитання

Як дізнатися, який я знак зодіаку, щомісяця?

Щороку зміна в зодіакальному циклі відбувається в ті самі дати, але не строго 1-го числа, а з 20-х чисел попереднього місяця. Просто подивіться вище, якого періоду відноситься дата вашого народження.

Хто найсильніший із усіх символів у гороскопі?

Жоден із знаків не має абсолютної сили. Потужність Стрільця в його пристрасті, Лева — у самовпевненості, Водолія — у швидкості та спонтанності, і так з кожним із дванадцяти.

Які знаки зодіаку тягнуться один до одного?

На думку астрологів, найбільш міцний зв’язок у парі, де зустрічаються стихія повітря та вогню (наприклад, Близнюки та Овен, Водолій та Стрілець), а вода ллється до землі (Риби та Телець, Діва та Скорпіон). Але такі шлюби не обов’язково будуть довгими, йдеться лише про взаємний потяг.

Advertisement

Хто за гороскопом найрозумніший?

Є два типи зодіакальних інтелектуалів: Близнюки, Терези, Водолії зазвичай мають гострий, незашорений розум, мислять яскраво і вільно. Але Козероги, Скорпіони і Діви набагато більш посидючі і мають природний потяг до знань.

Які знаки Зодіаку найкрасивіші?

По гороскопу не можна визначити красу , до того ж різних знаків діють різні ідеали краси.

Чому Дів тягне до Близнюків?

Це парадоксальне поєднання ґрунтується на взаємному тяжінні протилежностей. Приземлений матеріаліст, Діва тягнеться до повітряного та легкого сина Меркурія. А об’єднують їхній інтелект, дотепність і прагнення у всьому дійти до суті.

Який знак зодіаку страшний у гніві?

Дуже страшно гніваються вогняні знаки: Овни, Стрільці та Леви. Але якщо йдеться про жінок, представниця знаку Рака чи Риб може також дуже яскраво висловлювати свої емоції. Якщо говорити про чоловіків, то також дуже імпульсивні і затяті бувають Тільці, Скорпіони, Стрільці та Овни.

Які знаки зодіаку найбагатші?

Відмінно притягують гроші Телець та Скорпіон. Діви та Козероги менш щасливі, але здатні заробити дуже багато своєю наполегливою працею. А ось Водолії та Близнюки патологічно щасливі і можуть виграти свій мільйон у просту лотерею.

Advertisement

Хто за знаком зодіаку найледачіший?

Строго кажучи, ліньки – це не постійна характеристика, а властивість психіки, що дозволяє берегти енергію. Дуже чутливі до мотивації Риби, Овен, Близнюки, Стрілець: вони миттєво втрачають інтерес до нелюбимої роботи і сідають на диван.

Який знак зодіаку дуже ревнивий?

Несподівано, але найбільш ревнивими серед жінок виявляються слабкі Риби і недовірливі Терези. А з чоловіків найстрашніші сцени ревнощів можуть закотити Тельці, Скорпіони, Стрільці та Овни.

Хто зі знаків Зодіаку – алкоголіки?

Зірки не можуть продиктувати чи пророкувати людині алкоголізм. Більш уразливі перед різними залежностями Риби, Стрільці, Близнюки і Водолії.

Який знак зодіаку жадібний?

Дивлячись, що вважати жадібністю! Тільці скупі, не люблять витрачати зайвого і ніби притягують матеріальні блага, Скорпіони болісно діляться з іншими чим завгодно, а Раки іноді перетворюються на справжніх барахольщиків через сентиментальність.

Який найвеселіший знак зодіаку?

Яскраво жартують Овни та Стрільці, це частина їхньої природи. Найтонший гумор у Близнюків та Водоліїв.

Advertisement

Які небезпечні знаки зодіаку?

Представники тих чи інших знаків можуть становити небезпеку один для одного через різницю в темпераментах. Але об’єктивно небезпечного та страшного знака у гороскопі немає.

Який знак зодіаку має найскладніший характер?

Залежить від того, що вважати складністю. Нелегко догодити Скорпіону, Рибам, Леву, але багато хто може зазнати справжнього роздратування, спілкуючись із Козерогом чи Тельцем.

Які знаки Зодіаку роботящі?

Кожен з них має високий потенціал, але умови для вивільнення сил дуже різні. Раку потрібно як слід захопитися і знайти роботу мрії, Скорпіонові зручніше сконцентруватися, щоб справити враження на важливу людину. А Овни намагатимуться щосили, поки ентузіазм не згасне.

Який найприязніший Знак зодіаку?

Вони всі так чи інакше милі, якщо до них шанобливо ставитись. Спочатку легко зійтися з повітряними і вогненними знаками, зате земні спочатку недовірливі, а з роками розкриваються і залишаються вірними друзями на довгі роки.

Які знаки Зодіаку мстиві?

Стрільці схильні запам’ятати зло, щоб потім вибрати хвилинку і пустити в кривдника вогненну стрілу. Риби ніколи нічого не прощають, до них важко втертися у довіру. Але мстити вони не стануть: їм просто ліньки.

Advertisement

Який знак зодіаку боягузливий?

Боягузтво — риса, близька до обережності. Найбільш підозрілими та обережними вважаються Раки та Скорпіони.

Який знак зодіаку полюбляє самотність?

Самодостатнім часто бувають Овен, Телець, Козеріг, рідше Скорпіон і Терези.

Який знак зодіаку – найбільші однолюби?

Абсолютні чемпіони за вірністю — Тельці та Козероги, але за умови, що партнер теж доведе свою вірність.

Який знак зодіаку найбідніший?

Найбіднішими можна вважати тих, хто схильний до спонтанних покупок. Це Близнюки, Терези, Риби, Стрільці.

Який знак зодіаку – мільйонери?

Леви, Терези, Тельці мають добрі стосунки з фінансами та дуже якісно накопичують гроші. Проте статистично найбільше серед мільйонерів світу Козерогів.

Advertisement

Які знаки зодіаку найщасливіші?

Якщо йдеться про виграш у лотерею, то відразу згадуються Близнюки та Водолії, але це більше тому, що вони часто грають. А ось Овни швидше програють ущент.

Який найпотаємніший знак зодіаку?

Зазвичай потайними вважають водяні знаки – Скорпіонів, Риб, Раків. Але й Козероги з Дівами вміють тримати язик за зубами.

Хто за гороскопом найбільший власник?

Раки та Скорпіони мають властивість душити партнера своїми обіймами. Те саме іноді практикують і Діви, але неусвідомлено.

Представники яких зодіакальних знаків схильні до зрад?

Є найвірніші — Тельці та Козероги. Їм зрада просто нехтує (що не виключає можливості адюльтера помилково або необережно). Інші знаки однаковою мірою здатні переступити межу, хоча іноді астрологи називають Близнюків, Водоліїв і Скорпіонів, говорячи про них як про потенційно невірних.

Які знаки зодіаку люблять обійматись?

Представники будь-яких знаків Зодіаку бувають ніжні та тактильні. Особливо цим відрізняються Раки, Риби, Терези, Близнюки та Тельці.

Advertisement

А які схильні до депресії?

Депресія не пов’язана з гороскопами, вона залежить від нашої здатності розслаблятися та відпочивати. У групі ризику з вигоряння та депресій виявляються знаки-трудоголіки: Раки, Козероги, Діви.

Хто у гороскопі найуспішніший?

Щороку у гороскопі визначаються свої щасливчики. У 2023 році успіх мав спіткати Скорпіонів, Тельців, Близнюків, Раків і Дів.

Який знак Зодіаку найхолодніший?

Зазвичай найбільш спокійними у складній ситуації залишаються земні та водяні знаки: Раки, Діви, Козероги, Скорпіони.

А який наймиліший?

Миролюбний характер людини не пов’язаний безпосередньо з його знаком по гороскопу. Дуже приємне враження справляють на оточуючих Близнюки, Діви, Леви та Терези.

Continue Reading
Advertisement
Click to comment

Leave a Reply

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Гороскоп

29 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 29 жовтня

Published

on

Ваш характер можна назвати суперечливим – у ньому поєднується м’якість та дипломатичність з бунтарством та агресивністю, тому ви можете поводитися жорстко, м’яко, непередбачено, залежно від конкретної ситуації. Ви керуєтеся розумом, а не тільки почуттями і маєте дуже добре розвинену інтуїцію, тому вам легко ладнати з людьми, хоча ви схильні до необачних та абсурдних вчинків. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

28 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 28 жовтня

Published

on

Ви впевнені в собі, не боїтеся труднощів і перешкод, хоч би які вони були. Практичні, легко справляєтеся з усіма проблемами і труднощами і практично ніколи не сумує. Маєте лідерські якості та непохитну впевненість у власній правоті, завдяки чому досягаєте успіхів практично в будь-яких областях. (більше…)

Continue Reading

Гороскоп

27 жовтня – який знак зодіаку: Гороскоп на 27 жовтня

Published

on

Ви прагнете не тільки пізнати світ, а й внести в нього красу, яскравість та різноманітність вражень. Ви дуже добре відчуваєте навколишнє оточення, вмієте справлятися з будь-якими труднощами та перешкодами, а поєднання розуму та чутливості допомагає досягти успіху, зберігши душевні стосунки з оточуючими. (більше…)

Continue Reading

Рекомендую купувати іграшки для дітей в наших партнерів.

1488 Dating Б'юті Бьюті-поради В Відносини у парі Д Дієти Знайомства Знайомства з іноземцями Зрада Користь Користь та шкода Краса Любовне листування М Народні прикмети Новий рік 2024 П Подарунки Поради Прикмети Р Рік якої тварини Чоловічі імена Шкода Який знак зодіаку аллах девід лейн догляд за особою екстремізм забавно закони знання мусульмани мухаммад оптична ілюзія пророк Мухаммед психологічний тест скандали скраби тероризм цікаво що означає 1488 іслам

Advertisement Забрати 50 грн зараз

Цікаве